23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by lucky#13 »

Nekada mi stvarno niste jasni sa pumpanjem ocena Ninkovicu :D :D :D
Milijas redovno dobija niske ocene,a vec 3 tekmu za redom je bolji od ninkovica i jedan od najboljih na terenu.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Либурнија »

Бајко 6,5
Нејц 7,5
Келхар 6
Саво 7
Мијаиловић 6,5
Ковачевић 7
Милијаш 6
Нинковић 7
Лазовић 9
Мрђа 6,5
Касалица 5,5

Вукан, Гогић и Љубо без оцијене.

Сејо 8
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by crazynorth75 »

lucky#13 wrote:Nekada mi stvarno niste jasni sa pumpanjem ocena Ninkovicu :D :D :D
Milijas redovno dobija niske ocene,a vec 3 tekmu za redom je bolji od ninkovica i jedan od najboljih na terenu.
Ti si vidio jedno ja drugo, tebi je bolji meni nije, mislio sam da je i ovo previsoko, nakon onakvog blejanja kad je izgubio loptu ispred 16. Nine angažovan, dosta dobrih lopti, vraćao se, pomagao odbrani.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by МоСа ВерСе »

Бајко 6 код гола је могао да улети у ноге.
Нејц 7
Келхар 6
Саво 6.5
Мијаиловић 6,5
Ковачевић 7,5
Милијаш 7
Нинковић 7
Лазовић 9 Тито лично вечерас
Мрђа 7
Касалица 6.

Измене неоцењене.

Ала смо задимили вечерас. :D :D

Пенал за Звезду чист као суза.
Last edited by МоСа ВерСе on Sat Apr 12, 2014 9:45 pm, edited 1 time in total.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by crazynorth75 »

Galeriju fotografija sa utakmice možete vidjeti OVDJE.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by naka »

Utisak se ne menja. Nikad više pojedinačno kvalitetnih igrača a nikad nisi siguran da vladaš situacijom. Odbrana sklona kiksevima, posebno ako ukrštaju brzi igrači. U pravo vreme postigli golove, inače bilo bi problema. Individualni kvalitet uz sreću prikriva nedostatke. Dovoljno za ovde, za evropu smešno.


Bajko-neocenjen. bili su opasni i odlično ukrštali ali slabo u okvir

pečnik-7 fudbalski pas za gol. 90% bi gledalo da je šutne..pozadi nije za ocenjivanje

Pavićević i Kelhar-6 uvek se može isto napisati za njih. Imaju čvrstinu ali su suvi prosek. Za ovu ligu solidni, za pristojnu Zvezdu treće i četvrte opcije i to da su 10 godina mlađi. Mlađi i brzi koji ukrštaju im oredstavljaju problem

Mijailović-6 borben, ali daleko od forme

Kovačević-7 Izrasta u pravog zadnjeg veznog. Duboko vrši presing, pokriva bokove, dolazi u završnicu

kapiten-6 kriterijumi pali, sećamo se kad je spavao, radujemo se kad mrda

Nine-6.5 čovek da igra na svojoj poziciji bi svaku utakmicu bio najbolji. Ovako čekamo da povuče ka sredini kako bi bio koristan. veliki posao završav a u defanzivi. A o klizećem kod 4:1 u dva igrača gde je velika verovatnoća povrede da ne govorim.

Laza-7.5 školski primer fudbalera. Žalosno što se vidi da je usamljen u idejama. Kad mu pomogne Pečnik i kad se Nine uvuče slučajno videlo se šta može. Danas odlično ali ostaje žal što nemamo igru gde bi sistemski dominirao (kao kod Pinta)

Mrđa-5.5 zbog gola. Muka mi je od padanja i simuliranja. Situacija gde Ninetu treba da odigra povratnu na šut i on daje jaku (da je ovaj primi) koju ovaj šutne na prvu daleko preko gola, govori o njegovoj fudbalskoj inteligenciji. Voleo bih da ima deset godina manje i da ulazi u igru.

