1/8 купа: Црвена звезда - Раднички 1923

User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by dacha od bosne »

Vesić 6,5
Vešović 5
Krneta 6,5
Lazić 5,5
Mijailović 6,5
Gogić 6,
Milijaš 5
Pečnik 6,5
Milunović 5,5
Kasalica 5,5
Onjilo 5,5

Dauda 7,
Mirić, Mladenović - neocjenjeni.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by tsva »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G-5gkAz9vCQ[/youtube]

velemajstor
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by lucky#13 »

tsva wrote:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G-5gkAz9vCQ[/youtube]

velemajstor
Zakacio je nogom travu. Pogledaj odmah na pocetku klipa kako se podigao deo tepiha na kraju! Desi se ,sta ces...

- Vesić 6.5
- Vešović 5
- Krneta 6
- Lazić 5
- Mijailović 6,5
- Gogić 6
- Milijaš 6
- Pečnik 6
- Milunović 5
- Kasalica 5,5
- Onjilo 5

- Dauda 6.5
- Mirić, Mladenović - neocenjeni.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by Велики Делија »

Nisam mislio da cu ovo reci, ali nakon vidjenog u danasnjoj utakmici mogu reci, da je ovaj cirkuzant i samozvani trener Sejo zajebao cak i jednog Jankosana. i to je veoma tesko uraditi. Msm, sta drugo reci, nema smisla. Sramotno izdanje.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by naka »

Slažem se. Jankosan je imao "sistem". Miki je ikona koja treba da uzme loptu od golmana i da bunariše u nepoznato. nije neka "vizija" ali se vidi šta hoće. Ovde nema ni toga. Nema igre ni u naznakama niti se zna šta se traži od igrača Kao da je došao 15 min pre početka i da mu je rečeno "izvuci 11 iz bubnja i pošalji ih na teren". Očaj, i nit on pokušava nešto da promeni, niti meša karte pravilno, niti je psiholog. Ništa.

vesić-5.5 iako je ono bila najbolja odbrana koju sam video ove godine, videlo se u 4-5 situacija da on nema kvalitet i da bezveze zauzima mesto Rajkoviću. Zamislite malog koji od branjenja dođe do toga da ga Maksa trenira u hobi varijanti.

vešović-5. Nije ni igrao. Nit napred, nit nazad. tražio izmenu na poluvremenu. možda se čuvao za derbi.

Lazić-5 htenje a neznanje

Krneta 5.5- dao gol i prethodno

Mijailović- 6.5 odličan, požrtvovan, srčan, dao gol

Gogić-5 pokretni orman u stelt varijanti

Milijaš-5 alibi igra i alibi pasovi. Zašto se primaju golovi može se videti na snimku crazyja na 5:35 ili tako nešto kako igra čovek odbranu. Mijailović iz jučerašnjeg izdanja bi pojeo obojicu kod linije..odbrana Mikja i kretnja u njegovom stilu.

Pečnik 5.5- nema ga a i nema sa kim. vešović nije igrao a vezni red ne postoji.

Kasalica 5- neznanje, glupost..

Onjilo 5- kao Rodžer Mila. Ali sad. Ako je živ. ako nije, onda još više podseća na njega

Milun-5.5 trud ali nema on kvalitet. još se vidi da je nervozan i besan zbog statusa i situacije.

Dauda-7 pokazuje gde smo. kad on kao prosečan odskače onoliko

Stojanović- nula
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by musemic »

Obzirom ko bi ga nasledio, ja sam branio Seju od sebe samog...ali ovo što igramo nema nigde - kao da je teren iscrtan kvadratima i svaki od igrača ima svoj u kojem se kreće...mi stalno imamo situaciju da kamera zumira deo terena na kojem se nalazi jedan naš igrač i dva-tri protivnička...nigde duplog pasa, utrčavanja, trougla.
Derbi neću gledati ni na TV-u, iako sam siguran da ćemo pobediti.

PS. slažem se sa Nakom, velike pohvale za Nidžu Mijailovića.
Last edited by musemic on Thu Oct 31, 2013 9:43 am, edited 1 time in total.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by carapan »

Posle svake utakmice, kazem sebi da je ovo nesto najgore sto sam gledao.. I tako svaki vikend..

Ovo je dno dna, sta mi igramo.. KOji qrac su vezbali na Tari, na Zlatiboru? Sta koji qrac oni vezbaju na treningu? Ova prevara od trenera, on nema pojma sta ako se desi nkom igracu nesto..On covek veze nema sa vodjenjem tima, i svaki igrac koji nas tuzi ima moju maxuimalnu podrsku..

Kakva idealna prilika da das sansu mladim igracima, da im das krila, da pokazes da racunas na njih, a on debil sve usere..Kako bih mu dao otkaz, pa makar nam stoka dala 5 komada, samo da ovo ne gledam vise na klupi.. I kada smo kod Robija gubili ili igrali nereseno, igrali smo fudbal..Ej fudbal !! Ovo sada i kada pobedis imas gorak ukus, kao da si izgubio...Ode i narod sa stadiona, niko ne dolazi..Tuga..

Nemam snage nista da ocenjujem, jer za ovo sinoc nema ocena !! Sedi, nedovoljan 1 !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by crazynorth75 »

Vo na klupi još laprda gluposti, kao htio je uvesti Vukana i Mihajlovića, ali se utakmica okrenula, pa je mjesto Onjila uveo Daudu?! Sad meni nije jasno kako ga nika ne upita, pa zašto ne uvede Mihajlovića mjesto Daude? Pa kaže imalmo dosta rovitih igrača, pa zašto ih onda ne odmori majmunčino? O upropaštavanju Rajkovića nemam riječi, Mijailović igra bez pauze kao i Pečnik, Arauho mjesto da se uigrava sa ekipom, on ga nakon dvije utakmice stavi na klupu, iskopa Lazića, Omega otpisan nakon jednog kiksa, Jokić, Grujić ni u primisli bar za klupu. Nine da nije razbio glavu vjerovatno bi igrao i ovu. Izjave Krnete i Nejca -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z69mUMxa ... e=youtu.be[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6TyULbYY ... e=youtu.be[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by dacha od bosne »

Ovo sa Rajkovećem je posebna sramota. Za ovo ih treba s noge na nogu nabiti i najuriti iz kluba.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by carapan »

Ko da ih najuri? PPV mozda?

Bagra je sve to moj zvezdaski narode, i slika i prilika sadasnje Srbije na svim nivoima.. Rajkovic extra dete, extra golman, repreentacija mlada-stara..I onda rezerva nekom Vesicu.. Ma daj..

A ovo sto ovo jadno stvorenje laze na konferencijama, mi je zgadilo zivot..Pa jbte, ako alzes, onda lazi kako treba a ne umesto Onjila, Dauda, a ti Mihajlovicu sedi na klupi..Ili MIlijas svih 90 minuta..

Bagra, olos, sljam..

Na derbi ne idem !! Mars..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 1/8 Купа Црвена звезда - Раднички 1923, среда 19ч

Post by Il genio »

Il genio wrote:Ne znam koliko je realno da bas toliko izmesa karte, ocekujem max 2-3 izmene... Iskren da budem, nisam neki optimista, moze se lako desiti da ispadnemo.

Vesic, Vesovic, Arauho, Lazic, Mijailovic, Gogic, Milijas, Pecnik, Milunovic, Kasalica, Onjilo.
10/11 samo Arauha promasih... Tacno sam znao da nece smeti da gurne klince u vatru.
Derbi sa njim na klupi je veliko kockanje uprave koje moze skupo da nas kosta.
O utakmici ne mogu nista reci jer nisam gledao celu.
Locked