3. kolo JSL: Napredak - Crvena zvezda

User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Bruce Wayne »

Najdoski dr. Ilija wrote:
Bruce Wayne wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:
Још само да додам да ми је довођење Мрђе равно враћању Ишијаса!
Zasto? Na osnovu cega si to zakljucio? Za Onjila nemas primedbu, a za Mrdju imas?

Mrdja je za 30 minuta bio opasniji nego Daudai Onjilo za 170...
Јел би могао да ми објасниш таксативно када и како је то он био опасан?
Надам се да немислиш на оне две ситуације када је добио лопте 1 на 1 и није урадио ништа?
Мислим да је излишно да понављам за Дауду колико је у предходним утакмицама припремио 100% шанси саиграчима!
А за Оњила се слажем...
Protiv Jagodine se nasao u 2 sanse, a danas takodje...dobro se otvara, brz je. Treba da pocne jedan mec sa Daudom .

Slazem se da Dauda lepo igra u polju, asistira. Ali licna karta centarfora su golovi. A nekako mislim da ce ih Mrdja dati najvise samo kao bude dobijao sansu.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Константин »

Срећа наша што га не примисмо у ПП, опет дува промаја у одбрани, генерално лоше.

Бајковић - 6; скинуо оно у ПП и то је то, видјећемо хоће ли се дићи форму поред малог Рајковића (а да ту је стручни консилтант Макса)
Вешовић - 5.5; не користи довољно брзину, у одбрани чека у нападу се чека на њега да се убаци
Лазић - 5; убио се за позајмнице послије пар наступа у 11, уништићемо га
Мартиновић - 5.5; не знам може ли брже ако не, онда Араухо мора да буде брз барем као Ади
Мијајловић- 6; школска асистенција код гола у одбрани мора боље, брине ме ово повређивање јер ако буде хронично поништиће позитивно изненађење
Ковачевић - 6; тешко је играти на његовом мјесту када иза дува промаја
Нинковић - 7; да смо нормални нови капитен
Печник- 7; неколико фудбалских потеза
Милијаш - 5; Ишијас отањио и у прекидима, да је прави капитен за паре које прима спремио би се ко човјек али прије ће се десити да ће запалити у свлачионици
Оњило - 5.5; трчао и ништа
Касалица - 5.5; трчао и ништа
Мрђа- 5.5; слабо

Стојановић 5; на страну неспособност и безобразлук Стојадина/комисије мора се видјети и овако печат тренера код расула у одбрани. Прекиди и даље катастрофални на средини као и читава одбрана играмо позиционо далеко од играча , тако се не брани појачај то мајсторе па не играмо Премијер лигу. Ако не ставља Омегу наводно на његово инсистирање, колико лопти треба да прода капитен да га барем замјени?
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by garnett »

ja cim vidim ovog vesovica, dobijam proliv automatski.. vec mi je postalo i smesno :lol:
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by tsva »

Mi smo toliko mocni da nam nije Nineta tesko bi imali 1 bod nakon 3 kola. Svaki protivnik koji nas napadne dace nam gol. Dauda je i danas bio nas najbolji napadac a nije igrao. Sve u svemo ovo je kao kod Jankosana ili Kristica samo sto imamo bolje pojednice pa nas vade. Odbrana nam je sramotna da sramotnija ne moze da bude. Sreca pa nam ne dadose gol, inace bi opet dovodili nekoga kao Gogica. Taj je doveden da se Miric ne oseca kao najgori. Zasto smo se raspadali prvih 15 minuta - zato sto smo pokusavali da igramo preko desne strane i Vesovica i kasalice mimi Nineta i Nejca. To je predebilno. Omega opet sjajan. Protesti da bog da trajali bar jos 4 kola dok Milijas ne dobije 5 zuti da odmorim dusu Zvezdasku

Bajkovic - 5.5 - a ovo pola zamo zato sto ga pogodi ona lopta ko mustafu u Nisu.

Vesovic -6.5 - sasvim solidan po njegovim mogucnostima.

Mijailovic - 7 - bilo je tu i losih stvari pozadi al covek ume par u poredjenju s ostalima

Lazic - 5 - mafijaski fudbaler. Drugog objasnjenja nemam. Uvek lose postavljen a postebno se istakao preciznoscu. Svaki put je loptom gadjao protivnicku odbranu i svaki put pronasao. Ni jednom da se zajebe

Martinovic - 5 - jezivo je ako ce nam ovo biti komadant odbrane. Njega i Milijas meze pretrcati kad bi mogao potrcati.

Kovacevic - 6 - pokvario ocenu nekim brljotinama koje su mogle da nas kostaju

Milijas - 5 - cista petica. Ne videh odavno da nek ovako lose izvodi prekide. Za njega je Guma Piksi kad su prekidi u pitanju

Ninkovic - 8 - steta sto moze samo 60 minuta al dok moze to je toliko iznad proseka TSL da bi ostale izezev Pecnika trebalo biti sramota.

Pecnik - 8 - videlo se na prvoj utakmici da je kvalitet a sad sve vise i vise ima podlogu da pokaze sta zna. Bice nam najbolji strelac. Odlicna investicija.

Kasalica - 5 - nema smisla vise, decko ne zna, ne ume. Danas se toliko svadjao s loptom da sam mislio da ce da se potuku

Onjilo - 5 - decko je tek dosao, treba sacekati ali za sada ostavlja utisak Betolingara Misdongarda samo sto je Misdongard znao da ga metne. Nekad me spopadne bes pa bih nekome jebao 450000 majki i to sa 30% popusta.

Mrdja - 5 - od Mrdje nema grdje

Mladenovic -5 - umalo se nisam slagirao kad se zaobado onako u nasem sesnestercu. Vidic bi mu lupio samarcinu za ono

Miric - 6 - ukrao citavu nadoknadu valjanjem i shabanisanjem. Postpuno zasluzio svoju ocenu. Doprineo vise od kapitena.

Stojanovic - 5 - slovenacki jankosan nastavlja da briljira. Savicevic ispao iz rotacije ali zato se Miric vraca jako do samog kraja. Kapiten 90 minuta setnje posle rucka.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
Цоавуја
Новајлија
Posts: 32
Joined: Wed Mar 27, 2013 12:44 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Цоавуја »

Покидах се на постове Њуца и Тсве :lol:

Нака је иначе много мрачан лик понекада, поштујем године, поштујем емоцију, али брате претерујеш га, Тсва га барем увије у целофан хумора па не делује толико мрачно.

И ове теорије о томе да наши из управе контролишу медије и преко њих терају тренера су ми нешто најсмешније што сам скоро прочитао, без увреде.

Утакмицу иначе нисам могао да одгледам целу, али по снимку се види да су Нине и Печник мајстори.

И још једна ствар, драго ми је много што се, како сам био у прилици да прочитам, Милијаш више труди.
Значи да су га погодила скандирања. Неће поправити приватни живот нити постати Пирло, али ће се барем на терену више истрчати.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by dacha od bosne »

nyc wrote::smeh:

Dačo, ima NULA - evo: 0 ! Nači, slobodno upiši ocenu Išijasu. Mada, danas je keptan uklizo jedno DVAPUT, jebate!!! Priznaćeš, to vredi barem za "dvojku na staklenim nogama" :kreza:
Vala baš...tih DVAPUT se ne smije zaboraviti...ima Išijas za to jedan Image od mene :mrgreen:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by carapan »

Pobedismo, to je najjbitnije.. Sve ovo moze i mora dosta bolje..

Prelep dan juce za utakmicu, gde sad videh u vecem delu Srbije padala kisa, samo Krusevac zaobisla.. Atmosfera sjajna, cak je i deo istoka ka nasoj tribini navijao uporedo.. Ja sam bio na Zapadu, i sve se moglo fino videti, i nista nemoj da Vas cudi ako je bilo dosta navijaca za Napredak, to su oni kao lokal patriote, a u sustini su nasi.. Na stadionu kada je bilo dozivanje sa istokom i zapadom, mislim da mnogo vise nasih se culo, no to je sada i nebitno..

Utakmica kao utakmica, sve ste vec napisali.. Ninkovic je takva velicina, takav profesionalni fudbaler da je to strasno.. Taj covek da ima jos barem 3 takva igraca, da se prosetamo ovom ligom.. Milijas jednostavno ne moze..Gledam sinoc, on cim primi loptu, bez gledanja odmah je dize i salje neke balonke..Nema da gurne po zemlji loptu, da napravi dupli pas, da nesto uradi u prazno.. Skroz slabo, ali skroz..

Pecnik...Taj decko itekako zna da igra fudbal, i bice on sve bolji i bolji, videcete.. Koliko on samo pretrci, koliko se samo on bori..

Ne razumem zasto na klupi nije bio mesta za Vukana Savicevica?!! Jokic je bio na klupi, video sam kada se zagrevao...

Sudija govno od coveka.. Utisak veceri: " Dok ne vratite kapiju nema nastavka utakmice.."... :smeh211:

Slike u toku dana, sve u svemu sjajno vece u Krusevcu..

Bajkovic 6 odbranio onu sjajnu sansu Mirosavljevica

Mijailovic 8 odlican

Lazic 6 jos se trazi, sta znam, ja bih pre njega na desnog beka, sto je i igrao

Martinovic, 6 imam utisak da se nekako mnogo zalece, bice on dobar dok udje u stos verovatno

Vesovic, 5,5 nista posebno veceras..Nekoliko puta krene da se zabije u tri igraca

Kovacevic, 7,5 sta taj momak, pretrci, sta taj momak uzme lopti,..Svaka mu cast iskreno.

Milijas, sve receno..Sto pre dovidjenja 5

Ninkovic legenda 9

Pecnik odlican 8

Kasalica..5,5 Sta je on igrao sinoc, to samo on zna?!

Onjilo.. Dovoljan 2

Mrdja, 5,5fali kondicija, i pripreme

Miric, 5 ne komentarisem

Mladenovic 5 umalo penal da napravi...Nista posebno..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by crazynorth75 »

Postaje očigledno da ćemo druga poluvremena u ovoj cirkus-ligi igrati na kontre i to je nešto stvarno fantastično, ne zna čovjek šta da kaže :nene:

Bajko - 6, imao odbrnu kojom je spasao gol, doduše sam je i doprinio da dođe do te šanse stojeći na liniji. Bajko mi je mnogo simpatičan lik, ali fascinantno je koliko sve više i više ostaje zalijepljen za liniju. Bilo bi dobro i zbog njega samoga, a i zbog Zvezde da nađe amgažman vani, pogotovo u situaciji kad je Rajković stigao.
Vešović - 6, imao jedan dobar prodor iz kojeg je došao u priliku za gol, a onda neshvatljivo šutirao. Prosječna partija.
Martinović - 5,5, jes da nismo primili gol, ali je mnogo duvalo kroz 16 i oko njega, a za to su ipak najodgovorniji centarhalfovi.
Lazić - 5,5, isto kao i kolega mu, još uvijek ima određen kredit zbog mladosti.
Mijailović - 7, dobra partija, iskusno igra, malo problem u odbrani, naprijed jako dobar što je rezultiralo asistom za gol.
Kovačević - 6, solidna partija imao i grešaka od kojih je jedna rezultirala opasnom situacijom po naš gol, kad mu je čovjek ukrao živu loptu iz nogu.
Milijaš 5.
Pečnik - 7,5, po mom mišljenju igrač utakmice, dao gol, dosta angažovan, opasan naprijed, pomaže odbrani, iako nije najspremniji dečko izginu na terenu, plus zna lopte.
Nine - 7,5, fantastičan potez kod gola, dosta angažovan u oba pravca, majstor fudbala, donio nam ovih 6 bodova.
Kasalica - 5, apsolutno ništa od njega ni sinoć. Idealna uloga bi mu bila da ulazi na zadnjih 20ak minuta pri povoljnom rezultatu kad je protivnik već istrošen, čisto zbog brzine. Nadam se skoroj prodaji.
Onyilo - 5,5, malo veća ocjena od Kasalice, ali poprilično smotan u nekim situacijama, Dauda je Van Basten lično u odnosu na njega, ipak još uvijek ima određeni kredit, zbog kasnijeg dolaska, a mislim da bi mogao bioti i koristan u tandemu sa Abiolom za jsl, doduše da je došao po normalnoj cijeni.

Zamjene:
Mrđa 6, imao nekih solidnih bijegova, ali i nekih sporih reakcija.
Mladenović - 5, iako je igrao malo, ušao u nepotreban kontak sa protivnikom u 16ercu, što nije sebi nikako smio dozvoliti.
Mirić - neocijenjen.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by carapan »

Na kraju utakmice, igraci prilaze nasoj tribini, i nekid decko skoci do Kasalice da uzme dres..Ovaj mu daje, zandari ga jure da ga udare, Kasalica dolazi do njega zagrli ga, ne da da ga biju sto je na terenu, i isprati ga na tribinu...Za sve pohvale potez...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by lucky#13 »

Vukan Savicevic ima lkaksu povredu,nemoj da pravite teorije zavere zato sto nije bio uz tim
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Goxy »

У праву је Лаки, Вукан иде на неке терапије.
-Бивши форумаш-
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by nyc »

carapan wrote:Na kraju utakmice, igraci prilaze nasoj tribini, i nekid decko skoci do Kasalice da uzme dres..Ovaj mu daje, zandari ga jure da ga udare, Kasalica dolazi do njega zagrli ga, ne da da ga biju sto je na terenu, i isprati ga na tribinu...Za sve pohvale potez...

Auuu, brate Čarapane, ne sećam se kad me je neko ovako rasplako. To je taj osećaj, ta emocija koja rastura... dok srce bije kao jedno... jer jeste jedno, nego bubrega su dva.

Nači Padalica odbranijo "momka sa tribine"?! Možda mu to obezbedi mesto u prvih 18 do kraja prelaznog roka? Admini, ako bi mogla neka anketica, da li smo za to da Padalica i dalje brani momke sa tribine?
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by Goxy »

Бајковић 6.5
Мартиновић 6
Лазић 6
Вешовић 6.5
Мијаиловић 6.5
Ковачевић 6.5
Милијаш 6
Нинковић 7.5
Печник 7
Касалица 5.5
Оњило 5

Мрђа 6
Младеновић /
Мирић /
-Бивши форумаш-
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: 3. kolo PS, NAPREDAK - CRVENA ZVEZDA, SUBOTA 24.08. u 19

Post by nyc »

Ahahahahahaha, dakle, presavijam se od smija. Bishop dao Mijailu 6 KOMA 8. Akcenat na KOMA:

Pa, dje to ima?
Locked