24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

атомски мрав

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by атомски мрав »

Image :zastavaDS: :zastavaDS: :zastavaDS:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Loš fudbal, očajan teren, bezvezno povlačenje, ali glavni cilj je ostvaren, pomalo i sretno. Štoperi najbolji danas, za nijansu bolji Kelhar, sjajan gol kepa, očajni špicevbi, dosta loš Laza danas. Nineta su danas fino perjali po nogama, a umalo opet da dobije u vugla.da ocijenim dok je vruće :kreza:

Bajko - 6
Petković - 6
Pavićević - 7,
Kelhar - 7,5
Mijailović 6,5
Kovačević - 6,5
Miljaš - 7
Lazović 5,5
Pečnik - 6
Ninković 6
Mrđa - 5.

Izmjene:
Kasalica - 5
Gogić 5,5
Rakić - neocijenjen
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ružna utakmica na veoma lošem terenu. Važna pobjeda za nastavak niza ka tituli. Odličan gol Milijaša i dosta nepovezanih akcija, muljanja. Simptomatično je da imamo probleme sa izvođenjem najstrože kazne.

Bajko 6
Petković 6
Kelhar 8
Pavićević 7
Mijailović 6.5
Kovačević 7
Milijaš 7
Ninković 7
Pečnik 6.5
Lazović 6.5
Mrđa 5.5

Kasalica 5.5
Gogić 6
Rakić neocijenjen
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by redneck »

Jos jednom da se nacestitam toletu i fsslijama zenske familije,
kome oni i sa kakvim terenima dozvoljavaju da igraju prvu ligu.
U sfrjotu ovakvi klubovi sa ovakvim terenima bi bili isutirani iz opstinske lige.
Teren pofalickog je za ove jsl njive santjago bernabeu.
Jedan od ogromnih razloga zasto je Srbija prestala da proizvodi dobre napadace centrocampiste i fantaziste kao Piksi.
Ako je neko ocekivao neku rapsodiju od igre na ovom terene,
gde su Nineta tukli ko vola,
malo se zajebo.
Kapetan Miki i jos 6 pobeda.
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Либурнија »

Какав пројектил Милијаша ала Синиша Михајловић! :zastavaGRB: Када би кеп био тркач као Синиша, играо би у Челзију или Манчестеру стандардно. :guca:

Углавном кад смо ово прошли...ово је била заиста кора од банане, добар противник, врућ терен, промашен пенал, мало шта од игре и никакав терен. Ипак, ово нисам хтио да кажем пред текму да нас не уречем, али мислим да првенство није ријешено и даље без обзира на резултат ове текме.
Bajko 6
Petković 6
Kelhar 8
Pavićević 7
Mijailović 6.5
Kovačević 7
Milijaš 7
Ninković 7
Pečnik 6.5
Lazović 6.5
Mrđa 5.5

Kasalica 5.5
Gogić 6
Rakić neocijenjen
+1
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by naka »

Svi su trčali i borili se. Neki ne znaju, a neki ne mogu u Sejovom sistemu velikog ništavila. Teško nas je gledati i čini mi se još teže nego onda kad smo imali drva u timu. Jednostavno vidiš igrače ali se ne zna gde da trče i gde se kreću. Činjenica je da biju i da ne znaju a takođe da je i loš teren ali sedam puta su bile veće kaljuge kad su igrali Puxi i društvo pa utakmice nisu ličile na kažnavanje i sredstvo za ispiranje mozga. Jedino gde smo bili dobri to je u trčanju i presingu na loptu, ostalo blagi užas i imali smo sreće što su oni na nivou međuopštinske lige. Lepa pobeda, ružno nešto što liči na fudbal...

Bajko-5.5 neocenjen ali mi uvek deluje nesigurno.

Petković-6,5- mnogo bolji danas pozadi nego što zna. Mnogo bliži igraču a ubacivao se lepo i napred

Kelhar-6 zbog onih "pametnih" faulova na sredini (ispred zadnjih veznih kojih nigde nije bilo).

Pavićević-5,5 ispadao, kasno izlazio iz ofsajda, sporo i tromo izgledao.

Mijailović-5.5 zbog truda. Ništa nazad, napred takođe. Da su nas napadali više popio bi crveni. Ono kad su im mogli možda svirati penal, njegov propust

Kovačević-5 nit je oduzimao lopte, nit je predavao napred. Loša utakmica.

Kapiten-6 naravno zbog gola. Ostalo kao i pre. Napred jako i nikome, nazad precizno i do golmana.

Ninković-6 zbog batina i zbog 15km koje je danas pretrčao. U svakom trenutku je bio u trku. Znao da je i zadrži ali besmisleno za napred kad tamo nismo ni igrali.

Pečnik-5,5 trčao i trudio se, ali ništa sve u svemu.

Lazović- takođe kao prethodnik

Mrđa-5 kad je sam napred vidi se koliko ne može i koliko treba da se zahvali Daudi za svaki gol. Prvo mi je digao pritisak kad je Petković povukao kontru a on trčao iza njega, a za kraj i ono valjanje koje je proizvelo šansu njima iz ničega bi mu sve po spisku

Gogić-6. Zatvorio lepo kad je zamenio kapitena

Svaka čast na trudu i zalaganju. Uz drugarstvo koje je prisutno dovoljno je za ovakvu ligu iako ne postoji ni trener ni igra a samim tim ni budućnost. Bez akcije i šanse za sat i po loptanja, ako je i od seje mnogo je...A što je najjače spremni smo i znamo (bar poneko, što je dovoljno).
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by garnett »

jbte dal je moguce da ne mozemo naci igraci, koji moze da pogodi dva penala.. prvo miki, pa nine, pa mrdja i sada laza
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Дауда?
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Il genio »

Sampionska 3 boda. Ocajno smo igrali, teren nije nikakvo opravdanje jer je u Subotici bio jos gori, a odigrali smo neuporedivo bolje. Na penalima se mora raditi, vec 5 smo promasili ove sezone. Zalaganje za svaku pohvalu! Ako osvojimo titulu, ova pobeda, uz onu protiv Vojvodine, po mom misljenju kljucne.

