Приједлози форумаша

Хуманост на делу
Locked
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Приједлози форумаша

Post by Либурнија »

Моса Версе, изволи брате. :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: Приједлози форумаша

Post by МоСа ВерСе »

Хвала Либурнија. :ziveli:

Оно што је увек красило нас Звездаше, поред велике љубави према Црвеној Звезди јесте и онај део где смо прикупљали помоћ за оне којима је та помоћ потребна. Сијасет пута на нашем стадиону се скупљала помоћ. Желео бих, да у договору са вама форумаши направимо једну фондацију између нас де ћемо урадити нешто корисно. Да ли ћемо скупљати паре за Тиршову, да ли ћемо скупљати паре за обнову неког нашег манастира, да ли ћемо уплатити новац за оболелу децу или угрожену децу Космета, заиста није битно, битно је да помогнемо онолико колико смо у могућности.

Предложио бих да се отвори жиро рачун где би уплаћивали новац и у договору са вама, када се прикупе нека средства, то уплатити даље или шта већ одлучимо. Људски је помагати, па зато бих и вас желео да чујем.

Поздрав и свако добро.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Приједлози форумаша

Post by Константин »

Иако везано за хуманост предлог је безвезе. Зашто имате потребу да хуманитарне акције које немају везе са Звездом идентификујете са навијачима? Давао сам паре и за Космет и за манастире, некада лично а некада кроз неке акције при цркви. Вјеровали или не управо сам прошле седмице направио конекције за Тиршову радном колеги. Не треба мени никакав скуп људи да би био хуман, ако сам у могућности и желим, помоћи ћу. Имате одговорајућа удружења или појединце да помогнете коме год желите. ПОсебну тежину има чињеница да Звездини навијачи навијају за клуб који је на апаратима за дисање. Нисам једном слушао људе како је 500 динара много за карту за клуб пред колапсом, и такви треба да буду ктитори. Не варим ја то.
Дакле, хуманитарне акције Звездиних навијача везане за Звезду и Звездаше, остало кроз одговарајућа удружења, индивидуална ствар. Да је '91, ми шампиони Европе и то у некојбогатој држави, па и да кажемо да немамо као навијачи преча посла, овако мимо клуба можда купити сувенире или сезонске за неког ко то заиста није у прилици а велики је Звездаш тако да помогнеш и клубу и усрећиш човјека.
Врста која изумире
Locked