1 коло ЈСЛ: Јавор - Црвена звезда

lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by lucky#13 »

Dobro glasi tema za javor : "Povratak u realnost"

Nasa realnost je da je od naseg kluba ostalo samo ime!

Бајковић - 6 Dobro je branio. Bez njega primili bi i 6 komada!
Вешовић - 5.5 Bolji nego protiv ukrajinaca,ali opet velika rupa u odbrani sa njegove strane. Imao je u napadu par prodora,ali nijedan centarsut!
Младеновић - 5.5 Defanzivno danas najbolji,s njegove strane nam nisu pretili! U napadu nije pomagao toliko Pecniku! Imao je onaj jedan sut,ali da je dodao samom igracu dali bi gol!
Лазић - 4.5 Ubedljivo najgori na terenu.Vratio me je u realnost sto se tice njegovih sposobnosti! Skok igra nikakva. Glavni je krivac za 3 od 4 gola! Kod prvog pustio je igraca,kod drugog nije uklizao na pas i kod treceg promaja!
Мартиновић - 5 Nije toliko spor koliko se cinilo,igrao je 2 poluvreme povredjen!Ali kad primis 4 gola i kad te Onjilo otrese,ocena ne moze da bude veca!
Ковачевић - 6 U odbrani ne moze da uzme loptu bez faula,sporo se oslobadja lopte.Povukao je par puta napred sasvim solidno i imao je par lucidnih lopti na stranu!
Милијаш - 5 bez komentara ,mada je bio bolji nego protiv ukrajinaca!
Нинковић - 6.5 Mislim da ce brzo da ode odavde! Sudije ga bukvalno ne stite,cuo sam da je popizdeo posle meca!
Печник - 6 Ocena 6 samo zbog toga sto je u 60minutu crkao,a to ce se bez kondicionog trenera tesko srediti! Krivac je za crveni martinovica jer je on izgubio loptu,mada sudija nije svirao cist faul! U prvom poluvremenu bio je sinonim za opasnost. Odlican triling su on,milos i dauda,prosto odskacu od ostatka ekipe!
Касалица - 5.5 Od njegovog trcanja i truda nemamo nista,ne volim takve igrace!
Дауда - 6.5, Jos jednom jedan od najboljih na terenu! Kao sto sam rekao i posle prosle utakmice,tesko da ce dati neki gol dok god budemo igrali s krilima bez krila i dok on bude medju 4 igraca i krlja se za loptu u vazduhu! Ne znamo da ga iskoristimo! Opet je imao asistencije,sjajno prati igru,ima kretnje! Da onaj teren nije njiva verujem i da bi dao jedan gol!
Крнета - / Kratko igrao
Савићевић - 5.5, Slabo,opet dosta gresaka!
Михајловић - / necu ga oceniti,jer je igrao kratko. Ali moram da napisem da se odmah po prvom potezu vidi da je sirovina!

trener - Prava izjava na kraju meca. I sto se tica kaljanja dresa,a i sto se tice pitanja njegove odgovornosti ili odgovornosti uprave! Cinjenica je da igramo lepse nego prosle godine,stvaramo sanse,ali je cinjenica i da nam odbrana i blok ispred nje KATASTROFA! Dal je on kriv za to ili uprava koja nece da mu obezbedi DMC i FC koje trazi vec mesecima i koja mu je dovela par DC pre 10 dana, vi procenite!

Navijaci - Dali su slagort FSS da sledeci mec na marakani igramo bez navijaca,ne znam dokle ce da se prave sranja i bacaju baklje na teren! O navijanju necu da trosim reci,sve je gore... Izgleda da ima istine u onome sto sam citao da se nesto svadjaju i da cemo uskoro ko grobari da imamo frakcije!
Mauzeer
Новајлија
Posts: 80
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:44 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Mauzeer »

EmptyClip wrote:Могли смо да добијемо и 6:0, от опет не би променило чињеницу да ова управа ради као и све претходне после којих је остало 50 милиона дуга. Пукли смо, ал нешто не верујем да ће то Циганији имало отворити очи. Следећу ако добијемо сви ће опет бити срећни, као кад је мучени Нине потписао.
Е бре Цигани.. А мени Новосаџанин на РСБу каже да су нам само паре проблем, да би их обезбедили титулом и пласманом у ЛШ и онда би сређивање клуба ишло ко подмазано.


Заболе ме жешће за ову утакмицу, претходне 4 а и масу следећих. Мени бедак кад бидим како народ звездашки размишља.
Sustina svega. Sve sto nam se desava debelo zasluzujemo. Mada i kao narod smo otisli totalno u qrac, tako da ovo nista ne iznenadjuje.

Ocene igraca:

Bajkovic, Vesovic, Mladenovic, Martinovic, 'kapiten', Kovacevic, Kasalica - 5
Ninkovic, Dauda - 6
Pecnik - 6.5
Lazic - 4 (koliko ga je tsva malerisao nije ni cudo sto je ovoliko gresio :roll: )
User avatar
Banex
Члан клуба
Posts: 1072
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:56 pm
Location: Novi Sad

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Banex »

Ljudi pazite šta vam kažem, za nas "pakao" tek počinje.
Ovo će verovatno biti jedna od najgorih sezona u istoriji Crvene zvezde, možda i najgora.
Sve znate. Uprava nam je nesposobna, puna korumpiranih političara, veza sa kriminalom, menadžerskim mešetarenjem, ne zna se ko na koju stranu udara. Trener i igrači su nam takođe katastrofalni (izuzetak par igrača), navijači bagra, a PLUS SVEGA TOGA igramo u očajnoj ligi gde je naš najveći rival u blago rečeno povlašćenom položaju. Kao što sam rekao, za nas pakao tek počinje, očekujte 2017. godine jubilarnu 10 uzastopnu titulu Partizana !!!
Ja, najiskrenije, nemam više niti snage, niti volje, niti živaca da gledam sve to. Pisao sam već ranije da sam 10 puta rekao sebi da FK Crvenu zvezdu više neću pratiti (i naravno celokupni srpski fudbal). Hteo sam samo još da vidim početak ove sezone, da li će se nekim čudom nešto promeniti ali kao što sam predpostavio NIŠTA od toga ! U Evropi nismo dogurali ni do poslednjeg kola kvalifikacija za LE, predhodno je očajno odrađen prelazni rok, a i u domaće prvenstvo smo ušli katastrofalno i već na polusezoni ćemo zaostajati desetak bodova za Partizanom, možda i Vojvodinom, u to nemajte sumnje ! Pa ćemo onda celu zimu da pričamo kako je taj zaostatak nadohnadiv dok ne dođe neko prolećno otrežnjenje u vidu Jagodine, Spartaka...MA SVE JE ISTO VEĆ SEDAM GODINA !
Ja vas prijatelji pozdravljam, nastaviću da pišem na ostatku foruma ali dok se stvari IZ KORENA ne promene u FKCZ mene taj (sad seoski) klub više ne zanima ! Ne zanima me više ni odvratni Tole ni smrdljivi milijaš, ni smehotresni igrači ni bagra u upravi i na tribinama...Kontam da ću sebe poštedeti opasnih nerviranja i bedačenja u predstojećim godinama, a možda i decenijama !

p.s. Naravno to i vama svima preporučujem. Niko u tom seoskom klubu više ne zaslužuje ni najmanji deo vaše pažnje, a kamoli neke emocije !
"Mladenović vara Liveranija !"
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Goxy »

