3. претколо Лиге Европе: Црвена звезда - Черноморец

User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Bruce Wayne »

I ja se slazem sa vasim ocenama, s tim sto ne mogu da pljujem Mihajlovica samo zato sto je tatin sin. Kazete da Dauda nije dobijao lopte, a ovaj mali je dobijao lopte?

Nemojte da ste Andjusi :)
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by gazda »

Nemam snage da napisem nesto opsirnije, mrtav sam umoran posle prave saune...

nekako, sve je bilo nedoreceno - nije bio pun stadion, atmosfera je bila losa za standarde na koje sam navikao, posebno u drugom poluvremenu, protivnik je igrao kao Smederevo (u jednom trenutku mi se ucinilo da igramo protiv autobusa), promasen penal, istok koji zvizdi i sever koji aplaudira.... u sve su se uklopili i skupljaci lopti kojima se ne jednom desilo da dve lopte istovremeno budu u polju... ako *ove* nismo mogli da izbacimo, ja ne znam koje cemo moci...

jbga...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by crazynorth75 »

Svoj osvrt na utakmicu sam dao na ''Komentarisanju'', najgore je što su naši problemi toliko uočljivi i rješivi, a odgovorni u klubu ne preduzimaju ništa ili nešto ali sa debelim zakašnjenjem. Ponavljam, jedini krivac je uprava. Sad da napravim malo posla Il geniu :ziveli: i ocjenim igrače.

- Bajko - neocijenjen;
- Vešović - 5, fascinantno loša partija. Ovako nešto loše odavno nisam vidio, a nije da se nismo nagledali lošeg fudbala za sve ove godine;
- Martinović - 6,5, za prvu utakmicu i par dana treninga sasvim solidno izdanje:
- Lazić - 6,5, ova utakmica je pokazala koliko mladom štoperu znači igranje u tandemu sa iskusnijim, Krneta npr. nije imao tu sreću. Imao je jednu grešku, koju je ipak sam ispravio na kraju.
- Mladenović - 6, pretrčao dosta, trudio se, kako je utakmica odmicala i on padao.
- Kovačević- 6, solidno izdanje, za razliku od utakmice u Odesi.
- Milijaš -5, nastavlja fascinantan niz utakmica gdje je najgori na terenu, penal samo krunisao očajnu partiju, gdje je već u 25. minutu bio ubjedljivo najgori i trebalo ga je još tada povući (realno nije smio ni početi).
- Ninković - 7, jebiga ovaj čovjek stvarno se mnogo trudi, nije prošao ni komplet pripreme, fulao zicer, nije padao i dalje pokušavao povezati naše redove.
- Savićević - 6, dosta slabija partija od 1. utakmice, trudio se imao i dobrih poteza;
- Pečnik - 6, nije on meni bio toliko loš, zna se fino ubaciti iz 2. plana, bolji kad je sa krila prešao u sredinu;
- Dauda - 7, naš najbolji igrač večeras, kao i u Ukrajini sve opasno što smo napravili išlo preko njega, onda Anđusarin povukao neshvatljiv potez i izvukao ga (jedino razumno objašnjenje je da je u pitanju neka povreda);

Kasalica - 5, majko mila, vidjeti pod Vešović
Mihajlović - 5, za pola sata nije uradio apsolutno ništa, niti je dobio neki duel;
Milunović - neocijenjen.

Stručni štab - 5, ponovo loše, idiotski potez sa Daudinom izmjenom krunisao samo sve ostalo. Još uvijek imaju donekle opravdanje u kasnom kompletiranju tima.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by lucky#13 »

Nenad Milijas se ubio od plakanje na poluvremenu! Informacija proverena!

Kakav god bio igrac i kako god igrao danas, nije zasluzio ono sto mu se desilo! Mnogo gori od njega su igrali pa im se nije skandiralo!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by tsva »

zasluzio je i vise

Zaboli me kita sto place, posle jebanja nema kajanja. Sta je radio celo leto? Sto ne moze da potrci? zasto ne baci cigarete i alkohol?, Zasto ne moze slobodnjak ni do sesnesterca da dobaci? Nemam ni malo simpatije i razumevanja. Kad se podvuce crta on opet uzima 360000$ a ja uzimam tablete za smirenje. Da li postoji uopste neko ko misli da je to skandiranje samo reakcija? Nije, skuplalo se svega jos od prvog mandata. pokazao je da je nikakav covek, fudbaler, kapiten Zvezdas. Penal je sutnuo kao zadnja funjara da ne promasi. Sto nije ispratio coveka kod onog pasa kad su imali mrtvu sansu na pocetku? Covek igra rekreativno i ne moze da podnese kad mu desetine ljudi jasno kaze da to ne moze da bude prihvatljivo.

Kad bi se cesce ovako skandiralo svima po zasluzi, bolja situacija bi bila.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by gazda »

Jbga, jedan Piksi je doziveo da mu 90% stadiona zvizdi prvu utakmicu na Marakani posle promasenog penala u finalu kupa sa Borcem iz Banjaluke, a koji nas je kostao kupa... ali na kraju je naterao sve te da mu aplaudiraju jer je odigrao za pamcenje... Zarko DJurovic je takodje imao rat sa navijacima, ali je i on izasao kao pobednik...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by tsva »

Dragan Stojkovic Piksi nikada u karijeri nije igrao ni blizu ovoliko lose kao nas sadasnji kapiten. Ja verujem da je on i u ovovm trenutku fizicki spremniji od doticnog. Ovo je sve suplja prica. Ja bih se upitao barem malo zasto mi ovoliko ljudi zvizdi i zeli da me zameni. Da ima karaktera kao sto nema, sam bi sebe izbacio iz tima i uposlio privatnog trenera da ga osposobi i ne bi se sramotio al nema sanse. Veceras na splavu uz pivo i pljugu zaboravice za svoje muke i probleme.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Константин »

Нажалост очекивано на некада неосвојивој тврђави. У фудбалском смислу скромна екипа из Украјине одиграла је чврсто, на почетку чак мало отовреније, како је вријеме истицало били још чвршћи и гушћи, одбрана утегнута од ваљда 13 корнера нисмо направили ни полуприлику што не зна нико да набаци што људи играју против нас лагано дефанзиву. Лагану, јер су људи спремни ји физички за 100% види се из авиона. Има правде, колико се управа трудила за Европу толико смо је и добили то је реално. Опет надреално је колико година овај бућкуриш у управи/клубу траје. Вечерашњи евро зачин Чеда, Велибор, але але алеолеала, године пролазе моје, ако Бог да среће са покојом петардом и бакљом...
Бајковић - 5, умало неоцјењен да није трзао неколико пута напријед назад по нотама свог учитеља маестра Максе
Вешовић - 5, неки дан сам се присјетио еј па он је овде већ 4. годину у клубу, довео га Рајо као нај талента из ЦГ и то нападача, да бар престане да буде Шабан или барем да не вуче људе за дрес на 60м од гола или да барем зна да нема лијеве испод кука
Младеновић - 5,5, мало бољи распао се у 2. полувремену
Лазић - 5,5, бори се не зна, бориће се и Мартиновић да га утегне ако уопште буде дочекао ту шансу поред још 2 штопера
Мартиновић - 6, мање шупљи кроз средину, види се одмах да је ваљало да је барем мало раније код нас
Ковачевић - 5,5, трудио се, трчао не знам чему они шутеви са 40м
Милијаш - 5, када би се десило чудо па да престане са активним играњем ако буде случајно читао форум, замолио бих колегу Хлада Малигановича да му уступи ник. Ми би се солидарисали са садашњим Хладом да му нађемо нови такође атрактивни ник (нисам ироничан према Хладу већ мислим да је Мики баш за ово име)
Нинковић - 6, испунила му управа обећања када је долазио
Печник - 5,5, још физике па да борбеност има смисла
Савићевић - 5,5, данас слаб, варира младост
Дауда - 6, мајсторски спустио за Нинета, пар пута се отворио и понудио , био би бољи да Звезди треба шпиц
Михајловић - 5, јавити тати и сателитима из управе да ово није била припремна не може толико растерећено
Касалица - 5, аут линија одсјече десно крило
Милуновић - 5, да је до фризуре макар мало

Стојановић 5, ваљда нешто сконтао у везо капитена, али није сконтао а није Дауда крив што не дајемо голове

Пробудите се Цигани, овако бахати у Управи нису били ни 92. када су највише кредита имали, а сада нам клуб виси већ дуго времена. :zastavaGRB:
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by tsva »

marakana je i dalje neosvojiva tvrdjava. Nikako da je osvojimo.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by naka »

lucky#13 wrote:Nenad Milijas se ubio od plakanje na poluvremenu! Informacija proverena!

Kakav god bio igrac i kako god igrao danas, nije zasluzio ono sto mu se desilo! Mnogo gori od njega su igrali pa im se nije skandiralo!
Place? I mi placemo godinama sto nas unistava a on pusi, pije, smeje
Se I zajebava nas. Najproverenija informacija.

Niko njemu nije zviZdao zbog penala nego sto nam se gadi. Priupitaj malo tvoje iz uprave sta radi u svlacionici pred treninge, kako odradjuje iste I pripreme...olOs smrdljIvi.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by lucky#13 »

Dauda trazio sastanak s predsednikom.Ne dobija pare i nije zadovoljan odnosom kluba prema njemu!
A izgleda da ce Ninkovic da zapali na zimu,vec se pita sta mu je ovo trebalo! :)
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by tsva »

Pa to sam se ja pitao kad je dolazio. Daude hoce da se rese jer Radmilov mali mora maximalno da se pogura.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by musemic »

Ko je Dunjic, ovo veceras je igrano u njegovu slavu? Jebes Zvezdu...
Locked