1 коло ЈСЛ: Јавор - Црвена звезда

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Kako seješ tako ćeš i da žanješ. Sve smo ovo debelo zaslužili neradom svih u klubu. Mogu da se kupe i da idu svi. Odavno nisam video ovako lošu i nespremnu ekipu kao što je naša. Na terenu se ponašaju kao najgori šabani, uz to blage veze sa fudbalom nemaju. Čast izuzecima, naravno. Mi u ovom trenutku imamo trojicu fudbalera. To su Ninković, Dauda i Pečnik. Fizički smo spremi da odigramo maksimalno 20 minuta TSL fudbala i to je to. Šlag na tortu je trener, koji ne zna gde udara. Sem što padamo fizički, mi padamo i psihički.

Odbrana je posebna priča. Ovo je odbrana na nivou ekipe koja se bori za opstanak. Štopere praktično nemamo. Od Martinovića sam očekivao više. Bekovi ne znaju da centriraju, nazad nikakvi, ali zato znaju da se ponašaju kao najveći šabani. Ifeani nas je danas, blago rečeno, uništio. Lazić jednostavno nema kvalitet za prvih 11.

Opet smo bili prinuđeni da gledamo kapitena od starta. Stvarno više ne znam dokle sa njim. Vukan je pokazao daleko više od Milijaša, ali šta vredi kad ovaj ima ugovor kao niko na svetu. Jedina svetla tačka je već pomenuti trio Ninković, Dauda, Pečnik. Dauda odigrao dobru utakmicu, vrlo je inteligentan igrač. Odlična asistencija kod gola Pečnika.

Sve u svemu, uprava neka se kupi i neka ide. Nikakvog napretka i boljitka u klubu nema, srozali su nas do kraja. Samo mi nije jasno kako sami sebi nisu smešni sa onim saopštenjem. U ovoj upravi nema nikoga ko radi u interesu Crvene zvezde. Sve ovo što nam se dešava plod je nerada naše uprave. Pare će im uvek biti izgovor za sve! I za njihov odnos prema poslu i prema Zvezdi, za njihovu nesposobnost, ama baš za sve! Krajnje je vreme da lete iz kluba.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by tsva »

Константин wrote:
gazda wrote:
Константин wrote: Мислио сам да прокоментаришем меч, па сам добио овај инфо:
http://www.redstarbelgrade.info/fudbal- ... njici.html" onclick="window.open(this.href);return false;
тако да сам одустао. Немам снаге.
Tekst je sklonjen...
Нисам ни сумњао да је текст склоњен. :roll:
Ево копи из RAM-a:
Припрема се скандалозно суђење у Ивањици, у режији вечитог ривала?

Категорија: Вести
Објављено недеља, 11 август 2013 17:54
Аутор redstarbelgrade.info

Утакмица између Црвене звезде и Јавора у Ивањици само што није почела, али је предигра увелико у току.

sudija vlado glodjovic

Наиме, како redstarbelgrade.info незванично сазнаје из извора у Фудбалском савезу Србије, у припреми је сканадалозно суђење за утакмицу у Ивањици, у режији Звездиног вечитог ривала и њихових савезника у ФСС, Заједници суперлигаша и судијској организацији. Делегиране судије за данашњи меч ће највероватније и више него очигледно ''навлачити'' за Црвену звезду, како би се легализовао и оправдао лоповлук виђен синоћ на стадиону ЈНА у утакмици Партизана и Новог Пазара.

Није немогуће да се Звезди досуди непостојећи пенал, призна нерегуларан погодак или искључи противнички играч, а ова информација дошла је и до играча Црвене звезде, који ће, уколико им се досуди непостојећи пенал, лопту са беле тачке шутнути у аут.

Познатао је у ком саставу ће црвено бели изаћи на терен у Ивањици, а утакмица почиње тачно у 18:00.

На јужној трибини стадиона у Ивањици, где су најватренији навијачи Црвене звезде, истакнут је транспарент: ''Лопове, сад идемо до краја''!
brukanje se nastavlja zato su i sklonili to smece
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by tsva »

Sramota, velika sramota je način na koji smo odigrali. Obrukali smo Zvezdu, grb i dres. Sve ono što su pre njih generacije stvarale obrukali smo. Upropastili smo sve. O svojoj odgovornosti za sramotu Stojanović prebacuje lopticu u dvorište uprave. - To je pitanje za njih. Jedino mogu da pojačam rad na treninzima kako bismo izašli iz krize - podvukao je slovenački stručnjak.
nije sve tako strasno, ima i odusevljenih :nindza:

rad se pojaca na pripremama al nisi smeo od kapitena. Sad je kasno
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Stenly »

@hlad, nemoj sve k srcu, ostani i piši, imaj veliku dušu!

Nisam gledao utakmicu ne mogu da je ocenim već samo na osnovu rezultata. Trener me je totalno razočarao u drugoj protiv čern.ca.

Danas, ne znam kako kreće s Milijašem i opet s jednim špicem.

Zašto to radiš čoveče!

Pišem ponovo ovi iz uprave sjebali nineta, jer su mu obećali ko zna koja pojačanja!

Do 5tog kola trener s.s. će pokazati da li zna ili ne. Za sad ne, ali ajde čekamo.

Gde mu je Radaković? Ccc...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Ганац »

tsva wrote:
Sramota, velika sramota je način na koji smo odigrali. Obrukali smo Zvezdu, grb i dres. Sve ono što su pre njih generacije stvarale obrukali smo. Upropastili smo sve. O svojoj odgovornosti za sramotu Stojanović prebacuje lopticu u dvorište uprave. - To je pitanje za njih. Jedino mogu da pojačam rad na treninzima kako bismo izašli iz krize - podvukao je slovenački stručnjak.
nije sve tako strasno, ima i odusevljenih :nindza:

rad se pojaca na pripremama al nisi smeo od kapitena. Sad je kasno
Milijaša oterati iz kluba,Sportsku komisiju išamarati i proterati sa Marakane 101na išutirati sa Mare niko od njih nije uradio posao za koji su bili zaduženi.
Svako ko buši treninge oterati ga sa istog i iz ekipe, pa da vidiš kako bi se sredilo stanje i fizička kondicija ili novčane kazne za neizvršavanje obaveza,mamu li im da im mamu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by tsva »

I ko ce to da napravi? Jedini toliko svemocan je Tole Veliki al on je njihov a ne nas tako da od toga nista nema. Kao da mi ne znamo sta treba da se napravi i kako treba al nema ko jer Zvezda je provizija a sve ostalo su sitnice. Ja sam nekada mislio da Dragan Dzajic ima neki obraz al sam se bas zajebao.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Ганац »

Malo mi bi žao Čove kako se snuždio na onoj terasi a apsolutno mi je žao Nineta,ove pičketine( da se izrazim kao Darkelja) od nazovi fudbalera treba da bar jednu sedmicu ustaju u 5 i da rade težak fizički rad na nekoj građevini za velikih 200-300 evra pa bi onda kidali na fudbalu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by tsva »

I to se moze u ozbiljnom klubu. Zakazes trening u 3 ujutru, ko ne dodjes oderes ga finansijski plus suspenzija. FKCZ je nekad bila takav klub pa je Piksi pusio suspenzije i Pancev i Dule Savic itd... Danas ne smes najgoreg igraca na klupu da stavic jer je kapiten jos moras da mu se izvinjavas jer si mu povredio osecanja. Uz to dodaj i dobar deo navijaca FKCZ koji nemaju veze s fudbalo i sa realnoscu pa mu daju podrsku, kao on to nije zasluzio itd... Zato smo mi danas ponizeni i zasluzili smo to i zasluzujemo jos gore. Mesec jebenih dana ne dovode igrace jer ne mogu da se dogovore ko se gde i koliko ogradjuje. Kasne u svim segmentima osim kad treba saopstenje da se napise. Du su tacni u milisekund al sami svojom pojavom ubiju kredibilitet saopstenja koje je tacno i na mestu.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Ганац »

tsva wrote:I to se moze u ozbiljnom klubu. Zakazes trening u 3 ujutru, ko ne dodjes oderes ga finansijski plus suspenzija. FKCZ je nekad bila takav klub pa je Piksi pusio suspenzije i Pancev i Dule Savic itd... Danas ne smes najgoreg igraca na klupu da stavic jer je kapiten jos moras da mu se izvinjavas jer si mu povredio osecanja. Uz to dodaj i dobar deo navijaca FKCZ koji nemaju veze s fudbalo i sa realnoscu pa mu daju podrsku, kao on to nije zasluzio itd... Zato smo mi danas ponizeni i zasluzili smo to i zasluzujemo jos gore. Mesec jebenih dana ne dovode igrace jer ne mogu da se dogovore ko se gde i koliko ogradjuje. Kasne u svim segmentima osim kad treba saopstenje da se napise. Du su tacni u milisekund al sami svojom pojavom ubiju kredibilitet saopstenja koje je tacno i na mestu.
Istina ali ako ovako nastave uskoro nece imati ni za kafu od "provizija" pa bolje bi im bilo čisto zbog njihovih interesa da malo stegnu igrače i da nađu načina da dovedu nekog beka i oteraju legendu - "Mikija kapitena" čovek je bio, ponavljam bio neki fudbaler kojeg nikad nisam nešto cenio a sada je nikotinski zavisnik koji pre treninga ispušu paklu cigareta a alkohol verujem da konzumira ali ne kao oblogu već kvasi "dušu".
Dakle ako misle da klub opstane i oni nešto zarade moraju nešto da menjaju.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by tsva »

a sta cemo sa sujetom?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Ганац »

tsva wrote:a sta cemo sa sujetom?
Miki je opšte je poznato prozivao onaj tim Zvezde sa Brigelom i ostalima kako su nemači pojma i to sve sada i potvrđuje i na svom primeru, znači ko ga jebe i njega i njegovu sujetu i perfidan bojkot stranaca on nije kohezioni element u ekipi on je element koji razjedinjuje a poznato je da trulo tkivo treba odstraniti hirurškim putem, precizno i nemilosrdno.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by tsva »

Mikijeva sujeta je nista u poredjenju sa Dzajinom, Covinom, i ostalih krupnijih i sitnijih riba
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Ганац »

tsva wrote:Mikijeva sujeta je nista u poredjenju sa Dzajinom, Covinom, i ostalih krupnijih i sitnijih riba
Ako je njihova sujeta njima bitnija od njihovog džepa onda jbg nema nama budućnosti, mada ću ja za Zvezdu navijati i u opštinskoj ligi i tada ću je rado gledati.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Константин »

Једни пишу саопштења (иако што рече тсва тачна, губе кредибилитет), други заузети подршком плачљивом капитену, трећи на навијачком порталу објављују најновију теорију завјере па је онда брже боље склањају...ма луда кућа у шта се све ово претворило.
А уствари и поред заиста објективно тешке ситуацију виду наслијеђеног рекордног дуга и релативно скоромног играчког кадра, главни гријех ове групе грађана која се вани на УО јесте катастрофа у прелазном року, да су утегли одбрану на вријеме ми бисмо вјероватно играли плеј оф за ЛЕ и имали готово епска 3 бода на старту. Да се не враћам на Украјинце, ово данас ко је гледао а да ишта зна о фудбалу, види да је ово најгора одбрана која је играла у светом дресу. Кривицу, без обзира што је на почетку, сноси и тренер, јер можеш имати кога год хоћеш у тиму, на прекидима се мора знати ко гдје стоји и трудити се (а то у овој лиги јесте лакше) да противнички играч не остане сам. Ми немамо ни то, ејјј! Дакле, оно фудбала што смо видјели а прије свега у режији трија Нине-Дауда-Печник тотално је уништено распадом одбране и плачљивком са капитенском траком на рукаву Црвене Звезде.

Бајковић - 5.5, мој Бајкане 4 комада су четири, једва ти дадох и ово пола за оних пар одбрана
Вешовић - 5, овај пут једнако у дефанзиви и офанзиви, велико ништа, највише сам пролупао када у ПП није испратио пас јер је ограничен, а има брзину и солидно је спреман
Младеновић - 5.5, у офанзиви нешто, доле рупетина
Лазић - 5, ужас, почиње меч прво пас у ноге супарнику, па онда балон по угледу на капитена, па онда гол из корнера јер није чувао јединог кога је могао, послије још горе, уништиће и оно мало код њега што би се дало избрусити позајмницом па постепеним увођењем са старијим штопером
Мартиновић - 5, Оњило експрес
Ковачевић - 5.5, гријешио али се барем нешто и трудио
Милијаш - 5, након што се исплакао и искукао по новинама, доказао да је брука да носи оно око руке. Молим Брајана Брендела ако има времена и живаца да анализира учинак свете десетке (као неки дан са Даидом), пошто многим Звездиним навијачима још увијек треба цртати. Хвала унапријед
Нинковић - 6.5, шта ће, човјек оно што треба да ради он и ради, брзо скапирао с ким се може играти фудбал(трио)
Печник - 6, офанзивно добар али је код једног гола одблејао у стилу Лазића
Касалица - 5.5, бори се трчи али танко
Дауда - 6.5, показао са поменутим двојцем како се игра против бункера, али ово је спорт гдје је и одбрана једнако важна
Крнета - /, дечко ушао са великим страхом у очима
Савићевић - 5.5, прошао једном фино покушава према напријед али касно ушао
Михајловић - /, да је ушао раније добио би жути а можда и црвени

Стојановић 5, не може да се одупре Милијашу/управи, са одбраном није радио ништа јер је оно данас срамота какво је расуло било без обзира на закашњела појачања
Хебеш Европу идемо на титулу, како оно? Е моји Звездаши...
Врста која изумире
Mandrak
Новајлија
Posts: 38
Joined: Fri Apr 12, 2013 8:24 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Mandrak »

Vec jedno 2-3 sata razmisljam sta da napisem, a sve moze da stane u jednu recenicu.
Nama je Bajko najbolji igrac, a covek primio 4 komada!!!
Sve dok nam kapiten miki igra mi cemo biti u kanalu. Gledao sam samo drugo poluvreme i za tih 15 min koje je kapiten proveo na terenu mi je bilo jasno da sa njim na terenu nema boljitka. Ja neznam sta on igra, zadnji vezni, centralni ili sta vec. Kako stigne lopta do njega tako sledi duga pa makar to bio pas od 5 metara. Meni je muka od tog njegovog izivljavanja i netrcanja. MI FUDBAL NECEMO IGRATI SA NJIM NA TERENU!
Locked