2. претколо Лиге Европе: IБ Вестманеја - Црвена звезда

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Il genio »

Na mene je najjaci utisak ostavio ''trosenje'' vremena kod korner zastavice u nadoknadi u reziji Milijasa i Savicevica, sve sa namerom da se izbori nula sa mocnim IBV-om. Danasnja Crvena zvezda.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Либурнија »

Значи оно што смо синоћ одиграли била је ружнија верзија дрвосјечког ТСЛ-фудбала, само јанкосанов фудбал је био још мало гори. Но, да се кладим да ћемо меч против Черномереца одиграти 180 гради другачије, на далеко вишем нивоу, прије свега на Маракани?! Ја се само бојим Одесе. Не смијемо изгубит са 2 разлике а онда је све могуће. Оно што мене смета је да ове мечеве не користимо за уигравање за ТСЛ која има приоритет.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Тони »

Управо због тога сам ја био разочаран што први меч играмо тамо. Не знамо на чему смо, не знамо њих, тако да би лако могао да нам се понови Тбилиси, само што ћемо тешко поновити оних 5:2 недељу дана касније.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Goxy »

Il genio wrote:Na mene je najjaci utisak ostavio ''trosenje'' vremena kod korner zastavice u nadoknadi u reziji Milijasa i Savicevica, sve sa namerom da se izbori nula sa mocnim IBV-om. Danasnja Crvena zvezda.
Ако ћемо да причамо истину - Вукан се убацивао и једно време је био сам, али је капитен одлучио да је боље да посети корнер заставицу.

Чак и да није било тако, ко год да је тренирао фудбал, или неки други спорт, зна да се сви угледају на капитена. Поготово ако је старији. Ако се капитен не труди, ретко ко ће (ово превасходно важи за тренинге, и што је најгоре, нама се то и дешава), а ако капитен гризе, онда ће и већина осталих.
-Бивши форумаш-
User avatar
Rajko Janjanin
Новајлија
Posts: 77
Joined: Fri Apr 12, 2013 4:55 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Rajko Janjanin »

Manje vise je sve receno. Zasto smo usli u guranje i skakanje umesto da spustimo loptu, ne znam. Ipak, ono sto meni ne ide u glavu jeste to da vec godinama nismo u stanju da dovedemo krstenog stopera (podsecam da je jos Robi kumio i molio da mu dovedu nekog iole normalnog). Ne moze se dozvoliti da poletarci drze ove sifonjere, cak i ako su sa Islanda. Samo u ovom prelaznom roku izvrteli su najmanje deset imena i opet nista.

Ali se generalno slazem da ce vec protiv Cernomoreca sve to biti potpuno drugacije.
Zvezda ima svoga sina, svoga Rajka Janjanina!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Либурнија »

Goxy wrote:
Il genio wrote:Na mene je najjaci utisak ostavio ''trosenje'' vremena kod korner zastavice u nadoknadi u reziji Milijasa i Savicevica, sve sa namerom da se izbori nula sa mocnim IBV-om. Danasnja Crvena zvezda.
Чак и да није било тако, ко год да је тренирао фудбал, или неки други спорт, зна да се сви угледају на капитена. Поготово ако је старији. Ако се капитен не труди, ретко ко ће (ово превасходно важи за тренинге, и што је најгоре, нама се то и дешава), а ако капитен гризе, онда ће и већина осталих.
ОК, у сваком иоле нормалном клубу, мијења се у том случају капитен. Шта нас спријечава да га смијенимо (часно отпустимо) након већ године дана његове деструктивне улоге? Чак тренери који то виде и кажу, НЕ СМИЈУ да га пошаљу на клупу? Зашто, да ли је капитен изнад Звезде? И онда као, што се жалите и ширите гласине да капитен МОРА да игра?!
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by naka »

Ljudi, sve polzi od glave kuce. AKo glava kuce postavi njega za kapitena sta trener moze da uradi. Posebno ako nema autoritet kao sadasnji, Ceda ili neko treci. Pa Zeman se javno pobunio da mu Milijas bude kapiten kad mu ga je Toplica postavio i sta se desilo. Milijas je sa Koromanom oterao Zemana. Dakle, na upravi je da ga skloni. Cak i da ne pricaju nista treneru, ako su vratili reprezentativca, genijalca, zvezdino dete, platili ga za dve godine sa procentima preko milion, ko sme da kaze vi ste budale i da ga stavi na klupu. Maksimum je da se jedva ceka da se zameni ili da se ceka da se povredi (na zalost) sto je nemoguce sobzirom na radijus kretanja.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Banex »

Nadam se da nećete sad svi misliti da je Bajković dobar golman samo zato što je odbranio taj penal.. :twak:

@ Liburnija

Svaka čast na ovom sankcionisanju dotičnog forumaša, nije mu prvi put da se pogrdno i uvredljivo obraća drugima, čak i bez nekog velikog razloga. Pri tom je to uglavnom nešto nepovezano...
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Goxy »

Нит је Бајковић добар голман, нит је рупа. Он уме да одбрани немогуће, а уме и да прими немогуће. Мислим да је прави опис за њега - недовољно поуздан.
-Бивши форумаш-
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Либурнија »

Па ипак, истине ради, врло ријетко прима такве голове а мнооого чешће их брани и спашава нам дупе. Годинама немамо честитог штопера, лијевоного крило и центарфора а ухватили смо се Бајка као неке фол проблематичне позиције који је наш најбољи и да, најпоузданији, голман послије одласка мустафе. Само ради подсјећања, колико јуче спасио нам је дупе од неизвјесне завршнице и бламаже у најави. Сви спомињу сад тај Бордо а не би ни играли против њих да није скинуо пенале Омонији. Ако је нешто и критично код голманске позиције, онда је то тренер.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Тони »

Скинуо је Гуфрону зицер на Маракани, иако је судија свирао гол аут. Лепо се видело да је закачио. У Француској слична ситуација. Неке ситне ствари се брзо забораве.

Свеједно и ја мислим да нам треба други голман, али да нам је то тренутно на дну листе приоритета.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by Либурнија »

РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: IБ Вестманеја - Црвена звезда, 25.07. реванш 2. преткола

Post by tsva »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... W5bt0z8410[/youtube]
i :pop: nezaboravni 85 minut
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Locked