Припреме за сезону 2013./14.

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Либурнија »

Banex wrote:
Либурнија wrote:
tsva wrote: Stojanovic - da li ce od njega biti slovenacki jankosan ili ok trener videcemo. Za sada vise lici na jankosana. Svaku mo loptu overava Mrtvijas i nabija je jako i nikome (Mihajlovicu).
Један је Сале, један једини и непоновљиви..

Стојановић је за Милијаша крив колико Земан и Пинто. Много јаке позиције има Милијаш. Из свих оружја и са свих страна се спинује колико је он добар и користан за екипу, што од бурегџија, што из самог клуба. Као да смо слијепи код очију.

Што се тиче Михајловића, није имао неких лопти али је ипак солидан апгрејд у односу на Мудрог. Зна да је метне а зна нешто и са лоптом у ногама. Сасвим солидна предиспозиција да буде замјена Дауди. Поред тога, требало би и да је наш играч па кад смо гурали Спајића, слободно можемо да погурамо и Михајловића.
Nisam znao da se mišljenje buregdžija toliko poštuje..
Не ради се ту о бурегџијама, поента је да бурегџије пишу наручене текстове или дају Милијашу оцјену 7 за задњи дерби :pop: . Значи поента је у онима који наручују бурек а ти нису наивни. А да не говоримо да се и у клубу или праве блесави или то јесу, када лобирају за њега. А раде то, и то богами више струја укључујући и Стојадиновића а то је јако јако лоше.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

tvoje shvatanje fudbala tvoj problem

I mene mrtvijas vredja svaki put kad obuce nas dres i izadje na teren da se seta i ubija igru pa moram da trpim. Kao da mi pljune u lice. Danas je u 20 minutu disao kao riba na rostilju. Mi smo u kurcu izmedju ostalog sto nam takvi ne samo igraju vec su i kapiteni a uz to blate desetku. Doticni da valja ne bi ha najurili iz engleske druge lige. On nigde drugo ne moze da igra fudbal jer nije profesionalac, nije timski igrac a jos od Zemana znamo i da je :nindza: .
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Либурнија »

lucky#13 wrote:
trotter wrote:Pretpostavljao sam, nego ga je Laki nahvalio ( jedan strašan presing :lol: ) pa sam morao da pitam. Hvala u svakom slučaju.
Milijas je odigrao odlicno,to sto ga ovde mrze i sto je nas narod u celini ima zavist na bolje od sebe to je druga prica. Ja sam naravno rekao svoje misljenje iz odgledane utakmice 100%. Presing sam napomenuo zbog vaseg stalnog forsiranja da ne trci.

@tsv
Shvatam da imas nesto protiv milijasa i ok je da pises sta mislis o njegovoj igri,ali vredjanje njega,nazivanjem mrtvijas i td. je nesto najodvratnije sto moze doci od navijaca crvene zvezde. On je kapiten i igrac naseg kluba i kao takav treba da se oslovljava imenom,samo toliko,bar dok je clan naseg kluba! Na bilo kom drugom forumu odavno bi te upozorili na to,a negde cak i banovali.
Nemoj da mi zameris na ovome sto sam ti napisao,ali vec danima ponavljas jedno te isto,ako drugim clanovima ne smeta,ok,ali meni smeta i imam zelju da to napomenem!
Искусно замјењујеш тезе. Нико овдје Милијаша не мрзи пошто нам је ни род ни помоз Бог. Ради се о томе да је он као играч лош за Црвену звезду а игра на кључној позицији око које се све врти. Успорава игру а не игра одбрану, гдје ћеш горе. А и неки пас који избацује играча не видимо. Више таквих пасобва видио сам код Кадуа у једној текми него код Милијаша у полусезони а можда и сезони. Можеш ти да готивиш таквог играча али не можеш да игноришеш чињенице. Дао је бомбу Бајерну?! Па метно га је и Тутора на дербију па шта?!

Што се тиче тсва и његовог ословљавања Милијаша - ми овдје не проводимо много рестриктивну политику, заправо једва нас се и запажа. Мртвијаш је назив на граници. Јавна личност мора да буде у стању да истрпи критику па и увриједу. Данашње генерације Звездиних фудбалера нису ме много убиједиле да би требало на једном слободном звездашком форуму, гдје се окупљају људи који су Звезду усисали са мајчиним млијеком, да буду свете краве против којих не смије и да се изрекне погрда. Формалистички гледано можда си уи у праву али формализам нас је довео и до тога да нам једна тренерска превара уништава сезону и клуб а да није смијело да га се назове ни Јанкосаном или Мурињом. Питање је приоритета, да ли нам је важнији клуб па у циљу тога пустимо људима на слободу да излију жуч или су нам важнија нека формална правила. Да се разумијемо, мени сте много важнији Гокси, тсва или ти него Милијаш и камара тих фудбалера новијих генерација који су углавном листом узимали више од клуба него што су му дали.. Ви сте цигани који живе за клуб а не од њега за разлику од новокомпонованих ведета.. Зато сам мало и интервенисо у рингу код преписке Гоксија и тебе.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by lucky#13 »

@liburnija

Ja kad napisem nesto,to sigurno nije nista upereno protiv nekog forumasa LICNO.
Ona prepiska Goksija i mene je bila samo iznosenje stavova,mozda se nekome ucinilo grublje. Mi smo pre toga pricali i ovako na PP tako da opusteno ;)
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Либурнија »

Опуштен сам као Мики на сплаву! :smeh: ;)

Мени је важно да се ви међусобно много не ударате испод појаса (мислим на све форумаше) а за остало ћемо већ лакше да се договоримо. Пијмо, пијте! :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Велики Делија »

Са Милијашем се нећемо наиграти фудбала, можемо не знам кога још довести, са њим на терену све пада у воду. Мука ми је од њега и његовог ходања у радијусу од 10м на средини.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

finale protiv bazela je u ponedeljak

ima li neki kladionicar da oceni u kakvom je sastavu igrao Grashopers?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by EmptyClip »

Либурнија wrote:људи који су Звезду усисали са мајчиним млијеком
сунцети Image
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Константин »

tsva wrote:Uslovi za igru su bili fantasticni a teren tesko moze da bude bolji. Dali je pametno pripremati se u takvim uslovima ne znam. Kladim se da ce u Ivanjici biti malo drugacije :travka:

Mnogo borbe, zelje i truda a malo fudbala. Fizicki smo daleko od profesionalne ekipe. Ne znam u kakvom je sastavu igrao GH ali smo ovo zasluzeno dobili.

Bajko bez posla. Tuznim pogledom ispratio loptu koja se od stativu na srecu odbila u teren.

Mijailovic - vise me je nego pozitivno iznenadio i jasno je da je za Mladenovica Roberto Karlos. Valjda nece cesto biti na splavovima

Vesovic - mnogo bolji u prvom do neke 43 minute gde je napravio pocetnicku gresku. U drugom uglavnom nista osim shabanluka. Uhvaio ga grc iako tempo nije bio posebno zahtevan

Stoperi - pokazali par nesigurnosti ali i par dobrih stvari. Sreca pa ovi domacini nisu napadali mnogo kroz sredinu vec su ko debili isli tamo gde smo jaci - na krila

Kovacevic - dobar a bio bi jos bolji da ne mora da trci za dva igraca. Nije morao pokrivati mnogo prostora jer nismo igrali ofanzivno. Nismo imali prilike videti kako brani kontre

Mrtvijas - sta reci a ne zaplakati

Savicevic - za Mrtvijasa klasa, decko mora da igra al ce tesko doci na red.

Pecnik - napokon levak na levom krilu. Odlicno zatvorio levu, jacu stranu. Skolovan fudbaler. Zna znanje. Slovenacka fudbalska skola blja od batadjorine.

Kasalica - decko se opet pokidao, zna koliko zna. Dao gol. Steta sto je shaban.

Mihajlovic - za sada neobradjeno drvo. Primio ni jednu jedinu loptu, napravio nista.

