28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by redneck »

Sampioni.
Kapiten Milijas i ostali trkaci.
ende
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Il genio »

Par Zvezdizama po ugledu na kolegu Vaseva. O utakmici kad se otreznim.

Bez starca nema (slobodnog) udraca!

Dan pobede u Evropi se slavio 9. maja. U Srbiji dan kasnije.

Slavisa Stojanovic je u Crvenu zvezdu stigao sa reputacijom specijaliste za prekide. To je i dokazao. Prekinuo je Partizanovu dominaciju.

Od cetvrtka, 14. maja ponovo krece "Bolji zivot". Reziju i scenario potpisuje Aleksandar Vucic. Saradnik na scenariju Slavisa Kokeza.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Utakmica dosta loša, cilj ostavren, titula vraćena svojoj kući. Nejc i štoperi meni najbolji danas, tu je i kep sa njima, ovo su utakmice stvorene za njega. Nadam se da će preostale dvije utakmice šansu dobiti Petković i Savićević, pogotovo ovaj drugi, da ne većem uzorku vidimo mogućnosti.

Bajko - neocijenjen
Pečnik - 7
Pavićević - 7,
Kelhar - 7
Mijailović - 6,
Kovačević - 6
Milijaš 6,5
Ninković - 6
Lazović 5,5
Kasalica 5,5
Mrđa - 6

Gogić - 6
Vukan, Petković - neocijenjeni.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by NikolaCzv »

Miki kapiten, jedan je Miki kapiten, Miki kapiten, jedan je Miki kapiten. Doktor fudbala. Neki to nikada nece da shvate na njihovu zalost. Jos jedna pobeda i titula !
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Либурнија »

NikolaCzv wrote:Miki kapiten, jedan je Miki kapiten, Miki kapiten, jedan je Miki kapiten. Doktor fudbala. Neki to nikada nece da shvate na njihovu zalost. Jos jedna pobeda i titula !
Да је у стању да потрчи више од 10 на сат, био би. Али није. У ТСЛ је дао своје иако је његове недостатке морала цијела екипа (и клуб) да крпају трчећи, играјући на погрешним позицијама, плаћајући 1000 евра по дану... У Европи немамо шта да тражимо са њим и оваквом "концепцијом" - то ти потписујем. Ову титулу освојили смо без игре, на чисту играчку индивидуалну квалитету уз тек повремене бљескове као најаву на шта би наша игра могла да личи када би било некога ко би умио да је осмисли. Титулом сам презадовољан :zastavaGRB: , игром нипошто.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by NikolaCzv »

Либурнија wrote:
NikolaCzv wrote:Miki kapiten, jedan je Miki kapiten, Miki kapiten, jedan je Miki kapiten. Doktor fudbala. Neki to nikada nece da shvate na njihovu zalost. Jos jedna pobeda i titula !
Да је у стању да потрчи више од 10 на сат, био би. Али није. У ТСЛ је дао своје иако је његове недостатке морала цијела екипа (и клуб) да крпају трчећи, играјући на погрешним позицијама, плаћајући 1000 евра по дану... У Европи немамо шта да тражимо са њим и оваквом "концепцијом" - то ти потписујем. Ову титулу освојили смо без игре, на чисту играчку индивидуалну квалитету уз тек повремене бљескове као најаву на шта би наша игра могла да личи када би било некога ко би умио да је осмисли. Титулом сам презадовољан :zastavaGRB: , игром нипошто.
Razmisljaj ti kako hoces, ne bi da raspravljamo o bilo cemu. Samo brate ovih 1000 evra na dan je bezobrazno spominjati, to je toliko bezobrazno da ne mogu da ti opisem. Povraca mi se to kad vidim, to je vrhunac svega ovogga sto razni samozvani fudbalski strucnjaci pricaju o Milijasu. Nista licno, ali stvarno je bezobrazno.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Либурнија »

Немо да се љутиш али ја не видим шта је ту безобразно. Па колика му је плата онда? И да ли је примјерена тренутку?
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by NikolaCzv »

Либурнија wrote:Немо да се љутиш али ја не видим шта је ту безобразно. Па колика му је плата онда? И да ли је примјерена тренутку?
Kolika je brate njegova plata?? Kada je i koliko primio? Nije je ni primao ove sezone, jer se uvek odricao da bi dobili mladji igraci. Ugovor mu je jos i smanjen. Jel dao Milijas mozda neke pare kad se skupljalo za sredjivanje svlacionice? Naravno da je dao i on i Ninkovic i Dzoni Mijailovic. Bezobrazno je da se prica o tome da Milijas u teskom treniutku od kluba uzima 1000 evra mesecno, kada je to jedna velika neistina.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Либурнија »

