19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by Najdoski dr. Ilija »

Прелеп суботњи дан, идеални услови за игру.
Гостује нам пацовски испрдак.
Шта друго очекивати и пожелети сем да им се напуни мрежа до врха!
Сви услови су ту!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by lucky#13 »

A ja tek idem na posao :(
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by crazynorth75 »

Volio bih da ne gura Nejca na desnog beka, pogotovo protiv ovako raspale ekipe kao što su ovi, ne znam čemu tolika graja ko će da igra jebenog desnog beka protiv jebenog Radničkog :pop: Savu na beka, Arauga i Kelhara štopere, da sakatimo lijevi bok i tandem Džoni - Nejc, da tu ulijeću Milunović ili Kasalica. Kud se ne digne graja koga staviti mjesto Milijaša...
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by tsva »

ma kad mora kapitena metnuti a Nine se vraca znaci svega ce tu jos da se izdesava a sve je prosto kao pasulj
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by Pravednik »

Opet igramo sa igracem manje, Milijas napolje Milijas napolje. Jebo Vas njegov ugovor bolje ga placajte ali da ne igra , tako nam donosi najmanje stete. Ovaj slvenac nema pojma jedan ziheras i neznalica. Pa navali i daj go u prvih 15 minuta , koji ti klub treniras?
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by tsva »

obice nam se oglavu kad tad
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by crazynorth75 »

Galerija slika OVDJE
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by carapan »

Ne znam... Pobeda jeste, ali neke stvari se ne mogu precutati.. Nas ce Milijas, i njegova igra kostati debelo !! Zapamtite dan sta sam rekao.. Znam da je zabranjeno vredjati nase igrace, ali igra kao picka neka.. Prosto me sramota ko je kapiten mog voljenog kluba.. Ovo vise prerasta u bezobrazluk, i da ne kazem idiotizam sta on na terenu radi..

Pecnik na beku?! I to nemam reci..

Ovaj Radnicki, nije onaj od prosle nedelje, i da su ovako igrali nikad pet ne bi primili..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by Либурнија »

Слабо. Побједи се у зубе не гледа али...Напретка у нашој игри нема ич, игра нам је класична батађористичка а и индивидуалне бравуре Лазовића, Мијаиловића и Нинета су данас изостале па смо изгледали као Јавор. Чак ни Милијаш није ту једини и искључиви проблем а још понајмање Нејц на беку, проблема је ту много више. Умјесто да лопта иде брзо, да их се пробије кратким пасовима ми играмо тотално прозирно па још и без кретње тако да чак и овакви левати попут Радничког без по муке то све затворе. Знам ја да су ова говна филијала али то није оправдање за нашу игру. Немам ја проблем са тиме да ми освојимо титулу ни оваквом батађористичком игром али се бојим да од тога неће бити ништа. Попићемо негдје први гол и шта онда? Вријеме Муслина је прошло а и сувише смо бодова већ посијали на јесен да би сада имали луксуз да проспемо и један. О Европи не бих, ту уопште немамо шта да тражимо са оваквом игром. Словани и Черномореци биће непрелазна препрека. Нисам задовољан, ово није уопште обећавајуће.

П.С. Оно што ме јако забрињава да не постоји критична маса Звездаша, поготово не на Северу, која је свјесна погубности Милијаша за нашу игру. Као, јесте лош али потребно нам је његово искуство.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by Ганац »

Либурнија wrote:Слабо. Побједи се у зубе не гледа али...Напретка у нашој игри нема ич, игра нам је класична батађористичка а и индивидуалне бравуре Лазовића, Мијаиловића и Нинета су данас изостале па смо изгледали као Јавор. Чак ни Милијаш није ту једини и искључиви проблем а још понајмање Нејц на беку, проблема је ту много више. Умјесто да лопта иде брзо, да их се пробије кратким пасовима ми играмо тотално прозирно па још и без кретње тако да чак и овакви левати попут Радничког без по муке то све затворе. Знам ја да су ова говна филијала али то није оправдање за нашу игру. Немам ја проблем са тиме да ми освојимо титулу ни оваквом батађористичком игром али се бојим да од тога неће бити ништа. Попићемо негдје први гол и шта онда? Вријеме Муслина је прошло а и сувише смо бодова већ посијали на јесен да би сада имали луксуз да проспемо и један. О Европи не бих, ту уопште немамо шта да тражимо са оваквом игром. Словани и Черномореци биће непрелазна препрека. Нисам задовољан, ово није уопште обећавајуће.

П.С. Оно што ме јако забрињава да не постоји критична маса Звездаша, поготово не на Северу, која је свјесна погубности Милијаша за нашу игру. Као, јесте лош али потребно нам је његово искуство.
Lepo si to napisao, dodao bih večeras Mrđu koji se otvarao i kretao ali loše izbore pravio i brate treba mu više od 10 šansi da bi dao go, Dauda neprimetan a i kapiten koji mi je pojeo sve živce, naše najveće pojačanje zimus je Pavićević, pismen igrač koji uvek zna šta hoće sa loptom.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by redneck »

Jos jedna pobeda i titula.
Znao sam da onaj kg protiv jsdp i ovaj kg nisu isti tim.
Sto se tice tzv batadjorizma,dao nam je napredak prvi gol pa je Slavisa i tim odgovorio.
Slavisa je trenercina za one susumige koje su nam sedile na klupi predhodnih sezona.
Pogodi covek sa dzokerom,leb te .bo.
Jedno finale manje.
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by Dennis Rodman »

Onaj bek Radničkog Marić danas odjavio Lazu, ali posao mu je bio olakšan jer Laza izgleda dobio zadatak da nadoknadi odsustvo Vešovića. Desno pa desno. On je jedan od najvećih znalaca koje imamo i glupo je svoditi ga na konja koji će da istrči po strani i centrira.
Milijaša mi je već žao. Nekad je i bio solidan igrač, ovo danas je smiješno, šta radi sebi i nama, ili šta je dopustio da mu rade. Zvrčka gdje on raskida ugovor u Engleskoj da bi došao u Zvezdu za duplo manje pare, meni nije jasna još uvijek.
Bajka je kao i još nekoliko njih ova nesposobna uprava trebala prodati za ma koje pare. Mali Rajković je kompletniji od njega, a cijenim da ne može biti ovako nesiguran.
Sreća pa ovi naprijed ne znaju suviše, bilo je i danas prostora da nam zagorčaju život. U odbrani su, međutim, igrali kao da je finale kupa barem.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by Тони »

Најгора утакмица ФКЦЗ коју сам гледао (а нисам дуго на стадиону, седма година тек).

Бајковић - 6, прва одбрана сасвим случајна када га је погодила лопта у главу, после тога трагично пливање кроз ваздух и на крају једна добра одбрана у 80 и неком минуту.
Печник - неоцењен, немам појма шта је он играо данас, лутао је напред, убацивао се, нудио, трчао у одбрани али све је то распад система у игри.
Мијаиловић - 5.5, катастрофа и већ почиње да ме брине.
Келхар - 6, рутински је играо као и увек, али направио један велики кикс када је њихов играч остао сам као дух.
Павићевић - 6.5, данас преорао терен. Човек од 33 године дође са Кипра и трчи више од свих наших играча који су прошли фантастичне припреме код бескичмењака.
Ковачевић - 7, ретко грешио, стандардно борбен, лепо покривао одлазак Печника и Савићевића напред.
Милијаш - 5.5, страва и ужас, надам се да ће се побунити што му не дају ни слободне ударце да изводи па да нас напусти. Добар момак, али тренутно неупотребљив.
Нинковић - 7, и ван своје позиције размишља као фудбалер, игра као фудбалер и понаша се као фудбалер и зато ће увек играти барем солидно па све и да га на десног бека ставе.
Лазовић - 5.5, катастрофа, као Вешовић у својим најсјајнијим данима. Дриблинг у десно и трк у загрљај гол-аут линији.
Дауда - 5.5, очајан данас, потпуно ван ритма.
Мрђа - 5, шамарчину би му једну завалио за сваки пут када падне као покошен. Гори од Касалице хиљаду пута када је симулирање у питању. Притом и прокоцкао две сјајне шансе.
Касалица - неоцењен, јер је имао два контакта са лоптом. Свака част за гол.
Милуновић - стандардно јадан.
Гогић - неоцењен.

Бескичмењак -
Spoiler: show
Image
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by crazynorth75 »

Samo će nas vile pronosati do titule, sa Stojanovićem i ovakvom upravom to će biti podvig. danas ga je usralo sa Kasalicom, sreća pa stativa i nespretnost i neznanje ovih nas nisu ukopali. Stavljanje Pečnika na desnog beka je presmiješna stvar, a sve u nekom strahu, ritam nikakav, o Milijaši da ne govorim. Ne mislim da je Laza bio toliko loš, nije doduše ni blistao, ali sve opasno smo ipak, pogotovo u 1. poluvremenu napravili preko njegove strane, jednostavno je žrtva sistema igre kod ovog genijalca, sad se vidjelo koliko mu je i Petković falio, Pečnik jednostavno nije desni bek. Ne znam dal' su ljudi očekivali da predibla 4-5 igrača i da gol. Nekoliko jako dobrih centaršuteva. Nek nam je Tanka Wakan u pomoći.

-Bajković 6
- Pečnik 6
- Pavićević 7
- Kelhar 7
- Mijailović 6
- Kovačević 6,5
- Milijaš 5
- Lazović 6,5
- Ninković 6
- Mrđa 5,5
- Dauda 6

- Kasalica 6,5
- Gogić neocijenjen
- Milunović neocijenjen

P.S volio bih i da u timu imamo nekog Najdoskog da reguliše ono govance Spalevića.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 19. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички 1923

Post by Nolle »

Jedna stvar. Kako se zove golman Kragujevčana? Da mu sve žensko u familiji...
Locked