Звезда у Европи - немогућа мисија? (2013/14)

naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by naka »

Dobrosao druze.

Ljudi, meni su I islandjani ozbiljni za nas u ovoj situaciji.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Banex »

Pozdrav Vlax

p.s. Naša ludačka "sreća" se nastavlja ! Nema šanse da izvučemo slabašni Hajduk u trećem kolu. Izvlačimo garant jednu od najjačih ekipa kao i uvek. Dakle, očekujte Štutgart, Rubin, Sevilju, Udineze...
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Тони »

Не можемо с Рубином да играмо, јер би то значило да би потенцијални ривал била и Јагодина.

Из истог разлога не можемо на Штурм и Стандард, јер они играју са Бреидабликом и Рејкјавиком.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by crazynorth75 »

Vlax wrote:Prvo da vas sve pozdravim :D

Sto se tice Hajduka, on bi bio dobar protivnik u fudbalskom smislu jer su retka ekipa od koje smo igracki jaci. Medjutim svi znamo sta taj mec nosi, i da mi ne bi rizikovali da popijemo suspenziju i razne kazne, onda bi ja njih ipak izbegao.
Dobro došao Vlax :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Stenly »

Banex wrote:Pozdrav Vlax

p.s. Naša ludačka "sreća" se nastavlja ! Nema šanse da izvučemo slabašni Hajduk u trećem kolu. Izvlačimo garant jednu od najjačih ekipa kao i uvek. Dakle, očekujte Štutgart, Rubin, Sevilju, Udineze...

Tako je, zar nemamo dovoljnoig iskustva u tome, od AC Milana i Žigine generacije. AC Milan nije bio moguć ni u teoriji, kad ono, evo ga Milan, popio kaznu pa pravo na Red Star. Idi bre u...

Od tada baš imamo sreće, pa tako ovo što Banex napisa apsolutno podržavam.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by harper lee »

Ako ima neki Francuz u trecem kolu taj ce da nam padne. Izgleda smo se pretplatili na njih, jebu nas gde stignu. Verovatno za kaznu sto smo im svojevremeno uvalili Deksu i Piksija Kovacevica. :nene:
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Najdoski dr. Ilija »

А можда буде и трећа срећа!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by tsva »

Ma nema veze sa srecom. Robi bi prosle godine isterao i Bordo da je ispracen ali na zalost nije. Ne bi mu trebala sreca.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Константин »

Што се тиче среће она се заслужује, е сад у овом претколу ти не треба срећа осим да је вулкан заиста неактиван:

Image
Врста која изумире
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Valter »

Koliko se da primetiti, u klubu su svi 99% koncentrisani na prvenstvo. Vidim i da svi igrači tako nešto izjavljuju. Tako da će ove evropske utakmice biti kakve budu. Koliko god to nama Zvezdašima bilo teško i pomisliti a ne reći, tako je najbolje. 2 kola nismo povlašćeni što je gotovo nemoguće proći, a titula se ipak mora uzeti.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by tsva »

problem je samo sto jedino pobedama u evropskim utakmicama mozemo popraviti svoj status i koeficijent
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Zvezdas sa Istoka
Новајлија
Posts: 38
Joined: Sun May 26, 2013 11:00 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Zvezdas sa Istoka »

Mi prolazimo ove Islandjane vise-manje lagano, a u trecem kolu ko god da nam upadne, moramo odigrati kao da je finale LS. Do 1.8. kada se igra utakmica polufinala kvalifikacija za LE (lepse zvuci:D ) dovescemo sigurno 2 stopera (ovaj mali Peruanac i jos jednog) i bice vremena da se uigraju dotle. Nadam se da cemo dovesti i jos jedno krilo koje nije klase Mrdja, nego malo jace.
A onda sta nam Bog/sreca da. Ne verujem da cemo izvuci Stutgart ili Sevilju, ali verujem da se moze igrati sa vecinom klubova egal.

A posle... sve je moguce.

Inace info sa zvanicnog sajta Cene karata su, za severnu tribinu 200, za istočnu 300 i za zapadnu 500 dinara. Podsećamo da će za meč sa IBV-om važiti i prošlogodišnje sezonske karte.
Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme.

Ljuba Tadic
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by naka »

nezainteresovanost se gura da bi se opravdala eventualna prodaja. I budala zna da je on jdini (uz Nineta) koji može naći angažman. ostalima je zvezda premija...

U tom duhu još jedno dete i povratnik..

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... icni-klub-" onclick="window.open(this.href);return false;Mrdja-pristao-da-dodje-u-Zvezdu-za-dvostruko-manju-platu
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by tsva »

e pa sad ne mozemo izbeci i babuna i Mrdju
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Najdoski dr. Ilija »

naka wrote:nezainteresovanost se gura da bi se opravdala eventualna prodaja. I budala zna da je on jdini (uz Nineta) koji može naći angažman. ostalima je zvezda premija...

U tom duhu još jedno dete i povratnik..

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... icni-klub-" onclick="window.open(this.href);return false;Mrdja-pristao-da-dodje-u-Zvezdu-za-dvostruko-manju-platu
Наде полажем у то да је ово ипак Блиц који се и није баш прославио што се тиче информација из нашег клуба!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Locked