Припреме за сезону 2013./14.

User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Limun »

User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

videcemo dokle ce da traje kad se na njega nakaci kamara
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја бих рекао да су они с преносом завршили и пре него што су почели! :jelenko:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by dacha od bosne »

Tekmu možete komentarisati na standardnom mjestu...http://crvenazvezdabeograd.tv/forum/vie ... 06abbf557f
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by lucky#13 »

Ovo je ono sto treba da se trazi na svakoj utakmici! Trcanje bez stajanja i presing na loptu. Jedna ovakva utakmica vredi kao na pripremama kad odigras 10 beskorisnih! Ako ce trener nastaviti s ovim principom kod mene ce imati i kredit.

Medju najboljima danas Milijas,Krneta,Mijailovic,Kovacevic(cini mi se da je on bio DMC),Kasalica i Vukan.
Levu stranu su totalno zatvorili Pecnik i Mijailovic to me bas odusevilo.

Krneta je na greskama naucio ocigledno,bio je agresivan,neprelazan,ispucavao je lopte i njemu se mora pruziti sansa,lako mozemo da zaradimo na njemu.
Milijas jak u duelu,proigravao na tacni,imao je jedan opasan presing u 60minutu.Trener ga je postavio nesto izmedju CM i DMC cini mi se s manje defanzive,postavljem na 20-25m.
Kovacevic,decko ucestvovao u napadima i u odbrani uvekna pravom mestu,cini mi se ovako da je brz i jak.
Pecnik je imao par sjajnih dodavanja,bice sigurno za nasu ligu dobar.

Po meni Mihajlovic nije nista specijalno,mali upgrade u odnosu na Mudrinskog. Vesovic jedna ista finta i brzina,drugo nista nema.
Ono sto me je iznenadilo je to da su trcali kao ludi,mislio sam da cemo s kondicijom biti losi,jer nismo prosli tu fazu priprema ove godine. Cak smo i u 90+ minutu vrsili presing na 4-5 na njihoj polovini

Ispisnicu bih odmah dao - Miricu,Ozegovicu,Mudrinskom(decko je DEBEO)

I da ne zaboravim - Bajko posle ovog bacanja u vazduh nece nikad otici iz kluba :)) Super navijanje,jedino me iznervirao onaj debeli saban sto je na kraju uzeo da smara pandura,da mu se dere u facu.
Last edited by lucky#13 on Sat Jul 06, 2013 10:10 pm, edited 1 time in total.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

Uslovi za igru su bili fantasticni a teren tesko moze da bude bolji. Dali je pametno pripremati se u takvim uslovima ne znam. Kladim se da ce u Ivanjici biti malo drugacije :travka:

Mnogo borbe, zelje i truda a malo fudbala. Fizicki smo daleko od profesionalne ekipe. Ne znam u kakvom je sastavu igrao GH ali smo ovo zasluzeno dobili.

Bajko bez posla. Tuznim pogledom ispratio loptu koja se od stativu na srecu odbila u teren.

Mijailovic - vise me je nego pozitivno iznenadio i jasno je da je za Mladenovica Roberto Karlos. Valjda nece cesto biti na splavovima

Vesovic - mnogo bolji u prvom do neke 43 minute gde je napravio pocetnicku gresku. U drugom uglavnom nista osim shabanluka. Uhvaio ga grc iako tempo nije bio posebno zahtevan

Stoperi - pokazali par nesigurnosti ali i par dobrih stvari. Sreca pa ovi domacini nisu napadali mnogo kroz sredinu vec su ko debili isli tamo gde smo jaci - na krila

Kovacevic - dobar a bio bi jos bolji da ne mora da trci za dva igraca. Nije morao pokrivati mnogo prostora jer nismo igrali ofanzivno. Nismo imali prilike videti kako brani kontre

Mrtvijas - sta reci a ne zaplakati

Savicevic - za Mrtvijasa klasa, decko mora da igra al ce tesko doci na red.

Pecnik - napokon levak na levom krilu. Odlicno zatvorio levu, jacu stranu. Skolovan fudbaler. Zna znanje. Slovenacka fudbalska skola blja od batadjorine.

Kasalica - decko se opet pokidao, zna koliko zna. Dao gol. Steta sto je shaban.

Mihajlovic - za sada neobradjeno drvo. Primio ni jednu jedinu loptu, napravio nista.

Ozegovic - padavicar

Miric - Rionaldo jednom prosao

Mudrinski za manje vremena mnogo korisniji od Mihajlovica ali ga je nako 20 minuta laganog tempa uhvatio grc.

ostali, premalo na terenu

Stojanovic - da li ce od njega biti slovenacki jankosan ili ok trener videcemo. Za sada vise lici na jankosana. Svaku mo loptu overava Mrtvijas i nabija je jako i nikome (Mihajlovicu).

Vilotic - bushan kurton.

Bajkovic - Mijailovic - Stoper - Stoper - Vesovic - Kovacevic - Ninkovic - Savicevic - Pecnik - Kasalica (Lazovic) - Dauda bio pi sasvim solidan tim. Klupa bi nam bila tanka al sta da se radi. Na zalost i ovome ce Mrtvijas da kvari igru. Steta.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by trotter »

Nisam gledao utakmicu. Uz dužno poštovanje prema ostalima zamolio bih Tsva da napiše kako su igrali Kovačević i Milijaš.

edit: pretekao me... :D
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Либурнија »

Оно чиме сам задовољан је трчање. Значи није било много лелемудања осим отезања на крају када се крало вријеме. Одбрана се није испоставила као велики проблем, поготово не Крнета. Најлошији на терену био је Милијаш. Неколико додавања и центаршутева или никоме или голману у руке. Много ће то брже изгледати са Нинетом који је за свјетлосну годину покретљивији играч. Због слабе покретљивости патила је и организација игре и у првом полувремену све је то дјеловало прилично безидејно и јалово.

Поента је у томе да ми морамо да убрзамо игру и да будемо физички потпуно спремни. То са Милијашем и Миливојевићем нећемо моћи пошто су то неокретни играчи. Ми недостатак знања који је очигледан морамо надокнадити кроз брзину, компактност и физичку доминантност. Значи, не можеш да гураш Касалицу на крило пошто човјек не зна, већ мораш да користиш његову брзину и зато лопта мора брже да иде.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

Kovacevic ima kvalitet, hoce i u napred al trenutno mora previse da zatvara i trosi se vise nego sto bi trebao. Bolji od Micka. Mrtvijas, sta da ti akzem a da ne znas. Setka se, svaka ide njemu, uvali dupe, uspori igru pa je drka i ona je nabije jako i nikome a pet crvenih oko njega i tako u nedogled. Jos jedna sezona ce njegovom statistikom zameniti neosvojenu titulu. Imam osecaj da bi umro kad bi ga samo jednom prekocili u ionako sporoj igri.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by trotter »

Pretpostavljao sam, nego ga je Laki nahvalio ( jedan strašan presing :lol: ) pa sam morao da pitam. Hvala u svakom slučaju.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by crazynorth75 »

Posebno mi je iritantno ono kapitenovo kaskanje, u jednom momentu uzimamo loptu i 3, 4 igrača kreću i otvaraju se sa naše polovine za kontru, a kapiten staje i pogledom prati?! :twak: :jelenko: Ostatak tima se trudio, Mirić je jednom čak fino prošao po krilu dao dobru prizemnu lopštu, Mijailović dobar, Vešović isto, štoperi sasvim korektni, Kovačević će biti pojačanje, Vukan još uvijek stegnut, Nejc solidan. Špicevi nisu imali nekih lopti, ali vidi se da je Dauda ipak kvalitetom ispred. Ono što je najgore u svemu je da nam ne treba mnogo da se skocka fin tim. Prvi uslov je prodaja/poklanjanje kapitena, a to se naravno neće desiti.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Либурнија »

tsva wrote: Stojanovic - da li ce od njega biti slovenacki jankosan ili ok trener videcemo. Za sada vise lici na jankosana. Svaku mo loptu overava Mrtvijas i nabija je jako i nikome (Mihajlovicu).
Један је Сале, један једини и непоновљиви..

Стојановић је за Милијаша крив колико Земан и Пинто. Много јаке позиције има Милијаш. Из свих оружја и са свих страна се спинује колико је он добар и користан за екипу, што од бурегџија, што из самог клуба. Као да смо слијепи код очију.

Што се тиче Михајловића, није имао неких лопти али је ипак солидан апгрејд у односу на Мудрог. Зна да је метне а зна нешто и са лоптом у ногама. Сасвим солидна предиспозиција да буде замјена Дауди. Поред тога, требало би и да је наш играч па кад смо гурали Спајића, слободно можемо да погурамо и Михајловића. А и Крнету, који није ништа лошији играч од Спајића али је испао жртва контра-спина.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

I ja mislim da Krneta nije nista losiji od Spajica za koje sumnjam da ce se naigrati u francuskoj dok nesto ne nauci tj ceka ga put Vuleta Savica
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Banex »

Либурнија wrote:
tsva wrote: Stojanovic - da li ce od njega biti slovenacki jankosan ili ok trener videcemo. Za sada vise lici na jankosana. Svaku mo loptu overava Mrtvijas i nabija je jako i nikome (Mihajlovicu).
Један је Сале, један једини и непоновљиви..

Стојановић је за Милијаша крив колико Земан и Пинто. Много јаке позиције има Милијаш. Из свих оружја и са свих страна се спинује колико је он добар и користан за екипу, што од бурегџија, што из самог клуба. Као да смо слијепи код очију.

Што се тиче Михајловића, није имао неких лопти али је ипак солидан апгрејд у односу на Мудрог. Зна да је метне а зна нешто и са лоптом у ногама. Сасвим солидна предиспозиција да буде замјена Дауди. Поред тога, требало би и да је наш играч па кад смо гурали Спајића, слободно можемо да погурамо и Михајловића.
Nisam znao da se mišljenje buregdžija toliko poštuje..
Utakmicu nisam stigao da odgledam ali sudeći po ovim izveštajima mogu da raduju određene stvari. Pre svega JAKO sam iznenađen što Mijailović ne pruža očajne partije koje je non-stop pružao dok je bio kod nas prošli put. Vidim neko napisao i da je vidno bolji od Mladenoviča. :shock: Čudu ne mogu da se načudim. Drago mi je i da Krneta pruža dobre partije, izgleda da je konačno izašao iz tog (psihičkog) kanala i ako je stvarno tako možda i bude od njega solidan štoper, u šta mi je opet jako teško poverovati. Što se tiče trenera, njegov najveći ispit će biti da li će smeti da ostavi kapitena na klupi a i on je sigurno već primetio da nam Miki umrtvljuje i usporava igru toliko da to nije normalno. Ako to ne bude uradio i Milijaš bude starter već u prve dve-tri zvanične utakmice, znaće se na čemu smo.
"Mladenović vara Liveranija !"
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by lucky#13 »

trotter wrote:Pretpostavljao sam, nego ga je Laki nahvalio ( jedan strašan presing :lol: ) pa sam morao da pitam. Hvala u svakom slučaju.
Milijas je odigrao odlicno,to sto ga ovde mrze i sto je nas narod u celini ima zavist na bolje od sebe to je druga prica. Ja sam naravno rekao svoje misljenje iz odgledane utakmice 100%. Presing sam napomenuo zbog vaseg stalnog forsiranja da ne trci.

@tsv
Shvatam da imas nesto protiv milijasa i ok je da pises sta mislis o njegovoj igri,ali vredjanje njega,nazivanjem mrtvijas i td. je nesto najodvratnije sto moze doci od navijaca crvene zvezde. On je kapiten i igrac naseg kluba i kao takav treba da se oslovljava imenom,samo toliko,bar dok je clan naseg kluba! Na bilo kom drugom forumu odavno bi te upozorili na to,a negde cak i banovali.
Nemoj da mi zameris na ovome sto sam ti napisao,ali vec danima ponavljas jedno te isto,ako drugim clanovima ne smeta,ok,ali meni smeta i imam zelju da to napomenem!
Locked