5. kolo JSL: Crvena zvezda - Donji Srem

User avatar
Bruce Wayne
Члан клуба
Posts: 206
Joined: Thu Jul 11, 2013 7:48 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Bruce Wayne »

Izvinjavaju se svakom navijacu ponaosob.

Ja ne prihvatam izvinjenje. Pukao sam i velike pare na kladionici zbog njih, pa ako nije porblem da mi refundiraju.

Bajkovic debil - 7 skinuo zicere
Vešović - 5 dete debil , bacis mo lopticu on trci za njom
Martinović 5 nista
Lazić - 5 nista decko, povedi Krnetu i zajedno u Balkan Bukovicu
Mijailović - 5 drogiran
Kovačević - 6.5 srcan je, mora dosta bolje, al nije lose
Milijaš - 5 bas nista ne zna. Ne razumem kako ga nije srmaota od sebe?
Pečnik - 7 bolji od ostalih. Slovenac vise gine za Zvezdu od nasih patriota i zvezdasa
Nine - 6 oprastam mu , bice bolje
Kasalica - 5 netalentovani padavicar koji nekad zna da se nadje na pravom mestu, drugim recima- talican je. Mislim da su sva tri golmana bolji tehnicari od njega. Hvala ti za neke bitne golove, ali voleo bih da ne igras vise u Zvezdi.
Dauda - 7 dobro je igrao macka

Izmjene:
Milunović - 5 decko je nedefinisan u svakom smislu. Od sjaja do ocaja. Nije borben i to me izludjuje.
Onyilo - slobodno uhvati pun sprint i uklizaj nekad
Vukan - 7 za 5 minuta izbacio Pecnika samog ispred gola, i napravio sma sebi jednu sansu

Slavisa Stojanovic- ako vec ne mozes da stavljas igrace koji zasluzuju da igraju, vec one po naredjenju Kokeze i drugara, onda budi covek i idi.

Navijaci- 10+
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by naka »

Juče ujutru krenem na put od 1000km ranije kako bi stigao na utakmicu. Već tokom puta u Srbiji vidim mali milion automobila i autobusa punih navijača koji idu na "istorijsku" utakmicu, setim se "branjenja" kluba i poziva da nikako sad ne treba odustati od odbrane i kažem sebi "ipak bez mene". Dođem kući onako umoran i vidim klinca koji je našravio sam zastavicu Zvezde od papira, zalepljenu na dugačkom drvcetu i obojenu koji me čeka i kaže "ajmo". I krenem idiot. odemo na utakmicu, na zapad (sa pretplatnom kartom-PLAĆENOM) ne mogu da uđem i odem na istok. I šta vidim? Vidim gomilu debila koji su prvi put na utakmici i koji ponavljaju fraze iz medija "miki, kapiten, Dauda lenčuga,..", vidim igru koja je gora i od one od pre spavanja na Tari, vidim debilnog sudiju koji prekida utakmicu zbog skandiranja njegovom svinjskom visočanstvu, vidim matore ljude koji padaju na Tele lopove dok kapiten se sastavlja tj rastavlja od života i zove druge da izvedu korner jer ne može iz ruke da degažira kako bi dobacio i uradim najpametniju stvar, pokupim dete i izađem u 26 minutu i odem kući. Pita me Zašto idemo? odgovor je neću da budeš deo kolektivnog debilizma, bezobrazluka i ludila. Neću da ti se ovakava prelcer hoštapleraja primi.

Posle deset minuta se videlo uprkos golu, da su stvari od pre "priprema,pardon spavanja" još gore. Očajna oddbrana, kapiten skretničar i tri igrača koji individualno pokušavaju rešiti nešto. Nijedna akcija, ne zna se gde se kreću, očaj i to prptiv najslabijeg tima. A bitno je da kapiten "ne mrda dok se ne naspava" i da trener ima "slatke muke".

Bajković- 6,5

Vešović- 5 očajan nazad, očajan napred. I to već dugo.

Martinović- 5 spor do zla boga, nije ni za treću opciju.

Lazić-5 kao i kolega mu. Nema ih nigde na centaršutu, pozadi krater

Mijailović-5,5 najgora igra od kad je došao. Prvih 20 minuta ne mogu da verujem da gledam istog igrača od pre "mini spavanja". Pa kako možemo da sjebemo sve. Čovek nit je prolazio nit se vraćao. Pola samo zbog slučajne asistencije

Kovačević 5.5- isto najgora partija od kad je došao. debilni faulovi, očajna dodavanja. Vidi se da se uz kapiten "uzdiže"

Kasalica 5- drvo bez trunke smisla za fidbal. Uz to i bezobrazan.

kapiten 5- kapitenski i dostojno ovakve Zvezde.

Nejc-6 čovek se kreće otvara i individualno pokušava da napravi višak kad od igre nema ništa.

Ninković- 6 više je bio pozadi i oduzimao lopte nego napred. Juče pređe napred i vidi debila kasalicu koji mu se "nudi" dok Mijailović ni to ne radi. Jebeš fudbal.

Dauda- 6 Čovek ne dobije loptu. A kasalica mu smeta sve vreme. A da kriv je što 7 u odbrani ne mogu da se odbrane od "uraganskih napada" trojice igrača iz Pećinaca

Milunović- 5 ništa

Onjilo- 5 ništa

Savićević 6, dva poteza koji govore i slepcu da kapitena treba išutirati i ddavati dečku bar poluvreme da igra

Slovenački janosan. 5. Slatko se mučio na dok je miki slatko spavao.

jedina dobra stvar je što posle onoga, privatizacija dobija "podršku". Ne očekujem tad da će se nešto spektakularno desiti jer će opet se šriključiti Kokeze i bata đorini puleni, ali tu je promil nade. Ovako je...
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by dacha od bosne »

Ja ne želim više nikoga da ocjenjujem. Nije zaslužio niko osim Nineta, Bajka, Kovačevića, Daude i Pečnika. Ovo ostalo su tarabe zajedno sa trenerom i upravom.

Nego, evo jedna prikladna pjesmica za ovo jutro...e moji cigani...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oBUj9z9poBM[/youtube]
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by carapan »

Na proslavi jubileja i sramote nevidjene, ja jos da im dajem neke ocene?!!

Imam 39 godina, zasao sam u 40-tu i odavno ne pmatim da sam ovako posramljen, postidjen i jadan, a da je to jedna utakmica u pitanju.. Na poluvremenu mi bilo doslo da vristim i da nekome jebem mater za onakvu igru.. Doslo ti 40.000 ljudi, sta ti vise treba da trcis i das srce za svoj klub? Jel treba to Pecnik da nam pokazuje?

Milijas kapiten?!!! To govno od coveka, koje pod floskulama da on ne ide dok ne dodje titula, i ostala sranja, to neka prica drugome.. On je ovde jer nigde nemas 1000 eura dnevno, za ucinak ravan nuli na svim utakmicama.. Ta baraba od coveka mi se zgadila..

Trener je dunster klasican, da se ne lazemo, jer ako on drzi barabu od kapitena, dok mu Savicevic greje klupu, dok Arauha nema ni u protokolu, a igra mu Lazic, sta vise mi da pricamo.. Ako posle ovakve sramote kapiten bude medju prvih 11 odmah od prve sekunde traziti da trener ode, jer ovo vise se ne moze izdrzati...

Necu vise da im cutim, i poslacu im mail sada gde to izvinjenje ne prihvatam, neka obrizu dupe sa njime...Sest jebenih godina cekam titulu, i dosta je vise stoko jedna !! Dosta !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Ганац »

Dacha,Carapan i jos neki su potpuno u pravu sto se tice ocenjivanja, mozda trojica,cetvorica zasluzuju ocenu ostali zasluzuju samo prezir zato sto brukaju dres i ponizavaju one ljude koji su dosli da proslave 50 godina postojanja Mare i da odgledaju dobru "fucu" a ono tamo isto kao prosle sezone.Ovo isto vazi i za nas koji smo gledali preko TV-a.
Milijas da ima i malo obraza sam bi otisao i time poboljsao i finansijsko stanje Zvezde (voljenog kluba do zadnjeg dinara) i igru posto bi onda svaku utakmicu poceli sa 11 igraca.
Nolle je u pravu kada kaze za Acu da je pao od umora zbog "Mikija kapitena"
@Nolle:
" Aca puko oko 60og minuta sa snagom, jer svaku utakmicu pokriva "3 pakle uvoznog Malbora dnevno" kapitena. Sramotno je prvo da kapiten bude onako spreman, sramotno je da čoveku od 30 godina neko treba da nabacuje svaku devojku da bi... I da bukvalno svaku je opalio lagano koja je iole redovna na ta dva mesta, jer je kapiten tako u mogućnosti sa platom od 350 hiljada Evra i plaćenim stanom. Teraj se u 3 lepe! Imao je posle Černomoreca razgovor sa nekima, izgleda treba ponovo. IDI!!! Ne okreći se!!! Sramoto jedna od fudbalera, SRAMOTO!!!"

Stojanovica nisam zeleo da napadam, hteo sam da mu dam malo fore da pokaza sta zna i shvatio sam da ili je veliki poltron ili nema pojma kada mu igra vec ko igra da se ne ponavljam.Neverovatno koliko smo nisko pali da namtaksisti sa stajge dovode trenera, da nas vode Jankosani,Alkosani ,Slo isprdci i smesni Bata Djorini izdanci "poznate skole fudbala".
Samo PRIVATIZACIJA nas moze da spase.
Dakle posrali(izvinite zbog izraza) su se i na Zvezdu i na navijace ovom igrom juce
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by carapan »

Milijas je zlo za tim.. Nema tog zadnjeg veznog na svetu, koji moze da pokriva njegovo setanje na terenu.. I to kao Stojanovic ne vidi, jel?! Na klupu barabo jedna barabska..

Vukan greje klupu, a posle se pitamo zasto nam deca idu iz kluba.. Na sta vise treba da se prilagodi Arauho da bi igrao? Imal ko odgovora? Jedan Lazic koji nije imao 5 utakmica u seniorskom timu igra mesto stopera, i njemu nije problem da se prilagodi, a dovedeno pojacanje prodaje semenke na tribini!!!!

Nemam reci, koliko sam besan i da je ostalo 2-0, a kamoli ovakvo brukanje, gde su nam grobarski otpaci zabiberili corbu i usrali se u slavlje..

Ovo Vam nikada necu oprostiti !!! Nikada !!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Константин »

carapan wrote:Milijas je zlo za tim.. Nema tog zadnjeg veznog na svetu, koji moze da pokriva njegovo setanje na terenu.. I to kao Stojanovic ne vidi, jel?! Na klupu barabo jedna barabska..
Vukan greje klupu, a posle se pitamo zasto nam deca idu iz kluba.. Na sta vise treba da se prilagodi Arauho da bi igrao? Imal ko odgovora? Jedan Lazic koji nije imao 5 utakmica u seniorskom timu igra mesto stopera, i njemu nije problem da se prilagodi, a dovedeno pojacanje prodaje semenke na tribini!!!!

Nemam reci, koliko sam besan i da je ostalo 2-0, a kamoli ovakvo brukanje, gde su nam grobarski otpaci zabiberili corbu i usrali se u slavlje..

Ovo Vam nikada necu oprostiti !!! Nikada !!!
Боли олоша она ствар, није ни извиждан, јуче хиљаду евра и данас кад се наспава опет хиљаду, сутра исто. На сајту групе кажу нису хтјели да звижде да их не би сатјерали још више у ћошак :povraca2:
Ово је све на криво насађено, бјежи се од истине и реалности, никако да се стави фокус на ствари од којег зависи спортски резултат због чега овај клуб и постоји.
Врста која изумире
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by carapan »

Milijas prisustvom na terenu, nama ubija tri igraca i mi ne igramo sa 11 na 11 vec sa 8 na 11... To odavno pricam, ali ne vredi..

On ubija svoje mesto, ubija malog Kovacevica koji crce pokrivajuc rupe njegove i ubijao nam je igraca kao sto je Pecnik na pocetku.. Stavite bre govno na klupu ko ga jebe,m neka se uvredi, neka ode, neka radi sta god hoce samo da ga ne gledam vise..

Kako ga samoga nije sramota?!! Pa neko bi ubio za kapitensku traku kluba, a njega boli ona stvar.. Ako zaigra protiv Vozdovca, od pocetka, ne pratim vise govna, jer necu da se nerviram pod stare dane..

Mars Milijasu iz kluba !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by lucky#13 »

Slovenac Pecnik se vise bori za zvezdu nego oni kojima ce najveci uspeh biti sto su obukli taj dres. Covek posle meca lezao na travi 10 minuta u soku! Njegovo fudbalsko znanje nije upitno,vidi se iz svakog poteza.Kladim se da bi igrao 5x brze i bolje kad bi imao uz sebe igraca koji zna da protrci! Jedva cekam Lazovica na zimu!
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by musemic »

Metuzalemi, slazete li se da ovo od sinoc ide u top 5-10 sramota u istoriji Kluba?
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by dacha od bosne »

A koja je veća sramota od ove? Ja se stvarno ne sjećam nečega što bi moglo prići ovoj sinoćnjoj sramoti.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Nolle »

Da li znate čiji dres nosite?
Ne znate? Pogledajte grb sa leve strane.

Da li znate ko vas gleda?
Gledaju vas deca, gledaju vas očevi koji dovode svoju decu uče ih pravim vrednostima, a vi šta radite go*na jedna?

Da li znate koji klub predstavljate?
Ne znate, Crvena zvezda je NAJVEĆI klub na Balkanu!

Da li znate šta je Zvezda?
Ne znate, jer da znate, ne biste ovakve stvari sebi dozvoljavali!

Da li znate GDE igrate? Igrate na Marakani!
Igrate na stadionu koji je HRAM FUDBALA na ovim prostorima!

Da li znate ko je sve tu travu gazio?
Ne znate? Evo ja ću da vam kažem. Dragan Džajić, Rajko Mitić, Dragoslav Šekularac, Pertović Pižon, Dragan Stojković, Dejan Savićević, Robert Prosinečki, Darko Pančev, Bora Kostić... jel treba još? Ovako mogu do sutra!!!

Da li se imalo stidite?
Ne stidite se, jer obraza NEMATE!

Da li imate obraza da nekog starijeg Zvezdaša koji je preživeo sve i svašta pogledate u oči?
Ne smete, jer obraza NEMATE!

Da li imate obraza da sami odete bez nadoknade?
Ne, jer igrate za džep, a u novinama drugo: najbolje pripreme, Zvezdaši od malih nogu. POKAŽI TO NA TERENU !!!

Da li smete sada da kukate za zaostale plate?
Ne bih vam dao nijednu!


Srce nemate, obraz nemate, ma ništa ne znate. Bando jedna puna narkomana i alkoholičara. Ajde treneru mudonjo, reci šta su ti igrači radili na Tari do 3 ujutru, predvođeni kapitenom. RECI ako kičmu imaš, ili se kriješ u Kokezinom dupetu kao pijavica! Smradovi politički, preko Zvezde poene skupljate!

Sad Džajo reci zetu da pusti utakmicu sledeću, radi mira u kući, da ne bi izgubili na krovu tržnog centra za još veću bruku, a treba da izgubimo!!!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by Либурнија »

Само Јанкосанови порази на Маракани тј. гажење Звезде као плитког потока од стране ОФК и Војводине прошле јесени (0-3), веће су срамоте. Имаш атмосферу као на бразилској Маракани и ти се посереш до ћошка у сваком погледу, и (не)знањем и залагањем и резултатом.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by carapan »

musemic wrote:Metuzalemi, slazete li se da ovo od sinoc ide u top 5-10 sramota u istoriji Kluba?
Ne u 5-10, vec na prvo mesto, i to iz razloga koji su opste poznati ! Nije samo problem neresen rezultat, jer on moze doci i kao posledica nesrecnih okolnosti, ono od sinoc je sramota po prikazanoj igri i kod 2-0..

Ja sam licno zgrozen !!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Stadion MARAKANA, 15.09.2013. 19h, CRVENA ZVEZDA -DONJI

Post by musemic »

Kakav stoperski par su Lazic (svaka lopta udarena glavom ide u suprotnom pravcu od njegove zelje) i Martinovic (potseca me na poljoiprivrednu masinu - ralo, bez kordinacije pokreta...) - prosto neverovatno!
Locked