3. претколо Лиге Европе: Црвена звезда - Черноморец

Locked
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Stenly »

Koji ozbiljni fudbalski tim igra s jednim napadačem?
Juče je trener izgubio utakmicu!

Umesto Milijaša Miha, a umesto Pečnika il nekog trećeg Kasalica il milun i udri tako od starta da se daju dva komada. Nakon toga negde oko 60min ubaciš Milijaša da carini loptu i zadržava vreme!

Ali, ako neka igramo i dalje ovako s jednim i kanal!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Brian Brendell »

Kada izađe negde ceo meč, okčaite, hoću da pogledam ponovo neke detalje.

Video sam neke dobre stvari iz ovog ispadanja. Lazić je kupio sebi još par mečeva. Pečnik je pokazao da je potencijalno dobra opcija za sredinu terena, Martinović mi se čini malko sporijim nego što sam ga gledao u Steaui, ostatak je bio kako sam i očekivao. Kovačevićeva odlična rola u polju nakon izlaska Milijaša. Nedostatak krila je juče došao do izražaja potpuno, jer je Chernomorets igrao jako skupljeno u odbrani tako da su naši imali problema u sredini. Alternativa na krilu nema, Vešović je bio očajan, Mladenović korektan, ali nedovoljno. Dauda je igrao vrlo dobro u polju i mislim da je greška što je izveden, mada je meč bio gotov posle promašenog penala.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Константин »

ББ слажем се наравно за крила, тренер Украјинаца је то скапирао између осталог су тако и играли портив нас, био му је врло једноставан задатак.
Штопери са закашњењем, бочни играчи никако, то је резиме прелазног рока прије Европе од које се опростисмо по највећој врућини. Потези и тренутно стање у рангу малог паланачког клуба који је отаљава Европу, а не бившег европског првака.
Врста која изумире
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Banex »

Rajko wrote:Били бисмо носиоци да смо прошли. Одох да скочим са моста. :smrc:
Ja koliko sam video bili bi smo prvi ispod crte.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Stenly »

tsva je za sve u pravu!

Ja bih pitao Slavišu, šta je hteo izmenom Daude da uradi, jeli on normalan!? Kad sam ono video nisam mogao da verujem.
A i to što je krenuo s jednim napadačem, je isto tako debilan potez ko izmena Daude!

Nesreca a sreca po ekipu je ta sto im je iz Uprave bilo rečeno - ma ne bitno šta se u radi bitno nam je prvenstvo - a mi brate i tu tanki, pride trener ne uliva bar za sada nikakvo poverenje!

Imam osećaj da su ovi iz uprave sjebali Ninkovica obecavajući mu da će dovesti ko zna koga a oni ćorak!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Rajko »

Banex wrote:
Rajko wrote:Били бисмо носиоци да смо прошли. Одох да скочим са моста. :smrc:
Ja koliko sam video bili bi smo prvi ispod crte.
Нисам се трудио да рачунам, само сам видео ово http://www.mojacrvenazvezda.net/69444/2 ... a-u-zrebu/" onclick="window.open(this.href);return false; .

Сад више није ни битно.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Pravednik »

Jedino pozitivno je zamjena Mrtvijasa na poluvremenu, ako ga sad ne otjeraju znaci da se neko rastaljuje sa njim. Trener ocajno postavio taktiku (dokle vise sa jednim spicem), zamjene katastrofalne koje su totalno umrtvile igru i njegov rad se ne vidi tj. nekakav pecat. E sad na zalost moram reci , pogotovo nakon gledanja na TV, da se nakon one promasene sanse Ninkovica vidi zasto nije postao vrhunski igrac, kao lijeva mu nije jaca noga.Bez obzira na sve veliki respekt za njega zbog svega i znacajno unaprijedjuje nasu igru.
Dauda je doktor za sve ove tzv. napadace i ako ga ovaj slovenacko/srpsko/homaski isprdak otjera a vidi se da zeli neka ga Pecnik licno izlupa po guzici. Ma dosta vise sa demagozima Covicu uzmi motku i udri.
User avatar
МекКејб
Новајлија
Posts: 5
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:27 am

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by МекКејб »

...Prvu veliku priliku propustio je Ninković nakon odličnog duplog pasa kroz sredinu tima iz Odese.

...Radost Delijama mogao je da donese i Marko Vešović koji se odlično ubacio, izbio sam pred Bezotosnija, međutim nije imao dovoljno snage i koncentracije za egzekuciju.
Interesantno. Ovo je izveštaj sa zvaničnog sajta u kome je upadljivo izbegavanje da se pomene da je Dauda poslao dve odlične lopte.

Jel' to zaposleni u klubu imaju neki problem sa Daudom? Ili ja paranojišem?
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Brian Brendell »

Pogledao sam ponovo prvo poluvreme meča u Beogradu sa Odesom. Dauda je imao 8/8 pasove, od kojih su dva bila za šanse, pet su stvorila direktan višak na terenu i dovele do konkretnih akcija. Jedan pas je bio tačan, ali u nazad. Imao je i "nekompletiran" pas kod penala. Uz to je imao i šut iz teškog ugla koji je zaustavio golman. Istina izgubio je dosta vazdušnih duela i izborio tri fala u protivničkoj trećini.

Čisto da ponovim, ja nemam problem sa Daudom i njegovom prodajom, sve dok dovedu igrača istog/boljeg kalibra da igra za iste pare i da je bez (većeg) obeštećenja, pri tome da nema štetan ugovor. Uigranost u JSLu nije od ključne vrednosti.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Константин »

МекКејб wrote:
...Prvu veliku priliku propustio je Ninković nakon odličnog duplog pasa kroz sredinu tima iz Odese.

...Radost Delijama mogao je da donese i Marko Vešović koji se odlično ubacio, izbio sam pred Bezotosnija, međutim nije imao dovoljno snage i koncentracije za egzekuciju.
Interesantno. Ovo je izveštaj sa zvaničnog sajta u kome je upadljivo izbegavanje da se pomene da je Dauda poslao dve odlične lopte.

Jel' to zaposleni u klubu imaju neki problem sa Daudom? Ili ja paranojišem?
Тек сада угледах ово, дупли пас се иначе одигра са самим собом :lol:
Ово нико не може објаснити осим тог лика из Маркетинга (ваљда) који је ово и писао.
Иначе ово су још два "јако симпатична" дијела:
Превисок и истина незаслужен пораз у Одеси испоставио се као кључан разлог елиминације. Више није ни смешно, сада је стварно трагично колико најтрофејнији српски тим нема среће. Стразбур, Бордо, утакмица у Одеси, све то није било довољно. У најбољем моменту пред сам одлазак на 15 минутни одмор, пенал за Звезду и ништа... Преко 40 хиљада навијача погледало је у небо, очекивало неки знак, али њега није било. Докле!?
По левој страни сасвим солидан био је Филип Младеновић који се доста трудио и претрчао и одлично сарађивао са Савићевићем и Милијашем. Капитен је управо имао највећу могућу прилику да затресе мрежу ривала, из казненог ударца у смирај првог дела. Али кад не иде, не иде.
:jelenko:
Врста која изумире
Locked