10. коло ЈСЛ: Раднички Ниш - Црвена звезда

User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by ajkula »

krneta ima veliku konkurenciju ali je ipak retko vidjen kikser. lazic ima sve uslove da ga stigne ali zasad je krnenta nenadjebiv.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Ivan Vasev »

trotter wrote:Ajde. Kako sam znao da ćeš prvi da se javiš. :smeh:

To što si napisao (nesigurne intervencije, loše izbacivanje, duel u vazduhu...) može da se kaže i za još jednog igrača... Ali neću, ipak je on neverovatan a Krneta je balvan.

Nemam ja ništa protiv da se zaluđujete kada su neki specifični igrači u određenim čudnim okolnostima u pitanju (što je neki fetiš navijača Zvezde) ali smeta šablonsko i veoma prizemno razmišljanje koje prerasta u pravi papagajizam.
Pratio sam sinoc komentare na RSB-u, socioloski mi je interesantnije tamo, iz razloga koje ti navodis, i vec u 5. minutu zakljucise kako je Arauho nas najbolji stoper, mada loptu jos pipnuo nije, kako je Krneta padavicar, Mrtvijs davitelj, a Nine virtuoz. Onda rafalna paljba po treneru zbog uvodjenja "neznalice i Dzajinog isprdka Gogica", prizivanje naseg deteta Vukana.Tek likovanje nakon "asistencije" Ninkovica.

Da sam na Dzajinom mestu pored omladinske skole najpre bih se pozabavio zvezdaskim forumima, jer oni su danas sve drugo samo ne epicentar zvezdastva.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Ганац »

Neću i nemogu da branim Krnetu ali, njegov kiks je strašan pošto se desio u petoj minuti utakmice, a priznaćete da smo svi po malo postali alergični na te brzopotezno primljene golove, tipa u 17-oj sekundi a retko ko je apostrofirao beka koji nije markirao svog igrača i dozvolio mu da kao na treningu gađa svog centarfora u glavu, znači po meni nije jedini i glavni krivac Krneta, mada nije i ne može biti aboliran odgovornosti za idiotsku reakciju.
Neko reče Arauho je ispao klizećim startom a niko ne kaže da je loš pas uzrokovao jednu dugu loptu u prostor a da je naš kapiten to jedva i propratio pogledom a Arauho je napravio pri tom startu i faul koji sudija nije svirao,Arauho je koliko sam ja mogao videti na strimu dobio skoro sve duele i pokrivao je prilično veliki prostor, po meni dečko će biti sve bolji samo mu treba naći odgovarajućeg saigrača.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ганац wrote:Neću i nemogu da branim Krnetu ali, njegov kiks je strašan pošto se desio u petoj minuti utakmice, a priznaćete da smo svi po malo postali alergični na te brzopotezno primljene golove, tipa u 17-oj sekundi a retko ko je apostrofirao beka koji nije markirao svog igrača i dozvolio mu da kao na treningu gađa svog centarfora u glavu, znači po meni nije jedini i glavni krivac Krneta, mada nije i ne može biti aboliran odgovornosti za idiotsku reakciju.
Neko reče Arauho je ispao klizećim startom a niko ne kaže da je loš pas uzrokovao jednu dugu loptu u prostor a da je naš kapiten to jedva i propratio pogledom a Arauho je napravio pri tom startu i faul koji sudija nije svirao,Arauho je koliko sam ja mogao videti na strimu dobio skoro sve duele i pokrivao je prilično veliki prostor, po meni dečko će biti sve bolji samo mu treba naći odgovarajućeg saigrača.
Ово болдовано сам и ја приметио.
Само бих додао да ту двојицу на тренингу пусте још 1000 пута да овај несметано центрира и погоди оног у главу, нема шансе да би поновили!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by lucky#13 »

Ганац wrote:Neću i nemogu da branim Krnetu ali, njegov kiks je strašan pošto se desio u petoj minuti utakmice, a priznaćete da smo svi po malo postali alergični na te brzopotezno primljene golove, tipa u 17-oj sekundi a retko ko je apostrofirao beka koji nije markirao svog igrača i dozvolio mu da kao na treningu gađa svog centarfora u glavu, znači po meni nije jedini i glavni krivac Krneta, mada nije i ne može biti aboliran odgovornosti za idiotsku reakciju.
Neko reče Arauho je ispao klizećim startom a niko ne kaže da je loš pas uzrokovao jednu dugu loptu u prostor a da je naš kapiten to jedva i propratio pogledom a Arauho je napravio pri tom startu i faul koji sudija nije svirao,Arauho je koliko sam ja mogao videti na strimu dobio skoro sve duele i pokrivao je prilično veliki prostor, po meni dečko će biti sve bolji samo mu treba naći odgovarajućeg saigrača.
Pogledaj u mojim ocenama,to sam prvo napisao kod Mijailovica,ali to ne oslobadja Krnetu odgovornosti.

@Trotter

Ja sam arauha gledao sad vec na preko 20 treninga tako da znam kakav je igrac otprilike i mogu da sudim o njemu. A i u ovih 90minuta je pokazao vise nego svi stoperi zajedno na svim utakmicama. Pocev od citanja igre i postavljanja do duela.

Sto se tice Krnete,ovo mu nije prvi kiks ,on kiksira bukvalno SVAKU utakmicu.Znaci kad se nekome to desava STALNO tu je u pitanju kvalitet,a ne slucajnost! Sto je najgore nije kiksnuo samo kod gola,nego je kiksao celu utakmicu. Pusti snimak utakmice i videces u prvih 8 minuta do njihovog gola kiksnuo je TRI puta! Jednom u duelu,jednom kod izbijanja i jednom u iznosenju lopte.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Велики Делија »

Ja se nadam da Krneta nece igrati u derbiju, inace najebasmo totalno.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by crazynorth75 »

Na ovoj utakmici je Krneta imao dosta problema sa Hadžibulićem, jerbo je ovaj ko trokrilni ormar, vidjelo se da teško izlazi na kraj sa njim, pogotovo u vazduhu, što je jelte i rezultiralo golom. Kojić je slične konstitucije, ako počne Fofana, možda Krneta lakše izađe na kraj sa njim, mada bih ja, ponavljam, od raspoloživih štopera najradije ponovo vidio Omegu u tandemu sa Arauhom. Ovaj visok i jak, onaj malen i brz. Fascinantno je i da trener ne osjeti igru i ritam utakmice, mi laici smo skontali da je Onjilo zbog visine i snage korisniji i od Mrđe i od Kasalice, ovaj ga uvodi tek u 83. minutu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Велики Делија »

Tako je brate. Covek nema ama bas nikakvog osecaja za fudbal. On dobro zna koliko nas je Krneta kostao bodova u ovih zadnjih par sezona a i tako ga stalno gura. Onda Mrdja. Stavi ga u startnu postavu a ne menja ga uprkos tome da je svakom navijacu jasno da covek se na gostovanjima i velikim utakmicama ne vidi. Bljesne protiv nekog Pazara na Marakani i toeto. Onjilo iako nema nikakvu realizaciju zna da trci i da ulece u prostor iza ledja odbrane. Covek je doneo svezinu sigurno. Ovako Dauda je vecinu utakmice morao sam da se kolje sa drvnom stoperskom gradjom Radnickog.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Il genio »

Ne bi bilo lose da osposobimo Petkovica da igra stopera do kraja polusezone, bolje to nego da greje klupu, a i tesko da ce biti losiji od Lazica, Krnete i Omege...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by crazynorth75 »

Petkovića bih, ja da se pitam :mrgreen: , pod mus na desnog beka mjesto Vešovića, ništa štoper, lijevi bek...To mu je prirodna pozicija, bolji je od Vešovića, ako se oporavio, već protivu Radničkog u srijedu ga staviti u tim i nadati se da će početi protiv groblja.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Il genio »

Voleo bih i ja, ali vidis da forsiraju Vesovica, jos ako misle da ga uvaljaju nekom na zimu, mora igrati derbi.
Locked