6. kolo JSL: Voždovac - Crvena zvezda

Locked
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Хлад Малиганович »

nyc wrote:Skidanje dresova na kraju utakmice je ustvari savršena "tačka na i". Tim potezom su i "navijači" dokazali da potpuno zaslužuju klub kakav imaju, kao i da klub zaslužuje njih. Idealna simbioza.

Dve stvari ću samo da izdvojim (iako bih mogao esej od 12 strana da napišem).

1) Skandiranje, "Igrajte za delije". Pazi, bogati! A što ne bi igrali malo i za ekipu na zapadu, ili istoku, ili za Stoleta ekonoma... Koji ste pa vi faktor da ovi lelemudi počnu da igraju ZA VAS??? Jel ih vi plaćate? Vi ste im, kao, menadžeri (možda i jeste što je najgore)? Ili ste sklopili poseban ugovor sa njima - u stilu, mi ćemo da pravimo sjajne koreografije sa kesama, a vi nam podarite pobede protiv Voždovca i Javora? Lele, majko...


2) Komentari koji su preplavili neke forume u stilu, "a ja što se klackam 9 sati do Marakane i onda oni odigraju OVAKO!" Pa, KO TEBE TERA da se "klackaš 9 sati"??? Da li su te možda bičem gonili Veške i Krneta da kreneš na put? To je TVOJ izbor, momak; TVOJ! Kao kad bih ja putovao 9 sati da gledam neki koncert i onda krenem da psujem sve živo bendu jer, zaboga, nisu ispunili moja očekivanja! Alo? Jel se čujemo? Oćeš kvalitet? E, pa NEMA! Zato bolje SEDI KOD KUĆE! I NE SERI.

Kako lepo napisa jedan od mladjanih admina na onom forumu, (samo da se razumemo, tj. da ne bi bilo "nesporazuma", momka izuzetno poštujem) "Pedja je rekao da još uvek nismo tamo gde bi trebalo da budemo". PEDJA JE REKAO! Uh! Sjajno. Kao nekakav paganski Bog, boktemazo! Wizard of Oz!
Niko nema Zvezdo to što imaš ti. Zato si tu gde jesi.
A sad žurim u grad, sa sve četkom i kantom farbe, da ispisujem "Velibor Dunjić".
Može li niže? Naravno da može.


P.S: I obavezno bojkot na Veliki Utorak, jel smo se razumeli!?

Ако ово није б92 упис размера, стила и поруке достојне једног Горчина или Биље, ја не знам онда шта је.

Ставка 1. Ово се пева већ деценијама ваљда. И Делије нису само на Северу. И мени на пример смета што играчи после меча поздрављају само на Север (мислим на Маракану, не на гостовања), али то је до играча, а не до Севера.

Ставка 2. Ово је класично симпатизерско размишљање, и то је сасвим ОК. Једини проблем ту, је што ако би се сви почели придржавати таквог размишљања, нико више не би гледао Звезду, и за то трибина није нимало крива. То би вам ваљда онда било драже, а онда би Цигани били криви што не долазе и нису "верни." Исто као што су криви кад поскидају играчима дресове, криви су и кад их врате, криви су кад упадну на УО, јер се мешају у рад клуба, а криви су и кад на том УО не издејствују терање тренера, јер се не мешају на прави начин и довољно, итд, итд, обрни окрени у њих се упире прстом, а и слеп види да су од тог клуба још само они остали.

Врапцима на грани је већ јасно да овде постоје људи који једноставно мрзе Север, и буквално сваку прилику користе да опљуну по тој трибини, и то кроз веома циничне и безобразне, а притом ничим изазване уписе. Са све Горчиновким алузијама на традиционализам и религију, и бојкот једног меча који је био још пре неколико година.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by naka »

Molim administraciju sa "vizijom" da preispita upis gde su navijaci zvezde nazvani grobarima I simPatizerima.

Nemam problem sa tim, Ali sami ste uveli "standarde".

Sever je hor beckih decaka, dzaja je Svetac koji daje sirotinji (a ne uzima od kluba jel je jelte aboliran), kokeza je mag menadzerstva, stojadin el grande direktor, luka nas je sPasao od zlog miska, vesic doneo milione, a miki je sedma zvezdina zvezda. Jel bolje?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by dacha od bosne »

Kao prvo, profa je napisao ono kako on vidi datu situaciju (ali ne samo on, nego i mnogi drugi), i prema tome tu nikako nemam mjesta pominjanju dotičnih persona sa b92 i priče o pederima i prajdovima ili čemu već.

Vezano za tačku 2. Prvo, nisi ubo poentu. Ovo nije razmišljanje simpatizera, nego navijača. Ne samo da je ovo što je profa napisao tačno, nego je ubo poentu. Šta koji moj neko da se žali što je putovao i gledao ovakvu Zvezdu? Putuješ valjda zbog ljubavi i ne prebacuješ to. Kritikovanje igre i rada uprave je nešto sasvim drugo.
Drugo, mi pamtimo sever i delije i vođe i sve vezano za dešavanja na severu kada se sever nije mješao u rukovođenje kluba. Današnji sever (govorim o grupama i vođama) prave greške u koracima i to je ono što ljudima smeta. Ja nikada nisam čuo da se neko žali na to kada je navijanje dobro, kada se ne spominju političari, Dunjići ili Uroši, kada se ne puca na tribini i slično. Mnoštvo puta sam od mnogih koji trenutno upućuju kritike čuo pohvale na račun navijača kada je to bilo kako treba. Ali, očito svako vrijeme nosi svoje breme i probleme, i vjerovatno neki ljudi ne mogu da se nose s tim stvarima. Ja znam da taj isti sever može da bude mnogo bolji nego li je sada i da bi to u mnogome promjenilo sliku o njima u očima drugih navijača. Ali to je do njih.

I za kraj da ti ponovo podvučem...ljudi ovdje ne mrze Delije i ne mrze sever...ovdje ljudi kritikuju ono što smatraju da nevalja...slažem se da se ponekad pretjera, ali sve je to zbog frustracija koje svi proživljavamo zbog naše Zvezde. Ako ovo ne možeš da vidiš ovakvim kakvim sam ti napisao, izuzetno mi je žao.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Bruce Wayne »

nyc wrote:


1) Skandiranje, "Igrajte za delije". Pazi, bogati! A što ne bi igrali malo i za ekipu na zapadu, ili istoku)?
Zato sto ekipa sa zapada ne skandira, vec jede suncokret i jebe majku sudiji, igracima itd...

Sam si rekao, svi imaju svoj izbor. Ekipa sa zapada je izabrala da gleda fudbal i sporadicno navija, dok sever konstatntno peva i samim tim ocekuje da im igraci vrate za to.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Либурнија »

naka wrote:Molim administraciju sa "vizijom" da preispita upis gde su navijaci zvezde nazvani grobarima I simPatizerima.

Nemam problem sa tim, Ali sami ste uveli "standarde".

Sever je hor beckih decaka, dzaja je Svetac koji daje sirotinji (a ne uzima od kluba jel je jelte aboliran), kokeza je mag menadzerstva, stojadin el grande direktor, luka nas je sPasao od zlog miska, vesic doneo milione, a miki je sedma zvezdina zvezda. Jel bolje?
Хвала на љубазној, добронамјерној и конструктивној сугестији.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Либурнија »

И о навијању имате одговарајућу тему. Ово што пишете није везано више директно за утакмицу.

http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... &start=120" onclick="window.open(this.href);return false;
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by crazynorth75 »

Slažem se, ima još tema osim ove, da se ne oftopičari ovdje, a i zamolio bih sve da stanemo na loptu. Situacija je u klubu katastrofalna, samim tim su nervoza i frustracije svih nas ogromne i nema potrebe da se prepucavamo i vrijeđamo jedni druge. Hvala.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Goxy »

Бајковић - 7,5
Лазић - 5,5
Мартиновић - 5
Петковић - 6
Мијаиловић - 5,5
Ковачевић - 6
Гогић - 5,5
Печник - 5,5
Нинковић -6
Вешовић - 6,5
Дауда - 5

Касалица - 5
Милуновић - 5,5
Мрђа - 5
-Бивши форумаш-
Joe Frazier
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri Aug 02, 2013 12:26 am

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Joe Frazier »

Bajko - 7

Svi ostali - cista 0
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by dacha od bosne »

Bajković 7,5
Kovačević i Nine 6
ostali 5
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Константин »

Бајковић 8 (било би и више да није било оног циркуса када је излијетао)
Петковић, Нинковић 5,5
Лазић 0
остали 5
Врста која изумире
Locked