5. kolo JSL: Crvena zvezda - Donji Srem

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by carapan »

Ljudi..

Ovom selu iz Srema je Napredak kuci dao 3 komada.. O takvoj bruci ja pricam od sinoc !! Vidi se iz aviona da je Lazic menadzerski igrac, dok na tribinama sedi fudbaler, isto kao sto usrani kapiten igra, a na klupi je Vukan..

Nikada od nas biti nista nece, ovakvim nacinom vodjenja kluba..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by naka »

Opet pravimo gresku I obracamo se igracima. Pa nije kapiten kriv sto je djubre, nego onaj Ko ga je doveo, ko ga drzi u klubu, pa onaj Ko ga stavlja u tim, pa na kraju on. Isto I za ostale. Uprava-trener-pa igraci.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by musemic »

Naka,ako se ne varam, ti si imao nekakvu vrstu kontakta sa Ninkovicem - ima li sanse da dodjes do njega i da mu postavis pitanje u vezi Milijasa - vidi li on isto sto i mi?
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by tsva »

Inace sam juce imao odlican dan. Ni ovi bednici nisu uspeli da mi ga pokvare.

Bajkovic - 6 - zadnji gol njegov, imao ruku na srce dobrih odbrana al ovo je timska igra i niko u ovom timu ne zasluzuje vise od 6.5
Mijailovic - 5- trebao da duva balon
Vesovic - 5 - jad i cemer
Lazic -5 - mafijaski isprdak ne zna da hoda, da primi loptu, da se postavi
Martinovic -5 - metuzalem
Kovacevic - 5.5 - nelos u prvom, katastrofa u drugom
Milijas -5 - vazno je da se on vredja kad ga nazvem "Mrtvjas"
Ninkovic - 6.5 - odavno nekin nas zadni vezni nije odigrao ovako dobro u oba pravca. Zasto je on tu igrao pitajte klovna na klupi
Pecnik - 6.5 - igracina
Kasalica -5- izvrsava krvnu osvetu nad loptom tokom citave karijere.
Dauda - 6.5 - igrac utakmice do 65 minuta. Treneru hvala

Milunovic -5 - sakat u levu nogu
Onjilo - 5 -Image
Savicevic - 6.5 - za 5 minuta napravio vise od tzv kapitena ove sezone

Slovenacki jankosan - NULA nad NULAMA
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by crazynorth75 »

Na stranu rezultatska bruka, još prije utakmice mi je bilo bezveze zašto niko iz NK Rijeka, odnosno njihovih bivših igrača koji su igrali prije 50 godina, npr. taj prvi strijelac ako je živ, nije pozvan na Marin rođendan. To je doduše i stvar gospodstva koje nema veze sa stokom, sjecikesama, kriminalcima i autolimarima koji danas vode Zvezdu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Ганац »

crazynorth75 wrote:Na stranu rezultatska bruka, još prije utakmice mi je bilo bezveze zašto niko iz NK Rijeka, odnosno njihovih bivših igrača koji su igrali prije 50 godina, npr. taj prvi strijelac ako je živ, nije pozvan na Marin rođendan. To je doduše i stvar gospodstva koje nema veze sa stokom, sjecikesama, kriminalcima i autolimarima koji danas vode Zvezdu.
To je sto bi rekli greska u koracima, padanje iz poznavanja pravila ponasanja, ono sto odvaja velike od malih, a mi sa ovakom upravom idemo nezadrzivo u provinciju i u zaborav (fudbalsku, da me pogresno ne shvate).
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by lucky#13 »

Ганац wrote:
crazynorth75 wrote:Na stranu rezultatska bruka, još prije utakmice mi je bilo bezveze zašto niko iz NK Rijeka, odnosno njihovih bivših igrača koji su igrali prije 50 godina, npr. taj prvi strijelac ako je živ, nije pozvan na Marin rođendan. To je doduše i stvar gospodstva koje nema veze sa stokom, sjecikesama, kriminalcima i autolimarima koji danas vode Zvezdu.
To je sto bi rekli greska u koracima, padanje iz poznavanja pravila ponasanja, ono sto odvaja velike od malih, a mi sa ovakom upravom idemo nezadrzivo u provinciju i u zaborav (fudbalsku, da me pogresno ne shvate).
mogu da zamislim kako bi se proveo taj hrvat pored ovih indijanaca sa severa! Zar da dodje covek da mu zvizde.

@music

Nijedan igrac ne voli kada ga neko pita za saigraca.To moze da ga pita bliski prijatelj,a ovako neki navijac,to je glupo.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Ганац »

Ja to gledam ovako : kod nas su igrali(necu sve navoditi)Bracun,Ivkovic,Beara,Jurisic,Robi... i sve smo postovali i voleli,nisam voleo padavicara Surjaka i nemogu da verujem da bi ovi sa Severa dozvolili sebi takvu blda potvrdili moj prethodnamazu ili bi ipak dozvolili i oni post?
Istoriju nemozemo i nesmemo da izbrisemo i zaboravimo, moramo da pocnemo da postujemo protivnika(ne i da volimo,ali da postujemo bilo bi lepo),time bi poslali poruku da i kao klub i kao navijaci sazrevamo.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by nyc »

Na prvo mesto najvećih blamaža bih ipak stavio poraz na Mari od Prištine, 1:3. Iz, nadam se, poznatih razloga.
Donji Srem je odmah tu, na drugom mestu.
Locked