Posle onolike prasine koja se podigla po medijima, ocekivao sam mnogo bolji ambijent. Mozda gresim, ali tako mi je delovalo preko tv-a. Ipak treba sacekati Najdoskog i MoSa VerSe sa lica mesta. :D

Bajko 6
Petkovic 6
Pavicevic 6
Kelhar 7 man of the match Image
Mijailovic 6
Kovacevic 6
Milijas 7
Ninkovic 6.5
Pecnik 5.5
Lazovic 5.5
Mrdja 5

Kasalica 5
Gogic 6
Rakic -
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Ганац »

Najdoski dr. Ilija wrote:Дауда?
Nameće se kao prinudno rešenje, inače mu ne bi dali ni da priđe lopti.

Bajko 6
Petković 6
Kelhar 7,5
Pavićević 7
Mijailović 6
Kovačević 6
Milijaš 7
Ninković 7,5
Pečnik 7
Lazović 7
Mrđa 5

Kasalica 5.5
Gogić 6
Rakić 6
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Il genio wrote:Sampionska 3 boda. Ocajno smo igrali, teren nije nikakvo opravdanje jer je u Subotici bio jos gori, a odigrali smo neuporedivo bolje. Na penalima se mora raditi, vec 5 smo promasili ove sezone. Zalaganje za svaku pohvalu! Ako osvojimo titulu, ova pobeda, uz onu protiv Vojvodine, po mom misljenju kljucne.

Posle onolike prasine koja se podigla po medijima, ocekivao sam mnogo bolji ambijent. Mozda gresim, ali tako mi je delovalo preko tv-a. Ipak treba sacekati Najdoskog i MoSa VerSe sa lica mesta. :D
Ај на брзака.
Потпуно си у праву за амбијент.
Какви црни 700 турака из фенера, њих укупно на трибини није било 700.
Чињеница је да навијају и седеће трибине али је тај притисак јако мали.
Највећа фрка је била кад Лаза није могао фа изведе корнер после промашеног пенала.
Пита ме лик који је стајао до мене: оћеш једну заставицу (Пазарову)?
Ја реко: ма јок, ладно ми рукама, мора да их држим мало у џеповима!
Иначе фрка после утакмице је почела баш на делу трибине где сам ја био!
На излазу сам присуствовао сцени где жандар држи уперену пушку за гумене метке уперену у балију!
Ја сам ноншалантно прошао а иза је настала фрка.
Утакмицу смо почели солидно, приметио сам да увек по 3-4 играча учествује у игри кад имамо лопту!
Гол дадосмо на време.
Уживо је изгледао фантастично!
После по обичају нешто стадосмо .
Да смо у дефанзиви играли на лопту подавили би их.
Овако играмо неку клинчеву зону и увек противнику остављамо доста простора.
Незнам како је вама деловало али мене је Тенк опасно разочарао.
Пар пута су га извозали ко на рингишпилу, испадао је ко из џипа!
Баш је онако конфузан.
Што се Мрђе тиче, свака му част на оним постигнутим головима али данас је био толико безобразан и неинтелигентан на терену да се мени дизала коса на глави.
За сада толико од мене, ако се сетим још нечега пишем!

П.С. Либурнија и Крејзи, матора дртина се данас подсетила на луду младост! :smeh:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Тони »

Свако ко данас Нинковићу да прелазну оцену је сурово субјективан. Дечко се распао, лепо је то што се он труди, али није довољно. Како му се накачи противник на леђа, падне. Како крене напред, изгуби лопту. Катастрофа.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Il genio »

Тони wrote:Свако ко данас Нинковићу да прелазну оцену је сурово субјективан. Дечко се распао, лепо је то што се он труди, али није довољно. Како му се накачи противник на леђа, падне. Како крене напред, изгуби лопту. Катастрофа.
U prvom je padao posle ostrih pogleda, a u drugom je dosta popravio utisak. Izgleda da su upravu neki koji tvrde da on ne moze da nosi nasu igru na losim terenima.
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Хлад Малиганович »

Ненад Мртвијаш, дабогда га Сејо... ааааа ево и титуле у одбојци, јао мууууккккееееееее....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bdEL74fg7-0[/youtube]
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 24. коло ЈСЛ: Нови Пазар - Црвена звезда

Post by Ганац »

Тони wrote:Свако ко данас Нинковићу да прелазну оцену је сурово субјективан. Дечко се распао, лепо је то што се он труди, али није довољно. Како му се накачи противник на леђа, падне. Како крене напред, изгуби лопту. Катастрофа.
Ja sam mu dao, i uvek ću mu dati, iz jednostavnog razloga:
- Došao je da pomogne,
- Bori se uvek pošteno i dobija uvek velike batine,
- Izjavio i potvrdiou intervjuu da neće uzeti pare ako ne osvojimo prvenstvo i možda i najvažnije
- Došao je kda su svi počeli da beže iz Zvezde.

Za njega sam rekao da je meni dovoljno da izađe na teren i ima prelaznu ocenu, a on se uvek ztrudi, i sada je zbog nosa mogao daodmara ali je rešio da igra, ovakav kakav je on je posle Laze,Daude, Nejca,Kelhara i Save naš najbolji igrač, igrač poteza, onaj koji rešava utakmicu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked