3. претколо Лиге Европе: Черноморец - Црвена звезда

User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Goxy »

Једно је пљување и омаловажавање, а друго је критиковање.

А ми смо овде због критике. Само треба имати меру у свему. Па ево, ја сам први критиковао неке играче након утакмице.

Али ја сам раније наилазио на постове пуне мржње и огорчености, саткане личним фрустрацијама. Неки људи себи мноого дозвољавају, безбедно ушушкани иза анонимних интернет надимака. Е томе нисам желео да присуствујем.
-Бивши форумаш-
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Valter »

Nisam ja rekao da se ne piše. Čak ima više smisla da se piše. Malo ste me pogrešno razumeli, ali nema veze. Ja sam samo rekao da mi je glupo STALNO jedne te iste upise da čitam. Pre utakmice "nisu doveli štopere na vreme", posle utakmice "nisu doveli štopere na vreme". Pa valjda smo utvrdili to jbt. No nebitno. Što se tiče ovog zadnjeg što pričaš, ima bome situacija i kad se krene u pljuvanje nekog ko to nikako nije zaslužio ničim (ne mislim na kapitena ovde), ali kad jedan krene to onda ide lančano i nema stajanja.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by musemic »

Valter wrote:Nisam ja rekao da se ne piše. Čak ima više smisla da se piše. Malo ste me pogrešno razumeli, ali nema veze. Ja sam samo rekao da mi je glupo STALNO jedne te iste upise da čitam. Pre utakmice "nisu doveli štopere na vreme", posle utakmice "nisu doveli štopere na vreme". Pa valjda smo utvrdili to jbt. No nebitno. Što se tiče ovog zadnjeg što pričaš, ima bome situacija i kad se krene u pljuvanje nekog ko to nikako nije zaslužio ničim (ne mislim na kapitena ovde), ali kad jedan krene to onda ide lančano i nema stajanja.
Reci ti nama da li su zvali Kataia, on je moja tiha patnja, odavno?
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by X-Z »

Ne treba nikada kritikovati igrace da se mukice ne preplase! To Milijas, samo deri one cigare, i udri po pivcugi kapitenski! Niko nas ne reprezentuje na splavovima kao ti! Sedma Zvezdina Zveda! Legenda! Nadam se da ce mu znaciti ova moralna podrska.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Goxy »

^
А најгоре од свега, неки дођу и чак ни не прочитају пажљиво дискусију, и онда неким смешним покушајем сарказма теже да одбране свој став.
-Бивши форумаш-
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Константин »

naka wrote:Meni je uvek kriva glava. E sad, Valter kaze uprava su debilne vec 15 godina i bice uvek, pa sto bi ih komentarisali. Ti kazes, ne treba da komentarisemo igrace jer se mogu uynemiriti ako procitaju a oni nas predstavljaju. Neko treci kaze nemojte da komentarisete sever jer to nije mesto. Politika je zabranjena. Pa ajd onda da zakljucamo sve i da se pozdravimo.
Вала баш.
Форум је мјесто гдје би се требала брусити мишљења и генерално никада нисам схватао "увријеђене младе" око било које теме. Кажеш/реплицираш шта имаш да кажеш и шибаш даље.
Поготово то не схватам јер све ове теме (што их је Нака горе поменуо) се некада негативно рефлектују према Звезди због које смо на крају крајева овде и дошли.
Мени нпр. пет пута мање смета форумаш који стално указује на грешке управе, него управа која редовно генерише те грешке! ПОготово у условима гдје је клуб на најнижим гранама икада.
Опустите се и дискутујте, можда нешто паметно и дође до нечијих ушију и очију. То је све што се за сада може јер институционално дјеловање по питању позивања на било какву одговорност и поред "живе" Скупштине, једноставно не постоји.
Врста која изумире
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Banex »

@ naka

Nije valjda da se slike tih igrača koje si nabrojao nalaze u klubu ?? :shock:
Auuuuu to nisam znao.. :?
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by dacha od bosne »

Ja neke od vas zaista ne mogu da razumijem, koliko god se trudio. Zašto? Pa, ljudi moji, nema svako samokontrolu da na forumu piše onako kako bi neki od nas to voljeli. Mnogi ljudi forume doživljavaju kao izduvni ventil za svoje frustracije i sav negativan naboj koji im se godinama kupi zbog svih nelogičnih poteza vezano za našu Zvezdu. Morate shvatiti da neko to ne može da akumulira i da na kraju iskulira, nego mu se sva frustracija izlije u upisima. I šta je tu loše? Ako vam se to ne čita, zaobiđite ih. Ako imate vi dovoljno samokontrole, iskulirajte te upise, kao što kulirate i sami da se ne ponavljate kao papagaji u kritici.
Ipak, sve dok ljudi ne prelaze granicu, imaju pravo da pišu, pa makar se to nama i ne sviđalo. Kada pređu granicu biće opomenuti ili banovani. Ali zar poslje toga treba opet dolivati ulje na vatru? Pa ako već tvrdite da vam smetaju stalni upisi kritike, evo, vi isti stalno ponavjate sa par zadnjih upisa jednu te istu stvar. I šta sad? Da sad krene neko drugi i počne da drvi kako mu smetaju vaši upisi? Razmislite malo. Ako sljepac sljepca vodi, oba će u jami da završe.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Banex »

Černomorec pobedio Metalurg iz Donjecka u Ukrajinskom prvenstvu 1:0. Loše nam se piše..
"Mladenović vara Liveranija !"
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by X-Z »

Da me ne shvati neko pogresno kako se pravim sveznalica, jer nisam, ali koliko sam ispratio, Metalurg je ipak znacajno slabiji ove godine nego prethodnih (manite TM i njihove cene), a siguran sam i da Cernomorec ne moze izaci iz ljusture male ekipe, i da ce se braniti kod nas. Mogli su oni da pobede i Sahtjor, pa sta bi onda bilo? Jedno je njihovo prvenstvo, drugo Evropa... E, sad, ja sam ubedjen da pobedjujemo, ali nisam bas ubedjen da ce to biti 2 razlike...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by lucky#13 »

Ma Cernomorec je kurton,a nazalost mi smo jos veci. Pa oni nas nisu sabili u 16m ni na 5minuta,a dali su nam 3 gola koja tesko da ce se ponoviti vise
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Bruce Wayne »

Imam stravicno dobar osecaj za cetvrtak.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Banex »

Vidim najavljuje se za četvrtak Martinović u zadnjoj liniji umesto Krnete. To je super, samo ne znam zašto Omega ili Arauho ne bi zauzeli i drugo mesto štopera umesto Lazića ? Da nije on možda bolji igrač od njih ??? :twak: :twak:
"Mladenović vara Liveranija !"
X-Z
Новајлија
Posts: 70
Joined: Fri May 10, 2013 2:41 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by X-Z »

Arauho nije registrovan za ovo kolo, tako da ce verovatno Lazic igrati. Cini mi se da je Omega doveden samo da popuni broj. Lazic i nije bas toliko lose resenje, iako je po prirodi desni bek. Ipak, cak i ako prodjemo daleko je ovo od odbrane koja bi nam mogla doneti LE.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by lucky#13 »

U novinama se opet pravi atmosfera da je Dauda los igrac i da se ne zalaze! Dule Savic i tata Mihajlovic spinuju u zurnalu i drugim novinama samo tako za malog! Decko je isti Mudrinski mozda malo bolji ili slabiji zavisi kako ko gleda!
Locked