5. kolo JSL: Crvena zvezda - Donji Srem

User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Ганац »

musemic wrote:Utisak je Kapetan Miki kad, posle dva kornera gde nije ni dobacio, ladno prepusta izvodjenje Kovacevicu...Boze sacuvaj...
Pa normalno kada su imali "uspesne" mini pripreme :rakija: :rakija: :rakija: :rakija: :rakija:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Трапа »

Најјачи је коментатор који се ишчуђава како је то Милијаш напрасно погоршао извођење корнера и прекида уопште. Па мајкуму шта ли он гледа две сезоне?!

Ова група грађана је успела да уђе у историју као екипа која је одиграла нерешено на прослави 50 година Маракане и као екипа која је препустила Партизану примат у броју титула првака државе. Честитам им.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Константин »

Трапа wrote:Најјачи је коментатор који се ишчуђава како је то Милијаш напрасно погоршао извођење корнера и прекида уопште. Па мајкуму шта ли он гледа две сезоне?!
И то је напредак пошто је ово ваљда прва критика дртине(макар и мала) на било којем медију.
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by lucky#13 »

Nervozan sam kao pas.Znao sam da necemo pobediti. Donji srem nas je razguzio.Em su nam dali dva gola,em nas je Bajko spasao jos TRI puta! Bruka i sramota! Trener vadi Daudu,najboljeg igraca do tada i ubacuje Milunovica.Kasalica promasuje prazan gol posle minut,decko je kurton! Zatim izbacuje Milijasa koji je celu tekmu igrao DMC i ubacuje Onjila, jel me ZAJEBAVAS jbt ?!? I kao slag na tortu bez potrebe ubacuje Vukana umesto kasalice,umesto stopera jer je ocigledno bilo da cemo primiti gol!

Бајковић 7.5- nije kriv ni za jedan gol, SPASIO JE TRI KOMADA!
Вешовић 4- Ovome ucenjivacu kluba pred sezonu dati ispisnicu! U odbrani ga je prolazio svako.S tribina cini mi se da je napravio i penal,mogao je sudija lagano da svira! Centarsut u 100+ meseca NEMA!
Мијајловић 4.5- Najgori mec,ponavljao se dosta gore,ali nista nije napravio.
Лазић 4.5- Poslati ga na pozajmicu ili da bude treci stoper! U vazduhu nista nije dobio,svaki duel UZ igraca je izgubio,cesa im se od dupe umesto da nogom stane ispred!Lopte iza ledja ne zna da pokupi,lako ga izbace.Lopte ispred njega kad je igrac u naletu i zna da lepo uzme,ali to je malo.
Мартиновић 5- Spor je,nije u formi,ali je s bajkom komandovao,ali dzaba! Par puta je drzao lekcije Vesovicu koji je na to odmahnuo rukom! Uz njega mora JAK I BRZ DC
Ковачевић 4.5- Danas jedan od najgorih,ako se gleda uloga koju treba da ima. Pravio je glupe faulove,davao im prekide,nije stalno zatvarao igrace.O pasovima unazad i 100 kontakata s loptom i nosenju iste necu da pricam!
Милијаш 4- Nijedan centarsut mu nije prebacio prvu stativu
Нинковић 6- Ova ocena samo zato sto je posle meca plakao i zato sto je dosao u ovu zvezdu,a kladim se da se sad kaje kao nikad! Imao je 2 super pasa,ali dzaba!
Печник 6- Zbog gola ocena 6, ali posle ukrajine najslabiji mec u sezoni! imao je sansu za 3gol ali mu pobegla lopta. Opet je imao par SJAJNIH kontakta s loptom!
Касалица 4- Ovaj covek je ogranicen poslati ga u ATLETSKI KLUB CRVENA ZVEZDA, ako ga i tamo prime! SEBICNJAK PROKLETI
Дауда 7- Posle Bajka najbolji igrac utakmice,to govori o tome kako smo igrali! Sjajan gol,par sjajnih poteza.Opet bez lopte,niko ne prati ono sto radi,niko ne prati presing koji pravi! Dok je Kokeza u klubu nece se on naigrati!
Милуновић neocenjen- ne mogu da ga ocenim jer je igra bila u raspadu,nije ni imao vise od 3 kontakta s loptom!
Оњило neocenjen- Ali zelim mu da jebe kokezu u cmar za onih 450k jer ne vredi ni 100k. Definitivno nije igrac za veci klub od javora! Od njegove brzine mi nemamo nista.
Савићевић neocenjen- Malo je igrao,imao je jedan lep prodor.

