10. коло ЈСЛ: Раднички Ниш - Црвена звезда

User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by trotter »

Sindrom Garido ponovo napada navijače Zvezde.


Igra našeg tima: prava demonstracija seoskog fudbala.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by carapan »

Postali smo klub koji ne moze da pobedi na strani nikoga.. Ovakve utakmice donose titulu, i to se zna godinama.. Uzasno vodjenje sa klupe od Stojanovica, koji mora da ode odmah, i sa novim trenerom, tipa Lalatovic, da docekamo derbi.. Ovo ne lici ninasta od igre, igramo na akciju pojedinca, i nista vise.. On uvodi Gogica, dok Savicevica nema ni na klupi recimo, koji brzim ritmom moze da promeni tok igre..

Nemam vise strpljenja, od danas samo Sejo, ODLAZI !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Rajko »

Stojanović: "Po svemu prikazanom na terenu mogu da kažem da smo bili bolji i da smo zaslužili pobedu", poručio trener Crvene zvezde

Још вечерас би он мени добио отказ. Само због ове изјаве, све друго да заборавим.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by lucky#13 »

Jebes ti sve kad mi svaku gostujucu utakmicu krecemo sa -1 golom!
Arauho odlican.Postavljanje,odluke,dueli... Malo je u pasu nervozniji i nesigurniji ali to ce doci vremenom.Steta sto nije usao onaj dropkick s tim bi zacementirao sebi mesto.

Sta reci za Krnetu :shock: To vise nema veze s godinama,jednostavno decko je NULA kvalitet. Danas je dobio samo jedan duel i to pred kraj meca,do tada sve je bilo nesigurno i pogresno!

Nismo bili toliko losi koliko pricate. Ove utakmice se dobijaju 1-0 jbg, mi smo napravili dosta sansi na kraju,ali dzaba...
Nadam se da je s Ninkovicem sve u redu.

Inace Kasalica,Vesovic,Krneta meni licno nikada ne bi zaigrali u timu!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by musemic »

Dobar je bod (sada je oktobar 2013.).
Prvenstvo je do jaja, u igri smo a nismo pobedili na 5-6 utakmica...
J***cemo grobare tri razlike...zivela Srbija 2013. godine!!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by crazynorth75 »

Bez obzira na sve naše ponovljene gluposti u igri, gdje nam ovi iz jedine šanse daju presmiješan gol, mislim da smo zaslužili pobjedu. Al' tako to bude kad ne radiš mjesecima i godinama kako treba, onda se to vraća ovako. Stojanović je opet loše vodio utakmicu, prekasno uvođenje Onjila koji je mogao snagom i visinom da parira njihovim štoperima, pokazalo se da ih je poremetio kad je ušao, odmah nekoliko gužvi i šansi u 16ecu. Vukan ni na klupi, ulazi Gogić (koji je doduše trebao postati junak). Arauho me ugodno iznenadio, ipak on ima samo 19 godina i ovo mu je tek druga utakmica u dresu Zvezde, dobro bi bilo upariti ga sa Omegom (bez obzira na kiks protiv Voždovca), koji ima visinu u snagu. Kovačević je bio grozan danas, nadam se da ćemo ga na derbiju gledati u potpunosti u drugom svjetlu.Sudijama bih se sa užitkom ispovraćao po faci, pomoćno govno mahalo za čist gol, glavnio jeo govna onim faulovima u napadu, kada je ona čobančina izbila Nineta iz cipela nije ni svirao faul, a kamoli da pokaže žuti. Ocjene:

Bajko - neocijenjen
Vešović - 5,5
Krneta - 5
Arauho - 7
Mijailović - 5,5
Kovačević- 5
Pečnik - 6
Milijaš - 6
Ninković - 7
Mrđa - 5,5
Dauda - 7

Kasalica - 6
Gogić - 5,5
Onjilo - 6
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Либурнија »

Ја сам претежно задовољан. С обзиром на ситуацију око клуба и шта се све дешавало, с обзиром гдје смо играли и да се ту лако могло и изгубити, с обзиром да је Мики капитен и мотор(?) :roll: , с обзиром да смо добили Арауха и да одбрана дјелује коначно..мсм личи на нешто, да је гол који смо дали дат из школске акције, да смо били ближи побједи , да је један Гогић постигао рутински гол који је нажалост (оправдано, мада има и оних који би зажмурили на овакакв офсајд ) поништен, с обзиром да иде куп у сриједу па дерби...дакле, шта сам хтио да кажем?! :mrgreen: Е да, да сам релативно задовољан. Резултат није какав се очекује и жели али не видим разлога за толику кукумавку након оваквог меча.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by garnett »

al dal ste vi svesni nase nesvesnosti?
stoka sve rasprodala sto im je valjalo, ali sve a nikog nisu doveli!
mi sa druge strane doveli ninkovica, mrdju, onjila, kovacevica, mijailovica, arouha i jos 10 igraca, zadrzali dauda itd, niko nam nije otisao...
i mi opet ne mozemo da prismridmo blize od -4! pa dal je jebote moguce?
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by musemic »

Off - kako je kod nas sve naop[ako, tako su svi Tole ligasi poleteli da postave reflektore a oranice neka stoje...igraj u podne ali igraj na pravom terenu, jbt...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Ганац »

carapan wrote:Postali smo klub koji ne moze da pobedi na strani nikoga.. Ovakve utakmice donose titulu, i to se zna godinama.. Uzasno vodjenje sa klupe od Stojanovica, koji mora da ode odmah, i sa novim trenerom, tipa Lalatovic, da docekamo derbi.. Ovo ne lici ninasta od igre, igramo na akciju pojedinca, i nista vise.. On uvodi Gogica, dok Savicevica nema ni na klupi recimo, koji brzim ritmom moze da promeni tok igre..

Potpuno se slažem sa tobom.
Nemam vise strpljenja, od danas samo Sejo, ODLAZI !!!!
Igra nema ni glave ni repa, šta je radio protekli period samo oni znaju sa nekoliko mini priprema ekipa sve nespremnija,ja u praćenju utakmice rekoh da je zaslužio još u Nišu otkaz a zatim da neko poseti i Miška taksistu i da mu kaže da je bolje da se bavi onim što zna da radi a to je da preveze putnika od tačke A do tačke B ili Aerodroma.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Либурнија »

garnett wrote:al dal ste vi svesni nase nesvesnosti?
stoka sve rasprodala sto im je valjalo, ali sve a nikog nisu doveli!
mi sa druge strane doveli ninkovica, mrdju, onjila, kovacevica, mijailovica, arouha i jos 10 igraca, zadrzali dauda itd, niko nam nije otisao...
i mi opet ne mozemo da prismridmo blize od -4! pa dal je jebote moguce?
Набацати играче не значи створити и тим. То је зато што се радило несистематски, тренер доведен усред припрема итд. Подсјетићу те на грозну јесен 2007. а ми имали у клубу Молину, Коромана,Баркоса... који је проглашен највећом преваром свих времена. :roll: :viking: Одаћу ти "тајну" - тренер је био Мистер АлКосан. :jelenko:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
andres86esp
Новајлија
Posts: 16
Joined: Mon Oct 21, 2013 10:55 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by andres86esp »

musemic wrote:Off - kako je kod nas sve naop[ako, tako su svi Tole ligasi poleteli da postave reflektore a oranice neka stoje...igraj u podne ali igraj na pravom terenu, jbt...
+1

Jedan sam od najvecih kriticara Toleta na drugim mestima (ovde sam jos nov pa se uhodavam :D ) i uvek sam kao kontra argument dobijao odgovor o stadionima, reflektorima, toboze uslovima...

A livade u Kragujevcu, Nisu, Ivanjici, Subotici su pogodnije za jesenje useve nego za fudbal...Uz to Cair nije ni zavrsen...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by crazynorth75 »

Meni je ipak glavna vijest - da je Zvezda remizirala sa Radničkim...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by Либурнија »

Наравно да је главна вијест реми.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Раднички Ниш - Црвена звезда, субота 19ч, стадион "Чаир"

Post by lucky#13 »

Bajko - bez ocene ... Bukvalno su imali 1 sut na gol!
Vešović - 5 ... Ocaj.U odbrani nesto i pokupio,napravio penal onim pomeranjem guzice.U napadu NISTA. Nadam se da ga prodaju na zimu.Petkovic 10x bolji!
Krneta - 5 ... Bez komentara,nijedan duel nije dobio do pred kraj meca.
Arauho - 7.5 ... Kao sto sam Vam i pricao,decko je odlican igrac. Zamislite da igra s nekim ozbiljnim iskusnijim stoperom! Steta sto nije dao gol.
Mijailović - 5,5 ... Pao gol s njegove strane,pustio Pauljevica da centrira. Dosta se ponavljao,s njegove strane smo i napadali bar.
Kovačević- 5 ... Najgora utakmica od kada je dosao. Iz meca u mec ponavljaistu gresku, DAVI LOPTU kad je kod njega,oslobodi se ODMAH jbt bog.
Pečnik - 5.5 ... Nije bio njegov dan,ali s obzirom ko ga je zamenio,bio je odlican :D
Milijaš - 6 ... Mogu ljudi da ga pljuju,ali iz meca u mec igra sve bolje.
Ninković - 7 ... Start nad njim je bio za cist crveni karton! Lakat u predelu vrata i glave se kaznjava crvenim! Majstor je majstor,da nije izasao,dali bi gol.
Mrđa - 5,5 ... Otvarao je prostor Daudi svojim kretnjama. Ali par puta nije centrirao vec je smarao loptu na strani. Nije dobio nijednu loptu pristojnu.
Dauda - 7.5 ... Svaka mu cast,najbolji na terenu. Ulazio u sanse,kretao se,sutirao. Steta sto nije usla ona poslednja lopta.Odlicno je sutnuo,golman zazmurio i pogodila ga jbt.

Kasalica - 5 ... Ocaj. Decko ili pada ili solira. Imao je jedan prodor na kraju! Nadam se da ga na zimu prodajemo po svaku cenu!
Gogić - 5,5 ... Trebao je da udje umesto loseg Kovacevica. Za razliku od njega,Gogic je bolji ofanzivno.Bio je ofsajd kod gola. Decko je ok backup igrac za DMC ne znam sto ga prozivate toliko
Onjilo - 6 ... Trebao je da udje mnogo ranije umesto Mrdje. On je taj koji bi brzinom i visinom razgradio njihov bunker, pogotovo sto smo dizali loptu non stop

edit: Odgledah sad gol Gogica. Ipak je gol cist kao suza! Lopta se nije odbila od Daude vec od igraca Radnickog!
Locked