Ваши коментари

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Ваши коментари

Post by dacha od bosne »

Ovdje možete komentarisati intervjue 8-)
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Vaši komentari

Post by dacha od bosne »

http://www.mondo.rs/a602114/Sport/Kosar ... vezda.html

Navijač napisao knjigu o KK Zvezda!
Autor: MONDO

Žarko Dapčević Daba završio je istorijat Košarkaškog kluba Crvena zvezda, ali ne može sam da finansira izdavanje knjige.

Image

Publikacije o sportskim kolektivima najčešće su delo klupskih pres službi, novinara ili ljudi vičnih peru, unapred plaćenih za obavljanje takvog posla.
Vrlo redak, ako ne i jedinstven primer, predstavlja knjiga Žarka Dapčevića, radnog naslova "KK Crvena zvezda", koja se bavi istorijom jednog od naših najtrofejnijih klubova, ali trenutno nije dostupna širem krugu navijača i čitalaca.

Popularni Daba, koga verovatno znaju svi iole redovni posetioci Zvezdinih utakmica u Pioniru, ispričao je za forum "Crvenazvezdabeograd.tv" kako je došao na tu ideju i koji su dalji koraci u realizaciji projekta.

"Ideja je odavno tinjala u meni. To mi je bila stara želja, jer sam hteo da i ja nešto dam Zvezdi, neki doprinos koji će ostati i za nove naraštaje zvezdaša iza nas", rekao je Dapčević.

"Ne znam koliko je novca potrebno, ali bih voleo da nađem sponzora da plati njeno štampanje i katalogizaciju. Meni ne treba ništa od toga, ništa ne tražim. Dovoljno mi je samo da ugleda svetlost dana, da mogu svi zvezdaši, koji to žele naravno, da je imaju. Hiljadu primeraka je tiraž o kome razmišljam, za početak..."

Čovek koji Pionir smatra svojim "drugim domom" nada se da će potencijalni sponzori prepoznati iskrenost njegovih pobuda.

"Nadam se da će neko prepoznati da je tu knjiga najbitnija i da je jedini motiv bio da ona ostane zalog za budućnost, a ne neka potreba za brzom zaradom".
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Vaši komentari

Post by tsva »

Daba legenda :zastavaDS: :zastavaDS: :zastavaDS:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Vaši komentari

Post by ajkula »

daba je :nindza: jer nece da se druži sa nama.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Vaši komentari

Post by Ганац »

ajkula wrote:daba je :nindza: jer nece da se druži sa nama.
Daba je car. verujem da sve zvezdase voli a sto nece da pise, pa ubedicemo ga da mu je ovde mesto,i vremenom ce shvatiti to.
I da DABA je napravio stvar koja je (zao mi je sto nemam dovoljno bogat vokabular pa cu to ovako izraziti)prodmala sve zvezdase i one koji to nisu.Zvezdasi su ponosni sto postoji takva osoba medju njima (nama) a svi drugi nam zavide na takvoj gromadi(i bukvalno) i njegovoj ideji koja je dospela do realizacije bez potpore kluba ili nekog relevantnog faktora.Nadam se da cu ga i dalje vidjati u Pioniru.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari

Post by Banex »

Dabo legendo ako čitaš ovo, nadam se da ćeš postati redovan na ovom forumu u nastupajućoj sezoni koja će po svemu sudeći biti izuzetno zanimljiva ! Vidim da si se (sa pravom) distancirao sa "demokratskog" :povraca2: foruma i mislim da će ti ovde biti mnogo prijatnije da pišeš, baš kao i meni i tamo se više neću vraćati.
Čestitke na knjizi, kupiću je čim se bude našla u prodaji i nadam se da će se to vrlo brzo desiti. Pozdrav ! :zastavaGRB:
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Vaši komentari

Post by ajkula »

ako ne dodjes ckapi si .
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Vaši komentari

Post by dacha od bosne »

Ovim putem želim da se zahvalim u ime foruma za ovaj intervju, i uputim veliki pozdrav Draganu Mladenoviću.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Vaši komentari

Post by Banex »

Reći ću samo Dragan Mladenović - LEGENDA !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Vaši komentari

Post by Либурнија »

Драган је велики борац и радник. Само трудом и талентом направио је каријеру без да га је ико гурао и то мора да се цијени, поготово у оваквом нездравом окружењу. Камо среће да нам је неко попут њега данас у тиму!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Ваши коментари

Post by dacha od bosne »

Ja bih samo da se još jednom zahvalim gospodinu Uvalinu. On mi je inače jedna veoma draga osoba koja, vidi se iz aviona, voli Zvezdu svim srcem.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Ваши коментари

Post by Мики »

Одлични хокејашки интервјуии. А видим да је форумаш Беара урадио и са Едином. Свака част и за то. Тај човек је права енциклопедија.
User avatar
Мики
Члан клуба
Posts: 552
Joined: Thu Jan 05, 2017 10:30 am

Re: Ваши коментари

Post by Мики »

Видим да је било доста интервјуа у последње време. Свака част екипи. Одлични интервјуи.
Post Reply