Бајковић - 6,5. Свој посао је урадио колико је могао, и да не би њега, доживели бисмо још већу бламажу.
Вешовић -5,5. У првом полувремену одличан у офанзиви, лош у дефанзиви (показује континуитет лоших партија у одбрани). У другом полувремену потонуо заједно са екипом.
Лазић - 5. Само зато што је наше дете, што је клинац, што је клуб у овој ситуацији, своје мисли у вези њега ћу задржати за себе и наставити да му пружам подршку.
Мартиновић - 5. Разочаравајуће. Баш, баш.
Младеновић - 5. Форе из школских игралишта које су му продавали...ноу комент.
Ковачевић - 6. Један од ретких бољих, премда је имао два веома неискусна, да не кажем глупа потеза.
Милијаш - 5. Желео сам да одигра добро, али, не вреди...
Нинковић - 6. Имао је и Нине грешака и то не мало, али је имао и највише добрих потеза. Утопио се у сивило екипе у другом полувремену.
Касалица - 5. Лопту која иде иоле брже, не уме да прими и умири. Поново не пропушта прилику да падне и симулира, повраћа ми се од тога више.
Печник - 6. Био најбољи у првом полувремену, у другом га нисам ни видео.
Дауда - 6. Да је најбољи нападач којег имамо, јесте, да игра добро, не игра. Бљесне он, направи добар потез, створи шансу себи или саиграчу, али све су то бљескови. Колега преко пута је током 80 минута колико је играо, константно представљао опасност. Ипак, и поред свега тога међу бољима.

Вукан - 5,5. Дете не треба дирати, нека иде све својим током.
Крнета - / (да нисмо прва два гола због њега примили?)
Михајловић - /
-Бивши форумаш-
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Bajko - 5,5 - 4 gola primio, nešto odbranio, linija stara boljka Zvezdinih golmana već godinama, tj. od kada je Maksa tu.
Vešović - 5 - loš, u napadu i nešto pokušavao, u odbrani tanak.
Martinović - 5 - slabo, sporo, bez skoka, ima kredit što je od skora tu.
Lazić - 5, nakon mučenog kapitena najgori na terenu, ne treba sad ni osipati ni drvlje i kamenje na njega, oscilacije su za mladog igrača normalne, dodatna teškoća je što igra u dosta labilnoj ekipi.
Mladenović - 5 - isto kao i Vešović.
Kovačević 5,5 - u 1. poluvremenu solidan, poslije nekako nestajao iz igre.
Milijaš - 5.
Ninković 6,5 - ponovo jedan od najboljih, mnogo živaca će ga koštati ovogodišnja odluka.
Pečnik - 7, po meni najbolji naš igrač danas iako je još uvijek vidno nespreman, dečko se trudi, a i zna dosta lopti.
Kasalica - 5 - zasmetao ovima kod auto gola, prije i poslije veliko ništa.
Dauda - 6,5 - šteta za ovog momka, koji je izgleda žrtva nekih lijevih kombinacija i danas pokazao zavidno znanje i angažman.
Vukan - 5,5 - na žalost ovaj momak je trebao početi danas, još jedan minus za trenera.

Izmjene Krneta, Mihajlović - neocijenjeni.

Trener i stručni štab - 5- u jednom dijelu nagoviješteno solidno izdanje, što se to nije nastavilo, treba on da odgovori. Kad se izgubi 2:4 od Javora nema prelazne ocjene, iako ima uvijek olakšavajuću okolnost, jer uprava mu je svojski otežala posao.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Goxy »

crazynorth75 wrote: Vukan - 5,5 - na žalost ovaj momak je trebao početi danas, još jedan minus za trenera.
Није никако могао почети. Вукан нема снаге за 90 минута. У четвртак је изашао из игре видно исцрпљен, и није био спреман да почне данас.

Наравно, не кажем да су остали нешто много спремнији, али мало он припрема има иза себе, за разлику од саиграча.
-Бивши форумаш-
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Ne kažem da je morao igrati 90 minuta, ali je morao početi, ako sa 19 nema snage bar za 60 - 70 minuta utakmice, bez obzira što je u četvrtak igrao, onda do moga. Ono jeste da je fizička sprema problem kod većine igrača i ne razumijem zašto niko ništa ne poduzima po tom pitanju.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Goxy »

То ни ја не разумем.
-Бивши форумаш-
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by nyc »

Moje krajnje subjektivno mišljenje je da bi otkaz ovom treneru značio i definitivno samoukopavanje FK CZ. Ostavite čoveka na miru da pokuša barem da napravi nekakav tim, neku igru. Pa, neka izgubimo i sledećih pet utakmica, kod SS vidim barem naznake nekakve ideje, nekog plana - ono što nikada nisam video kod "Saleta". Dajte mu šansu, a šansa nije tri utakmice i - šut u pedu.
Šta ste očekivali nakon onakvog idiotskog prelaznog roka?
Očigledno je da nam je ključ svega štoperski tandem - "srce odbrane" - a mi to još uvek nemamo; ili, barem nismo do sada uigrali nijedan dvojac na tom mestu. Ozbiljnost ovog problema se sasvim lepo videla danas kad je Martinović popio crveni - nakon toga nastao je raspad sistema. Ubedjen sam, da nije izašao, ostalo bi barem 2:2. Ali, nakon njegovog isključenja - svi smo videli - odbrana je bila u totalnom rasulu.
Sve ovo ide u rok službe. Ja nisam nešto debelo razočaran jer, prvo, nisam imao čime da budem "očaran".

Nije ovo ni prvi ni poslednji put da smo svedoci tihog užasa, ali neće biti ni prvi ni poslednji put da smo se iz tog užasa izdigli i postali respektabilan tim koji je na kraju osvojio prvenstvo i igrao u Evropi.
Alo, Srbija je ovo! Voša još i igra najbolje, ali neće ni ona lako protiv Javora, Novog Pazara i sl. O komšijama me ne pitajte. Sve ste juče mogli da vidite - ko je gledao TV prenos.

Tek je prvo kolo, aman.
Нешо
Новајлија
Posts: 17
Joined: Sun Mar 17, 2013 10:25 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Нешо »

Banex wrote:Ljudi pazite šta vam kažem, za nas "pakao" tek počinje.
Ovo će verovatno biti jedna od najgorih sezona u istoriji Crvene zvezde, možda i najgora.
Sve znate. Uprava nam je nesposobna, puna korumpiranih političara, veza sa kriminalom, menadžerskim mešetarenjem, ne zna se ko na koju stranu udara. Trener i igrači su nam takođe katastrofalni (izuzetak par igrača), navijači bagra, a PLUS SVEGA TOGA igramo u očajnoj ligi gde je naš najveći rival u blago rečeno povlašćenom položaju. Kao što sam rekao, za nas pakao tek počinje, očekujte 2017. godine jubilarnu 10 uzastopnu titulu Partizana !!!
Ja, najiskrenije, nemam više niti snage, niti volje, niti živaca da gledam sve to. Pisao sam već ranije da sam 10 puta rekao sebi da FK Crvenu zvezdu više neću pratiti (i naravno celokupni srpski fudbal). Hteo sam samo još da vidim početak ove sezone, da li će se nekim čudom nešto promeniti ali kao što sam predpostavio NIŠTA od toga ! U Evropi nismo dogurali ni do poslednjeg kola kvalifikacija za LE, predhodno je očajno odrađen prelazni rok, a i u domaće prvenstvo smo ušli katastrofalno i već na polusezoni ćemo zaostajati desetak bodova za Partizanom, možda i Vojvodinom, u to nemajte sumnje ! Pa ćemo onda celu zimu da pričamo kako je taj zaostatak nadohnadiv dok ne dođe neko prolećno otrežnjenje u vidu Jagodine, Spartaka...MA SVE JE ISTO VEĆ SEDAM GODINA !
Ja vas prijatelji pozdravljam, nastaviću da pišem na ostatku foruma ali dok se stvari IZ KORENA ne promene u FKCZ mene taj (sad seoski) klub više ne zanima ! Ne zanima me više ni odvratni Tole ni smrdljivi milijaš, ni smehotresni igrači ni bagra u upravi i na tribinama...Kontam da ću sebe poštedeti opasnih nerviranja i bedačenja u predstojećim godinama, a možda i decenijama !

p.s. Naravno to i vama svima preporučujem. Niko u tom seoskom klubu više ne zaslužuje ni najmanji deo vaše pažnje, a kamoli neke emocije !
Одавно нисам прочитао нешто што ме више орасположило него твоја најава да нећеш писати.Немој богати да промјениш одлуку.
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by musemic »

Slavisina smena bi trebala biti pod tackom dvadeset, toliko njih je, pre njega, zrelo za proterivanje (mada mu zamerim Krnetu na 2:2 - ocigledno je da nije upucen, nereseno ili poraz, isto je u Srbiji).

Jos jednom se pokazalo da ono sto uradimo u prvom poluvremenu, to je sve od nas - snage za vise nemamo ni u ludilu.

Trebaju nam, najmanje, 3 igraca za prvih 11 - komandant odbrane, vezni da preore teren i krilni napadac.

UPRAVA NAPOLJE!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by Либурнија »

nyc wrote:Moje krajnje subjektivno mišljenje je da bi otkaz ovom treneru značio i definitivno samoukopavanje FK CZ. Ostavite čoveka na miru da pokuša barem da napravi nekakav tim, neku igru. Pa, neka izgubimo i sledećih pet utakmica, kod SS vidim barem naznake nekakve ideje, nekog plana - ono što nikada nisam video kod "Saleta". Dajte mu šansu, a šansa nije tri utakmice i - šut u pedu.
Šta ste očekivali nakon onakvog idiotskog prelaznog roka?
Očigledno je da nam je ključ svega štoperski tandem - "srce odbrane" - a mi to još uvek nemamo; ili, barem nismo do sada uigrali nijedan dvojac na tom mestu. Ozbiljnost ovog problema se sasvim lepo videla danas kad je Martinović popio crveni - nakon toga nastao je raspad sistema. Ubedjen sam, da nije izašao, ostalo bi barem 2:2. Ali, nakon njegovog isključenja - svi smo videli - odbrana je bila u totalnom rasulu.
Sve ovo ide u rok službe. Ja nisam nešto debelo razočaran jer, prvo, nisam imao čime da budem "očaran".

Nije ovo ni prvi ni poslednji put da smo svedoci tihog užasa, ali neće biti ni prvi ni poslednji put da smo se iz tog užasa izdigli i postali respektabilan tim koji je na kraju osvojio prvenstvo i igrao u Evropi.
Alo, Srbija je ovo! Voša još i igra najbolje, ali neće ni ona lako protiv Javora, Novog Pazara i sl. O komšijama me ne pitajte. Sve ste juče mogli da vidite - ko je gledao TV prenos.

Tek je prvo kolo, aman.
Потписујем до у зарез. Не трчите људи пред руду, лоше је почело али може да буде и горе. Лоше је, свима нам је лоше али ствари могу врло брзо да се промијене. Смјена тренера би била хазардерск и алиби потез, потпуно непотребан и неоправдан. Човјек је преузео екипу усред припрема. Кондиционог тренера немамо. Милијаш "мора да му игра као и Пинту пошто је Милијаш и онај ко се тали преко њега изнад Звезде и нас магараца који је бодримо. Одбрана је врло осјетљив механизам. Она је функционисала онда када је Роби пронашао добитну комбинацију са Тошићем на штоперу који ће да апси противничке играче у контрама и Максимовићем који је учио и добивао сигурност уз њега. При томе, то све треба времена да се уигра и слегне. А нама је Мартиновић упао са жељезничке станице у тим, други штопер је клинац а при томе свему Младеновић и Вешовић који су у том Робијевом блоку личили на играче, изгледају још јадније. У одбрани мора да постоји једна доминантна фигура на штоперу, рутинирана, искусна и уз солидну дозу знања па макар то био и Видак Братић. Мислим на одбрану Звезде наравно која сваке године лови титулу. У Раду који је излог Ранка Стојића и који игра за златни анаанас, могу слободно да играју и 2 клинца.

Кључнио питање које мора бити краткорочно одговорено и ријешено,је докле ће Ненад Милијаш и онај који стоји иза њега бити изнад добробити ФК Црвена звезда? Колико још бодова, титула и милиона треба клуб да изгуби да би се они намирили?!

Бајковић - 6, Вешовић 6, Лазић 5, Мартиновић 5, Младеновић 5, Ковачевић 6, Милијаш 5, Нинковић 6, Печник 6.5, Касалица 6, Дауда 6.5, Крнета 5.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: Повратак у реалност: 1 коло СЛ Јавор-Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked