8. kolo JSL: Čukarički - Crvena zvezda

lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by lucky#13 »

Resenje svega je da ovaj forum trazi akreditaciju i da jedan od nas dodje na konferenciju i postavlja pitanja koja zelimo
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Najdoski dr. Ilija »

Шта мислиш, за колико би укинули акредитацију?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Ганац »

Довел wrote:Зашто нико на конференцији за штампу не постави питање Стојановићу којим заслугама Марко Мирић заслужује да се нађе на списку? Ал да не одговара Дечко добро ради и сл. јер ми нисмо слепи ни луди. И да га успут пита да ли зна како је овај уопште дошао у наш клуб?
За Весића ме не интересује, ипак верујем у процену нашег дугогодишњег тренера голмана, Рајковић је млад, голмани тек у тридесетим сазревају. Чућемо данас стручни коментар од нашег боксера Максе на полувремену...
Il' si golman il' nisi Rajković će najbolje napredovati ako bude međ' stativama (neko je već ovde napisao vidi pod Kasiljas) a time bi rešili pitanje i golmana našeg kluba ia bogami i reprezentacije na duže vreme a ne da nam brane neki poluproizvodi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by garnett »

tako ti je to, kad jebenog stojanovica nismo smenili kad je trebalo, tj onda protiv srema.. sad je isto ko i onda se jebenim murinjom, kasno...
mrtvog konja bi oziveli, mrtvog, toliko su nesposobni svi u klubu, pocevsi od uprave do igraca!
User avatar
Довел
Новајлија
Posts: 14
Joined: Mon Jul 15, 2013 11:26 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Довел »

Либијски Фердинанд у задњој линији а са клупе као убица улази Суботички Ц. Роналдо.

Дно.

Никакав нови тренер, нови играчи овде ништа неће променити, ово је толико труло да ја не видим ни трачак наде да ће се нешто на боље променити.
Не може то тако да се гледа.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Ганац »

Osećam jedno veliko gađenje prema Upravi što nisu mogli da dovedu NORMALNOG igrača na pozicijama štopera i l. i d. beka, prema igračima koje nadtrči svako ko igra protiv njih,prema treneru koji to je očito ili nema pojma li ne sastavlja tim.
Vešović dečko nema mozga uopšte,Martinović je za Kalemegdan i da hrani golubove,Roberts može kao rum servis,Mijailović pa on je napravio toliko gluposti u prvih 45 minuta dda ja osećam gađenje na samo pominjanje njegovog imena,Kovačević trči ali gde? Milijaš isto stanje kao i ranije,Mrđa je slučajno dao 3 komada i to je to večeras jedna 0,Ninković moram reći očajan.
Pa mi nećemo titulu koja nam se nudi na tacni, mi tj uprava i trener su govna koja treba saprati i oterati u kanalizaciju.
Gade mi se.Vreme je da se klubu održi :pop: i onako smo gotovi.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by tsva »

Dobro je rekao Srnic, Cukaricki ako se izuzme podalja istorija, za ovu Zvezdu je Bajern iz Minhena u svakom aspektu. Rastureni smo, razvaljeni, ponizeni potpuno zasluzeno od mnogo kvalitetnijeg i organizovanijeg protivnika gde dobar deo nasih prvotimaca ne bi bio ni u kadru. Tolika je razlika u kvalitetu.

Danas svi be izuztka cista petica a igrac utakmice je strucnjak koji nam je podario Omegu da ne psujem dalje

sve u svemu idemo na titulu :pop: :pop: :pop:
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Bruce Wayne »

Bajkovic 7
Vesovic 1
Mijailovic 2
Omega 1
Krneta 6.5
Kovacevic 10
Milijas 5
Ninkovic 5
Pecnik 5
Dauda 4
Mrdja 5

Kasalica 5

Slovenac 1
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by ajkula »

odrase nas zli privatnici.
uspeli su u tome da gledam megu protiv cedevite pre zvezde

stojanovic je madjionicar. Sa ovim igracima opstanak je velikinuspeh.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Ганац »

Bruce Wayne wrote:Bajkovic 7
Vesovic 1
Mijailovic 2
Omega 1
Krneta 6.5
Kovacevic 10
Milijas 5
Ninkovic 5
Pecnik 5
Dauda 4
Mrdja 5

Kasalica 5

Slovenac 1
Ne slažem se samo kod Mijailovića i Kovačevića,prvom keca a drugom možda labava 6-ica.
Last edited by Ганац on Sun Oct 06, 2013 9:15 pm, edited 1 time in total.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by crazynorth75 »

Agonija... Bolji i organizovaniji klub bez mnogo problema savladao FK Hrkljush boys. I za to su najmanje krivi oni nesretnici dole na terenu. Umjesto da cijeli stadion grmi ''Uprava napolje'' kod nas se glumi ludilo...Jebote nekad se i za manje sranje prozivala uprava...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Limun »

Kako sejes tako ces i da zanjes, nista nije slucajno kad je ovaj klub u pitanju ! Nista! Hocete da budete prvaci jadne lige, a dojuceranji drugorazredni klubovi se sprdaju sa vama, postali smo ruralan klub cak neki poselarski klubovi imaju strategiju i jasnu sliku napretka za razliku od ovih indijanaca i bezobraznika u klubu. Kokuzni Tonicni Stojadine Dzajicu kupite se prije zore iz kluba sa sve vasim pojacanjima i ovim nazovi trenerom!
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Bruce Wayne »

Slazem se za Mijailovica.

Kovacevic je poginuo danas, svaku loptu bukvalno je uzeo..imao je jedan kiks, al to je zato sto mu je to bio 153. duel. Gledajte reprizu, videcete da sam u pravu.

Mali je jedini igrao danas.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by garnett »

koji smo mi *** od kluba... kara na ona balavurdija koja kod nas nema mesta... umesto ninkovica ulazi mrtvi miric, dok savicevic(vrlo verovatno sledeci koji ce traziti raskid) nije ni u prvih 18, kao ni onjilo koji je prethodno placen 450k... pa majku vam jebem oce neko vise da odgovara?
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 8. kolo, Čukarički - Crvena zvezda, nedelja 06.10.'13. u

Post by Ганац »

Bruce Wayne wrote:Slazem se za Mijailovica.

Kovacevic je poginuo danas, svaku loptu bukvalno je uzeo..imao je jedan kiks, al to je zato sto mu je to bio 153. duel. Gledajte reprizu, videcete da sam u pravu.

Mali je jedini igrao danas.
Moguće toliko sam iznerviran da više nemogu da racionalno rasuđujem, boli me ovo neznanje i ovo uništavanje, da li su normalni ovi u upravi?
Ne mogu više večeras da pišem toliko sam sjeban.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked