Припреме за сезону 2013./14.

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by crazynorth75 »

Odgledah drugo poluvrijeme i hoću ja tako nekad da sanjarim, pa kontam da je kapiten igrao 90 minuta zbog izloga. To u snu, u stvarnosti ko god ga gleda 2 minuta kako kaska oko centra neće ga ni u ludilu angažovati, a ovo mrtvo puvalo u Kinu neće (jedino su nam braća Kinezi mogli spasiti sezonu, pokušali su, ovaj neće, hvala im opet i na pokušaju). Rankovog da ne komentarišem previše, ukratko - kriminalan, a očekujem da i postavi novi set pitanja zašto ovo ovako, a ono onako i da mu se odgovori dostave u pisanoj formi, sve sa pečatom.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by tsva »

Либурнија wrote:Ма Иван је ваљда мислио да ти мислиш на форумаша (чини ми се тротера?) који је о овом причао. Да се не би погрешно схватило, најбоље је без тога.
ma jok, odakle mu to. Ja sam o nezaintresovanom Daudi citao na mocartu i sportalu od novinara koji su prenosili iz Slovenije


nikad se licno ne obracam forumasima, uvek samo postovima
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
chavo
Новајлија
Posts: 52
Joined: Mon May 13, 2013 10:39 am

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by chavo »

Ti novinari nisu ni pratili treninge.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by crazynorth75 »

tsva wrote:
ma jok, odakle mu to. Ja sam o nezaintresovanom Daudi citao na mocartu i sportalu od novinara koji su prenosili iz Slovenije


nikad se licno ne obracam forumasima, uvek samo postovima
Taj isti ''novinar'' mocarta je pisao o veličanstvenoj partiji kapitena, a onda nam dođu Chavo i Holden i prenesu stvarno stanje stvari na utakmici. Tako da se slažem - kretenčina, koja vjerovatno dobija određenu kintu/povlasticu da bi promovisao neko domaće grlo od nekog drugog menadžera.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by trotter »

Либурнија wrote:Ма Иван је ваљда мислио да ти мислиш на форумаша (чини ми се тротера?) који је о овом причао. Да се не би погрешно схватило, најбоље је без тога.

Sve je Ok! :lol:
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Константин »

Дакле Мики и Лука "преорали" терен свих 90мин!? Који ли филм Стојановић врти у својој глави стварно ми није јасно...
Врста која изумире
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Хлад Малиганович »

Храбро против Базела...нанананана...нананананананна......



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F3hnhlzRxBE[/youtube]



У инат против хејтера...


;)
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Billy Bright
Новајлија
Posts: 77
Joined: Mon May 27, 2013 9:24 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Billy Bright »

Na daudu se zalio trener, a ne novinari.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Stenly »

Kako to da je Mladenovic proglasen za igraca utakmice. Nisam gledao, kako je odigrao? Kada je Mladenovic igrac utakmice sta li je bilo s ostalima, dno a ?
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by garnett »

cekaj stani, nisam bas ispratio.. ss se zalio na daudu? :roll:
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by naka »

Nisam gledao nijednu utakmicu u Švajcarskoj. Pogledao sam golove koje smo primili i ako to nije dovoljan pokazatelj neozbiljnost uprave koja će izvesti zadnju liniju a time i klub na strelište, onda ne znam šta je. Pokušao sam da gledam sad snimak poslednjih 10ak min i kad sam video šabanisanje kasalice, vešovića i ostalih smučilo mi se sve i morao sam da prekinem. Stojanović ako misli ovako da vodi ekipu gde će se Milijaš iživljavati sa loptom, gde će Mladenović pljuvati i vređati, gde će se Kasalica šabanisati a Vešović glupirati, onda bolje odmah da podnese ostavku.

Mogu se oni dovesti u red. Dovoljno je Milijaša najuriti, dati Ninetu traku i vlast na terenu, a igračima zabraniti onakvo "ponašanje" a posebno davanje izjava. Sve u dva dana.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by crazynorth75 »

Звезда увеличала славље Слатине и победила са клинцима

10 јул, 2013
Слатина – Црвена звезда 1:2 (1:1)
Стрелци: Л. Тутуновић у 24. (из једанаестерца) за Слатину, а Ђорђевић у 29. и Луковић у 75. минуту за Црвену звезду.
Слатина – Гледалаца: 3.000. Судија: Бојан Буројевић (Чачак).
СЛАТИНА: Милићевић, Марјановић, Капларевић, Бојовић, Андрић, Богићевић, Јеличић, Илић, Л. Тутуновић, Курћубић, Томовић. Играли су још: Штављанин, Белић, А. Тутуновић, Драгићевић, Глођовић, Друловић, Гарић, М. Павловић, Н. Павловић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Весић, Ненадић, Ђорђевић, Ахчин, Мирић, Ђуричковић, Караклајић, Чикић, Грујић, Б. Јовановић, Маринковић. Играли су још: Тркуља, Митровић, С. Јовановић, Луковић, Главан.

Image
Овације намењене актерима меча и бар још три пута веће салве аплауза за Драгана Џајића, обележиле су почетак сусрета и уручење поклона, дреса Слатине из давне 1953. године легендарном асу нашег фудбала.
Црвено–бели без комплетне стартне поставе, чак и првих резервиста и амбициозни домаћин, дуго су опипавали пулс.
Половином првог дела сусрета домаћин је дошао до резултатске предности. После непрописног старта Караклајића над Курћубићем, судији Буројевићу није преостало ништа друго осим да покаже на белу тачку. Сигуран реализатор најстроже казне био је Лазар Тутуновић.
Само пет минута касније Никола Ђорђевић је искористио кикс одбране домаћих и изједначио.
До победе Београђани су стигли у 75. минуту, када је Стеван Луковић из слободњака са 20 метара савладао Штављанина.
http://www.zurnal.rs/2013/07/10/zvezda- ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Константин »

http://www.kurir-info.rs/milijas-i-mlad ... nak-883709" onclick="window.open(this.href);return false;
као да смо покрадени у финалу ЛШ, а капитен одмах капитенски са подршком, хебали их и турнир и сат као да не постоји други начин да се дискретно покаже организатору шта се мисли о лошем суђењу. Капитену брате, имаш што се тиче подршке пречих ствари, можда да кренеш прво од трчања...
Врста која изумире
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Припреме за сезону 2013./14.

Post by Либурнија »

DELIJE: Nismo pljačkali!

Image
Oni negiraju i da je bilo pljačkanja radnji u okolini stadiona

Navijači Crvene zvezde iz Švajcarske oglasili su se pismom našoj redakciji nakon teksta o divljanju na prijateljskoj utakmici crveno-belih s Grashopersom.

- Svako ko je bio na utakmici u Grenhenu, to može i da posvedoči. Stadion na kojem je odigran meč je izvan naselja, u blizini aerodroma, i osim nekoliko fabrika, u blizini ne postoji nijedna prodavnica - stoji u pismu Zvezdinih navijača.

Oni negiraju i da je bilo pljačkanja radnji u okolini stadiona.
- Kog kluba i koje blagajne? U Grenhenu postoji lokalni klub čije sedište nije ni blizu stadiona. Navijanje je bilo maksimalno korektno i sportski. Delije iz Švajcarske pokazale su svoju privrženost najtrofejnijem srpskom klubu - kažu navijači crveno-belih u pismu koje su nam poslali.

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked