6. kolo JSL: Voždovac - Crvena zvezda

User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Константин »

ajkula wrote:kako mi je pun *** tih postrojavanja ne mogu vam opisat. znas kad bih igrao u klubu dje igraci idu na turu vrijedjanja posle utakmice.
jebes mi sve ako to idje ima.
sramota.
Да барем прате фудбал на нивоу како су некада највернији, јадно...
Врста која изумире
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by tsva »

Константин wrote:
ajkula wrote:kako mi je pun *** tih postrojavanja ne mogu vam opisat. znas kad bih igrao u klubu dje igraci idu na turu vrijedjanja posle utakmice.
jebes mi sve ako to idje ima.
sramota.
Да барем прате фудбал на нивоу како су некада највернији, јадно...

nemaju vremena od podrske Dunjicu :nindza: Sve al ko ih je nasao postrojavati :pop: :pop: :pop: . Nije ni cudo sto smo propali. Sto ne postrojavaju Kokeze i Brokeze?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by naka »

Nikad ne bih igrao u klubu gde se mora doci klanjati I za pobede I za poraze, navijacima. Nase je da im zvizdimo ili aplaudiramo, Ali ono je gadno. U fudbal se ne razumeju, upravu su podrzali, tako da...

Ipak mislim da je do ove "slavljenicke" garniture dresova. Cim se vratimo na stare krecu stare staze slave ;)
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by lucky#13 »

Skida se dres jednom Ninkovicu koji je dosao kad niko nije hteo bas da bi obukao ovaj dres! SRAMOTA
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by crazynorth75 »

Navodno su on i Bajko bili pošteđeni, no bez obzira na sve, odvratna scena i totalni promašaj u etiketiranju pravog krivca...Ložu je trebalo postrojiti i skinuti...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Najdoski dr. Ilija »

Нинету се није скидао дрес!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Rajko »

Имате снимак рсб-а за то. Ни по чему нисам закључио да је он ту био поштеђен, а на крају је и скинуо дрес. То је највећа неправда према једном играчу откад ја пратим Звезду. Не могу да опишем колико ми је жао човека. Волео бих да се направи нека акција као за Робија, и да му дамо неки поклон. Чисто да зна да га прави звездаши неизмерно поштују.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=EDIGhcxW3kY[/youtube]

Едит: Ипак сам погрешио, видим да Пеђа говори "ти не, ти не", када је Нине скинуо дрес. Свеједно, оно за поклон и даље мислим.
Last edited by Rajko on Sun Sep 22, 2013 11:08 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ограђујем се.
Само сам читао вести са портала где кажу да су он и Бајко били поштеђени.
Ако то није истина онда је нанесена још једна велика срамота клубу!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Rajko »

У праву си, на 2:13 се види то. Само мора да се стави највећа резолуција.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by lucky#13 »

Samo citajte komentare s ovog klipa. Likovi puni besa,zaostali klinci,koji ne znaju ni s kim je zvezda igrala,bitno da su oni bitni jer su na tribini. Nesto neverovatno. Ne smem da zamislim ko ce za 5-10 godina da bude vodja navijaca.

Tema je ipak današnja utakmica, da se ne bavimo komentarima na yt. Hvala.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by crazynorth75 »

Da ih i ocijenim -

Bajko - 7,5, najbolji danas, spasio da ne uđe još koja;
Petković - 6, nagovjestio određen potencijal;
Martinović - 5, užas živi;
Lazić - 5, pfffff...
Mijailović - 5, loš danas, djeluje da mu je i forma malo u padu, doduše imao je iza sebe nesigurnog Lazića;
Kovačević 5,5, i on kao da pada u 2. poluvremenu;
Gogić - 5, mogao dati gol, osim toga isticao se samo po faulovima;
Pečnik - neocijenjen, obzirom da je primao infuziju i da ga je viroza oborila, krivica mstručnog štaba je što je i počeo utakmicu;
Ninković - 6,5, opet angažovan, pomagao odbranmi, pokušavao povezati, al' džaba...
Vešović 5,5, imao 2,3 centaršuta i proboja po boku, ali i dosta grešaka;
Dauda - 6, iako je fulao nekoliko prilika, dosta truda uloženog, nudio se, vraćao, pokušavao;

Izmjene:
Milunović - 5, sačuvaj bože kakva partija;
Kasalica - 5, ali baš ništa;
Mrđa - 5, potpuno neprimjetan po ulasku, fulao na kraju dobru priliku;
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by dacha od bosne »

Strašno...osjećm se poniženo u svakom pogledu.
Slažem se sa Rajkom za poklon Ninetu. I to uraditi što prije dok je još kod nas.

Image
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by carapan »

Ma da.. Reakcija u afektu, ne plasite se, i te fore..

Sta ima da porucite upravi Delije? Zasto njih niste skinuli juce?

Kako smo postali jadan i bedan klub, pa to je strasno.. Lazic decko nas unistava iz utakmice u utakmicu, pa cak i one gde smo pobedili je uzasan bio, ali neko ga gura da je to strasno.. Nemam reci kojom bih izrazio gadjenje prema svemu ovome sto se desava...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by naka »

Treba ispoštovati proceduru :)

Bajković-7

Petković-6 ima potencijal i zna, što ne znači da ga nećemo uništiti za mesec dana

Martinović-5. mogao bi sa veteranima Zvezde po okolnim selima na pečenje. spor i očajan u postavljanju.

Lazić-5. Svi govore da je Peruanac bolji, ali Kokezina oba igrača igraju.

Mijailović-5 čovek je propao za mesec dana. Umesto konstantne pretnje kakav je bio, sad je klonirani Petković (iz prethodnog mandata). Čini mi se da je teži koji kg. Lepo se naspavali na Tari.

Gogić-5 prvih deset minuta i nešto, posle je nestao kao Stelt (koga sam video kad je izlazio). Nit se nudio, nit kvario igru. A da , trebalo ga je dovesti da bi reprezenatativnog golmana postavili kao treću opciju. debili.

Kovačević-5.5 To pola samo zbog Lazića koji ima 5. Totalno je nestao dečko, ali se i jedini nudi u sredini.

vešović- 5.5. ne želim da ga gledam više. U prvom čak i jedina pretnja samo zbog toga što su mu sudije svirale sve "faulove" na koje bi u Evropi dobio karton.

Pečnik- neocenjen

Ninković- 6. Trudi se, vraća se, ali je čini se izgubio veru da možemo bilo šta uraditi.

dauda- 5.5 Morao je dati prvu šansu. Posle nije bilo ni igre i bunari na njega, gde ništra nije kriv.

Kasalica 5. kad vidim da mu neko iz veze da loptu na stranu gde da nema protivničkog on ne bi znao ništa, dođe mi da puknem.

Milunović 5 videti pod Kasalica

Mrđa 5-po kretnji se vidi da nije nikakva pretnja.


Stojanović-0 Jebao se sa Milijašem tri meseca, bazirao igru na njemu i sad ajd da probam neku formaciju 4-1-2-2-1. gde treba prvi pas da daju debiltant Gogić i dva igrača drugara PPV. Opet nije kriv što mi igramo po bokovima a bokova nemamo. Ako su Kasalica, vešović, Milunović krila koja trebaju napraviti višak, onda jbga.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by carapan »

Ja i ove nedelje ne mogu nikoga od njih da ocenjujem..

Nisam od onih koji kritikuju kada izgubimo, a velicaju kada pobedjujemo, jer sam recimo od samog bivstvovanja Jankovica kod nas na klupi nagovestavao da mu se s.... u onakve pobede, koje ce nam se kasnije obiti o glavu, sto se i dogodilo..

Jednostavno nasi igraci ne zasluzuju ocenu, jer ne igraju fudbal..Razumeo bih ja da se oni trude, da trce, pa jbga, ne ide, ali ovako kako su igrali i kod 2-0 protiv D.Srema i juce, daje mi za pravo da im ne dajem nikakvu ocenu..Zasta da ih ocenjujem? Sta su prikazali?

Igras jbmti zivot za Crvenu Zvezdu.. Ej bree.. Za taj isti klub bi nas nekolicina sada u kasnim zivotnim godinama, da nam se ukaze sansa ginuli na terenu, pa ako ne bi mogli trkacki da im pariramo, bar bi na snagu igrali sa njima.. KOji je to klub Vozdovac? Koji je to klub D.Srem? Od cega se plasite igraci?

Na jednom drugom bratskom forumu, sam pre neki dan napisao, da se u ovoj ligi nikoga ne plasim igracki, jer imamo sjajan tim, koliko se plasim nas samih, podmuklih ljudi i igraca koji igraju preko veze i koji ce nam doci glave.. I to se polako obistinjuje..Dzaba Ninkoviceva ljubav i sto se trudi, kad iz utakmice u utakmicu Lazic nas sahranjuje..MI treba da primimo 6 komada, a da Nine da sam 7, da bi dobili utakmicu?!! Pa dal je to moguce? Od Javora nas svakog gola i sanse kosta taj Lazic, a on se i dalje gura, dok recimo Krneta je bio razapet za mnogo manje stvari...Protiv Jagodine smo se provukli na srecu, a pogledajte sanse njihove.. Krusevac..Radnicki..

Tu je odgovor za ovo brukanje...Ne igra ko treba, vec ko mora.. A ja tome ko mora necu da dajem ocenu, neka mu daje taj koji ga gura, jbo ga on..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Locked