18. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 18. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by redneck »

gorance wrote:carapan , sta nije za javno pisanje

ako mislis na to da je napredak povukao rucnu u 2/2 , onda glasno kazi

mene nije sramota da kazem da smo u jagodini igrali sprdnju od utakmice, malo manju sprdnju nego jsdp sa radnicki kg, ali poenta je ista

ovo prolece ce da lici na ono iz 2008, na prste jedne ruke ce se broje utakmice koje bg ekipe nece da zatvore

znaci ovde od fudbala nema nista, katastrofa od lige gde se unapred skoro sve zna
mi ako odemo na plus 3 pre derbija, ima da zatvorimo ama bas sve, jer u derbiju ima prednost od 1 0 sto je skoro kao i 2 0

tako da nema sta da cutimo, jsdp je ovo radio godinama bez srama i stida,

e sad, ja ne mogu da tvrdim da je napredak pustio 2/2 jer mi tako nije licilo, izgarali su celu utakmicu, ali opet upuceniji znaju dal je sve bilo posteno

ali zato u jagodini je bilo laganeze, svako ko je bio tamo mogao je da vidi tempo u kojem je cak miki kapiten bio najbolji
1.Pogledati odnos faulova na utakmici-na jsdp kragujevac 3 faula prvo poluvreme
2.miskovicevci su se valjali i krali vreme sve do naseg drugog gola-to ne radi tim na zatvorenoj utakmici
U toleligi sve i jedan tim sem Cuke,FKCZ i donekle jsdpa(a i ovoje diskutabilno-jer su prodali 2 najbolja igraca) je slabiji nego na pocetku sezone.
Timovi koji menjaju 6-7 nosecih igraca,nisu ozbiljni timovi.To se u Evropi ne radi nigde.
Recimo Nis sjebe najbolji centralni par u toleligi i ocekuje neki rezultat.
Jedini tim u toletu uz FKCZ koji je nadogradio postojeci kadar je Cuka.
To ne radi ni jedan ozbiljan evropski klub.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 18. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Напредак

Post by lucky#13 »

Najdoski dr. Ilija wrote:Лепо се на снимку види како после гола то објашњава Дауди а и Дауда сам показује да нема проблема јер је тако рекао шеф!
Ovo sam i ja primetio!
A seti se samo kako je bilo tokom prvog dela sezone kada je Mrdja uzeo penal i promasio.
Znaci napredak!
Locked