2. kolo JSL: Crvena zvezda - Jagodina

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by musemic »

Steta sto ne mozemo igrati fudbal celu utakmicu-ko drzi ovog idiota od kondicionog?
Ja bih sacekao Onjila - moze tu biti zanimljiv igrac...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by crazynorth75 »

Zaboravih da istaknem ovog juniora na golu Jagodine, odlična partija. Evo i golova -

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dTuYlsUs ... e=youtu.be[/youtube]
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by Константин »

Ништа специјално што се помака у игри тима тиче, мало боље него у недељу, да не би Нинковића 3 бода би била јако упитна. Одбрана опет слаба, покушавају шатро са офсајдима, нема команданта одбране...
Бајковић - 5;печат љигавог крмка Максе, изгледа да има специјалне крампоне које привлаче креч између статива
Вешовић - 6; фалим те Боже, послије дужег времена смислена партија
Младеновић - 5,5; у првом нешто, у другом полувремену нестао комично избацивање у аут због чега је и замијењен
Kovacevic - 6; утегне ли се одбрана или ако добије колегу који може да игра нормално 90 минута поред њега, биће бољи
Лазић- 5.5; док је статистика Јагодинаца била 0 шутева у и ван оквира гола, било је добро, послије ај здраво
Крнета- 5,5. исто као и колега
Милијаш- 5.5; Да било који други нормалан играч има толико слободе као Плачкец и да тако опуштено игра 90 минута а нема снаге ни за полувријеме, десио би се апгрејд 100%. "Пола" за асистенцију
Печник- 6; топло хладно
Дауда- 6; Било би правда да га метне, прати меч, када будемо имали јасан систем прорадиће
Нинковић- 7,5; Куд ћеш више, 2 гола одлучио меч, први пут испратио, други мајсторски, један од ријетких који направи вишак
Оњило- 5,5; теже је у Звезди него у Јавору, али први је меч и треба га сачекати
Мрђа- 5; шансу 1 на 1 завршава са 17 метара, ма дај...
Савићевић, Мијаиловић --.

Стојановић - 5; е мој Стојановићу као нов добијеш по дифолту кредит и лагано га трошиш. Опет се одбрана губи када се бранимо глуматају Италијане са неком линијом и намјештањем офсајда у оваквој лиги умјесто да кидишу и да стојимо ближе противничким играчима јер против ђилкоша из ове лиге то је најбољи лијек. Пошто зато треба физика, доведи кондиционог, направите план како се ради на тренинзима у сред сезоне до зиме, а онда на припреме. Схватио би да је капитен физички спреман па да га чека, али да га гледа како се вуцара 90 минута то не приличи Звезди

Ова екипа може боље ако не буде сујете у управи и ако тренер покаже храброст.
Last edited by Константин on Sat Aug 17, 2013 10:59 pm, edited 1 time in total.
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by tsva »

U prvom poluvremenu igrali smo onako kako uvek želimo, agresivno, sa dosta kombinatorike i pokušaja. U nastavku smo planski prepustili inicijativu rivalu sa željom da stvorimo prostor za naše napadače, ali osim toga ništa nismo uspeli. Ovaj neshvatljiv pad je za analizu, u velikom delu nas je pogledala i sreća i nekako smo dogurali do kraja, a preostaje nam puno da radimo - rekao je Stojanović na konferenciji za novinare posle utakmice.


On je dodao da je bio "primoran" da sredinom drugog dela odustane od igre sa dvojicom klasičnih napadača.


- Ako igraš sa dva špica, to ne mora da znači da si ofanzivniji. Morao sam da napravim izmene jer je Onjilo tražio zamenu zbog problema sa zglobom, a Daudu sam izvukao iz igre i ubacio Savićevića jer je Jagodina preuzela inicijativu i hteo sam da pojačam vezni red - objasnio je Stojanović.
:nindza: :nindza: :nindza:

Mene bi bilo sramota da se ovako brukam. Bolje da je pricao o tonicnosti, dubini i sirini.

Zvezda na Marakani svesno prepusta inicijativu Jagodini :pop:

Ako zelis da pojacas vezni red onda izvadis kapitena. Covek se bas pogubio.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by musemic »

Kako lepo prati igru ovaj mladic na golu jagodinaca...za razliku od macke kojem opet daju gol iz peterca... :pop:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by Ганац »

musemic wrote:Kako lepo prati igru ovaj mladic na golu jagodinaca...za razliku od macke kojem opet daju gol iz peterca... :pop:
Kako mi neuspevamo da obucimo i formiramo takvog golmana, vec imamo uvek neke nedovršene projekte?
Nije mi jasno da naši treneri nemogu da isprave tu "softversku" grešku linijaša ili je potrebno odstraniti trenera golmana, pa mi krštenog golmana nismo imali unazad 10 godina.Skoro čitah o Olji Petroviću na ovom foumu i B. Kajganiću, setih se Ljukovčana, to su golmani koji su carevali u 16-tercu, a ovo sada kao da su sa'vatani na ulici i obećan im topli obrok i spavanje fraj,strašno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by ajkula »

dodjoh sa stadiona i nikako mi nije jasna izmjena savicevic-dauda.
i to u momentu kad se otvorilo toliko prostora. dauda bi metno bar jedan komad sa onolikom livadom u zadnjih 15 minuta.

mladenovic prijatno iznenadjenje. u prvom poluvremenu. u drugom niko snage nema osim crnaca i vesovica. ogroman problem.
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by ajkula »

tek sad vidjeh kako ja ninkovic lijepo metno .
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
trotter
Члан клуба
Posts: 456
Joined: Sun Mar 17, 2013 6:22 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by trotter »

musemic wrote:Ja bih sacekao Onjila - moze tu biti zanimljiv igrac...
momak je malčice sirov i mora se čekati zato što mislim da ima dobar upside . Što je najvažnije nije fudbalski glup (asamoa) .
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by Goxy »

Напишите када се емитује реприза, ако се емитује... Хвала :)
-Бивши форумаш-
User avatar
Limun
Члан клуба
Posts: 203
Joined: Thu Apr 18, 2013 7:04 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by Limun »

Kada Prva turska prenosi oni ne daju reprizu. :twak:
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by Il genio »

3 boda k`o kuca imajuci u vidu da su nam odbranbenu liniju cinili Vesovic-Krneta-Lazic-Mladenovic, ocekivao sam bar dva u nasoj mrezi.
Au ljudi sta je Mijailovic radio na poluvremenu sa loptom, 15 minuta nisam trepnuo, jos uvek sam pod utiskom, k`o Ronaldinjo iz najboljih dana... :shock: Nadam se da je neko snimao

Bajkovic - jednom nas spasao,a za gol je apsolutni krivac. Ne mogu da verujem da nije isao da uhvati ili izboksuje 5.5
Vesovic - odlican danas, najzasluzniji za prvi gol. U normalnom klubu bi sigurno postao ozbiljan bek, ovako videcemo... 7
Krneta - slab u vazduhu, jednom katastrofalno procenio let lopte. 5.5
Lazic - u prvom odlican, u drugom mnogo losiji. I dalje mislim da je potencijal 6
Mladenovic - dobar, drago mi je da se vraca u zivot. Imao dva smesna ispucavanja u aut, cisto da podseti na starog Mladju 6.5
Kovacevic - sada se moze reci standardno dobar. Imao i odlican sut iskosa sa tridesetak metara. 6.5
Ninkovic - Doktor fudbala, zbog njega jedva cekam sledecu utakmicu. Ovakvog igraca nismo imali godinama. 8
Pecnik - Solidan, igrao u oba pravca, trcao za kapitena, nije mogao da stoji na nogama oko 60. minuta 6.5
Milijas - za promenu se borio, uklizavao, na trenutke cak igrao presing. Odlicna asistencija Ninetu za gol. 6
Dauda - stata sto nije iskoristio onu sansu kad je predriblao igraca u sesnaestercu. Bas me interesuje kako ce izgledati u tandemu sa Mrdjom. 6.5
Onjilo - jeste Rajkovic izvukao iz coska, ali mislim da je mogao bolje da sutira. Viskok je, pokretan, bice vremenom jos bolji. 6

Savicevic, Mrdja i Mijailovic bez nekog posebnog ucinka, pa ih necu ocenjivati.

Mazic - cista desetka, bez greske
User avatar
Ivan Vasev
Стара гарда
Posts: 2662
Joined: Sat Mar 16, 2013 11:34 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by Ivan Vasev »

Previsoke ocene za Mladju. Jeste imao par ofanzivnih prodora, centarsuteva, ali po njegovoj strani su dva puta prosli i stvorili dve stoprocentne sanse. Da smo primili golove? Isto vazi za Lazu i Jovu, nisu oni imali vecih gresaka jer su se sakrivali od lopte, pa je Vesovic morao da glumi i stopera. Ono kod stativa, igrac prodire po desnoj strani, ulazi u sesnaesterac, a niko da mu izadje u susret, ni Laza ni Jovo. Mogao je u gol da se useta. Kod gola niko da skoci, izbaci loptu, a tri igraca u zaledju? I Ninkovic je precenjen, nigde ga nije bilo u drugom poluvremenu, utopio se u sivilo. Vesovic najbolji i najkonstantniji.
Sta je sest godina bez titule kraj sest decenija njihove patnje?!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 2. KOLO PS, CRVENA ZVEZDA - JAGODINA, subota 17.08. u 1

Post by Il genio »

Moguce, ja sam ocenjivao na prvu loptu, vise na osnosu nekog opsteg utiska, prava stvar bi bila posle odgledanog snimka. Ninkovicu sam morao da dam visoku ocenu zbog majstorije kod gola, ono se ne vidja svaki dan, dvojca su otisla po novine... :)
Locked