Стојановић 1- GLAVNI I ODGOVORNI UREDNIK OVOG PORAZA! Izmene bez logike,prekidi katastrofa. Pa sta ste vi rodjaci radili 15 dana,kad opet primate golove iz prekida!

Nervozan sam kao pas,od titule nema nista i to treba da je svakome jasno.Jedino ako nam je poklone. Ovaj tim ima kvalitetne pojedince ali nema DUSU i VODJU na terenu! Dok god nama bolji igraci sede na klupi (Vukan,Mrdja,Petkovic), a neki ni na klupi (Arauho) mi cemo da se mucimo ovako. Vesovic,Kasalica,Lazic,Milijas(u ovom stanju) ne mogu da vode ekipu! Kladim se u zivot da bi Mrdja i Dauda bili najbolji tandem ove lige! Iza njih Pecnik,iza njega Vukan koji deluje sredina/levo i Ninkovic koji deluje sredina/desno i mali Kovacevic kao DMC!

UPRAVA NAPOLJE, KOKEZA PUSI GA, PRIVATIZACIJA!!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by crazynorth75 »

Najžalije mi onih sijedih glava koji su prije 50 godina tu igrali za klub koji ništa više nema zajedničko sa ovom današnjom sprdačinom od kluba. Ponovo na djelu scenario kako da smanjimo broj Stojadinovih igrača, a povećamo broj Kokezinih, pa se izgleda prepali da bi dauda mogao još koji zabiti. O Araruhu će nam i dalje plasirati priče o nekakvoj nespremnosti i slabom znanju jezika. Trener teški dunster i pičkica kojem drugi određuju sastav, ne smije izbaciti iz ekipe truta i najveći karcinom ovog tima, zajebava Vukana i Daudu... Aj da ocijenim:

Bajko - 7, to što nam je golman već drugu sezonu zaredom najbolji igrač na Marakani u meču sa ekipom iz Pećinaca dovoljno govori gdje se nalazimo kao klub. Spasio nas poraza.
Vešović - 5, tupadžija koji je blokirao golmana kod drugog gola, al' to je i do trenera, jer očigledno da ne znaju šta da rade kod prekida. U napada ništa, kao ni u odbrani.
Martinović 5, jako loše za igrača koji bi trebao biti komandant odbrane.
Lazić - 5, loše, sve čekam da proba drugi odbrambeni tandem i dajem mu kredit zbog mladosti, ali brate...
Mijailović - 5,5, kao što neko reče najlošija partija od dolaska, i takav opet uknjižio asistenciju.
Kovačević - 7, uz Bajka najbolji, u 1p priključivao se i napada, imao i dobru šansu, teško je krpiti onaj krater na sredini koji nastane trutovim djelovanjem.
Milijaš - 5, mrš iz Zvezde!
Pečnik - 7, opet dosta truda, strijelac, zadovoljio.
Nine - 6, i njegova slabija partija, dosta se trudio i u odbrani, mislim da je više lopti iznio iz našeg 16eca nego oba štopera zajedno.
Kasalica - 5, apsolutno ništa, fulao jedan zicer, u drugoj situaciji imao dva saigrača sama, on izveo neki valjda ''šut''.
Dauda - 7, strijelac, angažovan uprkos tome što ''trener'' laprda, nerazumljivo zamijenjen, očigledno da se nastavlja kampanja protiv njega u klubu.

Izmjene:
Milunović - 5,5, imao neke poluprilike, ništa posebno.
Onyilo - 5, još jedna nerazumna odluka trenra, u momentu kad je sredina totalno pala, ulazi špic, ništo ni od njega večeras.
Vukan - 6,5 mizerna minutaža, a opet pokazao više nego trut za cijelu utakmicu.

Trener Stojanović - 0 (NULA).
Uprava - MRŠ!
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by garnett »

kako samo imate snage da ocenjujete igrace?

prvo, da se najebem majke vise onom raspalom vesovicu! dokle ce to govedo biti u klubu?
onolika pompa, dato 250k za petkovica i mi opet gledamo raspalog vesovica?!

drugo, ko je pijanog mijailovica pustio na teren? a da, jebeni ss, jebao ga amdjus u usta da ga jebao!

trece, nakon 5 minuta se videlo da je kasalica promasio dan, ali ne, jebeni ss ga ne vadi do pred sam kraj...

cetvrto, gde je stoper gospodo? 80k dato za omegu a ovaj se ni ne zna gde je, 450k dato za igraca koji ulazi za poslednjih 10 minuta a i pre njega smo imali 10 napdaca..

pa ko koga ovde vise zajebava?!

koja bre privatizacija, kao bice bolje, kao otice vesic, kokeza, brokeza? oce ***!

ovde samo napalm pomaze.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Nolle »

Milijaš možeš da budeš kapiten i "legenda" koliko hoćeš, ali... IDI! Evo ja ću umesto Kokeze da ti plaćam profukljače iz Kontakta i umesto Marka drolje sa Jimmy's-a koje su tamo redovne, samo IDI. Aca puko oko 60og minuta sa snagom, jer svaku utakmicu pokriva "3 pakle uvoznog Malbora dnevno" kapitena. Sramotno je prvo da kapiten bude onako spreman, sramotno je da čoveku od 30 godina neko treba da nabacuje svaku devojku da bi... I da bukvalno svaku je opalio lagano koja je iole redovna na ta dva mesta, jer je kapiten tako u mogućnosti sa platom od 350 hiljada Evra i plaćenim stanom. Teraj se u 3 lepe! Imao je posle Černomoreca razgovor sa nekima, izgleda treba ponovo. IDI!!! Ne okreći se!!! Sramoto jedna od fudbalera, SRAMOTO!!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by garnett »

ma nemam reci, ovoliko se nisam sokirao od strazbura a tada sam jedno 2 sata ostao nepomican...
da pred 40k ljudi i protiv donjeg srema odigras onako, pa sra reci, koju posluku porati, kome?!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Rajko »

Сваке сезоне зажалим што сам купио сезонску. И то одмах на првој утакмици након куповине. Ово је незапамћена срамота. Скандал! Остаће записано у историји да смо играли нерешено са Доњим Сремом на овој прослави. Пред 40 000 људи, они не могу да добију неку екипу која се зове Доњи Срем???? И не што се тако зову, него су и последњи на табели. Не да не заслужујемо титулу. Ми треба да испаднемо, да се угасимо! Битно је да ће они на неки сплавић вечерас, свима њима пуца она ствар за клуб. А примају плате које су десетинама пута веће од онога што они заслужују и колико вреде. Ма не могу да се нервирам више нити имам снаге да се присећам. Нека се у статистици рачуна да сам сваком играчу дао оцену 5.

Милијаш, Касалица, Лазић, Вешовић...Стојановић - МАРШ ИЗ ЗВЕЗДЕ! Управа напоље!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Il genio »

Razumem da smo razocarani, ali vas molim da ne dajete ocene manje od 5, otezavate mi posao oko vodjenja statistike.
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by garnett »

puca nama *** za vase izvinjenje, sta mi imamo od vasih izvinjenja?!
a i kome se ja obracam , kad smo ovde samo mi mucenici, ne vide to ovi sto treba da vise...
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Либурнија »

Већ је речено - свака оцјена мања од 5 рачуна се као 5. Тако да нема проблема за статистику. Људи су разочарани па си дају одушка.

Извињење?! Или титула или се торњајте сви из клуба. 90 посто људи са овог форума би боље водило клуб од ових Вучићевих аматера по задатку посланих. Јебо вас више Милијаш да вас јебо! :twak: Свакој будали је било јасно да га треба отјерати/поклонити и довести искусног штопера да би се узела ова Толетова лига. Нама би и Братић сад био премија а он би дошао пјешке на Маракану.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Joe Frazier
Новајлија
Posts: 9
Joined: Fri Aug 02, 2013 12:26 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Joe Frazier »

Bezobrazluk cist. Ovo nema veze ni sa znanjem, ni sa spremom, ni sa kurvama, ni sa pivom, ni sa malborom.
Momci jednostavno nece da igraju, boli ih ***, sta prekidi problem, pa kreni ka lopti pa bar zasmetaj, a ne, frajeri gledaju kako primamo golove. Ne zna se ko je sebicniji, a jedini koji nikome ni ne treba da dodaje (Nine), on dodaje, daje neke povratne lopte koje se zavrsavaju pretvaranjima.
Pecnik - 5.5 (gol)
Dauda - 5.5 (gol)
Bajko - iako je skinuo par lopti 5, on je po meni najveci problem nase odbrane, nesiguran i sto je najgore uliva ostalilma nesigurnost. Kriv za gol kojim smo izgubili bodove.
Svi ostali - 5
Trener - 0
Navijaci - 10
Last edited by Joe Frazier on Mon Sep 16, 2013 1:17 am, edited 1 time in total.
Locked