2. претколо Лиге Европе: IБ Вестманеја - Црвена звезда

User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Brian Brendell »

Otišli na put i unapred napisali spisak razloga zašto im se nije igralo večeras. Ništa nisam bolje ni očekivao. Pristup meču je problem, potrebna nam je jača klupa. Odlaskom Milivojevića (koji je nominalno starter, a ne Milijaš), samo je Vukan nekakva rezerva u veznom redu. Krila nemamo, već se krpimo sa "lutaijućim" napadačem Pečnikom i Kasalicom koji je centarfor za igru u prostor. Dauda nema rezervu.

Lazić pokazao znakove fudbalske neinteligencije nekoliko puta, Mladenović katastrofalan.

Ne bih ovo uzimao kao validan uzorak, ali neki detalji su zabrinjavajući. Fizička sprema je opet loša.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Goxy »

Послати жалбу у УЕФА да скину картон Аци, и доделе га капитену. Уз мало среће, можда добије још један у Одеси, а онда ћемо гледати фудбал на Маракани у реваншу.


Иначе очекивао сам овакву утакмицу. Једино што нисам очекивао је толико неинтелигентних картона и потеза појединаца, али ето.
-Бивши форумаш-
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Goxy »

Либурнија wrote: Савичевић 5. У тој доби већ себичност.
Ако је то због оне ситуације при контри 3 на 1, у питању је био Печник, а не Вукан. Види се и по конституцији, али и по томе што је Вукан био један од двојице на доњој страни терена.
-Бивши форумаш-
User avatar
Brian Brendell
Звездаш
Posts: 199
Joined: Thu May 16, 2013 10:13 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Brian Brendell »

Goxy wrote:
Либурнија wrote:Савичевић 5. У тој доби већ себичност.
Ако је то због оне ситуације при контри 3 на 1, у питању је био Печник, а не Вукан. Види се и по конституцији, али и по томе што је Вукан био један од двојице на доњој страни терена.
I meni se činilo da je Pečnik. Opasno je koliko komentator može da utiče na javno mnjenje i koliki je uticaj medija.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Goxy »

Ја нисам ни видео одмах ко је, тек кад је коментатор рекао "Савичевић", погледао сам пажљивије јер ми себичност не иде уз Вукана никако.

По конституцији, Печник је то био, гарантовано.
-Бивши форумаш-
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Либурнија »

Стварно, не знам, толико сам био изнервиран да нисам упратио појаву на екрану. Угл. нисам Вукану ј.... матер због тога већ само викно - па дај је !!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Хлад Малиганович »

Филозофија тренера је одлична, таман по мом укусу. За ову утакмицу није била ипак најсрећније реализована, јер смо се довели у ситуацију да се јурњамо са овим Вулканцима, који за две утакмице нису направили ни једну озбиљну грешку у игри. Нине у шанси одиграо шабански, а "фудбалски"- дрмај чим можеш. Милијаш, капитен, веома лош. Ми би ову утакмицу привели најмирније могуће крају, и вероватно бисмо и победили, да није било оног ге******г идиота од судије, коме не бих дао да суди ни славски турнир у Горњем Јауковцу.

Бајко:

Image

..мачка.

Ма кад читам неке "Делије" овде, дође ми да похвалим и "Мртвијаша" (јој да сам нека влас" како би попушили сви банане за то једење гована). Што се љутите толико што се пева да вам идол шиба сваки дан, па нек шиба, његова ствар, лепо је то.

Тсва, пошто је вечерас испала квалитетнија екипа, реци ти мени, какве су шансе репрезентације БиХ да се пласира на Мондијал? Како ми стојите, Делијо? Како Џеко- дијамант игра? Мислим нисам пратио, па не знам, питам само. Знам да је мимо теме, али сам радознао, сваки прави Делија се интересује за такве ствари.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Stenly »

Hm, mogu svi da ne igraju dobro, ali i tada bi se videla neka igra, tj ruka trenera, kao kod Robija, Igraci kanal, ali igre ima, zna se nesto, ima neki potencijal.

Ovo ko da je Jankosan bio na operaciji slepog creva, pa ga SS menja. Ništa novo, igra je u sistemu: Koj šta dovati! Sem onog prekida gde su pokušali nešto što su jelte uvežbavali.

Za sada iskreno, ništa ovo ne valja. Nego tek smo počeli, valja imati i strpljenja!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by naka »

Vidite šta znači sistem. Pa mi ovako igramo godinama. Čim ne napadamo, naša igra se svodi na to da minimum 8 igrača nema nikakve ambicije ka golu. Zadnja linija stane na 20 metara, kapiten je naravno tu da ubije i ono malo što bi krenulo napred, krila su izolovana i onda pojedinci potrče poput Daude (i Nineta u prvom) da naprave presing i ispadaju smešni. Mi ne možemo napraviti šanse dok ne igramo visoko presing i pokušamo uzeti loptu protivniku. Nedostajao je Mijailović jer je prodorima i trčanjem predstavljao i opciju ljudima iz sredine i opasnost ka golu.Ovako u postavljenim odbarnam i čvršćim ekipama mi ćemo uvek izgledati ovako jadno jer napadamo 3 na 11

Bajko- igrač utakmice protiv onih nesrećnika. Dovoljno govori sve 7.5

Vešović-kontinuirano šabanisanje se nastavlja a niko da mu nešto kaže. Bezobrazan na pripremama, bezobrazan i beskoristan danas 5

Lazić-loše postavljanje pre svega a posle i drugo. 5

Krneta- ajd 5.5 jer je bio malo bolji.

Mladenović-pod vešović puta dva. 5

Kovačević- nigde ga nije bilo. Garantujem da bi bolje igrao da nema kapitena pored. 5

Milijaš- kapitenski kao i dosad. Trenutak kad gubi loptu u 70 i nekom minutu i gde islandjanin kreće ka golu a on ustaje i rastaje se od života je apsolutni hit utakmice. 5

pečnik- nisam znao da je igrao. Da nije ušao dva put u sredinu, ne bi imao nijednu loptu. 5

Ninković- pokušao u prvom dva tri puta da izvrši pritisak ali pojedinačno to ne ide. Posle nestao. Kod šanse je odlično ušao iz drugog i to trebaju svi igrači iz veze da rade a ne da ostave Daudu samog napred. Školski je i smirio ali metiljavo šutnuo. Onde se šutira, ali ne onako. 5.5

Kasalica- nigde ga nije bilo 5

Dauda- kako smo igrali, on se bar trudio. Pokušavao sam da trči po onom prostoru i za trud 5.5. Vidi se da hoće i da mu trebaju utakmice da napreduje i dođe do forme.

Mihajlović- ogledalo naše dece. Bez mozga i bezobrazno. Još jači utisak od crvenog kartona je da čim je dobio loptu ide da je šutne iako za to pozicija nije. Takav je bio u Smederevo. Dakle stav, ma boli me qrac za ekipu čim uđem ja ću da je šutnem ka golu nevezano od situacije. Kao u basketu, u sledećem napadu ja šutiram... 5

Savićević i Milivojević bez ocene. Ne znam što su Luku i ubacivali.

U svakom slučaju mučna sezona je pred nama posebno kad se ima u vidu klupa. Mi nemamo jednog igrača koji može ući i doneti nešto.

Samo u zemlji Srbiji ONO može komentarisati utakmicu. Čovek ko ne zna u kojim dresovima igra nalazi za shodno da kritikuje i hvali igrače. Više je nego očigledno bilo da je dobio pare da kritikuje Daudu. Onoliko pljuvanje jednog igrača bez ikakve potrebe je neverovatno. ajd juče nego se čovek osvrnuo da otkad je došao ništa nije odigrao i da bolje igraju naša deca koja jadna čekaju šansu na klupi samo da Slovenac shvati i izbaci ovog. U trenutku Dauda daje pas, pogrešan, i on ga kritikuje 3 minuta. U sledećem Milijaš daje u nepoznato, on počne da komentariše nešto deseto. A situacija za situacijom. Mislio sam da je Kovinjalo retard ali ovaj ga je idiot nadmašio.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Либурнија »

Хлад Малиганович wrote:Филозофија тренера је одлична, таман по мом укусу. За ову утакмицу није била ипак најсрећније реализована, јер смо се довели у ситуацију да се јурњамо са овим Вулканцима, који за две утакмице нису направили ни једну озбиљну грешку у игри. Нине у шанси одиграо шабански, а "фудбалски"- дрмај чим можеш. Милијаш, капитен, веома лош. Ми би ову утакмицу привели најмирније могуће крају, и вероватно бисмо и победили, да није било оног ге******г идиота од судије, коме не бих дао да суди ни славски турнир у Горњем Јауковцу.

Бајко:

Image

..мачка.

Ма кад читам неке "Делије" овде, дође ми да похвалим и "Мртвијаша" (јој да сам нека влас" како би попушили сви банане за то једење гована). Што се љутите толико што се пева да вам идол шиба сваки дан, па нек шиба, његова ствар, лепо је то.

Тсва, пошто је вечерас испала квалитетнија екипа, реци ти мени, какве су шансе репрезентације БиХ да се пласира на Мондијал? Како ми стојите, Делијо? Како Џеко- дијамант игра? Мислим нисам пратио, па не знам, питам само. Знам да је мимо теме, али сам радознао, сваки прави Делија се интересује за такве ствари.
Болд 1: Нема овог рада, овдје су сви искрени Звездаши били Делије или не.

Болд 2: Ово је једна од посљедица псовања и залијевања Милијаша г..... у скоро сваком другом посту. Псовка је људска реакција али и у њој треба имати неке мјере. Убудуће ћу учестало псовање и прозивање оца и мајки играчима и тренерима брисати због неконструктивног доприноса дискусији што је и овај твој пост такођер.

Болд 3: Вријеђање других форумаша - нулта толеранција!

Болд 4 - све што убудуће буде споменуто у вези Чедомира Јовановића а није везано за ВК сматраће се политиком на форуму и биће брисано. Нема политике на форуму, за трибину ме брига, тамо нек уводи ред ко је за то одговоран или плаћен, на овом форуму нема политике нити парола. Као друго, обратио се се коме?! У сваком случају навијачима а рекли смо да нема увриједљивог обраћања ниједној навијачкој групацији. Ускоро ћемо донијети и посебна правила за теме о навијању и навијачима.

Болд 5 Не знам какав проблем имаш са тсва али то га питај на "Разоноди". Желим да вјерујем да не сматраш да сваки навијач Звезде мора да обавезно навија за репрезентацију Србије пошто моментално ни ја не навијам за њу.

Бан од 3 дана због:

- увриједљивог обраћања другом форумашу
- погрдног обраћања навијачима
- политичарења
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by crazynorth75 »

Aj da se osvrnem na jučerašnji očaj od fudbala. Pod 1, nije mi jasno da trener još nije zaveo red u ekipi kad je u pitanju onakvo ponašanje, a o onim idiotskim kartonima da ne govorim.. Ovakve stvari su se dešavale i na pripremama, znači postoji kontinuitet prostakluka na terenu i dobijanja bespotrebnih kartona. On je tu da zavede red i svi oni kartoni i ponašanje na terenu su samo njegova krivica. O igri ne bih, jer nema se o čemu. Ne znam kakav mu je plan kad je u pitanju kondicija volio bih da ovi upućeniji Chavo i Holden napišu koju kako su izgledale Stojanovićeve ekipe fizički, te dal' je imao kondicionog trenera u svojim stručnim štabovima. Sad ocjene:

- Bajko - 8, igrač utakmice, spasio nas bruke i poraza, a bogami i panike nakon penala, jer da ono uđe ko zna šta bi se dešavalo. Znao sam da će nakon onog kiksa pravilno reagovati. Zamjerka je kod onog kornera kad je lopta letala kroz peterac.
- Vešović - 5, opet trud, opet šabanisanje kao i u prvoj, opet rizik sa koškanjem sa protivnikom i eventualnim crvenim kartonom.
Krneta - 6, vodio borbu sa onim trokrilnim ormarom, imao i grešaka, mlađim štoperima dajem određeni kredit.
Lazić - 5,5, nesiguran, griješio, naravno da mu ne treba sjeći glavu, dečku treba određeni kontinuitet, ovo mu je tek treća utakmica, njih dvojica su ovdje najmanje krivci, odgovornost ide ka upravi koja nije još obezbijedila iskusnog i kvalitetnog štopera sa kojim bi u tandemu i oni stasavali.
Mladenović - 5, loš, baš loš.
Kovačević - 5,5 - i njemu treba vremena, juče ni blizu partije iz 1. utakmice.
Milijaš - 5.
Ninković - 6, iako je bio dosta slab, imao nekoliko dobrih lopti, fulao zicer, vidi se znanje i želja, dovoljno za slabu šesticu.
Pečnik - 5, za razliku od prve utakmice - neprimjetan, jednom se našao u poluprilici.
Kasalica - 5,5 trudio se kao i uvijek, al' na kraju ništa.
Dauda - 6, u inat onom govnetu sa rts-a koji uredno šuti kad Milijaš i Nine fulaju zicere, a ovome se penje na glavu cijelu utakmicu. Trudio se, otvarao, nudio, lopte nije dobio. Nisam optimista po pitanju saradnje njega i Stojanovića.

Ja bih uveo i ocjenu za trenera i stručni štab - 5. Loše, nediscipšlina i na terenu i na klupi, taktika očajna, mogao je probati i sa dva špica (da Kasalica bude drugi), a možda Mirića na krilo, ne znači da bi bilo bolje, ali gore nije moglo.

Isto tako se nadam da onaj žvaljavac sa rts-a neće uskoro prenositi Zvezdinu utakmicu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Ганац »

Jeste Pecnik je to bio i tada je kada je vec usao u 16 metara posrnuo posto je izgubio snagu i lepa prilika je otisla u nepovrat.
Mladi Mihajlovic je napraqvio dva prekrsaja i dva zuta kartona od ta dva zuta rekao bih da ni jedan normalan sudija nebi dosudio zute kartone a kod drugog ni faul.Centarhalfovi su nam boljka koju resavamo vec par godina, vidi se kako.Levi bek koliko nam je nedostajao zamocatelj Mijailovic videlo se iz pozicije Baumgartner,Cofi je blago receno ocajan.Igra nam je bila na nivou prethodnog trenera ali zahvaljujuci bogu, Bajku i ovim amaterima smo prosli u sledece kolo i sa ovim Ukraincima nece biti moguce ovako neigrati i proci.Kapitena bi bilo neozbiljno komentarisati posto ste svi rekli ono sto ja mislim cak i vise a i mislim da o njemu ne trreba trositi tastaturu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Трапа »

naka wrote: Samo u zemlji Srbiji ONO može komentarisati utakmicu. Čovek ko ne zna u kojim dresovima igra nalazi za shodno da kritikuje i hvali igrače. Više je nego očigledno bilo da je dobio pare da kritikuje Daudu. Onoliko pljuvanje jednog igrača bez ikakve potrebe je neverovatno. ajd juče nego se čovek osvrnuo da otkad je došao ništa nije odigrao i da bolje igraju naša deca koja jadna čekaju šansu na klupi samo da Slovenac shvati i izbaci ovog. U trenutku Dauda daje pas, pogrešan, i on ga kritikuje 3 minuta. U sledećem Milijaš daje u nepoznato, on počne da komentariše nešto deseto. A situacija za situacijom. Mislio sam da je Kovinjalo retard ali ovaj ga je idiot nadmašio.
+1

Кад је већ у 10. минуту по други пут опљунуо по Дауди, брат и ја смо се одмах запитали од кога је овај примио паре. Тада је прокоментарисао како Дауда никако да се врати у препознатљиву форму, а прошао је тек један меч у новој сезони O.o Велика срамота за ртс, мада ме од њих више ништа не чуди.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Najdoski dr. Ilija »

+ што смо врло брзо могли да видимо шта може Звездино дете које је нестрпљиво чекало шансу са клупе док му је време трошио "незаинзересовани" Дауда! :povraca:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by musemic »

Ja bih ovo, kao prve macice, u vodu bacio...
Zivo me zanima kako cemo izgledati u Ukrajini -s puta se vracaju sutra, subota je slobodna a onda slede tri dana za trening na 40+ temperaturi pa opet cimanje u daleku zemlju...a jedva se vucemo po zemlji...
Locked