3. претколо Лиге Европе: Црвена звезда - Черноморец

User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Хлад Малиганович »

Не знам шта да кажем. Осим што имамо незналице у Управи, имамо их и на свим трибинама стадиона. Толико за сад.

Срамота.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
gazda
Site Admin
Posts: 136
Joined: Thu Aug 30, 2012 5:35 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by gazda »

Samo da napisem da je za malog Lazara prikupljeno 430.710 dinara.
Skupljeno je i nesto deviza.

Hvala svakome ko je nesto prilozio.
:zastavaDS:

Помозимо Лазару Прерадовићу...

у складу са својим могућностима, на утакмици Црвена звезда - Черноморец.


Image

Лазар Прерадовић

Фудбалски клуб Црвена звезда и Удружење грађана Делије Север као друштвено и социјално одговорне институције организоваће за време сусрета реванш меча трећег кола квалификација за Лигу Европе између Црвене звезде и Черномореца прикупљање помоћи за малишана, Лазара Прерадовића. Двогодишњи дечак болује од тумора на десној можданој хемисфери, а једина могућност за излечење је операција у иностранству. До сада је извршено неколико изузетно озбиљних хируршких интервенција.

Поводом свега наведеног, за време утакмице који се игра у четвртак 8. августа од 20 часова и 30 минута Удружење грађана Делије Север прикупљаће помоћ на северној, западној и источној трибини за двогодишњег Лазара Прерадовића. Овом приликом апелујемо на све посетиоце на стадиону да као и много пута до сада искажу хуманост и помогну у складу са својим могућностима.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Il genio »

Sto se tice Milijasa, malo su pomesana osecanja, ali ne osecam grizu savesti sto sam bio medju najglasnijima kada se skandiralo da napusti teren. Prolaze mi kroz glavu njegovi golovi, onaj debitantski protiv Rada na Marakani kada im je probio bunker volejcinom u drugom poluvremenu koji nam je mozda i doneo tituu, silne protiv Partizana, pa u Evropi protiv Bajerna i Apoela,... Nije problem ni to sto nije u formi, koliko smo samo gledali nespremnih igraca, neznalica, menadzerskih kombinacija pa ih nismo izvizdali k`o hrvatsku himnu... Problem je u njegovom ponasanju, sto je po informacijama koje imam, a koje nisu od juce vec jos iz prvog mandata, on vodja "sindikata igraca" koji odlucuju o tome da li je neki trener dobar ili los, da li ga treba bojkotovati, da li treba ignorisati strance, da li se sme pusiti, piti alkohol i sl. Evo par konkretnih primera: Pre 5 godina, otprilike u ovo doba, mi smo igrali sa Javorom prvenstvenu utakicu na Marakani. Kada je nas tadasnji trener Zeman analizirao protivnika, primetio je da imaju 5 ili 6 igraca preko 190 cm, pa je trazio da se kod svakog prekida igra pomocna igra, da lopta ide po zemlji jer su nam male sanse da ih nadskocimo. Epilog je bio da smo izgubili 2:0, a od 10 kornera, 9 su bili visoki centarsutevi, a mozete jednom da pogadjate ko je bio zaduzen za prekide. Ove godine na pripremama u Slovenije, po tvrdnji ocevidaca, kada je kondicioni trener trazio da se istrci jos 4 kruga, prisao mi je kapiten i iznapusavao ga posle cega je ovaj zavrsio sa treningom. Za kraj, danas pred utakmicu sam cuo od jednog forumasa da covek pusi u svlacionici? Dakle, pod uslovom da je ovo tacno, a najverovatnije jeste, kada ostavimo igracke kvalitete po strani(koji su takodje diskutabilni) osoba sa takvim ljudskim kvalitetima nije pozeljna. Nenadu hvala na svemu sto je ucinuo za klub za koji navijam, imao znacajan doprinos u osvajanju poslednje dve titule, ali Zvezda treba da se okrene buducnosti, gde za njega nema mesta.

Sto se tice utakmice, nije to toliko lose izgledalo, dve odlicne prilike u prvom poluvremenu(cini mi se Ninkovic i Vesovic) i penal u najboljem mogucem trenutku, ali nazalost nismo imali(zasluzili) srece. U drugom poluvremenu smo pokusavali da probijemo bunker, ali se videlo da se nema snage za podvig. Ono sto me raduje da smo u drugom poluvremenu u potpunosti neutralisali njihove nezgodne kontre sa kojima smo imali problema u prvom. Da li je to posledica njihovog dodatnog povlacenja ili naseg pokretnijeg veznog reda usled prmene Milijas-Savievic ne znam, ali lako smo izlazili na kraj sa njihovim napadacima. Sve u svemu, prolaza nas je kostao glup penal u Odesi i promasen penal kuci. U suprotnom bi prosli na gol u gostima, ali jbg, ne da se usranom do potoka.

Bajkovic - ne previse zapazen, par puta nije izasao na loptu kada sam ocekivao da to uradi, ali bez posledica. Prelazna ocena 6

Vesovic - fascinantno je koliko je ovaj decko fudbalski neinteligentan, urnisao nas je u ovom dvomecu. Veceras ga nije bilo u napadu, ali je zato u odbrani bio ocajan 5

Martinovic - tip igraca kakvog sam i ocekivao na poziciji stopera. Ne previse kvalitetan jer takvog nije moguce dovesti u Zvezdu, ali dovoljno iskusan da odigra na visokom nivou ovo malo Evrope sto igramo i JSL. Da smo ga potpisali koji dan ranije i da je igrao u Odesi, mozda bi sve bilo drugacije... Veceras sasvim solidan 6.5

Lazic - u pocetku nesiguran, kasnije sve bolji. Meni se cini da bi se u normalnom klubu, pored iskusnog stopera mogao razviti u ozbiljnog igraca, ali pitanje je da li cemo ga uopste i gledati do kraja sezone jer smo na njegovoj poziciji doveli dva "pojacanja" 6.5

Mladenovic - u ove dve utakmice je dao znake zivota... Veceras dobrar i borben, siguran u defanzivi, nesto losiji u napadu. 6

Kovacevic - solidno je pokrivao, borio se, trcao, mozda je malo bio nesiguran u dodavanjima... I dalje mislim da je kompletniji igrac od Micka 6.5

Milijas - pored svoje standardno lose igre u polju, ocajno je izvodio i prekide. 5

Ninkovic - za klasu bolji igrac od svih na terenu, to se vidi u svakom pasu, driblingu... Nekoliko puta nisu mogli da ga isprate saigraci, neverovatan pregled igre. Imao je i losih poteza veceras, nepreciznih dodavanja, ali nekako ne mogu da mu zamerim nista. Definitivno moj ljubimac i mozda cu biti subjektivan. 7.5

Savicevic - losa partija, dosta netacnih pasova, u drugom poluvremenu zaigrao na svojoj pozicije i nije skoro nista pokazao u fazi napada. Oscilacije su valjda normalne u tim godinama, treba ga istrpeti. 6

Pecnik - vidi se da je nespreman, ali i pored toga mnogo je pretrcao. Pismen je, zna sa loptom, sve se nadam da ce mu pronaci pravu ulogu u ovom timu, cini se da nema brzinu za klasicno krilo. Takodje mi je zasmetalo sto je u nekim situacijama u kojima je mogao da proigra, opet sam zavrsavao. 6.5

Dauda - veceras sasvim solidan, namestio dve stopostotne prilike, borio se sa visokim stoperima i uglavnom gubio vazdusne duele. Steta sto nije bio prilici, plasim se da mu se ovaj golgeterski post ne odrazi na samopouzdanje. Interesantno je kolika je disperzija misljenja o njemu, sto se najbolje videlo u trenutku kada je izlazio - pola ljudi aplaudira, pola zvizdi. Ne daj boze da te u Srbiji mediju uzmu na zub. 7

Kasalica - ja ga veceras nisam primetio, mozda i zbog toga sto sam bio na zapadu, a on je igrao sa suprotne strane. 5.5 jer ne sumnjam da se borio. :)

Mihajlovic - nista nisam video za tih 20ak minuta osim jednog lepog odlaganja lopte za krilo. Nadam se da cemo konacno izbaciti krstenog napadaca iz omladinske skole i da ce on biti taj. Ne moze onakve makazice da izvede neznalica. Neocenjen

Milunovic - Neocenjen

Utisak dana: upoznavanje sa forumasima koje ovom prilikom pozdravljam, nadam se da cemo se cesce vidjati! :ziveli:
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Banex »

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... _id=740770" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedini koji u Zvezdi ima dovoljno hrabrosti i poštenja da kaže ovako nešto.

Smrdljivi milijaš bi rekao "Okrećemo se prvenstvu.." :x
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Либурнија »

Il genio wrote:Problem je u njegovom ponasanju, sto je po informacijama koje imam, a koje nisu od juce vec jos iz prvog mandata, on vodja "sindikata igraca" koji odlucuju o tome da li je neki trener dobar ili los, da li ga treba bojkotovati, da li treba ignorisati strance, da li se sme pusiti, piti alkohol i sl. Evo par konkretnih primera: Pre 5 godina, otprilike u ovo doba, mi smo igrali sa Javorom prvenstvenu utakicu na Marakani. Kada je nas tadasnji trener Zeman analizirao protivnika, primetio je da imaju 5 ili 6 igraca preko 190 cm, pa je trazio da se kod svakog prekida igra pomocna igra, da lopta ide po zemlji jer su nam male sanse da ih nadskocimo. Epilog je bio da smo izgubili 2:0, a od 10 kornera, 9 su bili visoki centarsutevi, a mozete jednom da pogadjate ko je bio zaduzen za prekide. Ove godine na pripremama u Slovenije, po tvrdnji ocevidaca, kada je kondicioni trener trazio da se istrci jos 4 kruga, prisao mi je kapiten i iznapusavao ga posle cega je ovaj zavrsio sa treningom. Za kraj, danas pred utakmicu sam cuo od jednog forumasa da covek pusi u svlacionici?
Још један који је изнад Звезде? Путуј игумане! (наравно да је он много мањи кривац од оних штеточина, дилетаната и незналица које су га довеле у клуб али ипак...).

Бајко -, Вешовић 5, Младеновић 6, Лазић 6.5, Мартиновић 7, Ковачевић 7, Милијаш 5, Нинковић 6.5, Печник 6.5, Савичевић 6, Дауда 6.5, Касалица 5, Милуновић -
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by dacha od bosne »

tsva wrote:
dacha od bosne wrote:E, moja Ciganijo...teška su ovo vremena, ali spreman sam da progutam ovu knedlu samo ako uzmemo titulu.

Večeras (rekao sam to i nakon poluvremena) kep, Veške i Bajko najgori. Mladenović im skoro uz rame. Ostatak ekipe dobar, ali ne znaju da ga umuvaju pa to ti je. Ne znam kako ćemo popraviti efikasnost u narednim utakmicama, ali nam je to moranje, pa makar dubili na glavi.

Nadam se da kepa više neću gledati svojim očima u Zvezdi.
Objasni mi na osnovu cega baziras nadu da imamo i promil sanse za titulu?
Na osonovu toga što sam Cigan. Šta drugo da radim? Koliko god vidim realnu situaciju, ja se opet nadam. Znam da je to nekada sizifov posao, ali ne mogu drugačije.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by tsva »

Ok, znaci nemas nek argumente nego onako iz navike. Znas kako evo 6 godina, sve corci, jednog dana ce i da se potrefi, statisticki. Nicim, apsolutno nicim je ne zasluzujemo.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by dacha od bosne »

Nisam ja ni rekao da je zaslužujemo. Čisto se kao Cigan nadam da će nešto krenuti na bolje. Znam šta je surova realnost, ali me onda onaj Zvezdin crv prebaci u snove.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Хлад Малиганович »

Ајде сад да напишем нешто више.

Срамота ме је. Срамота ме што сам синоћ био на Маракани. Да нисам већ превише уморан од свега, био бих љут. Звездин стадион је синоћ био место на коме се скупила гомила фудбалских незналица, на терену и трибинама. Што се игре тиче, остајем при ставу да је Звезда бољи тим од ових Украјинаца, и да је требала да прође даље. Али- своје шансе је прокоцкала, недостајало је среће, а некако ми се чини, људи који су били на стадиону нису ни заслужили да се радују.

Синоћ смо се сви дебело обрукали. Запад, који звижди Дауди, ликови око мене на Истоку, који ликују "што нам црнац више неће кварити игру", Север који пева о неком кретенском наркоману од политичара, и неком "другару" (о другарству видети под Шћепакадабра- Кими, ово су очигледно дани другарства, а не фудбала), и на крају, али понајмање, сами играчи. Обрукали су се, јер ми није изгледало као да ће их бити срамота што испадају. Само због тога, али они су синоћ, свакако били најмање срамотни актери утакмице.

За крај, остављам шлаг на торти нашег бламирања. Осећам делимичну сатисфакцију у чињеници да је линч Ненада Милијаша вечерас кулминирао онаквом срамотом од скандирања на полувремену, а управо са Севера. Линч који траје и на овом форуму већ месецима, а преузео је облик и форму озбиљне болести. На онакав начин отерати играча после промашеног пенала, то не раде ни најгори сеоски ђилкоши, а не навијачи озбиљног клуба.

Зашто није тако теран курчеви Маестро, коме су за Звездом звонила јаја колико и мени за сушом у северозападној Кини? По чему је то он више допринео Звезди од Милијаша? Али овде све врви од фудбалских свезналица, за које је учинак играча ***, и који своје фрустрације лече искаљујући се на овом или оном појединцу из клуба.

Ево сада, позивам све вас, који сте терали "Мртвијаша", да поздравите овакав потез Севера, у духу објективности и принципијелног држања става. Или је можда требало и да му се скине трака.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by naka »

kako seješ tako i žanješ. Prosečan štoper doveden pre par dana i uz to nespreman pokaže da se može igrati... e šta bi bilo da imaš par igrača poput Ninkovića i Daude. Pa ni 16 Vešovića, Mladenovića i Milijaša ne bi mogli da upropaste. Bar za ovakvog protivnika. Objektivno nemoguće je igrati u ovakvim uslovima. Imaš bekove koji to nisu i koji su kriminalni. Imaš krila koja su sve samo to nisu. A gajiš igru po bokovima (što je i normalno). Dakle od 4 igrača, nemaš nijednog. U sredini krater od kapitena. Čak i ovako jadni dobili bi ovakve likove da su igrali Mijailović i Laza. Garantujem da Kasalici, vešoviću i sličnim daju da vode loptu bez ometanja protivnika da bi se sapleli. No veći problem od svega je GLUPOST igrača. Pinto je uvio to u "ne znaju da razmišljaju". Ma glupi su.

Žalosno je samo što ona količina divnih ljudi koji se razumeju za fudbal (mislim na istok) više neće dolaziti. Ljudi su pokušali revoluciju večeras. Bili su najglasniji u teranju kapitena, zviždali severu zbog besmilenog navijanja i poveli navijanje zbog one zbog koje smo i bili juče tamo.

Bajković-neocenjen, ali mi je uneo nesigurnost tako da čim je lopta u 16 ja se tresem.

Vešović-jedan od najgorih na terenu. Pozadi ispadao, napred nijedan pas čoveku u noge. O idiotskim izborima tokom utakmice ne bih, a takođe ni o balonima centaršutevima kad ga niko ne ometa i to iz mesta. 5

Martinović-miran staložen i iako mu duša u nosu odigrao više nego pristojno. Uklizavanje gde drži ruke iza leđa da ne bi slučajno penal bio ukazuje i na mozak i na iskustvo. 6.5

Lazić-osim početka, kasnije sasvim solidan. Lepo se postavljao, nije napucavao loptu kad je mogao. Pristojno 6

Mladenović- očajan nazad. Kovačević trči pored od igrača do igrača (pored mladenovića ) koji prvai blok i pogledom ispraća protivnika. Napred gomila gluposti. Kad mu je protivnik blizu, umesto u dribling ili odigravanje on ide u centaršut, kad mu je igrač daleko umesto da centrira, on ide u sredinu i to na desnu nogu da je šutne. 5.5 i to samo zbog Vešovića.

Kovačević-okrenut ka napred. Borio se, oduzimao lopte, nije tražio alibi igru. Dečko će postati reprezentativac jer će naučiti od Ninkovića ono što mu je potrebno. Već je naučio cim prilikom prijema lopte tako da je ne gubi a ne igra alibi kapiten igru vraćanja nazad. 6.5

štetočina- nije problem penal, problem je beda od igre. Čovek je u 15tom minutu bio gotov. Jedina šansa njihova je bila kad nije ispratio čoveka. Čak ni pokušao. U napadu nije postojao. Kretnje na sredini su bile takve da je samo pokazivao rukama kome da se dodaje lopta. Koliko je crkao govori podatak da je dao Mladenoviću da izvede korner u 30i nekom minutu jer nije imao snage da dođe do kornera. A zna se da voli da ga uhvati kamera. Jer jedino tad i može. U penalu oslikana naša agonija sa njim gde je smenio 5-6 trenera uključujući i onog s kojim će deliti procenat kad ode. Promašen penal je bio okidač da se organizovano (a ne preko žurnala) kaže šta se misli o njemu.Minus 5

Ninković- Posle onog komentarisati njega nema smisla. Trčao, borio se, čekao krila i bekove kad veže igrača, davao u prostor.. Hvala mu što je pokazao kako treba da izgleda fudbaler u Zvezdi. Zaboravili smo šta je to. 7.5. Ne toliko zbog igre, koliko zbog te razlike u odnosu na druge.

