22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Милијаш ме је данас позитивно изненадио, не техником за коју је јасно да је има, већ ангажманом и кретањем. Изгледа да је Сејо успио да му нађе позицију на којој његова спорост неће толико да нас кошта у шта, искрено, ни сам нисам вјеровао да је могуће. Одиграли смо утакмицу на рутину тј. колико је требало што је добро, о игри не бих много мада је била на махове још и добра с обзиром какво је оно орање! Пишу се 3 бода, идемо даље, још ништа се не зна и није одлучено. Ко је слиједећи? :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Odliična utakmica u prvom, slabija u drugom. U prvom svima kapa dole, u drugom tu i tamo. Milijaš odigrao veoma dobro. Nadam se da povreda Daude nije ozbiljna...trebaće nam u sljedećim utakmicama.
Bio sam vidno iznenađen da na onakvom terenu, u prvom poluvremenu, pružamo onakvu igru.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Ганац »

Miki je danas bio dobar, istrčao je u zadnjim mihutama jednu kontru, uklizavao, nije grešio, ali Mijailović je i kod gola ispao i kod one šanse, kasnio je dosta 8loš u defanzivi), u svakom slučaju groblje pizdi kao zatvorili smo tekmu, jesmo, može nam se... :D :lol:
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by tsva »

sta li je s Daudom?
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Dobro 1. poluvrijeme, lošije drugo, upisana važana pobjeda. Trenutno je najvažnije stanje Daude koji je ključ za našu igru. Mene Milijaš ničim nije toliko impresionirao, u 1. poluvremenu igru su diktirali Kovačević, Nine i Laza uz obilatu saradnju Džonija i Abiole, kep je bio poprilično nevidljiv, u 2. se jeste nešto više trudio, asistirao za gol, bio više sa loptom, ali je i naša igra pala tako da ništa posebno.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Тони »

Бајковић - 6.5, уобичајена партија.
Мијаиловић - 7.5, одличан и напред и назад, труд награђен голом. Чини се да подиже форму што је итекако значајно пред наредне утакмице.
Печник - и даље одбијам да га оцењујем кад не игра на својој позицији.
Келхар - 8, играч утакмице, све иоле ризичне ситуације је решио без двоумљења и компликовања.
Саво - 7, испао у првом полувремену код гол-аут линије као Мрва у Бордоу. Сем тога солидно.
Аца - 6.5, просечна партија, дувала је промаја у средини у другом полувремену и мислим да је Гогић морао да уђе одмах после другог гола.
Нинковић - 7.5, ма мајстор био и остао. Онакву лопту код Џонијевог гола нико у нашем тиму не уме да пошаље.
Милијаш - 7, везао је и он две добре утакмице, што ми је јако драго. Непрепознатљиво активан, трчао је више него раније.
Лазовић - 7, прво полувреме добро, после...заборавили смо га у свлачионици изгледа. Штета за ону комбинацију са Даудом и сјајан шут спољном
Дауда - 7.5, стварно јако добар и молим се Богу да није озбиљна повреда јер не знам како ћемо без њега.
Mрђа - 7, добио би мање, али је дао гол који је преломио утакмицу. Није бољи играч од Дауде, али без његових голова би одавно предали седму у низу.

Касалица - 5, апсолутно ништа.
Гогић - морао раније да уђе, неоцењен.
Петковић - опет улази ровит у игру, погрешна одлука.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Браћо цигани честитам вам освојену титулу :zastavaGRB: :ziveli:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Fenomenalna akcija dva majstora kod prvog gola, drugi rutina.
Ipak bi neprijatno pred kraj kad je par puta prohujalo. Odbrana nam nije imuna na određenu opuštenost. Mislim i da je Laza ranije morao izaći sa oranice jer je pobjeda bila obezbijeđena, a i onako se nije proslavio u 2. poluvremenu.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote:Браћо цигани честитам вам освојену титулу :zastavaGRB: :ziveli:
Не зезај се, случајно да нико није помислио да је готово! :dedica: Има још дерби, задње гостовање у НС и још утакмица. Битно је да играчи не сконтају да је готово. Пуна концентрација до самог краја! :zastavaGRB:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Константин »

ПП смо имали 10 шутева, неколико шанси и солидну игру и тада смо већ требали да водимо 2-0. Сејо ме изненадио позитивно са 2 шпица, али ме онда отријезнио са оним измјенама. КОлико год да је зихераш, чување резултата након измјена са дефанзивцима је и својеврсна коцка јер када га добијеш нема послије ко да организује напад и метне. На крају 3 бода су најбитније поготово након кикса ових што не спомињу више "слободно судијско уверење и да се греши и у ЛШ".

