21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by redneck »

crazynorth75 wrote:Ne razumijem ni zašto se toliko insistira da Džoni Mijailović igra rovit i nedovoljno oporavljen, mogao je probati sa Nenadićem bar protiv Donjeg Srema.
Ne moze nenadic jer je teska rupetina.
Donji srem nije nista slabiji od jagodine napretka ili bilo kog drugog toleligasa,
sto je danas dokazao i napunio radnicki kg koga smo jedva dobili.
Inace smo danas vezli ko man utd i direktno igrali.
Recept za sve toleligase,ali da su srpski krticnjaci od terena malo bolji.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Либурнија »

http://www.webtv.rs/play/66223/stojanov ... jih-igraca" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sportnetwork.rs/play/66221/j ... zdovac-5:1" onclick="window.open(this.href);return false;
Дауда: Нисам љут због измене

Image



Убедљивом победом против Вождовца, Звезда наставља серију од импресивних 11. победа. Један од најзаслужнијих за то јесте Абиола Дауда који је погодио мрежу противничког голмана и асистирао Мрђи. Одмах после Мрђиног другог погодка, управо је Нигеријац напустио терен, а заменио га је Савићевић. При одласку на клупу видело се незадовољство на лицу Звездиног нападача.

Међутим, он је у разговору за „Мондо“ открио да је све у најбољем реду, као и да није љут због измене.

- Не постоји никакав проблем. То је нешто што се тиче само мене и нема везе ни са ким – рекао је Дауда.

Према мишљењу Нигеријца, никакви разговори не би требало да буду вођени, јер нема ни повода.

- Немамо о чему да причамо, то је била моја лична ствар. Нема никаквих проблема – додао је он.

У победи над Вождовцем постигао је један гол и асистирао Мрђи за један. Његов саиграч из напада погодио је два пута и такође уписао једну асистенцију, упућену ка свом „најближем сараднику“.

- Нема такмичења међу нама. Некада он постигне гол, некада ја, а догађа се и да намештамо шансе један другоме. Најбитније је да добро играмо заједно и да заједно погађамо – сматра Дауда.

Да ли „јури“ неку цифру? До сада је постигао 13 голова.

- Немам неки одређени број, али надам се да ће их бити још много.

У суботу је у нигеријским и српским медијима поведена и полемика за коју ће репрезентацију наступати – нигеријску или шведску, с обзиром на то да поседује и пасош скандинавске земље.

- Још није било никаквог званичног контакта. Надам се да би добрим играма могло да дође до тога и наравно да бих волео да представљам своју земљу.

На питање да ли би пре изабрао Шведску или Нигерију, одговорио је:

- Никада нисам размишљао о Шведској, али било би сјајно играти са Ибрахимовићем. Понављам, нисам размишљао о томе – подвукао је Дауда.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by redneck »

Imali smo neverovatnih 26 udaraca na gol.
Nine je imao fantasticne minijature i pasove.
Milijas je dirigovao kao mocart,ali mu jos uvek nedostaje samopouzdanje da postigne gol iz slobodnjaka-da prebaci zivi zid,sto je kod antare stalno radio.
Kad bi mu trener sugerisao da radi samo ovo sto je radio danas,duga lopta samo za promenu strane.
Tenk je tukao babangidu ko da mu je sestra naike bokan.
Mrdja je bolji finisher od Daude.
Dauda je kompletniji igrac ima bolji pas,ali Mrdja je bolji finisher.
Steta sto je Dzoni uopste igrao drugo poluvreme.
Da imamo adekvatnu zamenu za bekove,bili bi bas na konju.
Kokeza rece da zbog propusta nase administracije Cilinsek nije registrovan.
Ko god da je to propustio trebalo bi mu levo jaje propustiti kroz masinu za mlevenje mesa.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by naka »