Pečnik-6 trčao, menjao strane, ali nije krilo. Prošao jednom i bila gol šansa. E takva krila nam trebaju.

Vukan- vidi se da će biti pristojan igrač, ali uništavamo ga sa krilima, zadnjim veznima i sl. Očajno prvo poluvreme sa mnoštvom pogrešnih dodavanja. U drugom posebno na početku i nešto. 5.5

dauda-trčao, pristiskao, razigravao i medijsko žurnalski propraćen. Verovatno i najbolji danas. 7.5

kasalica-drvo. Više je pretrčao Dauda nego on svež. O nedostatku elementarne tehnike da ne govorim. 5

Mihajlović- videti pod prethodnim. Kad je ušao videla se razlika u odnosu na pravog centarfora. Dok je Dauda igrao imao sam osećaj da će se nešto desiti, da ne govorim o samom pritisku na celu odbranu gde su izbacili svaku loptu ili u aut ili bezveze. gospodin tatin se nije video. 5

Milunović- ne vidi se. nestao.5 ili ajde neocenjen možda bolje.

Slaviša-platio cenu baziranja igre i kluba na kapitenu. Pokušao da se vadi, ali su igrači već tad crkli. Nespremna ekipa sa ograničenim fudbalerima bolje nije mogla. Potez gde vadi Daudu a nama nedostaju dva gola mi je čudan u najmanju ruku.


Uprava-NULA. Gomila nesposobnjakovića, procentaša, neznalica. najgori danas (Milijaš i Vešović, na beskonačno)
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by nyc »

Vidim i na drugim forumima pišu o tome kako je Hor Bečkih Dečaka deset minuta orljao nešto o Čedi LDP.
Jel to istina?

Ako jeste - svaka im čast. Samo toliko.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Либурнија »

Да будемо парламентарни па да чујемо и вођу:
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 8759

Posted: 08 Aug 2013 22:39 Post subject:


--------------------------------------------------------------------------------

Људи су много ограничени и једноставно не разумеју неке ствари!Превише их воде телевизија и новине,јавно мњење и онда када је...дал тамо или овамо...неће одма да реагују док не виде да је 100% нешто исправно!Ако би се чекало да сваки човек са трибине то схвати,наш другар би се дебело се належао у затвору дотле!
2 минута од почетка је уштинуто само за спомињање друга нашег...одма након тога је кренуло "по зими киши" или "ајде играј и бори се"...итд.На жалост симаптизера и људи који су залутали на север(а вечерас их је било поприлично),север има своје ставове и принципе и једноставно на њима почива и тако се понаша!Свидело се то вама или не!Неће север да пева наисправне ствари сигурно,а некада емоције руше сваки договор и рационално размишљање!
Навијање је било просечно али ако узмемо у обзир да смо губили 2 гола разлике од самог старта...и није тако лоше.Једино почиње више да буквално смета и смара толика гомила пијаних људи који немају појма где су дошли и шта треба да раде!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Либурнија »

бишоп wrote: И колеге "навијаче" са бакљама и ласерима у рукама, ви сте моји идоли
Запањујуће је како се увијек нађе неколико кловнова на трибини да шизе и изводе циркуске тачке, поготово на европским утакмицама. Када, у касну јесен, дође неки Банат у Купу сриједом по киши, нестаће их ко јесенског лишћа. Али главно да су сада испали фрајери "кад цели свет гледа". :twak:
Хлад Малиганович wrote:За крај, остављам шлаг на торти нашег бламирања. Осећам делимичну сатисфакцију у чињеници да је линч Ненада Милијаша вечерас кулминирао онаквом срамотом од скандирања на полувремену, а управо са Севера. Линч који траје и на овом форуму већ месецима, а преузео је облик и форму озбиљне болести. На онакав начин отерати играча после промашеног пенала, то не раде ни најгори сеоски ђилкоши, а не навијачи озбиљног клуба.

Зашто није тако теран курчеви Маестро, коме су за Звездом звонила јаја колико и мени за сушом у северозападној Кини? По чему је то он више допринео Звезди од Милијаша? Али овде све врви од фудбалских свезналица, за које је учинак играча ***, и који своје фрустрације лече искаљујући се на овом или оном појединцу из клуба.

Ево сада, позивам све вас, који сте терали "Мртвијаша", да поздравите овакав потез Севера, у духу објективности и принципијелног држања става. Или је можда требало и да му се скине трака.
Како год, сасвим објективно и непристрасно - Ненад је одиграо сезону недостојну капитена чак и овакве Црвене звезде. Нерад и незалагање вратио му се овом кулминацијом негативних емоција на трибинама након тог фуланог пенала. А клубу се тај фулани пенал из његове лијевице вратио као бумеранг за јавашлук и дилетантизам који у клубу влада чак и послије "одласка" Весића. Нема везе што Звезда нема везе, је л тако...прво да се крокодили наране а сујете излијече па онда Звезди како буде када и она дође на ред. Ја сам дошао до закључка да смо ми невиђени волови пошто нас возају као такве ватајући нас на емоцију, ево већ дуги низ година.

Напабирчили су екипу сад кад је већ било извјесно испадање из Европе причајући нам о титули. Ту причу слушамо већ од 2009. и увијек се јебено наложомо на њу. Реално, титула нам уопште није извјесна са овим свим срањима која смо урадили нити смо фаворити за њу. Толе је само надоградња.

И сад бих ја требао да отворим тему за Јавор, да напишем нешто ложачки па да вас и ја, поред свих осталих, лажем и причам оно што не мислим?! Не, само изволите, нек отвори тему ко год хоће. Смучио ми се живот иако ово све и није неко изненађење. Да смо бар "умрли мушки" али ни за то нисмо били кадри.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by Константин »

nyc wrote:Vidim i na drugim forumima pišu o tome kako je Hor Bečkih Dečaka deset minuta orljao nešto o Čedi LDP.
Jel to istina?

Ako jeste - svaka im čast. Samo toliko.
И о неспремном капитену Звезде Милијашу. Хвалим те Боже, напокоооон! Поздрављам и ја све форуме и да се усмјеравају према суштини.

Хладе, како можеш да поредиш Евандра и МИлијаша само у свијетлу промашеног пенала? :?
Пенал није најбитнији, чашу жучи је прелио овај однос према утакмицама човјека који носи капитенску траку Црвене Звезде. Од када се расталио са Јанкосаном не може да трчи по црној земљи и ништа не чини да то промјени јер га заболи она ствар. И мени је запало за око када пушта да други изводе корнер а то никада није радио, код шансе Антонова гледа као да игра испред зграде, он је у све горем стању. У свлачионици такође недостојан траке. Писао сам када сам на припремама сретао Коромана и Блажића који су дотјерали линију и спрему у ред јер су морали у неким Крилима Совјетов и Ружембероцима, а нису хтјели у Звезди, толико је поштују.
Евандро је у оваквој Звезди заиста био маестро а тим са краја сезоне 2012/2013 задњи који је имао главу и реп, а на такође задњој европској утакмици прошле године се транспарентима озваничила даља пропаст.
Нинковићу траку, а све струје у управи колико их има ако не могу да се договори ко је за шта одговоран у клубу, нека се тјерају у ПМ.
Врста која изумире
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Умри мушки! Црвена звезда - Черноморец

Post by musemic »

http://www.mozzartsport.com/vesti/nenad ... uzio-video" onclick="window.open(this.href);return false;
Nabijem te na k****.

Ono sto je kapiten radio u prvom poluvremenu je nesto najsramnije sto sam video - bas sam se fokusirao na njega, gledam i ne verujem.
Njihov zicer i pracenje pogledom coveka, svaki napad koji Ninkovic vuce i gde se on, tako ocigledno, sakriva iza igraca, penal kao logican sled...
Mazi i onim koji imaju tal od tih 360k da Bog da priseo svaki evro!

Drugo poluvreme nije za komentarisanje, mi tu fazu utakmice još ne možemo igrati...možda u oktobru.
Slaviši ne zameram ništa posebno, osim menjanje Daude sa onim balvanom - u Zvezdi je nemoguće raditi kao trener.
Inače, nezainteresovani je odigrao vrhunsko poluvreme - kako lagano je namestio dva zicera, kako se dobro kreće...
ne bi me čudilo da ga oteraju, zavisi ko je u ove tri nedelje dominantan mužjak u upravi.

Omaž Svetom Dunjiću je za povraćanje!
Locked