Padalica-5 zaboravio sam koliko je glup, fudbalski nepismen, tehnički katastrofalan...

izmene-nebitne

trener- nebitan
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Либурнија »

Напредак у игри је видан иако то још није то пошто је доста празног хода као и неуштианости неких линија. Па ипак, неке ствари су унапријеђене. Капитен је неутралисан помјерањем Лазе према унутра и самим тиме је Лаза чешће у комбинацијама пред голом и у гол-шансама. Свакако да ово све још мора да се утегне и то не рачунајући проблем Милијаша. Оно што мене брине је то што не стварамо играче нити је иједан у најави који би, ако не сутра а оно прекосутра, могао бити носиоц игре. Не знам да ли је проблем у вољи или у томе што нам клинци нису тај калибар. Нинковић, Лазовић, Мијаиловић, Дауда па и Милијаш, све су то играчи који најкасније прекосутра неће више бити у тиму. Бојим се оног сценариа који је настао послије Пиксијевих титула тј. распродаје оне Жигине генерације коју је још Џаја селектовао - послије мене потоп. Додуше, има ипак један играч који би могао да постане будућност и носиоц игре - Стефан Бабовић! :mrgreen: :jelenko:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија, јасно је да је циљ ове године узети титули под цену неких потеза који ће нам се обити после о главу. Продаће се део тима, колико ћемо да зарадимо је баш дискутабилно, онда иде крпљење и опет нервирање.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Либурнија »

Па да... Ево овај Ковачевић нпр. - да су они весићеви фолиранти иоле размишљали фудбалски па и економски барем 2 потеза унапријед, ми би га имали већ пар сезона као формираног фудбалера. Мсм, бар на задњем везном можеш без великих ризика да истрпиш клинца. Е, али јбг, све од данас до сутра...Замало је чак и овај мали Лазовић, који је сада нсоиоц игре и златна кока, урнисан и пуштен будзашто у Швицарску. :twak: Срећом по нас, среће је ипак било више него памети.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Najdoski dr. Ilija »

Већ неко време сам мишљења да Павићевић и Келхар нису баш тако сигурни као што смо се у прво време понадали.
У Суботици киксирао први а вечерас други.
Сва срећа што примимо по један а дамо по 4-5 комада.
Иначе прибојавао сам се ове утакмице јер је ово била најтежа утакмица до сада у пролећном делу.
Кад га Лаза завуче на почетку пао ми камен са срца али онда несхватљиво повлачење иако је било још 80 минута до краја.
Дал је до тренера или играча, незнам, само знам да неваља а вечерас нам се није обило о главу.
Имали смо периоде добре игре и стварно су сви заслужили похвале па чак и капитен који је баш често на удару.
Коначно игра онако како зна и може, далеко је то од онога што би ми желели али бар показује жељу!
Без обзира на 4 комада мислим да Мрђа и Кас немогу заједно у напад јер су и један и други слаби на лопти.
Коначно у екипи имамо доста играча који су одлични техничари: Нине, Лаза, Нејц, Дауда па и Тенк и Кеп.
То се одмах примети у игри.
Мислим да су вечерас требали да добију шансу Рајко и Ракић, поготову што вероватно и један и други остају догодине!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Константин »

Боље издање него обично а зихераш ме чак изненадио у 2,.ПВ јер смо изашли из баба мода из ПП.
Бајко 5.5, закуцан за линију као и обично
Нејц 7, данас добар иако и даље тврдим да се не сналази на десном беку, супер је изгледао офанзивно али да нам требају у неком такмичењу дефанзивни задаци било би видљиво колико не игра оно што треба
Келхар 6.5, онај кикс у свијећа моду код гола остало коректно
Саво 6.5, са колегом се средио у одбрани али да играмо озбиљне мечеве онаквих голова би било колико хоћете, брзина...
Мијаиловић 6,5, ваљало би да је дефанзовно поузданији и дао Бог да не буде ровит
Ковачевић 7, солидан једино ме изнервирао у 2.ПВ када је скинуо Печнику шут и то не резонски према десној страни десном ногом
Кеп 6, одмах негдје на почетку губи лопту испред 16 и ладно гледа шта се дешава наредних пар додира противника, на неколико метара од њега, безобразлук, послије се нешто и трудио.
Нинковић 7, дефанзивно са кепа тата, данас мало ипак нервозан али добија ко зна који пут по носу исл.
Лазовић 8.5, фудбалски потези због којих се долази на стадион, не могу да дам 9 јер није био концентрисан читав меч у континуитету, да себи фор и оде лопта у аут. То у најјачим лигама не поје воде
Мрђа 7, прво оно главом се закуцава у супротни рогаљ, па онда када добијеш на ногу полубалон иде и волеј а не подметање ноге, али испунио квоту нападача, да о гол и над њим пенал.
Падалица 5, И ово му је пуно, клизећи насумице у празно који треба да покаже да се шатро бори, са лоптом на Ви, слабо се отвара за шансе, у финишу спринт по десној страни шаље противника по ћевапе и онда се сјети да не зна центрирати лијевом и симулира пад за жути картон. :povraca2:
Врста која изумире
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by Тони »

Бајковић - 6, морао много боље код гола. То што је шанса 1 на 1 не значи да треба да падне испред нападача па шта буде.
Џони - 7, данас не толико приметан у нападу колико раније, али махом због невероватног Лазовића на супротној страни.
Печник - и даље ван своје позиције.
Келхар - 6.5, доста добар посао уз жесток кикс код њиховог гола. Служиће нам сјајно до лета, али после тога бих га пустио даље.
Саво - 7, бољи део тандема.
Ковачевић - 7, данас доста допринео игри у нападу, чини ми се да напредује доста у том сегменту. Могао би јако добар играч да постане.
Милијаш - 6.5, слабије него у претходним утакмицама, а опет боље него у већем делу сезоне. Мало поправио прекиде, успева да заврне како треба.
Нинковић - 5.5, катастрофа, потпуно ван ритма, али и ван своје позиције као и целе сезоне. Труд је неоспоран, кривица свакако тренерова.
Лазовић - 9.5, шта рећи за овог момка? Па он је након повреде још бољи фудбалер и добио је оно што му је фалило свих ових година, а то је та спортска дрскост и безобразлук. Три гола и малтене асистенција код четвртог, скоро савршен меч.
Касалица - 5.5, игра да би се продао, али је у тандему са Мрђом унапред осуђен на пропаст. Фалио нам је Дауда, много више него што делује на први поглед.
Мрђа - 7, сасвим солидан меч, покушавао је да преузме Даудину улогу и извлачи се високо како би комбиновао са везним редом, што углавном слабо иде због мањка технике и креативности. Смањио шабанисање и изнудио пенал.

Вукан - 6, још једном добио мало времена у утакмици у којој је све било решено и нико нема намеру да игра фудбал.
Гогић - неоцењен, срамота је што нам улази задњи везни у игру уместо крилног нападача при вођству од 4:1. СРАМОТА.
Ненадић - неоцењен.
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by tsva »

Svaka ekipa koja Marakanu napusti ispod 3-4 komada ucinice to samo zato jer mi nismo igrali na nivou. Ubedjen sam da smo potencijalom u stanju i grobare da razvalimo uz 90 minuta ozbiljnog pristupa. Imamo za ovu shaban ligu vise nego kvalitetne igrace i skoro nas je nemoguce cuvati kad smo agresivni. Citav tim glavnog nam konkurenta ne vredi zajedno kao Lazovic i Ninkovic. I dalje se bijemo sa jednom rukom iza ledja zbog trenra i trulih kompromisa zbog koji vrlo verovatno nikada vise necemo izaci iz okvira seljackog kluba.

Izostanak Daude se video jer su napred igrala dvojica koji ne mogu loptu ustopati niti u igri ucestvovati. Zato smi i mali 30 minuta praznog hoda gde su nasi pokusaji izgledali tako sto bi raspali Mrtvijas nabio balon koji niko nije mogao da iskontrolise pa nam se lopta vracala kao bumerang. Na svu srecu pojedinacno smo bez konnkurencije pa uvek neko resi. Danas je to bio Lazovic (Robi hvala jos jednom). Cenim da ce Petkovic da ide od virusa do prehlade preko povrede itd.. do kraja sezone. Pecnik koji je klasa napred igra beka jer nas pozadi ne mogu ugroziti preko krila vec lagano kroz sredinu. Sve u svemu zalosno je sto zbog sranja igramo sa 70% mogucnosti. Pecnik izvan pozicije, Ninkovic izvan pozicije, Mrtvijas i Padalica izvan sporta, Drdja na granici i tako...

