22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Константин »

Ко је она наказа са СОС-а Спира Грујић? Дунстер, прикривени фан комшија или и једно и друго? Каже ђикан синоћ код гола Мијаиловића, да се чуди како је уопште пао гол и како је недопустиво да одбрана онако реагује!? :shock:
Барем ми старији памтимо овакве потезе и акције из времена када су оне биле нормална ствар, али тражење простора Нинковића сјајан пас вањским и одлично брзинско утрчавање и гол Мијаиловића је нешто што се и не може лако бранити без повлачења рукама (за црвени) и није нешто уобичајено барем на овим нашим њиветинама.
Џукела дунстерска.
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Константин wrote:Ко је она наказа са СОС-а Спира Грујић? Дунстер, прикривени фан комшија или и једно и друго? Каже ђикан синоћ код гола Мијаиловића, да се чуди како је уопште пао гол и како је недопустиво да одбрана онако реагује!? :shock:
Барем ми старији памтимо овакве потезе и акције из времена када су оне биле нормална ствар, али тражење простора Нинковића сјајан пас вањским и одлично брзинско утрчавање и гол Мијаиловића је нешто што се и не може лако бранити без повлачења рукама (за црвени) и није нешто уобичајено барем на овим нашим њиветинама.
Џукела дунстерска.
Objedinio je Spira sve ove laskave titule. Ta emisija je inače vrlo komična, od voditelja, koji glumi ozbiljnog novinara, do ''stručnih'' gostiju i diskusija, koma živa. Sjećam se da je volusina Spira kenjao svojevremeno i protiv Kadua, Borhe, Evandra.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Константин wrote:Ко је она наказа са СОС-а Спира Грујић? Дунстер, прикривени фан комшија или и једно и друго? Каже ђикан синоћ код гола Мијаиловића, да се чуди како је уопште пао гол и како је недопустиво да одбрана онако реагује!? :shock:
Барем ми старији памтимо овакве потезе и акције из времена када су оне биле нормална ствар, али тражење простора Нинковића сјајан пас вањским и одлично брзинско утрчавање и гол Мијаиловића је нешто што се и не може лако бранити без повлачења рукама (за црвени) и није нешто уобичајено барем на овим нашим њиветинама.
Џукела дунстерска.
Ја сам му оставио поруку:

http://www.crvenazvezdabeograd.tv/forum ... 109#p43109
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by NikolaCzv »

Igra u prvom delu odlicna, drugi gol na vreme, rutinska pobeda. Ninkovic i Milijas ponovo odigrali najbolje.
Spira Grujic je navijac Zvezde, ali previse kenja o svakoj situaciji, pametuje do besvesti.
Saaaamo tiiiiii !!!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Nolle »

Bajković - neocenjen

Pečnik 6 - Zašto se ne licencira neki klinac, desni bek?
Pavićević 5 - Greška kod gola
Kelhar 6 - Solidna partija, nije imao mnogo posla
Mijailović 7 - Zbog gola dobra ocena pre svega

Kovačević 6,5 - Ništa specijalno, odradio je utakmicu.
Milijaš 7 - Dosta kretanja (za divno čudo) i asistencija
Lazović 6,5 - Sem onog jednog driblinga i par prodora po krilu, ništa epohalno.
Ninković 7 - Asistencija i dosta dobro kretanje bez lopte.

Mrđa 6 - Dao gol, ali on u toj prevelikoj želji da da gol, uopšte ne poštuje saigrače, komunicira sa njima svaki put kada mu neko ne doda loptu. Želeo bih jednom da ga Džoni tako spuca i sastavi sa travom, da mu ne bude dobro. Ponaša se kao đilkoš. Bitan je tim, a ne ti da daš gol.
Dauda 6 - Solidna krenja i učestvovanje u igri u polju.

Gogić neocenjen - mrzim ovu izmenu koju radi Stojanović
Kasalica neocenjen - svi znaju šta mislim o njemu
Petković neocenjen - koji ga moj ubacuje rovitog
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Bajko - 6.5
Pečnik - 7
Pavićević - 6.5
Kelhar - 7
Mijailović - 7
Kovačević - 7
Milijaš - 6.5
Lazović - 7
Ninković - 7.5
Mrđa - 6.5
Dauda - 7


Kasalica - 6
Petković - neocijenjen
Gogić - neocijenjen
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Stenly »

Константин wrote:Ко је она наказа са СОС-а Спира Грујић? Дунстер, прикривени фан комшија или и једно и друго? Каже ђикан синоћ код гола Мијаиловића, да се чуди како је уопште пао гол и како је недопустиво да одбрана онако реагује!? :shock:
Барем ми старији памтимо овакве потезе и акције из времена када су оне биле нормална ствар, али тражење простора Нинковића сјајан пас вањским и одлично брзинско утрчавање и гол Мијаиловића је нешто што се и не може лако бранити без повлачења рукама (за црвени) и није нешто уобичајено барем на овим нашим њиветинама.
Џукела дунстерска.
E bas to, mene je to podestilo na blisku proslost kada su igrali Ognjenovic, Drulic, i ta ekipa u kappa dresovima, bilo je tih i takvih poteza mnogo. Deki stankovic i td...druga tema, al sam, morao...ono cekas uvece subotom reportaze na rts-u, Zvonko Mihajlovski i uzivas u igrama...al odoh u off...
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
amiga500
Новајлија
Posts: 95
Joined: Mon Mar 18, 2013 1:37 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by amiga500 »

Bajković - 6
Pečnik - 6.5
Pavićević - 6.5
Kelhar - 6,5
Mijailović - 7
Kovačević - 6,5
Milijaš - 7
Lazović - 6,5
Ninković - 7
Mrđa - 6,5
Dauda - 6.5


Kasalica - 6.5
Petković - neocijenjen
Gogić - neocijenjen
TE 2013. GODINE JA I DALJE VJERUJEM U NJU
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by carapan »

Subotica, u arhivu..

Cukaricki, odlican tim, sledeci protivnik, i pravi test za ove nase momke...
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Ганац »

Bajković - 6
Pečnik - 6.5
Pavićević - 6.5
Kelhar - 6,5
Mijailović - 6,5
Kovačević - 6,5
Milijaš - 7
Lazović - 6,5
Ninković - 8
Mrđa - 6
Dauda - 6.5


Kasalica - 6
Petković - neocenjen
Gogić - neocenjen
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Bajković - 6
Pečnik - 6.5
Pavićević - 6.5
Kelhar - 6,5
Mijailović - 7
Kovačević - 6,5
Milijaš - 7
Lazović - 6,5
Ninković - 7
Mrđa - 6,5
Dauda - 6.5


Kasalica - 6
Petković - neocijenjen
Gogić - neocijenjen
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Бајковић - 6
Печник - 6 Доста претрчао, али није затворио страну код гола. Такође, услед несебичности, пред крај првог полувремена упропастио лепу шансу да их са'ранимо у првом.
Павићевић - 6 Фулао код гола, остало ок.
Келхар - 6.5 Коректно у одбрани
Џони - 6.5 Фантастично утрчавање код гола, али је у одбрани имало доста промаје.
Аца тенк - 7 Оно што се од њега очекивало, то је и урадио
Мики капитен - 7 Добар Мемо овај пут, трудио се, трчао, наместио други гол.
Лаза - 7,5 Добар у првом полувремену, у другом нешто мање.
Нинковић - 7 Фантастична асистенција, нешто га није било на левој страни, у средини много опаснији и конкретнији
Дауда - 7.5 Ово је тај Дауда који нам треба. Отварао простор, играо како се од њега очекује, велики зналац. Хвала Богу драгом те је само истегао лигаменте.
Мрђа - 7. Дао гол и претрчао доста

Касалица - 6 Трчкарао дечко, ништа више.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
Locked