Звезда у Европи - немогућа мисија? (2013/14)

User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Il genio »

Prvo su oni bili izvuceni, znaci kod njih je prva?
Last edited by Il genio on Fri Jul 19, 2013 1:18 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Banex »

http://www.chernomorets.odessa.ua/team/first_team/" onclick="window.open(this.href);return false;

Igrački kadar im ne deluje naivno. U svakom slučaju bolje izgleda nego naš.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јел ти познат неко од њихових играча или само онако по "звуку"?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Константин »

С обзиром на тековине из доба витеза што се тиче коефицијента, нисмо имали много шансе да извучемо противника по жељи. Друго, не слажем се са неким мишљењима како нам је небитна Европа, пошто и када будемо шампиони са лакшим путем у Европу опет нам треба коефицијент, тако да нам се борити и играти фудбал, уосталом клуб смо који је био на крову Европе и без ње Звезда није Звезда као што се нажалост и види.
Оног муфљуза Стојадина дегажирати за штопера и сторнирати јанкосанову одлуку што се Радаковића тиче, што прије, јер срамотно каснимо у свему.
А онда "Радити, радити и радити" како рече нови тренер и надам се да ће то и направити.
Врста која изумире
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by harper lee »

naka wrote:Gde se igra prva?
U Odesi.

Ovde se treba spremiti za dve utakmice sa malim rezultatom, sto ce reci da stoperi moraju smesta da se dovode inace smo najebali. Ovakve dvomece jedan kiks moze da resi. Drugo, njima je prvenstvo valjda vec pocelo i sigurno ce biti fizicki spremniji od nas, tako da tu prvu utakmicu tamo treba igrati sto je moguce opreznije, zatvorenije, pa ako nesto uhvatimo na tranziciju.

Dobre stvari su sto ih Ninkovic verovatno dobro poznaje, nemaju neku reputaciju kao klub tako da moze da se desi da ih u Beogradu nahvatamo na "faktor Marakana" i oduvamo ih u prvih pola sata druge utakmice. Dakle, Sever pod hitno mora da suspenduje "slavne dane nase proslosti", "prolaze godine moje" i druge stadionske slagere, kako one o Svetom Klubu tako i one o Kosovu i Toletu lopovu i izvrsi ogroman pritisak na Ukrajince u pocetnoj fazi utakmice.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Najdoski dr. Ilija »

Константин wrote:С обзиром на тековине из доба витеза што се тиче коефицијента, нисмо имали много шансе да извучемо противника по жељи. Друго, не слажем се са неким мишљењима како нам је небитна Европа, пошто и када будемо шампиони са лакшим путем у Европу опет нам треба коефицијент, тако да нам се борити и играти фудбал, уосталом клуб смо који је био на крову Европе и без ње Звезда није Звезда као што се нажалост и види.
Амин!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Banex »

Pa vidim da imaju jednog Španca koji je završio Barseloninu školu, po jednog Brazilca, Argentinca i Austrijanca koji su igrali po solidnim Evropskim klubovima. Samo to su igrači kojih se treba ozbiljno paziti s obzirom u kakvoj smo mi situaciji.
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by crazynorth75 »

Te da kažem ''sovjetske'' ekipe nam nisu ležale ni u mnogo boljim vremenima, a danas pogotovo. Nadati se da će veliki vizionari iz uprave dovesti bar tog jednog iskusnog štopera, a vjerovatno ni to neće biti dovoljno, jer kao što rekoše prethodnici, debelo kasnimo u svemu, od kondicionog do pojačanja na gorućim pozicijama.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Holden »

Dobro smo prošli. Mislim da prolazimo ove, samo da nam se ne desi da u gostima primimo dva komada glupo, ko protiv Tbilisija, jer se protiv ovih nećemo moći izvlačiti ako bude potrebno nadoknaditi veliki broj pogodaka. Mislim da ćemo igrati mesarski fudbal gore, parkiraćemo autobus, a kući kud puklo da puklo. Nešto kao protiv Omonije.
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by harper lee »

Холден wrote:Dobro smo prošli. Mislim da prolazimo ove, samo da nam se ne desi da u gostima primimo dva komada glupo, ko protiv Tbilisija, jer se protiv ovih nećemo moći izvlačiti ako bude potrebno nadoknaditi veliki broj pogodaka. Mislim da ćemo igrati mesarski fudbal gore, parkiraćemo autobus, a kući kud puklo da puklo. Nešto kao protiv Omonije.
Ako ne dovedemo oba stopera u sledecih par dana i ne spremimo ekipu kako valja (a Cepzanovic je sigurno nece spremiti da valja jer je covek diletant) nase sanse da prodjemo ove Ukrajince su minimalne. To su tvrde, agresivne ekipe koje mnogo trce, vrse ogroman pritisak tokom cele utakmice i vrlo su disciplinovane, a mi protiv njih treba da izadjemo sa dva tinejdzera na stoperima i kompletnim timom koji je sinoc jedva zavrsio utakmicu protiv poluamaterske ekipe, koja je igrala na za njih neljudski visokoj temperaturi.

Nama su Ukrajinci bili nezgodni i izbacivali su nas kad smo imali neuporedivo jace ekipe od ove koju sada imamo. Treba biti realan, ljudi su na zalost favoriti protiv nas. Imam dobar osecaj kad je ova nasa ekipa u pitanju ali na duze staze i pod uslovom da se povuce jos par pametnih poteza u sledecih nekoliko dana. U stanju u kakvom smo sada, mislim da ce biti podvig da prodjemo u cetvrto kolo. Nasa najveca sansa je uzasan raspored koju Cernomorec ima u vreme kad igra protiv nas i nadam se da ce ih malo iscediti teske utakmice koje imaju u ukrajinskom prvenstvu.

edit: Ha, vise nisam novajlija, sad sam Zvezdas. :ura:
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Nolle »

harper lee wrote:Ha, vise nisam novajlija, sad sam Zvezdas. :ura:
Sreći nema kraja. :D :D
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by tsva »

Ukoliko nas usere da prodjemo bice to "winning ugly" i bice tesko za gledanje. Mi smo protiv Bazela vezbali cekalicu i nismo bez sanse ali smo autsajderi u svakom slucaju. Na zalost jos nisu stvorene predispozicije za tu sansu jer bez dva nova stopeta nemamo apsolutno nista da trazimo. Po pravilima ako sam ih dobro razumeo, moze se dodati samo jedan novi igrac sto znaci da smo pusiona kako god okrenes. Bice dve utakmice sa malo fudbala i jos manje golova.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Holden »

Ali kako god okreneš, mislim da ako gubimo ovo, gubimo u prvoj utakmici. Ako odigramo nerešeno, uzimamo 100%. Čak i sa Lazićem i Krnetom. Imam onaj osećaj za filing :D
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by Либурнија »

crazynorth75 wrote:Te da kažem ''sovjetske'' ekipe nam nisu ležale ni u mnogo boljim vremenima, a danas pogotovo. Nadati se da će veliki vizionari iz uprave dovesti bar tog jednog iskusnog štopera, a vjerovatno ni to neće biti dovoljno, jer kao što rekoše prethodnici, debelo kasnimo u svemu, od kondicionog do pojačanja na gorućim pozicijama.
Слажем се. Никада нам нису лежали Совјети. Међутим да смо ми физички спремна екипа барем као у првој Пижоновој полусезони или као под Радаковићем, ми би имали равноправне шансе са овима. Проблем јесте штопер али ће се Лазић и Крнета додатно искалити на Исланду па не мора ни то да буде кључни проблем. Доласком Стојановића, тенденција је и да смо ми по стилу игре направили одређени, ајде да га тако назовем, "повратак истоку", значи чвршће, директније, трчање (ако би рецимо Роби па и Пинто стајл били одмак према јужњачком поднебљу). Питање је ако и дође штопер колико брзо ће моћи да се уштима са екипом. Ја бих најрађе Талијана пошто би он због искуства најбрже похватао конце.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
harper lee
Звездаш
Posts: 139
Joined: Wed May 08, 2013 2:32 am

Re: Звезда у Европи - немогућа мисија?

Post by harper lee »

tsva wrote:Ukoliko nas usere da prodjemo bice to "winning ugly" i bice tesko za gledanje. Mi smo protiv Bazela vezbali cekalicu i nismo bez sanse ali smo autsajderi u svakom slucaju. Na zalost jos nisu stvorene predispozicije za tu sansu jer bez dva nova stopeta nemamo apsolutno nista da trazimo. Po pravilima ako sam ih dobro razumeo, moze se dodati samo jedan novi igrac sto znaci da smo pusiona kako god okrenes. Bice dve utakmice sa malo fudbala i jos manje golova.
Mozes da dodas koliko god hoces ako su mladji od 21 godine, tako da mozemo da zamenimo oba stopera, buduci da je ovaj Arauho tinejdzer.
Locked