21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by Najdoski dr. Ilija »

Јуче је прво полувреме стварно била рапсодија за моје очи.
Нисмо имали слабог на терену, чак је и кеп играо као у лудилу.
Незнам дал је једном или два пута одиграо његов чувени балун "јако и ником".
Играо је као и цела екипа, до ноге, по земљи.
Голом је подсетио на своје звездане тренутке као кад је трпао гробље или Бајерн.
Мени је било упечатљиво да је у свакој нашој акцији учествовало по 3-4 играча за разлику од раније када се све сводило на 1 на 1 или евентуално 2 на 2!
Знао сам да ће у другом полувремену доћи до пада али и тај пад у игри је, бар за мене, био мањи од очекиваног.
Оно што је мене много изнервирало су дебилне измене нашег тренера.
Ајде ово за Дауду, иако је чист безобразлук и одвратно и није ме толико изненадила познавајући начин функционисања у нашем клубу, али она измена Џони-Петковић ме је забезекнула!?
Цео дан покушавам да нађем иоле логично оправдање али ми неуспева.
Сам сам констатовао да Џонија треба заменити у полувремену да би се сачувао и колико толико поштедео због тог вируса или већ шта га је спопало.
Кад сам видео да уводи ровитог Петка крстио сам се и ногама.
Покушавам да схватим шта се тиме добија и никако ми неиде.
Јел то Сејо покушао да "брани" 4:0, 5:1?
Па ми смо толико били надмоћни да је тада могао да уђе и Столе лично, ништа се неби променило.
Дал се он или било ко други запитао шта смо могли да изгубимо?
Ризиковали смо Петкову озбиљнију повреду као што нам се то догодило са Лазом прошле године!
А сви знамо колико смо дефицитарни на позицијама оба бека, да практично немамо никакву подршку.
На жалост то друго полувреме је само брутална потврда свих Накиних и ТСВА-иних "мрачења" ма колико ми то нежелели да видимо.
Трули компромиси ће нас можда и одвести до титуле али она сама по себи неће представљати неки круцијални корак унапред.
Само иоле логични потези и поглед бар малко даље од сутра ће бити за нас велики искорак унапре а онда би освајање титуле у овој јадној ТСЛ било п....н дим!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by crazynorth75 »

Bajko - 6,5
Pečnik - 7
Pavićević - 6
Kelhar - 6,5
Mijailović - 7
Kovačević - 7
Milijaš - 6
Lazović - 7,5
Ninković - 8
Dauda - 8
Mrđa - 7,5

Savićević - 7
Petković - neocijenjen
Rakić - neocijenjen

Slaviša Stojanović - karakterno i profesionalno - 0. Ni blizu Sa Pinta i Robija :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: 21. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Вождовац

Post by NikolaCzv »

Veoma dobra utakmica za nas, ako se nastavi sa ovakvom igrom u formaciji 4 4 2 ja za titulu ne brinem. Milijas je pokazo da je doktor fudbala. Hvala dovidjenja.
Saaaamo tiiiiii !!!
Locked