1/16 kupa: Proleter (Slana Bara) - Crvena zvezda

chavo
Новајлија
Posts: 52
Joined: Mon May 13, 2013 10:39 am

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by chavo »

Stojanović je forsirao Mihajlovića na pripremama ( kao i druge klince ). Kasnije ga je verovatno morao skloniti.
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by NikolaCzv »

Sreca pa smo dali gol u prvom poluvremenu, bilo bi muke do kraja, siguran sam. Vesic nesiguran na pocetku, s obzirom da je Rajkovic je imao neku povredu ramena,logicno je bilo da on brani,osim onog kiksa, nije lose, ali nije za 1 golmana Zvezde nikako.Vesovic i Gogic odigrali tragicno, nadam se da ce vec u Nedelju Vesovic da greje klupu, kao i Gogic koji nicim ne zasluzuje da igra u Zvezdi. Ninkovic odigrao dosta lose u prvom poluvremenu, izgubio nekoliko lopti, sto zbog svoje krivice, sto zbog losih saigraca. Milijas i Tenk odigrali vrlo dobro kad su usli, odmah je sve bilo drugacije, sve se promenilo na bolje po nas. Martinovic nesiguran i bas je neprijatno iznenadjenje za mene, ne samo za juce vec i na proslim utakmicama,mnogo sam vise ocekivao od njega. Omega bez svake dileme bolji od Lazica, za prvu utakmicu korektno odigrao.Mihajlovic nije nista pokazao specijalno,ali dobro, nije igrao dugo, ima nekog opravdanja, Savicevic totalno lose,Mijailovic solidan igra na iskustvo, mada moze bolje, centarsut odlican. Dauda i Pecnik odlicni.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Rajko »

garnett wrote: al sa druge strane, to i moze da bude dobro u smislu, da sada neke stvari pocne da radi kako on hoce, posto se ne boji otkaza...
al cak i tada, skroz je neshavtiljivo stavljenje ajde vesica manje vise, al mihajlovica? missim nedelju dana mogu da mozgam, al ne bi skontao...
Па управо о томе причам. Сада је тренутак да почне сам да саставља тим. Да почнемо да играмо добро и побеђујемо. Па нек га онда отерају.

Оно горе што сам написао, да му дају паре на руке. Не мислим ни ја тако, само кажем да би једино то могло да ми буде логично објашњење. Ако је Рајковић стварно имао повреду, онда у реду. Људи који су причали са њим кажу да он мисли да је Оњило никакав играч, и да га никад не би доводио да се питао. Тако да се то и уклапа у ову причу да он саставља тим сад како он хоће.

Мислим да ће све бити јасно већ из састава за утакмицу у недељу. Прецизније, састава одбране.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 1/16 finala kupa, PROLETER (Slana Bara) - CRVENA ZVEZDA

Post by Либурнија »

Слажем се да ће бити јасније. Међутим, старе бољке тј. кампањштина је и даље ту, као код Лукићеве тако и код ове управе. Прво мора да догори до ноката, да се дигне буна, па да се онда тек нешто промјени и то у тренуцима када већ изгубимо прикључак. Нинковић јесте био капитен међутим он то треба да остане и поред тога ако Милијаш почне (Милијаш наравно уопште не треба да почне). Омега треба сад да остане у тиму, онаква погубљеност у постављању и киксање као у случају Лазић-Мартиновић, неће се понављати, то је јако тешко. Омега је потребан у тиму да да сигурност у игри Мартиновићу. :jelenko: Углавном, видјели смо оно што је већина знала и заговарала и прије него смо отишли на -6 - Милијаш нема шта да тражи у стартној постави пошто је то једнако сигурном опроштају од титуле, Лазић нема шта да тражи у тиму, поготово не уз Мартиновића; Вешовић не зна нити ће икад знати и Богу хвала да смо довели Петковића који треба да почне против Спартака, Нине, Нејц и Дауда су локомотиве ове екипе, дизбаланс квалитете офензивне и дефанзивне линије је огроман што доводи до ефекта краве која даје доста млијека а онда се ритне и све проспе. Ипак, стрелица показује опет према горе и надајмо се да ће то сада да се настави. Нема друге. Човић је ту у праву - или јеси или ниси. Ту је селекција у Звезди брутално непогрешива, и у сегменту знања, и у сегменту психе.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked