20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Да јесте, поготово код постављања и процјене високих лопти.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by Велики Делија »

Najdoski dr. Ilija wrote:Често сам бранио Славишу од оптужби да је словеначки "Јанкосан" али ово о температури му баш није требало!
Jeste da je ovo bila klasicna alibi izjava, al i kao takav je mala maca za duo Jankosan-Katic, koji su se posle Karaburme na jesen 2012. zalili na jak vetar.
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by Тони »

Бајковић - 6.5, уобичајена партија, није имао превише посла, лепо је сачекао код оне шансе за Срем да легне у последњем тренутку и уплаши оног њиховог.
Петковић - 6, мени се није свидело како је данас одиграо, спор је у изношењу лопте, предуго вага и бира погрешне опције. Позади сасвим солидан какав уме да буде.
Мијаиловић - 7, данас много бољи него у претходним утакмицама, коректан напред, позади покрпио неколико пута и ван своје позиције, не знам шта му се конкретно замера?
Келхар - 5.5, веома несигуран и пре оног кикса, а грешка је само допринела да се унервози. Биће боље.
Павићевић - 7, врло добра партија, Саво нам израста у вођу одбране, јако је сигуран са лоптом кад крене напред и одушевио ме је онај дриблинг, па шут са 30 метара, штета што није ушла.
Гогић - 6.5, коректно.
Милијаш - 5.5, сем дугих лопти које су биле одличне, ништа човек корисно није направио.
Нинковић - 6.5, коначно на својој позицији, било би лепо да ту и остане, али нећемо тај филм гледати.
Печник - уништиће Славиша свог љубимца селидбом на десног бека, пошто већ против Вождовца следи трећи чин ове тужне и јадне одлуке. Не могу да га оценим, јер је играо 45 минута на својој позицији, а од тога се шетао једно 25 јер је зарадио ударац на почетку утакмице.
Лазовић - 6.5, константно потез више у нападу, сувишан дриблинг или пас погрешном играчу. Како се (не) крећемо без лопте, можда и није могло боље.
Мрђа - 5, брука и срамота. Вуче се ко врећа, симулира, шабанише. Да сам тренер, закуцао бих га на трибине једно две недеље док му не дође из дупета у главу. Раније сам толерисао због голова, сад нема ни тога.

Вукан - 6, убијен у појам, добије на свакој другој утакмици по 10-15 минута и онда наравно да жели да сам заврши добру акцију и докаже да вреди. Много ми је жао овог момка, можда га још нисмо упропастили, али до краја сезоне хоћемо.
Касалица - 5.5, катастрофална партија, свађао се са лоптом више него икад и усрао две одличне прилике за гол.
Дауда - неоцењен, касно је ушао и не разумем зашто га убацује да игра 15ак минута када је јасно да ћемо се бранити и чувати лопту код корнер заставице. Овако му у статистици следи још једна утакмица без гола, а то је јако битно приликом продаје. Има 12 голова на свом конту и мора набити још 4-5 до краја сезоне.

Бескичмењак - још једна очајна утакмица у сваком смислу. Најгоре од свега је што су ова утакмица и она са Јагодином боља од све три на Маракани. Требало би да се запита зашто се више мучимо на свом терену.

Идемо даље, нанизали смо десет победа, а немамо појма како. Толе лига руши све рекорде и поставља нове стандарде, па ако је онај мучени Партизан од прошле године могао да буде првак са све Рашовићем на челу, можда и нас укења.

За Вождовац предвиђам Печника на десном беку и повратак Нинковића на лево крило. Самим тим и ново мучење.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by musemic »

Ja sam u prvom poluvremenu video recept za igru protiv JSL timova, steta je sto nismo dali jos koji gol iz 5-6 odlicnih prilika - u dosta navrata je isla lopta lepo, Laza sa slobodom u kretanju, dve šanse kroz sredinu...
Zasto je sve pokvareno u drugom, nije mi jasno, ali se raspad poklapa sa povredom Petkovica - ne mislim da je on toliko vazan za igru, verovatno pretumbavanje, nervoza...
Da - nikad Mrđa pre Daude!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by carapan »

Setamo se i dalje po ivici ambisa....
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

musemic wrote:Ja sam u prvom poluvremenu video recept za igru protiv JSL timova, steta je sto nismo dali jos koji gol iz 5-6 odlicnih prilika - u dosta navrata je isla lopta lepo, Laza sa slobodom u kretanju, dve šanse kroz sredinu...
Zasto je sve pokvareno u drugom, nije mi jasno, ali se raspad poklapa sa povredom Petkovica - ne mislim da je on toliko vazan za igru, verovatno pretumbavanje, nervoza...
Da - nikad Mrđa pre Daude!
Делим твоје мишљење велики центарфоре!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Пошто се Делија опоравља (хвала Богу), да кажем неку и о утакмици.

Имаћемо изгледа великууууу срећу овог пролећа. На Маракану нам не долазе толико јаки тимови до краја јер на тренер нема намеру да игра на Маракани као на страни. Доста боље играмо са два задња везна, па чак и кад велики Мики игра позади. Сем оне грешке Келхара, ја нисам видео да је Срем био нешо опасан. Са онаквом поставком игре, ми смо убедљиво најјачи тим у ЈСЛ. Добра одбрана, добар напад.

Иначе, судија нам је поништио један чист гол, али сва срећа да ово није утицало на коначан исход.

Још једно гостовање одрађено, сад Вождовац.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 20. коло ЈСЛ: Доњи Срем - Црвена звезда

Post by Либурнија »

МоСа ВерСе wrote:
Још једно гостовање одрађено, сад Вождовац.
Чуј гостовање... ;)

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked