24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by garnett »

Il genio wrote:Zbog kartona Radnicki propustaju Petkovic, Mijailovic i Kasalica, a Mrdja i mislim Dauda su ugrozeni.
danke sen...
pa ko ce nama igrati napred i nazada protiv nisa?
za napad imamo mrdju koji je "ugrozen" u slucaju kartona, dauda verovatno ne igra posto je i dalje rovit, milunovic odrstanjen, na onjila se na racuna, kasalica kartoniran, znaci rakela stupa na scenu :koka:
u odbrani ce desno staviti pecnika, al koga ce levo?
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Тони »

Ти то озбиљно? :mrgreen:
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by garnett »

Тони wrote:Ти то озбиљно? :mrgreen:
sta? narano da ozbiljno :mrgreen:
levo nenadic, desno pecnik, u napadu mrdja i rakela :D
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Тони »

За тренутак ми се учинило да си заборавио на великог Љубу Ненадића. :mrgreen:
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by garnett »

Тони wrote:За тренутак ми се учинило да си заборавио на великог Љубу Ненадића. :mrgreen:
moro sam da "konsultujem" flash score i vidim ko nam je sinoc bio na klupi, pa sam "uvideo" macku nenadica, i resnje se samo nametnulo :lol:
inace ne bi ga se setio, jos 100 dana da sam razmisljao, posto nisam ni znao da je tu :mrgreen:
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

lucky#13 wrote:
Najdoski dr. Ilija wrote:Њуца је у праву за ону слику и радовање Арауха.
Свака му част!
Ипак је он још дете, у страној земљи, сам, како Лаки рече баш му није лако.
С обзиром на његове године, камо среће да се на њега рачуна у будућности!
Треба поменути и Вукана.
Када је судија свирао крај, скочио је са клупе, изнапушавао западни трибину и преко терена отрчао код наших! :D
Nisi nam docarao dozivljaj sa tekme :)

Ima na RSB klipovi posle utakmice sa Pazarom i vidi se slavlje i pogotovo Arauho kako skakuce. Inace naucio je srpski dosta dobro
Јесам нешто мало, тренутно сам на таблету па ми тешко да куцкам много, чим се дочепам лап-топа потрудићу се детаљније! ;)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Nolle »

Bajković 6 - Bez posla

Protiv "Reala" bih stavio Rajkovića na gol.

Petković 6,5 - Solidno odrađeno, nije imao dovoljno prostora za ofanzivu.
Kelhar 7 - Visoka ocena, zbog toga što nisu primili gol na izuzetno vrućem gostovanju.
Pavićević 7 - Visoka ocena, zbog toga što nisu primili gol na izuzetno vrućem gostovanju.
Mijailović 6,5 - Solidno odrađeno, nije imao dovoljno prostora za ofanzivu.

Štoperi ako budu odradili ovakav posao na derbiju, miran sam. Kelhar je dosta toga radio na 45 metara od gola i sekao dosta toga. Savo radi odličan posao isto, da ima 28-29 godina, ostavio bi ga i za sledeću polusezonu, ali krštenica... Zvezda treba da pravi tim za Evropu na leto. Napokon smo u njemu dobili štopera koji može, ume i sme da iznese loptu.

Kovačević 6,5 - Odigrao je prosečnu utakmicu
Milijaš 8 - Hvala kapitenu za tri boda. Možda nije istrčao dovoljno, možda nije uklizao dovoljan broj puta, možda se nije nudio mnogo, ali je nategao levicu i doneo tri boda. Kapitenu hvala ti!
Lazović 7 - Imao je par prodora, verovatno bi imao za pola ocene više da je dao gol iz penala.
Ninković 6 - Već nekoliko utakmica unazad najgori vezni igrač na terenu. Očekujem da presedi utakmicu sa "Realom".
Pečnik 6,5 - Dosta je pomagao odbrani, pretrčao je dosta, izborio penal. Htedoh i 7 da mu dam, ali Laza je po meni bio bolji.

Vezni red izgleda dosta dobro, iako je Nine zaista van forme već neko vreme. Praktično sem onog dodavanja Mijailoviću u poslednje 3-4 utakmice nije mnogo uradio. Kovačević takođe već neko vreme stagnacija, koja je dovoljna za ovu ligu, ali verujem da on može mnogo više. Pečnik više ne prodaje one "zezalice" kao ranije. Vidi se stegnutost, vidi se želja da se odigrava što sigurnije. U jesenjem delu mogao je da es vidi i po koji "potez", sada baš teško. Vidi se stegnutost, stegnutost koja nam u ovoj liniji tima ne treba. Fali im nešto da ih razmrda, ne može Laza sam da vuče, a vuče već dobre 4 utakmice sam, sa Milijašem. Mora da se priključi tu Nine ili Tenk da počne da bude malo bezobrazniji.

Mrđa 5,5 - Sem one šanse posle gola, kada je šutirao iskosa ništa drugo nisam video. Ne može sam u napadu. Treba mu neko pored da ga rastereti i navlači igrače da bi on mogao da ima dovoljno prostora.

Mrđu ne volim nimalo. Sebičan igrač koji bi sve prodao gol da da. Ne vidi slobodnog saigrača, svađa se oko penala, itd, itd... Kada je sam u napadu, vidi se koliko on ustvari ne zna i ne ume. Koliko je golova dao pored Daude, a koliko kada je igrao sam? Daudi da ljubi dupe što je dao ovoliko golova, i što će zbog njega opet u Švicu ili Austriju na leto.

Gogić 6,5 - Za mene solidna izmena, odigradio je dosta na sredini i pomogao Kelharu. Dosta toga je odigravao i u napdau na prvu.
Kasalica 6 - Solidno, pomagao pozadi.
Rakić neocenjen
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Тренутак кад је Шимић одбранио Лази пенал:

Image

Извињавам се због величине слике, нисам баш вичан овим стварима! :travka:
Last edited by Il genio on Sat Apr 19, 2014 9:10 pm, edited 1 time in total.
Reason: ispravljeno
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Markoss »

Taj Šimić je cigan i to baš veliki, čuo sam da je Robi razmišljao o njemu dok je ovaj branio za Jagodinu još. Slab je ovo bio fudbal, al nisam ni očekivao nešto više, iako sam se potajno nadao da bismo mogli da ih razbijemo na delove pred njihovim navijačima, u suštini sposobni smo za to. Utakmicu sam gledao nakon što nisam spavao 48 sati, pa mi je trebalo jedno 2,3 ponovo gledanja najboljih prilika i svega. I sad se postavlja pitanje ko da puca penal, zaista ne bih voleo da nam penal nešto odlučuje u ovoj sezoni, mada se meni Pečnik čini kao lik koji bi svaki put pocepao mrežu.

Bajković- 6, on ovog proleća gotovo da nema nikakvog posla, ne znam dal nam je neki protivnik napravio dve ozbiljne šanse, mada opet mi ne uliva poverenje, čini mi se kao da spava na gol liniji.

Petković- 6,5, on sve bolje igra, i tačno je da se i u odbrani ozbiljno popravlja, šteta je stvarno što je Laza bio povređen jesenas, inače bi dar-mar pravili (Darko-Marko :mrgreen: ).

Pavićević- 6,5, u njega imam poverenje od kad sam ga prvi put video, čisto je nazad fino.

Kelhar- 7,5 bolji od parnjaka, i moram da kažem da su oni odličan tandem za naše prilike, pa mi bolji tandem nismo imali- ne pamtim od kad, najbliže ovom je bilo Toške-Maksimović, ali ovaj drugi mi se zgadio, tako da moram da budem pristrasan. Sve u svemu, čisto je kao lud, i on ima taj neki zajeban stav, i žao će mi biti kad se ovaj tandem odvoji na leto.

Mijailović- 6, slabo je odigrao, očistio kartone, al i dalje ga gotivim ko brata.

Kovačević- 6, slabo i on, stvarno neprimetno, i red je da mu više uđe neki od onih šuteva sa 20 metara, recimo da na derbiju ode u rašlje.

Milijaš- 7,5, igrač utakmice, gol je remek-delo, ali i uopšteno je imao precizne pasove i nije se previše kurčio i bahatio, da budem iskren- nisam ga simpatisao ni u prvom mandatu, ali da ne beše one sezone kod Saleta, kada je Miki igrao kao privatnik, tačno bih ga gotivio sad, ovako kad se setim te tuge kod Saleta Delije, i dalje mi se sve zavrti u stomaku.

Ninković- 6, lomili su ga mnogo, ali i on je bio slab, ništa konkretno zaista, uopšteno mora više da se aktivira i da prva opcija u napadu bude ta da on asistira nekom od špiceva.

Lazović- 6, nervozan je bio dosta, jednom prilikom mu sudija nije svirao čist faul, a što se penala tiče, mora to više da ide, ovako kada po zemlji puca- to će golman da brani, ako ga pročita, ovako ako šutne visoku, nema teorije da je golman skine, pa sve i da pogodi stranu.

Pečnik- 6, trudio se i on, ali nije mu ništa išlo za nogom, ipak je uspeo da izbori penal- koji je bio čist i tu nema govora, pa ja ne znam jel može očigledniji penal da bude od toga da ga saplete sa leđa, ustvari može- da ga vuče, ali i ovo je bre definicija penala.

Mrđa- 5,5, užas božiji kako je on odigrao, jedini kog sam opsovao jedno 10 puta u toku utakmice, ništa nije uradio, i on svaki put popizdi na saigrača kad ne dobije loptu, a neki dan je u dve situacije mogao da izbaci čini mi se Nineta i Nejca da reše, al je on rešio da mrljavi i da šutira pa napuca igrača.

Gogić- 6,5, igrao je 20ak minuta, al je zatvorio sve prilaze ka golu, igrač skromnih mogućnosti, ali neverovatno koristan, pritom i deluje kao fin momak- mnogo mi je krivo što sam ga pljuvao kad je dolazio, izvini Gogara.

Kasalica i Rakić ništa nisu ni uradili, tako da nema šta da se oceni.

Sledeće kolo nažalost neću gledati, radni dan i termin mi nikako ne odgovaraju, ali nadam se da ćemo ih rutinirati, svi su nam potrebni za derbi, a Mrđi preti opasnost, tako da bi najbolje bilo da vidimo Rakića i Onjila od samog početka ili možda još bolje jedan od njih dvojice i Vukan.
Locked