25. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички Ниш

musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 25. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички Ниш

Post by musemic »

Stenly wrote:
musemic wrote:Danas se šiša Real iz Niša...
Ako nam padne novčić,obavezno izabrati da u prvom poluvremenu napadamo na sever -
Koji je razlog? Tako je i Miki uradio, a ja se ukenjo bas zbog toga, rekoh gde sada nasli da menjaju majkumu...

Na kraju je OK.
Poslednje tri napadamo na sever u pp (drago mi je da neko razmišlja o detaljima) - želja je da na "jačoj strani (strani koja ti je talična)" daš dva-tri gola i rešiš utakmicu.
U drugom je, ako nema rezultata, nervoza... negodovanje sa tribina...bizarno je ali treba iskoristiti svaku prednost...
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: 25. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички Ниш

Post by Nolle »

Bajković 6,5 – Posle dugo vremena, imao je par intervencija, pa da ga nagradim malo. Volim kada je golman neocenjen, ali eto

Pečnik 6,5 – Zaista korektna utakmica Nejca, vidi se da je trenerov ljubimac. Gde god da ga staviš, odgradiće posao
Kelhar 7 – Hladnokrvni Slovenac! Čisti bata sve, i noge i lopte i šta treba... Kada sledeće zime padne sneg, znam koga da zovem da čisti. :)
Pavićević 6,5 – Neko je već spomenuo, ima tu nezahvalnu ulogu da iznosi loptu, jer je tehnički potkovaniji od dva štopera. Da igramo u 4-2-3-1 formaciji, loptu bi verovatno iznosio jedan od zadnjih veznih, ovako mora štoper.
Nenadić 6 – Korektno je odradio posao, neću da grešim dušu. Džoni, vraćaj se! :)

Lazović 6 – Mlako je nekako odigrao, udvajali su ga dosta, malo se u drugom poluvremenu rastrčao, ali dobro je što ga je Stojanović izbacio.
Kovačević 6,5 – Jedna ona bomba će do kraja sezone ući. Koliko ga neće majku mu. :)
Milijaš 6,5 – Korektna utakmica, asistencija za gol kroz linije tima.
Ninković 7,5 – Diže formu Nine pred derbi! :)

Mrđa 7,5 – Mrđa u 4-4-2 formaciji i Mrđa u 4-2-3-1 formaciji, nije isti igrač, i to je juče pokazao. Pored njega bilo ko može da igra, samo mu treba neko da mu stvori malo više prostora, tada i on izgleda bolje na terenu. Pretrčao je juče baš dosta opet, imao je prostora.
Rakić 7 – Bravo za gol, posle duge pauze, napokon starter i gol. Svaka čast!

Gogić 6 – Standardna izmena već, u predaji lopte juče je bio loš.
Savićević 6 – Pokazuje naznake, ali bez konstantnosti nema tu šta da se priča. Mora da igra da bi nešto moglo da se kaže.
Onjilo neocenjen – krivično da odgovara onaj koji ga je doveo
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 25. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички Ниш

Post by Ганац »

- Bajko - neocenjen
- Pečnik ,7
- Pavićević 6,5
- Kelhar 7
- Nenadić 6
- Kovačević 7
- Milijaš 6,5
- Ninković 8
- Lazović 6,5
- Mrđa 6,5
- Rakić 7

- Gogić 6,5
- Savićević 6,5
- Onjilo - neocijenjen



Igrači Napretka 10. (mali off, ali moram)
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 25. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички Ниш

Post by МоСа ВерСе »

Либурнија wrote:Нејц и Келхар нису једини Словенци у екипи. Славе је и физички и фудбалски стасао тамо иако је поријеклом са јужне пруге. Словенци су идеални играчи за нас - германски тврдоглави и упорни, ладни ко шприцер али и врући кад се наложе а свакако капирају наш Балкан-фазон (и обожавају га заправо). Нејц и Јака Блажић су школски примјер таквих Словенаца. Ја сам већ раније размишљао када се лутало са тренером, да доведемо неког тренера из Дежеле, размишљао сам о Прашникару тада који је имао искуство Бундеслиге. Управо зато што су Словенци странци (оно, нема лако ћемо, ми смо другари) али и домаћи пошто се знамо, је ли... ;) А нема ни језичке баријере као код "правих" странаца.
Мој болд: за ово су највише Босанци заслужни. :lol: :lol:

ПС - Извињавам се на малој дигресији, али сам мор'о себи одушка да дам.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 25. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички Ниш

Post by lucky#13 »

- Bajko - neocenjen
- Pečnik 7
- Pavićević 6,5
- Kelhar 6.5
- Nenadić 6
- Kovačević 7.5 Uz Rakica najbolji na terenu i to na oba dela terena. Mada i dalje vazi da je spor u predaji lopte!
- Milijaš 7
- Ninković 7
- Lazović 6,5
- Mrđa 6,5
- Rakić 7.5 Decko me je odusevio. Za kasalicu je Vilja licno. Oduzeo je jedno 5 lopti na 20m od gola.

- Gogić 6
- Savićević 6
- Onjilo - neocenjen

HOCU REGANÃ! :)
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 25. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Раднички Ниш

Post by Константин »

Ништа специјално нисмо видјели, али успјешно отаљали меч који нас је одвео на +6. Оно што ми је било драго је 2ПВ гдје напокон нисмо чували резултат зоном већ играли оно што и треба против ЈСЛаша, а то је "тика така" гдје сада имамо неколико играча који фино играју пас игру. Водим, имам лопту и нападни ме фрајеру је пеницилин када су у питању ЈСЛ екипе.
- Bajko - 6, и даље без неког посла али некако ми не улијева повјерење
- Pečnik 7, поштено одрадио
- Pavićević 6.5, не посебно запажен али и боље је да га се не сјећамо послије текми као претходника
- Kelhar 6.5, слично, не велики зналац али једноставан играч, са њим је добро упарити брзог штопера који зна са лоптом (за Европе)
- Nenadić 6, борио се поштено у складу са својим скромним могућностима, центаршут бољи од Рајиног роба
- Kovačević 6.5, мора да осјети боље тајминг када да одигра а када да пренесе лопту, уз трчање и овај апгрејд могао би да буде неки нови ИСах
- Milijaš 6, одлична асистенција али се опет показало када се мање подреди тиму да је кориснији и за тим и своју статистику
- Ninković 7, горе, доле, пас, асистенција, то је оно што се очекује од играча ЦЗ на средини терена
- Lazović 6, за нијансу бољи него прошлу, када је у ПП шутирао вањском кроз постављен блок морао дати десно Мрђи. Опраштам му што нема континуитет јер знам да може на дербију одиграти како треба
- Mrđa 6.5, опет виша оцјена због гола
- Rakić 7, писмен гол, чекао играча иза леђа који може или по ћевапе или да га руши и послије рутински

Са Вуканом се треба појединачно порадити и фудбалски и ментално, може сигурно боље али је још мекан.
Врста која изумире
Locked