Бајко 5.5, слаб закуцан за линију
Печник 5.5, не може и не зна на десном беку
МИјаиловић 6.5, дао писмен гол али пар пута у дефанзиви киксао
Саво 6, морао се нацртати раније код гола
Келхар 6.5, ништа специјално али сигурнији
Тенк 6, данас више грешака него обично на средини
МИлијаш 6.5, било је негдје у 70 и неком слика играмо пресинг, Нине трчи од једног до другог играча а Мики лагано трчкара. Ипак пред крај је испринтао пар пута, сјајна асистенција за побједу и не срамно издање за Звездиног капитена како смо нажалост гледали више пута ове сезоне
Нине 7, сјајна асистенција кад узме лопту не бојиш се
Лаза 6.5, мора и може боље, у офсајд не мора онако често да се пеца
Дауда 7, одложи Милијашу, петом за Лазу, једину шансу сам избори када се вратио па опалио волеј, борио се и врло коректан наступ, надам се да није теже повријеђен
Мрђа 6, извукао га побједоносни гол, на срећу нашу. Све осим тога је ништа, 2 пута када си на 3 метра шутира се на прву, нема шта да се градиш или штопујеш лопту, онај шут са 16м јадан
Касалица 5, ништа, ушао дубоко у 16 не дигне главу и онда напамет даје шатро петом

Мора још боље са контунуитетом добре игре. Ајмо даље!
Врста која изумире
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Galeriju slika sa ove utakmice možete pogledati - OVDJE.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by Stenly »

Dobro je, samo opet strepimo posle 2-gog naseg samo cekas da nam ga umuvaju. To izludjuje. Ne sme da se ponavlja.

Kasalicu vidim kaze Toni, nula, pa OK ali treba vremena pogotovu kada si R, pa udjes i td. Danas je bila kaljuga i ovo je sasvim OK.

Samo da je Dauda kako treba.

Odusevila me akcija sa Daudinom i Lazom u tri poteza, to je to.

Primetili ste da u pojedinim momentma kao proslo kolo, igramo od noge do noge kao kod Robija sto je vrlo dobro. Danas kaljuga to nije dozvoljavala ali na Mari obavezno takav nacin igre, jer drzis loput u nogama i sve u stvari tako imas u svojim rukama (nogama :D ).

Sada igraci treba biti rastereceni tek toliko da eto moze i X da im se desi, ali nadam se da to bude eventualno u Derbiju sto da ne, iako verujem da smo od tih tamo preko puta bolji i da dobijamo. Ali to je druga tema.

Na miru cekamo sledece kolo. Do tada :film:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 22. коло ЈСЛ: Спартак - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

naravno da ne treba padati u euforiju nakon remija na JNA, aj što mi navijači, al' igrači nipošto. U stvari mislim da će im to skinuti određeni teret i da će igrati još opuštenije u nastavku prvenstva. greota je i ovo trošenje Pečnika na beku, mada on to odradi, ali treba nam on u ofanzivi. Ne smiju se dešavati ni onakve stvari da strijepimo i krademo vrijeme protiv ekipe koja nam iz dvije šanse daje jedand gol.

- Bajko - 6,5
- Pečnik - 7
- Pavićević - 6
- Kelhar - 7
- Mijailović - 7
- Kovačević - 7
- Milijaš - 6,5
- Lazović - 7
- Ninković - 7,5
- Mrđa - 6
- Dauda - 7


- Kasalica - 5
- Petković - neocijenjen
- Gogić - neocijenjen
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
Locked