17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Locked
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

И ја сам се то често питао али сада мислим да је једноставно био такав сплет околности!
Нисмо имали ништа боље.
Ево сада када је појачана конкуренција нема ни једног ни другог.
Крнета ће сада да буде алтернатива на десном беку због ситуације са Цилиншеком а видећемо како ће да прође Лазић у Суботици.
Неки мој утисак јесте да ми Крнета ипак улива више поверења од Лазића!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Велики Делија »

Крнета је био у тиму и пре Нафтана. Да се саберу сви његови киксеви, нећу ни да помислим, колико бодова су нас коштали.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Тони wrote:
dacha od bosne wrote:Toni, znali su ljudi ovdje da pohvala MIlijaša, da se ne lažemo. Do duše rijetko, ali znali su.
Što se tiče tsva i Lazića (i ne samo tsva, nego i drugih forumaša)...niko ovdje ne može sa 100% sigurnosti reći da neko gura nekog igrača, ali nije bilo normalno da dečko igra (pa, moglo bi se reći non-stop), a nema veze i kiksara je od igrača. Normalna reakcija na to je da ga neko gura.
Ко гура Крнету онда? Тај нас сахрањује још од када га је Просинечки први пут ставио у тим против Нафтана (дакле годину и по дана), па нисам приметио да се за њега пише да га неко гура.

Krneta nema menadžera već više od pola godine. Ne gura Krnetu niko. Krneta je zahvaljujući radu (pro)vizionarske uprave došao u situaciju da bude startni štoper, tako da ti to poređenje nije na mestu. Da se razumemo, daleko je Krneta od štopera kakav Zvezdi treba, ali nikako nije u redu pisati kako ga neko gura, jer nikada ''A'' nije rekao o svemu kroz šta je prošao za vreme provedeno u Zvezdi. A mogao bi da kaže mnogo toga, veruj mi. Kao što rekoh, on se našao na mestu startnog štoper samo i isključivo zbog toga što kriminalci iz uprave kluba nisu bili u stanju da dovedu kvalitetnijeg štopera. Treba uzeti u obzir i to da je igrao sa Lazićem u paru. Da je pored njega bio neko iskusniji i kvalitetniji, drugačije bi to izgledalo.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Тони »

А не би изгледало другачије да је Лазић играо са неким искуснијим у пару?

Немам намеру да дискутујем о томе ко је мање трагичан од њих двојице али ми је потпуно нејасно зашто се Лазић ниподоштава, док се Крнета већ годину и по дана провлачи. Коштао нас је толико бодова да ми припадне мука када о томе размишљам. Није у реду рећи да Крнету неко гура јер је он прошао све и свашта, али се зато за Лазића пише да има леђа. Јебе луд збуњеног.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Константин »

А какву ти уопште логику јуриш у Звезди ? :D Па ми нисмо годинама спојили 2 крштена штопера у 11, годинама. То је исто када питаш зашто је Реља марадона одиграо неколико утакмица на лијевом беку као полуиграч и то дешњак? Па зато што није имао ко други на тим неким утакмицама. Некад је било невјероватно да полуиграчи и приђу Маракани, данас је то класика. Неко је заиграо стицајем околности а неко се погурао...
Врста која изумире
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by lucky#13 »

Zbog mira u kuci,mnogo stvari ne pisem ovde. Ali mi smo stvarni postali seljacki klub.
Sutra svi u crkvu da zapalimo svecu i pomolimo se da osvojimo tu titulu,jer ako je ne uzmemo,tesko nama. I ovako je pitanje sta cemo i ako je uzmemo,al verujem da cemo se pomeriti bar malo s mrtvog.
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Тони wrote:А не би изгледало другачије да је Лазић играо са неким искуснијим у пару?

Немам намеру да дискутујем о томе ко је мање трагичан од њих двојице али ми је потпуно нејасно зашто се Лазић ниподоштава, док се Крнета већ годину и по дана провлачи. Коштао нас је толико бодова да ми припадне мука када о томе размишљам. Није у реду рећи да Крнету неко гура јер је он прошао све и свашта, али се зато за Лазића пише да има леђа. Јебе луд збуњеног.
Ne, nije u redu reći da Krnetu neko gura, jer je to jedna velika laž. Kao što rekoh, on nema menadžera već 6 meseci. To je prva stvar. Drugo, ja nisam rekao da Lazić ima leđa. Kako se to Krneta provlači? Pa dečko je stavljen na stub srama po dolasku onog smrada mafijaškog od trenera. Govorim, naravno, o Jankosanu. Nije stvar ni u Krneti, ni u Laziću. Suština je u neradu i nesposobnosti (pro)vizionarske uprave, koja nije bila u stanju da dovede kvalitetnijeg štopera.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by carapan »

lucky#13 wrote:Zbog mira u kuci,mnogo stvari ne pisem ovde. Ali mi smo stvarni postali seljacki klub.
Sutra svi u crkvu da zapalimo svecu i pomolimo se da osvojimo tu titulu,jer ako je ne uzmemo,tesko nama. I ovako je pitanje sta cemo i ako je uzmemo,al verujem da cemo se pomeriti bar malo s mrtvog.
Sta je bilo Laki, pricaj..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Тони wrote:А не би изгледало другачије да је Лазић играо са неким искуснијим у пару?

Немам намеру да дискутујем о томе ко је мање трагичан од њих двојице али ми је потпуно нејасно зашто се Лазић ниподоштава, док се Крнета већ годину и по дана провлачи. Коштао нас је толико бодова да ми припадне мука када о томе размишљам. Није у реду рећи да Крнету неко гура јер је он прошао све и свашта, али се зато за Лазића пише да има леђа. Јебе луд збуњеног.
У пару са искуснијим или не, свеједно би падао преко своје сјенке пошто је дечко ту негдје око или чак испод ТСЛ-просјека. Крнета се провалчи по медијима већ око годину и по дана зато што је постао жртвени јарац и крунски доказ за оправданост "одласка" РП од стране олоша Весића, Лукића, Василијевића и Стефановића и ту причу су прихватили и подржали многи, неки због несклоности РП по дифолту, неки што су наивно насјели на спин а неки зато што су гњиде.
carapan wrote:
lucky#13 wrote:Zbog mira u kuci,mnogo stvari ne pisem ovde. Ali mi smo stvarni postali seljacki klub.
Sutra svi u crkvu da zapalimo svecu i pomolimo se da osvojimo tu titulu,jer ako je ne uzmemo,tesko nama. I ovako je pitanje sta cemo i ako je uzmemo,al verujem da cemo se pomeriti bar malo s mrtvog.
Sta je bilo Laki, pricaj..
Немој ништа да шириш, и без тога је доста срања. Сад се сви стиснимо и ујединимо око циља титула, јбг, први смо на табели. Ајде да и ја поновим овдје ово што пишете на баскету - на крају ће се бројати мртви или, другим рјечима, за лоше вијести увијек има времена. У овом моменту ионако се не може промијенити ништа битно, то нам је сад што нам је.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 17. коло ЈСЛ: Јагодина - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Tako je, bolje ne širiti. Klika u klubu je previše jaka da bi tek tako otišla, pa ni seljačine Luku i Ađu skoro da nije bilo moguće skloniti, a kamoli ove koje je sam Vučić prepadom u ponoć doveo u klub. Vjerovatno bi bilo više štete nego koristi, jer uzeli-ne uzeli titulu, oni tu ostaju, s tim da može biti kozmetičkih promjena, a ipak bolje da se uzme ta titula jer se tim bar malo smanjuje beznađe kluba.
Zvezdaš. Robista.
Locked