Ne znam. Davdeset godina ne mogu otići da pogledam nas a da mi se nešto ne zgadi. nekad nemamo igrače a imamo trenera. Nekad imamo igrače a nemamo trenera (kao sad). Nekad ni igrače ni trenera (Kristić). A nikad nismo imali normalnog domaćina tj upravu. Danas sam onoj hoštaplersko uvlakačkoj imitaciji od trenera "poručio" šta mislim o njegovoj "stručnoj i ljudskoj" kvalifikaciji.
Čovek bez vizije, ideje, karaktera..Jedina razlika od jankosana i Kosana je što nije ološ, nego je bedni beskičmenjak. Uz jasno neznanje.. Već smo apsolvirali odsustvo bilo kakve vizije i koncepcije. Idiot koji stavi Nejca na beka a Nineta na levo krilo i koji čuva sveću kapitenu celu sezonu uz guranje Gazda kokezinog igrača nauštrb interesa kluba, ne zaslužuje ništa drugo osim prezira. <šta će mi titula u tim uslovima. Pehar koji će podići imitacija od kapitena i imitacija od trenera, uz imitaciju od uprave. I nakon toga konobari iz belfasta budu nepremostiva prepreka na neosvojivoj tvrđavi. Fuj.
Nikad jači tim za ove uslove nije bio. Imaš reprezentativni trougao Laza, Nine Dauda uz nadolazećeg Tenka, relativno poudane štopere za ove uslove i upotrebljivog Slovenca. Pa svaka utakmica bez treninga trebala bi da liči na ono što je danas u nekim trenucima izgledalo. A mi? Mi se mučimo kroz prvenstvo, I čekamo kad ćemo se saplesti. Bez ikakve strategije juna, jula...Atmosferu drži Nine jer ga saigrači obožavaju. On pomiruje hoštaplersko ponašanje kapitena, bajanisanje Džonija sa ostalima. On je inicirao vraćanje Daude kad je hteo da ode. Pomaže Kovačeviću. Spušta loptu na zemlju. Ako osvoji titulu uprkos kapitenu, treneru, upravi, onda tek treba da se roknemo jer nam je to pokazatelj kako smo mali a kakav je potencijal. Kolko smo mali pokazao je Babović koji je izgledao kao vanserijski igrač pored nas a zna se gde je za prosečne evropske okvire...

Da ispoštujem proceduru:

bajko- prosečno, (ne)sigurno 6

Nejc- neocenjen. Nije bek. U sredini kompromisa. Moj si nećeš se mnogo ljutiti a igraš.

Oba štopera-6 pravi prosek. Idealni za treću, četvrtu opciju u prosečnoj zvezdi. Za ovaj nivo fudbala više nego zadovoljavajući.

Tenk-7 grize, oduzima, ppredaje..sam može da odigra sve u toj regiji na ovom nivou fudbala.

kapiten-6 Tri klizeća i dobija prelaznu. Jupi. Situacija gde pokazuje KO JE. Slobodan udarac kod 5:1 i Nejc ga moli da šutne. Pre toga ga zagrlio čestitao... I ološ bahato mu pokaže da ne dolazi u obzir i šutira u golmanov ugao. Kapitenski nema šta.

Laza-6,5 volim znanje i korak. Neko će reći ide u desno. Pa gde da ide kad mu tu nema Nineta a Dauda daleko. Nema trougla, nema opcije. Normalno da će desno.

Nine-7 podseća na šta treba da liči fudbaler Zvezde, kapiten, čovek

Dauda 6,5- gledam fudbalera koga zajebavaju. Odigravanje, lopta u prostor ..fudbal. Da sam na njegovom mestu od danas bojkot. Ostao zbog drugova, zna fudbal al mu ubija trener i samopouzdanje i znanje. Mi bez njega titulu uzeti nećemo. Ološ će uvek igrati sa mrđom u 4-5-1 i kad tad će izleteti problem koji će biti nerešiv a stoka će ubacivati Daudu u 75tom. Viđen scenario za Užice, Pazar, komšije...novi sad.

Mrđa- 6 idealan da ulazi po 15 min u normalnoj Zvezdi. Samo da je klinac...


Vukan 6,5- vidi se ideja koja kod kapitena i sličnih nije postojala ali bi morao ograti više na tačno određenoj poziciji uz Nineta gde bi videli ili jeste ili nije. Ovako uz loknicu iz Vlasotince ne možemo zaključiti ništa...

Petković- nije na svojoj poziciji.

Zaključujem sa onim bednikom. Petković rovit na levom beku. Nejc polušpic na desnom beku. Nine plej na levom krilu. Centarfor reprezentativni jedva dočekan da bude zamenjen. Laza sam na desnoj strani. I mi dobijemo 5:1. Koji bednik.

Babović nam pokazao gde smo u realnom svetu.
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Велики Делија »

Redneck, za neregistrovanje Cilinseka treba "zahvaliti" suraku.

Inace, bas sam uzivao. Jedino sto me malo iznerviralo jeste prerana izmena Daude i primljen gol, al na samu igru nemam ama bas nikavih zamerki. Cak sam bio u neverici dal je to ona Zvezda, zbog koje se svake sedmice nerviram. Al mora ovako da se nastavi. Nema stajanja. U Subotici ce biti tesko ko uvek i vreme je, da se pobedi na tom stadionu posle dugo vremena.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Либурнија »

naka wrote: Idiot koji stavi Nejca na beka a Nineta na levo krilo i koji čuva sveću kapitenu celu sezonu uz guranje Gazda kokezinog igrača nauštrb interesa kluba, ne zaslužuje ništa drugo osim prezira..
Сјајно, кад одиграмо нешто то је увијек на "индивидуални квалитет фудбалера". Кад брљамо, крив је тренер. Исто као и у кошарци. Човјек је успио да неутралише Милијаша у систему 4-4-2, чак и да му да неку какву-такву улогу што је умјетност. Јесте, тренер је крив што нам играчи и комбинаторци из управе управљају клубом па га треба што жешће исполивати говнима (изгледа да си и ти преспавао доба када је Милијаш камповао Са Пинту на терену иако Са Пинто није бескичмењак, бједник, дебилчина, куртон... је ли...). Право у мету. Да видимо тебе, који знаш фудбал и имаш кичму, како ти не би Милијаш играо. Е не би q...ц.

Може ли да се направи боља игра и кохезија у тиму? Свакако. Може ли да не игра Милијаш? Не може. Зашто? Зато (жалбе управи водовода на привременом раду у Љутице Богдана). Другим рјечима - која је ово Милијашу управа по реду? Ако сам добро бројао четврта. И код сваке је био стандардан и незамјењив чак и када је био трагичан. Паметном довољно.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Dennis Rodman »

Велики Делија wrote:Redneck, za neregistrovanje Cilinseka treba "zahvaliti" suraku.
Onda se ja zahvaljujem šuraku, bez navodnika, jer bi bilo idiotski potpisati igrača koji igra rekreativno zadnje 2 godine, koji na probnim utakmicama kao bek jedva da je prelazio pola. To bi bio potez ravan Ađinom dovođenju Cvetkovića iz treće švajcarske lige. Da je pameti trebali su tu staviti nekog od omladinaca, recimo Jakšića koji se solidno pokazao u onoj Sa Pintovoj protiv Vojvodine, gdje se odlično nosio u odbrani sa starijima iako mu je bio debi.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Il genio »

Nekoliko puta ove sezone smo davali po 5 komada na Marakani, ali nikada nismo odigrali kvalitetno kao danas. 5 golova respektabilnoj ekipi poput Vozdovca, nekoliko stopostotnih prilika, mnostvo lepih akcija i poteza. Igra koja vraca nadu u fudbal.

Ja u nasoj igri vidim trenerski pecat Stojanovica. Igra se "zabarski", da se primi gol manje. Prekidima je posvecena velika paznja, sto potvrdjuju golovi ove polusezone. U drugom poluvremenu smo imali jednu prelepu uigranu akciju posle kornera.

Zamera mu se Pecnik na desnom beku. Slazem se da je daleko upotrebljiviji na desnom krilu, ali koga staviti na beka. Arauha? Koliko bi se to odrazilo u napadu? Kovacevica? Ko ce krpi Milijaseve kratere? Pavicevica koji se jos nije ni uigrao na mestu stopera sa Kelharom i kome znaci svaki minut na toj poziciji? Zimus sam rekao da nam je pored dva stopera neophodan desni bek, a po mogucstvu i levi. To je bio jasno svima. Sto nisu dovedeni i sto smo ostali samo sa Mijailovicem i Petkovicem na te dve pozicije nije njegova krivica.

Nije mi jasna izmena Daude, narocito onako rano. Nije mi jasno kako se ni jedan novinar na kzs nije setio da ga pita. Mijailovic je trebao i ranije da ide napolje. Ulazak Petkovica mi nije problematican jer trener sigurno ima bolji uvid u zdravstveno stanje igraca od nas. Ne verujem da je toliki ludak da pri rezultatu 5:1 ubacuje povredjenog igraca.