ОК, сасвим коректно од њега је што је то све урадио, вјероватно и да је сам свјестан да му је уговор пренадуван и астрономски на ову кризу и ту је поступио правилно. Међутим, ако паре и није добивао редовно, то не значи да их и кад-тад неће добити. Једино ако их опрости а онда - свака част. Само не заборави да и он дугује Звезди аранжмане у Премијершипу а сада можда и у Цвајти и да се ту обезбједио за цијели живот.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ја као навијач Звезде најискреније се радујем овој победи и сада сасвим извесно освојеној титули!
Гледао сам друго полувреме и било је у стилу предходних, чисто отаљавање посла уз остављену могућност да ако се деси још нешто, десило се!
Једноставно, у овом тренутку смо најјачи тим у овој распалој лиги и то је само по себи довољно.
И даље ми неће бити јасне тактичке варијанте типа Нејц десни бек или уместо шпица, Гогић али то нам је што нам је.
Узгред изузетно ми је драго што је Нејц дао гол јер мислим да дечко изузетно часно носи црвено-бели дрес.
И залагање и понашање и допринос на терену, ма феноменално!

@НиколаЦЗВ
Милијаш шта год ја мислио о њему је дао велики допринос како овој победи тако и већ извесној титули.
Ту превасходно мислим на гол у Пазару и овај данас у Ужицу.
А за мене је безобразно то што неко ко је бојкотовао тренера носи капитенску траку у мом вољеном клубу!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Ганац »

NikolaCzv wrote:
Либурнија wrote:Немо да се љутиш али ја не видим шта је ту безобразно. Па колика му је плата онда? И да ли је примјерена тренутку?
Kolika je brate njegova plata?? Kada je i koliko primio? Nije je ni primao ove sezone, jer se uvek odricao da bi dobili mladji igraci. Ugovor mu je jos i smanjen. Jel dao Milijas mozda neke pare kad se skupljalo za sredjivanje svlacionice? Naravno da je dao i on i Ninkovic i Dzoni Mijailovic. Bezobrazno je da se prica o tome da Milijas u teskom treniutku od kluba uzima 1000 evra mesecno, kada je to jedna velika neistina.
Dnevno.
A možda je sada 500 evra dnevno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by NikolaCzv »

Dnevno, nedeljno,mesecno 1000 evra, 500 evra jednostavno ne prima to. :)
Garantujem da ce sve sto mu se duguje da oprosti i ode negde. Naravno da je i Zvezda njemu mnogo dala, ali dalas je i drugima, i drugi su primali velike plate u Zvezdi, ponavljam primali pa nikome to nista nije smetalo. Milijas ne prima nista, i opet nekome smeta. Moze neko da ga voli ili ne voli ali svi moraju da se sloze da su svi komentari navijaca bili blagonakloni prema Ninkovicu, iako nije bio na nivou na svakoj utakmici, dok se Milijas redovno pljuvao, cak i kada je bio najbolji na terenu. Ja izuzetno cenim njegove kvalitete, i ljudske i fudbalske. Pravi kapiten i igracina. Ne bih vise raspravljao o tome, ovde mnogo ljudi iznosi svoje misljenje, velika vecina da se ne lazemo nema veze sa fudbalom, ali dobro.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Либурнија »

Нису важни коментари већ оно што се показује на терену. А шта мислиш какве партије би пружао Нине да је цијеле сезоне играо иза нападача :slina: а какве Мики да га је Сејо турио на лијеви бок?! :koka: :mrgreen: Покушавам реално да гледам на ствари. Ти можда не знаш али ја сам и хвалио Милијаша када је продужио уговор ономад да би клуб добио обештећење а кудио њега и Коромана када су бојкотовали Земана - увијек по заслузи.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Sa Pinto
Новајлија
Posts: 10
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:32 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Sa Pinto »

Ninković je u autu, i ništa veći doprinos ne bi dao i da je igrao malo više desno.
Miki kapiten - sa ovom kondicijom, nema mesta u timu na kome ne bi smetao.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Либурнија »

Не ради се ту само о позицији већ и о концепцији игре. Рецепт је са оваквим кадром јасан, брзи пасови на прву и играчи у линијама који то могу да изнесу, значи, Нинковић, Лазовић, Печник, из позадине Мијаиловић; Петковић (добро се почео капирати са Лазовићем), у шпицу Дауда или Ракић, значи обавезно један писмен играч у шпицу који је на ТИ са лоптом а не Касалица. Због трулих компромиса, није могло тако.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked