3. kolo JSL: Napredak - Crvena zvezda

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Ганац »

lucky#13 wrote:Moram da napisem samo jos jednu stvar!!!

Pojedinci iz kluba zele da vide ledja treneru zbog njegovih izjava u javnosti i stalnom zaljenju,plus imaju nekog svog pika za trenera!
Tako da nemoj da se cudite ako vidite po novinama naslove : Srecna zvezda,Bleda igra i ostale stvari koje su direktno povezane s trenerom!

Danas mi je to receno i morao sam da prenesem!
To je tako neodgovorno i glupo da cu u slucaju da se takva stvar desi iste sekunde ovu garnituru izjednacio sa Lukicevom i poslao im poruku mrs lopovi iz nase ZVEZDE!
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Bruce Wayne »

lucky#13 wrote:Moram da napisem samo jos jednu stvar!!!

Tako da nemoj da se cudite ako vidite po novinama naslove : Srecna zvezda,Bleda igra i ostale stvari koje su direktno povezane s trenerom!
Danas mi je to receno i morao sam da prenesem!
http://sportal.rs/news.php?news=107884" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovako nesto?
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Najdoski dr. Ilija »

lucky#13 wrote:Moram da napisem samo jos jednu stvar!!!

Pojedinci iz kluba zele da vide ledja treneru zbog njegovih izjava u javnosti i stalnom zaljenju,plus imaju nekog svog pika za trenera!
Tako da nemoj da se cudite ako vidite po novinama naslove : Srecna zvezda,Bleda igra i ostale stvari koje su direktno povezane s trenerom!

Danas mi je to receno i morao sam da prenesem!
Фала теби ка брату! :ziveli:
Иначе само када помислим колико нам мало фали за неки иоле озбиљнији резултат још више се нервирам!
Значи замислите екипу Нине, Нејц, Лаза, Каду, без Ишијаса наравно?
Момцима стварно немогу да замерим на борбености али дефинитивно нешто фали да би бар иоле личили на озбиљну екипу.
Дал је то уствари вишак у виду кепа јебем ли га?
Ови вечерас нам и нису толико претили сем на самом почетку кад је било панике.
Нине и Нејц су дефинитино једине светле тачке уз Дауду наравно.
Мартиновић ми је помало разочарење!
Ех кад би бар стигла нека понуда за Бајка!? :matis:
Још само да додам да ми је довођење Мрђе равно враћању Ишијаса!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Bruce Wayne »

Najdoski dr. Ilija wrote:
Још само да додам да ми је довођење Мрђе равно враћању Ишијаса!
Zasto? Na osnovu cega si to zakljucio? Za Onjila nemas primedbu, a za Mrdju imas?

Mrdja je za 30 minuta bio opasniji nego Daudai Onjilo za 170...

Nama trebaju 2 stopera. Ne 1 nego 2. Pitanje je vremena kad ce nas sacekati neki novi Javor. A jos je vece pitanje da li ce napad moci da nadomesti te primljene golove i kikseve odbrane.

Lazic ne moze da igra jos uvek. Krneta nikad nece ni moci. Martinovic jedino uz nekog pravog stopera. Ima dobru markaciju 1 na 1, dobar je u skoku, ali lopte u prrazna prostor su mu problem jer jr spor, a pritom mora da cuva i Lazica. Nadam se da ce Arauho biti dobar ali i on je nizak, ja volim visoke i jake stopere.
Last edited by Bruce Wayne on Sat Aug 24, 2013 10:05 pm, edited 3 times in total.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by musemic »

lucky#13 wrote:Moram da napisem samo jos jednu stvar!!!

Pojedinci iz kluba zele da vide ledja treneru zbog njegovih izjava u javnosti i stalnom zaljenju,plus imaju nekog svog pika za trenera!
Tako da nemoj da se cudite ako vidite po novinama naslove : Srecna zvezda,Bleda igra i ostale stvari koje su direktno povezane s trenerom!

Danas mi je to receno i morao sam da prenesem!
Imas, brate, nekakav cudan tajming za pustanje informacija - zasto nam to danas nisi rekao, nego pet minuta posle sportala?
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Najdoski dr. Ilija »

Bruce Wayne wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:
Још само да додам да ми је довођење Мрђе равно враћању Ишијаса!
Zasto? Na osnovu cega si to zakljucio? Za Onjila nemas primedbu, a za Mrdju imas?

Mrdja je za 30 minuta bio opasniji nego Daudai Onjilo za 170...
Јел би могао да ми објасниш таксативно када и како је то он био опасан?
Надам се да немислиш на оне две ситуације када је добио лопте 1 на 1 и није урадио ништа?
Мислим да је излишно да понављам за Дауду колико је у предходним утакмицама припремио 100% шанси саиграчима!
А за Оњила се слажем...
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by garnett »

da mi je samo znati koji je raterd odlucio da se dovede onjilo a zatim da se isti plati jebenih 450k, a o procentima i da ne govorim...
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Najdoski dr. Ilija »

Е мој брате....
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by nyc »

E, svidja mi se mnogo ovo vaše davanje ocena. Kao, svaki je razredni starešina, ha?

Nikako ne kapiram onu skalu od 5 do 10. O čem se tu radi? Zašto ne od 0 do 5 ? Ili d 10 do 16? Evo, ja ću baš OVU...

Bajko........ 12 spasao čist gol jer je imao sreću kao i bivši brat mu, Mustafa, da se namesti baš tamo gde će ga lopta drmnuti u butinu. Plus, nekolko puta je izašao da uhvati njine izgubljene lopte. Tad je baš delovao moćno... trk do jedanaesterca, sigurno hvatanje ovalnog predmeta... uz nekoliko glasnih opomena .. ni on sam ne zna kome, ali lepo je delovalo na TV ekranu.

Veške.........12 Da je zabiJo onda, kao što nije, dobiJo bi i svih 13 poJena. To je igrač koji nam je falijo od osnivanja: super brz; to NIJE igrač koji nam je potreban, mislim NIKAD: super glup.

Martin: 13 Ne smem da ga ocenjujem, jer sa onakvim pogledom lik će da me proganja noćima!

Lazić: 12 TSVAov omiljeni odbrambeni... Šta više reći?! :kolce:

Mijalko: 13 Još ludji od Martina, iako nema te oči. U suštini sjajan igrač u napadu. Čovek namesti jedini naš gol. I još je nekoliko puta baš lepo odigrao KOMBINACIJU sa Ninetom. Al zato u odbrani malo neobuzdan, kako bih reko...

Išijas: 11.... Da nije bilo onog požrtvovano zaradjenog žutog kartona odmah na početku dobio bi 10. A uklizo je dvaput.

AcaTenk: 13 Meni se ovaj momak, uprkos greškama, baš svidja. Kad se Kapetan krioje u krtičnjaku, kad svi ostali stoje ko babe na parastosu, eto nama Acilija... ne jebe taj živu silu! Eto ga napred, pozadi, napred, u sredini... Svugde ga je bilo i sve je pokušavao.

Nine: 14 Bemtifudbala! Hop-cup, na kalup! Ne vidjeh PETU još od Robija.

Nejc: 13 Doktor u prvom pol.U drugom popustio, ali dečko ZNA BRE! ZNA! ZNA! ZNA! ZNA! I samo da se zna, ovo nisam copy+paste, nego sam UPISO svaki, "ZNA". Jer, dečko ZNA! ZNA! ZNA!

Padalica: 10 Pa, zašto, care, zašto? Ili, "Djeeee je lopta?"!

Konjilo: 11 PoJen više samo da bi se razlikovao od Padalice. Mada, ne razlikuje se. Obojica express u večernju školu po zaboravljenu diplomu.

Zamene: ma ništa.

SS: Jel se i on ocenjuje? Otkad to? Dobro, evo mu 12.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by musemic »

kakav sok sam doziveo kod onog Ninetovog uklizavanja (sto ga sudija okarakterisa kao faul :pop: ) - bas je ruzno izgledalo, jos kad su se nasi poceli hvatati za glavu...nisam provalio da ih je sudac iziritirao...

PS. Pehar cemo dati Ninkovicu u trajno vlasnistvo...
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
ajkula
Члан клуба
Posts: 1282
Joined: Sun Mar 17, 2013 8:12 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by ajkula »

ja sam gledao na preskoke i prvo mi se cinjelo korektno.
mrdja vise manje ali onjilo... ali da sacekamo malo.
ninkovic doktor. pecnik mnogo dobar. kako je opnu dvojicu poslao po burek...
Znas,velika je razlika u navijanju za Zvezdu i u navijanju za Zvezdinu pobedu.
by belaggio
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by crazynorth75 »

Image

Majstor je Nejc...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by lucky#13 »

@NYC
ocene su takve zato sto posle neko sabira i izvlaci se prosek u rubrici statistika! Tako biramo igraca utakmice! Bar sam ja to tako razumeo!

@Music
Ja ne zivim na internetu,a ni na sportalu tako da jbg ... S druge strane s obzirom da drugar pise za sportal (igrac kola,tekme) pouzdano znam da sigurno nije ispisao tekst pre mog posta ovde!
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by naka »

Kakav jad od fudbala. Ali doprinosi tezi da nije bas samo Tele krivo nego i mi. Uz ocajnog sudiju dovoljna su tri igraca da se dobije, a mi smo imali jednog i dva-tri da pripomognu. kakvo ogledalo nerada uprave. Muka ti da gledas. Uzdas se u srecu, svaki centarsut na nas gol je gol sansa, i gledas od od 50-tog minuta kad ce kraj. Odbrana nesigurna, sredina ne moze da veze tri pasa, napad jelensuperligaski.Uzas. Nine nas non stop podseca gde smo sa nasim fudbalom. Momak je solidan igrac za evropske okvire a mi bez njega ne bi dobili nijednu utakmicu. Izgleda ko zvezdina zvezda nekada, a zna se sta su oni bili za njega. Da su carapani poveli nikad ne bi dobili. Muka mi od igre, od kapitena, od tribine ciji sam bio deo 18 godina, od vega i mrzim Nineta sto zbog njega pratim ovaj klub. vreme je bilo da se prepusti Milijasu i lopovsko-nesposobno upravi.

Bajkovic-5,5 samo zbog one refleksne odbrane, Sve je gori i gori. Malo mu je da bude na liniji nego je na centarsutu u golu.

Vesovic- 5,5 teror za moje oci na beku. Lopta napred ne postoji tj da nije dva metra od igraca kome dodaje. Pozadi udaljen od krila po deset metara.

Martinovic- 5.5 posle prve itakmice Brandel je rekao da je nesto sporiji. Nasima treba malo vise da shvate. Covek moze da bude treca opcija jer imaiskustvo za postavljanje ali za sad ne vidim da nam je ozbiljno pojacanje.

Lazic 5.5- moze da napreduje, ali ne ovako.

Mijailovic- 6.5-realno je ocena za pola procentna poena manje, ali je covek fudbaler za razliku od vecine nasih igraca. ubacuje se, trazi resenja i namestio gol.

Kovacevic 6- bice dobar igrac. samo da se resi ideologa pored.

Isijas (svidja mi se, saznace vrlo brzo da mu je to novi nadimak)- svaka lopta nazad. Jebeskapitena kad se nadamo da ce da ga iskljuce. 5

Kasalica-5 retko glup i neinteligentan igrac

Ninkovic- 7. svugde ga ima. Presing, napred, nazad. Jos pokazuje balvanima pre dodavanja gde treba da budu i kako da se krecu. Frustrirajuce. Bez njega ne bismo imali pobedu ove sezone.

Pecnik' jos jedan koji lici na fudbalera. Ali na pogresnoj poziciji. 6.5

Onjilo- 5.5 za trcanje, inace nista. Nit kontrola lopte, nit tehnika...nista. Pola plate da da Martinovicu i Lazicu.

Mrdja- 5.5 isto kao prethodnik. samo pola plate da da onom ko ga doveo. U stvari vec daje, verovatno.


Jedina pozitvna stvar su tri boda. Uprkos upravi.

nyc, ovo davanje ocena je uinat burekdzijama i njihovim "ocenama". Danas sam sa tim u vezi sedeo medju ljudima koji mi kazu za drugara koji radi ili je radio u Zurnaalu i dobijao "evrice" da daje Kasalici 8-ice. Ne znaju naravno za ovu nasu aktivnost..
Last edited by naka on Sat Aug 24, 2013 11:10 pm, edited 1 time in total.
Locked