Trener nam je posebna prica. Dobar za Domzale, odlican al za Zvezdu to nije dovoljno. Ima on rezultate al ima i ekipu. Na klupi ni jedan decak. Izmena na 4:1 u 75 minuti. Izmene providne i moja baba zna da ulazi neki bezveznjakovic zadnji vezni izvan pozicije i tako. Gadi mi se kad na Marakani svaki put posle 1:0 mi idemo na kontru. moze to protiv Cernomoreca al protiv Cukarickog kad metnes prvi u trecem minutu onda u 20 treba da bude 3:0 i od poluvremena da igraju klinci a ovi roviti da odmaraju. U stanju smo da za 10 minuta razbijemo i razbucamo sve protivnike na Marakani. Dobar je to kvalitet.

Bajkovic - 6 - ne znam ni sam. Opet je spavao na liniji. 1 na 1 situacija nije nikad njegova krivica al nekako mi je bio bas lose postavljen

Mijailovic -6 - skroman ucinak

Pecnik - - sjajna asistencija, brdo fudbalskih poteza al ne na beku. Momku svaka cast an karakteru i disciplini. Zamislite da metnu Mrtvijasa na levog beka na sta bi to licili.

Kelhar - 6 - jedna grska koja nije bila tako kardinalna, desi se jebiga al je bas spor

Pavicevic - 6.5 - ne mnogo bolji. Jednako spor.

Kovacevic -7 - danas radio svoje. Takav je najbolji

Mrtvijas 5.5 - ovo pola je sadaka. Zasluzio je samarcinu jos napocetku kada je na nasem sesnestercu kapitenski prodao loptu i onda drkao kitu dok su se ostali polomili da je vrate. Tu ga je trebalo govnjavom motkom. Pokenjam se na takvog kapitena i primera drugima. Posle toga more balona. Malo bolji u drugom al dzaba je sve. Mi na toj poziciji imamo velemajstora koji tu ne igra. To je bolestan paradox.

Ninkovic -7 - jeste bio los al van pozicije. Ipak imao pas Lazovicu kod 4 gola majstorski. Mnogo se borio, uklizavao. Decko primi loptu u poziciji gde on ne moze biti efektian. Trenerova sramota i klupska

Lazovic -10 - 4 gola su njegova danas. Odigrao maestralno. On nam ga dodje kao nas Robben. Radio ej sta je hteo. Gledali malo i menadjeri. Koli ce ovog leta da se nakrade provizije?

Mrdja - 6 - izvukao penal, jedba cekao da padne i nasao se na pravom mjestu da pokupi Lazin itpadak al kad je bilo gusto nije ga bilo nigde. Fulao sanse, uzasan u polju. Veze s fudbalom nema. Pola svoje plate koju ne prima bi trebao davati Daudi

Padalica - 5 - more mrs


izmene bez ucinka na trenerovu dusu

Slovenacki Jankosan - moze i 100 zaredom da dobije al ne moze da me ubedi da nije jajara i ziheras. U neku ga ruku razumem al brate...

Sad pregurati Pazar i skoro da smo na cilju iako nam to verovatno nece nista znaciti ako nam mutljavine i mobbing nasih mafijaskih uprava napokon dodju glave. Nema sanse da nam neko na Marakani uzme bod. Steta sto se derbi igra kod njih jer bi ih inace bas naguzili. ovako ice se na neku nulu. Jaci smo mnogo.
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 23. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Чукарички

Post by dacha od bosne »

Prvo poluvrijeme sam odgledao na preskoke tako da ne mogu puno da komentarišem o tom dijelu utakmice.
Drugo mi je izgledalo sasvim dobro i iskreno sam bio iznenađen kako smo ga odigrali, jer sam se plašio da ćemo se opet povući i čuvati rezultat. Dobro je da su nas igrači demantovali i pokazali karakter, i nadam se da će u narednim utakmicama nastaviti sa sličnim (ili još boljim) partijama i donjeti nam titulu.
Svidjelo mi se i što sam vidio da naši igrači znaju da odigraju brze pasove po zemlji i tako stvore slobodan prostor i kreiraju dobar napad. Mislim da to češće moraju da koriste i da će vremenom to izgledati sve bolje i bolje.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
Locked