Ozegovic - padavicar

Miric - Rionaldo jednom prosao

Mudrinski za manje vremena mnogo korisniji od Mihajlovica ali ga je nako 20 minuta laganog tempa uhvatio grc.

ostali, premalo na terenu

Stojanovic - da li ce od njega biti slovenacki jankosan ili ok trener videcemo. Za sada vise lici na jankosana. Svaku mo loptu overava Mrtvijas i nabija je jako i nikome (Mihajlovicu).

Vilotic - bushan kurton.

Bajkovic - Mijailovic - Stoper - Stoper - Vesovic - Kovacevic - Ninkovic - Savicevic - Pecnik - Kasalica (Lazovic) - Dauda bio pi sasvim solidan tim. Klupa bi nam bila tanka al sta da se radi. Na zalost i ovome ce Mrtvijas da kvari igru. Steta.
На одмору сам па нисам гледао стрим нити сам ишта читао о утакмици данас. И не намјеравам читати више ни један од медија јер боље извјештаје нећу ни наћи, хвала Тсва, Либурнији и осталим са czb.tv :ziveli:
Врста која изумире
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Ганац »

tsva wrote:tvoje shvatanje fudbala tvoj problem

I mene mrtvijas vredja svaki put kad obuce nas dres i izadje na teren da se seta i ubija igru pa moram da trpim. Kao da mi pljune u lice. Danas je u 20 minutu disao kao riba na rostilju. Mi smo u kurcu izmedju ostalog sto nam takvi ne samo igraju vec su i kapiteni a uz to blate desetku. Doticni da valja ne bi ha najurili iz engleske druge lige. On nigde drugo ne moze da igra fudbal jer nije profesionalac, nije timski igrac a jos od Zemana znamo i da je :nindza: .
Izvinite sto se mesam ali ovo boldovano je sustina i dodao bih njegovo komentarisanje Zvezdinog tima pod Robijem kako su skup vezara i jos nesto kao veliki zvezdas bi trebao da igra za duplo manje para od ovih sto sad uzima,brutalan bezobrazluk kada se uzme cinjenica ucinjeno/placeno, koje je u ogromnom raskoraku(da nebude zabune kvalitet igara neprati kvalitet ugovora) i zato zasluzuje kritiku.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by naka »

Константин wrote:
tsva wrote:Uslovi za igru su bili fantasticni a teren tesko moze da bude bolji. Dali je pametno pripremati se u takvim uslovima ne znam. Kladim se da ce u Ivanjici biti malo drugacije :travka:

Mnogo borbe, zelje i truda a malo fudbala. Fizicki smo daleko od profesionalne ekipe. Ne znam u kakvom je sastavu igrao GH ali smo ovo zasluzeno dobili.

Bajko bez posla. Tuznim pogledom ispratio loptu koja se od stativu na srecu odbila u teren.

Mijailovic - vise me je nego pozitivno iznenadio i jasno je da je za Mladenovica Roberto Karlos. Valjda nece cesto biti na splavovima

Vesovic - mnogo bolji u prvom do neke 43 minute gde je napravio pocetnicku gresku. U drugom uglavnom nista osim shabanluka. Uhvaio ga grc iako tempo nije bio posebno zahtevan

Stoperi - pokazali par nesigurnosti ali i par dobrih stvari. Sreca pa ovi domacini nisu napadali mnogo kroz sredinu vec su ko debili isli tamo gde smo jaci - na krila

Kovacevic - dobar a bio bi jos bolji da ne mora da trci za dva igraca. Nije morao pokrivati mnogo prostora jer nismo igrali ofanzivno. Nismo imali prilike videti kako brani kontre

Mrtvijas - sta reci a ne zaplakati

Savicevic - za Mrtvijasa klasa, decko mora da igra al ce tesko doci na red.

Pecnik - napokon levak na levom krilu. Odlicno zatvorio levu, jacu stranu. Skolovan fudbaler. Zna znanje. Slovenacka fudbalska skola blja od batadjorine.

Kasalica - decko se opet pokidao, zna koliko zna. Dao gol. Steta sto je shaban.

Mihajlovic - za sada neobradjeno drvo. Primio ni jednu jedinu loptu, napravio nista.

Ozegovic - padavicar

Miric - Rionaldo jednom prosao

Mudrinski za manje vremena mnogo korisniji od Mihajlovica ali ga je nako 20 minuta laganog tempa uhvatio grc.

ostali, premalo na terenu

Stojanovic - da li ce od njega biti slovenacki jankosan ili ok trener videcemo. Za sada vise lici na jankosana. Svaku mo loptu overava Mrtvijas i nabija je jako i nikome (Mihajlovicu).

Vilotic - bushan kurton.

Bajkovic - Mijailovic - Stoper - Stoper - Vesovic - Kovacevic - Ninkovic - Savicevic - Pecnik - Kasalica (Lazovic) - Dauda bio pi sasvim solidan tim. Klupa bi nam bila tanka al sta da se radi. Na zalost i ovome ce Mrtvijas da kvari igru. Steta.
На одмору сам па нисам гледао стрим нити сам ишта читао о утакмици данас. И не намјеравам читати више ни један од медија јер боље извјештаје нећу ни наћи, хвала Тсва, Либурнији и осталим са czb.tv :ziveli:
Hvala drugari. Nisam gledao. Izgleda ocekivano. Sa pozitivnim i negativnim stvarima.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

Pa nisam bas ocekivao da ce Mijailovic tako da pokida. Veoma me je prijatno iznenadio. Ne znam s kakvim je timom igrao Grashopers ali mi njima skoro nista dozvolili nismo. Imali smo vise sansi. Oni u imali stativu kad je Krneta bio lose postavljen tj pre blizu golu pa ga preskocila lopta i imali su sut glavom preko gola kada je Vesovicevo ispadanje dozvolilo centarsut. Za vise fudbala svi znate sta treba, ne vredi vise crtati.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by lucky#13 »

dokle ce da nas brukaju!
Policija u malenom švajcarskom gradiću Grenhenu imala je pune ruke posla zbog divljanja huligana Crvene zvezde, prenosi Mocart sport! Između 50 i 80 pristalica crveno-belih odmah po dolasku u gradić hteli su da unište klupsku blagajnu, a potom su se ustremili na lokalnu prodavnicu, u kojoj su krali artikle i povredili troje radnika, kojima je pomoć ukazana u lokalnoj bolnici! Policija je u pokušaju da smiri situaciju koristila i suzavac, a privedeno je nekoliko huligana. Crvena zvezda se nalazi na turniru u Švajcarskoj, koji nosi naziv Uren kup. Beograđani su u polufinalu savladali Grashoper sa 1:0, a u ponedeljak ih očekuje finalni meč protiv šampiona te zemlje,

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=104960" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

ljudi su za ovakve debile izmislili napalm i to je jedino sredstvo koje pomaze
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by garnett »

lucky#13 wrote:dokle ce da nas brukaju!
Policija u malenom švajcarskom gradiću Grenhenu imala je pune ruke posla zbog divljanja huligana Crvene zvezde, prenosi Mocart sport! Između 50 i 80 pristalica crveno-belih odmah po dolasku u gradić hteli su da unište klupsku blagajnu, a potom su se ustremili na lokalnu prodavnicu, u kojoj su krali artikle i povredili troje radnika, kojima je pomoć ukazana u lokalnoj bolnici! Policija je u pokušaju da smiri situaciju koristila i suzavac, a privedeno je nekoliko huligana. Crvena zvezda se nalazi na turniru u Švajcarskoj, koji nosi naziv Uren kup. Beograđani su u polufinalu savladali Grashoper sa 1:0, a u ponedeljak ih očekuje finalni meč protiv šampiona te zemlje,

Pročitajte više: http://sportal.rs/news.php?news=104960" onclick="window.open(this.href);return false;
to je skupa cena, koju smo placali, koju placamo i koju cemo placati.. nazalost oid starta je postavljeno da su huligani iznad kluba, i sad tesko da se to moze ispraviti..
Locked