Slazem se sa nakom da je zlocin protiv fudbala stavljanje Ninkovica na levo krilo. Zasto Ninkovic ne igra na svojoj poziciji svi znamo. I Vukan propada iz istog razloga. Nadam se da cemo nekako uzeti titulu i na leto neke stvari postaviti na svoje mesto. Uz malo srece ni Liga sampiona ne bi bila nedostizna. Ovako tesko.
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Хлад Малиганович »

Ја не могу да одолим.

Који си ти лик Нака, не могу да верујем. Вечерас сам двапут изгубио, први пут кад нисам успео да погледам наступ Милојка Пантића у некој педерској плесачкој емисији, и други пут кад нисам успео да до краја прочитам твој упис. Не могу, нема шансе, старим, мекан сам.
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Либурнија »

Само се ти држи биртије, брате Хладе, и тамо, у хладовини, чекај титулу, то ти је најбезбједније по ментални баланс. :strika:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by redneck »

Il genio,Ninkovic je eksplicitno izjavio vise puta da je celu karijeru igrao i najvise voli da igra po levoj strani,u 4-2-3-1 je rekao da je uvek igrao levo u Kijevu.
Liburnija,dzabe pricas sa zelotima i fanaticima mrznje.
Ljudi mrze Dzonija,Mrdju i Milijasa i da FKCZ oni het trikom odvedu u ligu sampiona ,mrzece ih jos vise.
Oni gledaju na fudbal kao mali mikica u menadzer igricu.
Danas da nam je marcelo bio levi bek,
umesto Milijasa Xavi,
da su nam centralne bekove igrali krneta i lazic i da se igralo na vracaru bi verovatno odigrali nereseno.
Dauda je imao neverovatan promasaj na ziceru i jos neverovatniji sut koji je bio dodavanje supicu.
To Mrdja nije imao.Ono sto zna,Mrdja radi odlicno.
Ko zna zasto se vadi Dauda,mozda treba podici formu rakicu,mozda nahraniti gladne menadjere kasalice minutima
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Il genio »

@redneck

Verovatno Ninkovic voli da igra levo, ali u vezi a ne na krilu u okviru 4-4-2 formacije sa gomilom defanzivnih zadataka, gde pri svakom protivnickom posedu lopte on mora da isprati beka...
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by naka »

Либурнија wrote:
naka wrote: Idiot koji stavi Nejca na beka a Nineta na levo krilo i koji čuva sveću kapitenu celu sezonu uz guranje Gazda kokezinog igrača nauštrb interesa kluba, ne zaslužuje ništa drugo osim prezira..
Сјајно, кад одиграмо нешто то је увијек на "индивидуални квалитет фудбалера". Кад брљамо, крив је тренер. Исто као и у кошарци. Човјек је успио да неутралише Милијаша у систему 4-4-2, чак и да му да неку какву-такву улогу што је умјетност. Јесте, тренер је крив што нам играчи и комбинаторци из управе управљају клубом па га треба што жешће исполивати говнима (изгледа да си и ти преспавао доба када је Милијаш камповао Са Пинту на терену иако Са Пинто није бескичмењак, бједник, дебилчина, куртон... је ли...). Право у мету. Да видимо тебе, који знаш фудбал и имаш кичму, како ти не би Милијаш играо. Е не би q...ц.

Може ли да се направи боља игра и кохезија у тиму? Свакако. Може ли да не игра Милијаш? Не може. Зашто? Зато (жалбе управи водовода на привременом раду у Љутице Богдана). Другим рјечима - која је ово Милијашу управа по реду? Ако сам добро бројао четврта. И код сваке је био стандардан и незамјењив чак и када је био трагичан. Паметном довољно.
Već sam ti pomenuo. neki su gurali Milijaša zbog neznanja, neki zbog kombinacija. Razlika između Pinta i znamštamiječiniti mučenika je velika. Pinto je došao u martu ako se ne varam i do kraja sezone je bilo dva meseca (za razliku od "ovog") Nije mu bilo logično da kapiten ne zna ništa. Pomenuo sam da sam bio na prvom treningu kad je rekao dva kontakta i ništa dalje. Tri puta je zaustavio igru. Od toga je dva puta bila opomena Milijašu zbog tupljenja (i pitanje da li si me dobro čuo) i jednom što ne komuniciraju igrači. Dalje, ustanovio je sistem u kome su se igrači kretali u linijama sa akcentom na Kadu-Laza-Dauda trougao. I kidali smo. Milijaš je bio pred izbacivanjem i samopovreda laze uz kompromis gde su ga zamolili da ga ostavi još malo da uzmemo neki dinar je presudila. Čovek kad je došao na pripreme i video spodobu dao je otkaz. DA li ti je dovoljno za upoređivanje sa Kokeza Miškovim taksistom. Ne gledaš uživo ni ne vidiš kako stoje na terenu. Tj kako ne stoje. Dakle nema linija, on ne zna ništa, uvlači se gazdama i za razliku od Pinta nema karakter da kaže dosta. I ubeđuje sebe da nešto zna...Čovek, koji je nekoliko puta dao ostavku i rekao da zna šta mu je činiti. Pametnom dovoljno.

@il genio

kakav druže crni žabarski koncept. On nema koncept. On želi da ga ima. Pa da je žabarski koncept da li bi Babović izbacivao pet puta igrače a mi (sem Tenka) da napravimo faul. Živković je jebao mater Daudi što smo primili gol večeras!!?? Ljudi su idioti.

Robi kad je dobio utakmicu kod kuće (čim je došao) je na sledećoj zamenio 7 igrača (igrali smo negde na strani). Svi su lupetali zašto, pa tim koji dobija, bla, bla... Čovek je znao. Pravim sistem iako jurim titulu kojoj se niko ne nada. Ali sami da izdrže ne mogu al uz zamene koje su u sistemu dobijam u dugom roku. I mi smo zgazili to gostovanje... Pinto je došao i rekao Hoću Zvezdu u Evropi. I u tom pravcu je bio zagledan. Nije ispraćen i zdravo.Boli ga q... za ove livade. Ovom mučeniku je dovoljno posle tri ostavke da pretera večeras i da ubaci neki dinar gazdi u džep. Ovi prethodni zagledani u horizont, ovaj u gazdinu zadnjicu.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Либурнија »

redneck wrote:Il genio,Ninkovic je eksplicitno izjavio vise puta da je celu karijeru igrao i najvise voli da igra po levoj strani,u 4-2-3-1 je rekao da je uvek igrao levo u Kijevu.
Liburnija,dzabe pricas sa zelotima i fanaticima mrznje.
Ljudi mrze Dzonija,Mrdju i Milijasa i da FKCZ oni het trikom odvedu u ligu sampiona ,mrzece ih jos vise.
Oni gledaju na fudbal kao mali mikica u menadzer igricu.
Не мислим да људи "мрзе" већ да не могу да исконтролишу фрустрације нагомилане током година па ондаи и на ладно пушу. Н спорим ни разумијевање фудбала људима, знам да га неки имају. Међутим, тотално је ниђе везе залијевати тренер а говнима у ситуацији када већ 20 година пропадамо а задњих 5-6 интензивно гдје сада имамо ненормалну ситуацију да играчи-џомбе дефакто одржавају цијели клуб на животу! Никаква даља појашњења мислим да нису потребна.

@naka

Закључак је јасан: иоле нормалан тренер не може/неће да код нас ради, звао се он Земан, Пинто или Роби (који је остао онолико само због емоција). Јесте, другачије је гледати фудбал уживо и на ТВ-у, уживо се неке ствари много боље виде. Било како било, риба смрди од главе а СС је ту само мали шраф да не кажем мрав па му не треба судити престрого. Гори од Јанкосана и Косана није, ни као тренер ни као човјек. Ја сам одувијек био за Степановића - помирење модерног и традиционалног (мора да буде наш а странац неће ионако код нас) и довољно ћакнут да ради код нас. Досада се оптималније рјешење није искристалисало.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Il genio »

@naka

Mozda sam zaslepljen ovim pobedama, ali ja vidim igru koja ima glavu i rep. Nije to neki kvalitet, nije to ni blizu punog potencijala ove grupe igraca, ali funkcionise, tj daje rezultate. Moje misljenje je da se pomirio sa tim da je Milijas gazda, da je prihvatio realnost i pokusava da uzvuce maksimum. Sledece tri utakmice su najteze u ovoj polusezoni i dobicemo odgovor gde smo.
Locked