1/16 kupa: Proleter (Slana Bara) - Crvena zvezda

User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by carapan »

Vesić - 5
Vešović - 5
Martinović - 6
Omega - 8 Dokazao da nije drvo, vec za Lazica fudbalercina !!!
Mijailović - 6
Gogić - 5
Pečnik - 7
Ninković 7
Savićević - 5
Mihajlović - 5
Dauda - 9

Kovačević - 6
Milijaš - 5
Mladenović - neocenjen.
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Ганац »

Protiv Voždovca su me toliko izbacili iz takta da nisam znao gde bijem, kažem da ih više neću gledati i gle pogazim reč i opet gledam samo što sada prvih 10 minuta sam se krstio i levom i desnom rukom,kao da nas je neko ukleo,drugačije nemogu da objasnim ono ispadanje lopte iz ruku Vesića i one izgubljene kretnje naših "fudbalera" kojim u tim trenutcima nije radilo ni 5% mozga nego su kao plavuše zapamtili dve osnovne stvari:Udahni, izdahni.
Srećom u tom periodu nekim čudom ne primismo go i bi kasnije šta bi, stoga ipak nebih ocenjivao igrače za ovu današnju "igru".
Valjda će sada neko da im podari malo hrabrosti i uključi funkciju razmišljanja.
Da dodam da mislim da su danas Neca i Dauda bili naši najbolji igrači ali nemogu da ih ocenjujem,ožiljci su još sveži.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Nolle »

Vešoviću kada bih stavio 5, uvredio bih Gogića i Vesića koji iako su neznalice bar su uradili nešto! "Treneru" imaš li Petkovića na klupi?

Ovo je uloga koju Milijaš treba da ima, čak ga i ne bi ubacivao između 55-6, nego oko 70og. Čisto da ima snage kada ode u "hotel da se žrtvuje" da ima snage da odradi posao za sve fudbalere i saigrače, ipak ih ima 40.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by dacha od bosne »

Vesić - 6
Vešović - 5
Martinović - 6
Omega - 7
Mijailović - 6,5
Gogić - 5
Pečnik - 7
Ninković 7
Savićević - 5,5
Mihajlović - 5,5
Dauda - 8

Kovačević - 6
Milijaš - 5
Mladenović - neocenjen.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Rajko »

Не могу да не приметим да је Весић, овакав неспособан, ипак имао 3-4 излетања са гол линије, где је покупио центаршутеве. Мислим да би све то код Бајка биле опасности за гол. Из чега опет закључујем да би Рајковић био много бољи од обојице, што би донело сигурност целој одбрани. Злочин је не дати му шансу, злочин!


Vesić - 6
Vešović - 5
Martinović - 5.5
Omega - 6.5
Mijailović - 6.5
Gogić - 5
Pečnik - 6
Ninković - 7
Savićević - 5,5
Mihajlović - 5
Dauda - 7.5

Kovačević - 6
Milijaš - neocenjen
Mladenović - neocenjen.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by lucky#13 »

Da su priznali onaj gol (cini mi se da nije bio),pitanje kako bi prosli u panici i ludnici na tribini. Na ovoj utakmici mogu da izvojim jedan veliki + i dva velika - .
Plus je svakako Omega, koji je ocigledno na prvo gledanje bolji od Lazica (zamislite kakav je tek Arauho kad je na treningu 3x bolji od Omege).
Prvi minus je Mihajlovic.Decko je tatin sin,danas se lepo videlo da decko nema kvalitet. Mozes ti da imas los dan,ali ne moze da se dogodi da u 90min nemas jedan dobar potez! Mrdja je morao da igra na ovoj utakmici uz Daudu,da se momci uigraju i da se mrdja razigra!
Drugi minus i za mene najveci je Vukan.Bio je ocajan i to je valjda pokazatelj da ipak decko treba polako da se ukljucuje od 60. minuta na primer.

Vesić - 5 Ne vidim razlog da ne brani Rajkovic.Opet je kiksnuo i mogao je da nas skupo kosta. Ispucavanja par puta u aut!
Vešović - 5 Decko ima fudbalski IQ 0 i uz Kasalicu me najvise nervira u timu jer se od njega pravi da je neki igrac! Stalno ide u desno,ne zna da centrira!
Martinović - 6 Sigurnija partija nego inace,znam da vuce sitniju povredu,s boljim stoperom uz sebe i on ce biti bolji,STRPLJENJE!
Omega - 7 Iznenadjenje.Znao sam da je bolji od Lazica,al danas je odigrao fino. Jedino mi smetaju one visoke lopte ka bekovima.
Mijailović - 6.5 Svaki njegov centarsut je prilika za gol. Mrzim kad ne centrira iz prve vec krene malo napred.To je problem celog tima,mnogo cekamo za centarsut!
Gogić - 5.5 Pokrivao je celo prvo poluvreme Vesovica koji je bio gore.
Pečnik - 7 Covek profesionalac,zna fudbal! Imao je par losih dodavanja.Nastavlja da trese mreze.Opasan je iz drugog plana!
Ninković 7 Svaki njegov dodir s loptom je umetnost.Opasno mu fali jedan saigrac koji ce da mu se otvara i igra iz prve na sredini.
Savićević - 5 Ocajan danas.Nesiguran u pasu,lose kretnje.
Mihajlović - 5 Tatin sin pojma nema.
Dauda - 10 Moram coveku da dam 10ku, jer opet nije imao nijednu upotrebljivu loptu (mozda ona jedna u 1P) a postigao je 2 gola koja se retko vidjaju.Pritom je opet imao 2 odlicne asistencije koje tatin sin nije pretvorio u gol!

Kovačević - 6 Nervira me sto mu treba DUGO i MNOGO kontakata da bi se oslobodio lopte!!!
Milijaš - neocenjen. Ne zasluzuje da mu se da 5,jer nije imao neku minutazu! Ne treba sad po defaultu da dajemo petice,a opet ne mogu ni za ovo vreme da mu dam 6
Mladenović - neocenjen.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Goxy »

Наша деца... Наша деца... као мантра, а онда када одиграју лошу утакмицу, већ их селимо на клупу и оспоравамо... Хех.

За мене потпуно разумљиво да су клинци лоше одиграли. Са оваквим психолошким притиском и (не)подршком са трибина, где ни старији не умеју да се на прави начин носе са ситуацијом, очекује се од клинаца да издоминирају? Неће да може, јбг.

Весић - 5
Вешовић - 5,5
Мартиновић - 5,5
Омега - 6
Мијаиловић - 6,5
Гогић - 5
Нинковић - 6
Вукан - 5,5
Печник - 6,5
Михајловић - 5,5
Дауда - 7

Милијаш - 5,5
Аца - 6
Младеновић -
-Бивши форумаш-
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

ko je laki doveo onjila?
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Il genio »

Vesic - dokazao vise puta da nema kvalitet za Zvezdu i opet je dobio sansu pre Rajkovica. Zbog njegove gluposti je malo nedostajlo da primimo gol posle koga bi se tesko vratili. U nastavku utakmice manje-vise siguran. 5.5

Vesovic - covek jednostavno ne razume fudbal. Poludeo sam kad nam je upropastio soludnu akciju ne krenuvsi na vreme napred, iako je bilo ocigledno da mozemo da napravimo visak po desnoj strani. Centarsut i dalje misaona imenica. 5.5

Mijailovic - konacno dobra partija, siguran u odbrani, u napadu drzao predavanje kako se centrira. 6.5

Martinovic - osetno bolji u tandemu sa Omegom. Imao start za direktan crveni, sudija mu progledao kroz prste. Opet poslao nekoliko dugih lopti, nadam se da ce mu biti skrenuta paznja da to ne radi, 6

Omega - Korektan, malo imao problema u skoku, ali je to neutralisao spretnoscu. Odlicno izneo loptu kod treceg gola, to je ono sto je Martinovic neuspesno pokusavao protiv Vozdovca. Obecavajuca partija, ali treba biti rezervisan zbog (ne)kvaliteta protivnika. 6.5

Gogic - nema ni jedan kvalitet koji bi nam unapredio igru, zalim sto na njegovoj poziciji nismo videli malog Jokica. 5

Ninkovic - nadam se da cemo ga sto cesce gledati sa kapitenskom trakom oko ruke. Potvrdio svoju klasu, steta sto se razume sa samo par igraca. Opet je bio u gol sansi i potvrdio da su mu sut i realizacija slabe tacke. 6

Pecnik - Bori se kao lav, vidi se da nama snage, ali ne odustaje. Opet postigao gol, imao nekoliko lepih poteza... Tehnicki najpotkovaniji igrac u poslednjih n godina, sve zna sa loptom. 6.5

Savicevic - mislim da nije imao ni jedan dobar potez na utakmici, ali ako neki igrac treba da ima kredit, to je on. Ocekujem da i sledecu pocne. 5

Dauda - strasan igrac, nadam se da cu mu drugi gol biti podstrek da i dalje pokusava iz daljiene, covek ispaljuje projektile, malo je nedostajalo da i protiv Vozdovca jedan zavrsi u mrezi. Ne trba zaboraviti i nekoliko dobrih asistencija koje saigraci nisu iskoristili. 7.5

Mihajlovic - treba sa njim raditi, mogao bi posluzi kao dzoker kad jurimo rezultat, pogotovo jer konacno imamo ova beka koja znaju da centriraju, a on dobro skace. Danas je losu partiju krunisao idiotskim uklizavanjem u golmana iako je sudija svirao ofsajd. 5

izmene:

Milijas - neocenjen

Kovacevic - neocenjen

Mladenovic - neocenjen
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by tsva »

nisam gledao niti sam hteo da gledam ali vidim po vasim komentarima da i od Lazica postoji bolji na poziciji stofera. Ko bi u to poverovao?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by lucky#13 »

garnett wrote:ko je laki doveo onjila?
Kokeza,Antic,Covic... tim redom
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

lucky#13 wrote:
garnett wrote:ko je laki doveo onjila?
Kokeza,Antic,Covic... tim redom
tek mi sad nista nije jasno.. kako onda nije u timu bar na silu, kad i onako pricaju da je ss kokezin potrcko?
odakle ispliva sad i mihajlovic pre njega i mrdje, a mali u poslednjih mesec dana nije bio ni na mapi sopota...
ako vamo neko nesto razume, svaka mu cast...
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Rajko »

Ја сам баш јуче размишљао о томе. Додуше, не на тему Оњила, него на тему Рајковића. Ок, Стојановић је изгубио поверење. Сам је понудио оставку, и желео да оде. Свестан је и сада да је питање дана када ће добити отказ, тј. колико управи треба да нађе замену. И сад се поставља питање, по којој је логици њему Весић на голу? Ко је њега натерао да стави Михајловића у напад? Који је сад његов интерес у томе, када посао губи у сваком случају? Једино да му неко даје паре на руке да они играју.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by garnett »

Rajko wrote:Ја сам баш јуче размишљао о томе. Додуше, не на тему Оњила, него на тему Рајковића. Ок, Стојановић је изгубио поверење. Сам је понудио оставку, и желео да оде. Свестан је и сада да је питање дана када ће добити отказ, тј. колико управи треба да нађе замену. И сад се поставља питање, по којој је логици њему Весић на голу? Ко је њега натерао да стави Михајловића у напад? Који је сад његов интерес у томе, када посао губи у сваком случају? Једино да му неко даје паре на руке да они играју.
to definitvno otpada, zato sto ta dvojica nemaju nikakva ledja da tako kazem..
logicnije bi bilo da je mihajlovic neka superzvezda, a da onjilo mora da igra posto su ga doveli ovi iz "vrha" uprave i to jos za masne pare, al kad je kod nas bilo lokige?
ja sam rekao da ja prvi onjila ne bi dovodio, al ako si ga vec doveo i dao tolike fuckin pare za njega pa onda ga bar u kup utakmici stavi u tim, a ss nasuprot svakoj zivoj logici i razumu stavlja mihajlovica koji u poslednjih mesec dana nije bio u prvih 18...
isto tako ne svidja mi se sto je i sam ss sada skroz ravnodusan, u smislu da je u svakom trenutko spreman da ode...
al sa druge strane, to i moze da bude dobro u smislu, da sada neke stvari pocne da radi kako on hoce, posto se ne boji otkaza...
al cak i tada, skroz je neshavtiljivo stavljenje ajde vesica manje vise, al mihajlovica? missim nedelju dana mogu da mozgam, al ne bi skontao...
Locked