26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

gorance
Новајлија
Posts: 47
Joined: Fri Apr 05, 2013 1:58 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by gorance »

sta napusavate tsva ???

covek je u pravu, samo dete od 10 ljeta moze da veruje u bajke da smo posteno zaradili 15 pobeda zaredom , sa ovakvim timom, igrom, trcanjem i svim ostalim

znaci postene su koliko i titule jsdpa u prethodnih 6 sezona, pa vi sami racunajte

titulu izgubiti necemo, ali ne sto imamo mocan tim , vec sto imamo sns, kokezu i vucica

njima da se zahvalite, bez njih zvezda bi bila trenutno druga na tabeli
da ne razglabam sada, posebno sam razocaran starijim forumasima, koji valjda znaju sta je pravi fudbal a sta zajebavanje na terenu, cukaricki 4 1 , ej bre, nismo posteno potrcali 10 min , a ti dobijes 4 1 , jel se vi to zajebavate

jsdp je kanta od tima, gori su cak nego jesenas, i ti si uspeo da puknes od njih
penali posebna prica, onako ne sutiraju ni petlici , ne zna se ko izvodi nego se igraci prisecaju razgovora izmedju sebe od pre par dana, pa je Ninkovic rekao Miljasu da ce onda izvodi penal, kao ispred zgrade , to je taj nivo

budite samo srecni jer zvezda ima plus 3 i 4 kola i medjusobni skor bolji, to je premija za ovaj tim

Slavisa hvala brate, ali eto uzmi titulu, popuni CV i naplati to u Kini negde, ovakav trener sa ovakvim zamislima , gde Pecnika tokom sezone stavi na mesto beka, to je origanal, treba da se kaze
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by МоСа ВерСе »

Имам питање за све који мисле да ненормално намештамо и затварамо утакмице: Ако сте тако сигурни да намештамо, што не уложите неке велике паре на кладионици па да живите лепо? И што кладионица не затвара велике уплате на Црвену Звезду као пре неко коло кад је Жељо играо кући против Челика из Зенице? Јуче затворена двојка на Зрињски и милион других примера.
ПС - Либурнија, ја ти послах оне поруке, али не знам јеси ли добио.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Ja nemam pojma da li smo zatvorili, ali utisak mi je bio da smo u nekim utakmicama bili zaštićeni i favorizovani od sudija što se do ove sezone rijetko dešavalo. Mislim da ekipi ovog kvaliteta nije problem dobiti većinu utakmica u JSL koja je sad nekog trećeligaškog ranga, ali derbi je simptomatičan. Ljudi, ovaj Partizan je natprosječna JSL ekipa i ništa više. Da su juče imali Vukića, Ilića, Lazara i Tomića, tako bi nas razvalili da bi ostala sramota za sva vremena. Juče nisu mogli da potpuno naplate dominaciju njihovog trenera samo zato što numeju. Do skora smo im se smijali, a sad su nas bukvalno ponizili igrom. Šta mi vrijedi sad 15 pobjeda nad klubovima u raspadanju? Vrijedi te titule, koja će se upisati u statistiku, vrijedi par sjajnih akcija koje su odradili odlični igrači koje imamo sad i ne za par godina, i ništa više. Derbi ih je devalvirao. Šta je zalog za budućnost, osim toga što ćemo odigrati kolo više u Evropi, prije ispadanja? Koliko će da vrijedi Lazović koji je vraćen na nivo iz Borca i koliko će finansijski pomoći klubu njegova prodaja? Ko je bar iole pripreman da naslijedi prvotimce, kad počne rasipanje? Vidite li gdje su Partizan dovele silne titule koje osvajaju mutne uprave kojima je fudbal nisko na listi prioriteta? Samo, mi smo sa svojim dugom u mnooogo goroj poziciji od Partizana. Rendžers je 2 godine prije propadanja uzeo titulu.

Izgleda da će biti privatizacija ili propast.
Zvezdaš. Robista.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by lucky#13 »

Iskreno ko misli, da smo neku utakmicu zatvorili taj se bruka. Prica Vucic i ta sranja vrede samo u ovoj paranoicnoj Srbiji. Jednostavno ovaj tim je kvalitetniji od protivnika i pobedjivao je lagano, pobedio bi i u derbiju da nismo izmisljali taktiku.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

Ni ja ne vjerujem da namještamo. I moram da repliciram Beari...mi od države nemamo ni pola podrške koju su grobari imali deceniju i više. Onakva otimanja, lopovluke i namještanja ne mogu da nam prismrde pa i sve da smo do sada neke utakmice zatvorili.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Il genio »

Moje misljenje je da su kod nas u poslednjih 20 godina, manje-vise nereguarna sva prvenstva. Dok smo jos bili sa Crnom Gorom, vazilo je pravilo da ko napravi dil za Zetom i Sutjeskom i pobedi tamo, taj zavrsava 90 posto posla oko titule. Kasnije su ulogu tog jezicka na vagi preuzeli neki drugi timovi u Srbiji.

Takodje bitan faktor u celoj prici je sudijska organizacija. Ne mora ona da pogura jedan tim, dovoljno je da drugi koji se bori za titulu malo spotakne.

Ipak, uvek se vodilo racuna o nekakvoj ravnotezi, pa nije dopustano ni Zvezdi ni Partizanu da povezu vise od dve titule. Presedan je nastao u poslednjih 6 godina gde je Partizan bezobzirno eksplatisao kako te svoje filijale po Srbiji, timove koji su se njima sklanjali, a protiv nas ginuli kao da im je poslednja utakmica u zivotu, tako i sudijsku organizaciju, koja je bila tu da priskoci u pomoc kada je gusto.

Sa tim je prestalo krajem prosle kalendarske godine, a usudicu se reci, imam utisak da su uloge zamenjene. Sad mi mnogo lakse izlazimo na kraj sa nekim ekipama, koje ginu do poslednjeg atoma snage protiv njih. Nas sudije nisu pogurale ove sezone, bilo je po par gresaka na nasu stetu i u nasu korist, ali su zato nih ojadili na dve kljucne utakmice protiv Pazara i Vojvodine.

Ja se ne stidim ovakve titule, jer je nemoguce drugacije. Stidim se fudbala u Srbiji.
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Stenly »

lucky#13 wrote:Iskreno ko misli, da smo neku utakmicu zatvorili taj se bruka. Prica Vucic i ta sranja vrede samo u ovoj paranoicnoj Srbiji. Jednostavno ovaj tim je kvalitetniji od protivnika i pobedjivao je lagano, pobedio bi i u derbiju da nismo izmisljali taktiku.
Tako je, prosto.

A @Denis Rodman da su nas razvalili sa igrom jesu, u prvih 15min, posle sem jedne kontre u drugom poluvremenu nista od njih nije bilo, cak smo mi u vecem delu igrali nasu igru iako je Slavisa izmisljavao toplu vodu. Da smo igrali bre kako znamo, sa igraccima na svojim mestima, i malo vise sa mudima, verujem da bi prosli ko Cukaricki. Krnuli bi oba penala plus Mrdja, bilo bi oko 3-1, 4-2 lagano. Juce je Slavisa usrao i gotovo!

Slavisa je zrtvovao momke!
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Il genio wrote:Moje misljenje je da su kod nas u poslednjih 20 godina, manje-vise nereguarna sva prvenstva. Dok smo jos bili sa Crnom Gorom, vazilo je pravilo da ko napravi dil za Zetom i Sutjeskom i pobedi tamo, taj zavrsava 90 posto posla oko titule. Kasnije su ulogu tog jezicka na vagi preuzeli neki drugi timovi u Srbiji.

Takodje bitan faktor u celoj prici je sudijska organizacija. Ne mora ona da pogura jedan tim, dovoljno je da drugi koji se bori za titulu malo spotakne.

Ipak, uvek se vodilo racuna o nekakvoj ravnotezi, pa nije dopustano ni Zvezdi ni Partizanu da povezu vise od dve titule. Presedan je nastao u poslednjih 6 godina gde je Partizan bezobzirno eksplatisao kako te svoje filijale po Srbiji, timove koji su se njima sklanjali, a protiv nas ginuli kao da im je poslednja utakmica u zivotu, tako i sudijsku organizaciju, koja je bila tu da priskoci u pomoc kada je gusto.

Sa tim je prestalo krajem prosle kalendarske godine, a usudicu se reci, imam utisak da su uloge zamenjene. Sad mi mnogo lakse izlazimo na kraj sa nekim ekipama, koje ginu do poslednjeg atoma snage protiv njih. Nas sudije nisu pogurale ove sezone, bilo je po par gresaka na nasu stetu i u nasu korist, ali su zato nih ojadili na dve kljucne utakmice protiv Pazara i Vojvodine.

Ja se ne stidim ovakve titule, jer je nemoguce drugacije. Stidim se fudbala u Srbiji.
Odličan post, Genije, sa sve zaključkom!

Kad se sve sabere i oduzme, doćemo do titule zasluženo prije svega kvalitetom i tuđim nekvalitetom. Možda - možda nam je obezbijeđeno tek toliko da se do iste stigne bez trzavica i rizika, kako bi neki bili zadovoljni, da ne kažem namireni. Tako gledano, ne bih rekao ni da su sve Partizanove titule od ovih 6 nezaslužene, jer kad mi u derbiju sa igračem više na Marakani ne možemo da im priđemo, a oni se plasiraju u LŠ, šta onda da pričamo? Velike krađe su bile onda čini mi se kad su uzeli prvu titulu u nizu, gdje je svako malo svirano nešto za njih, pa kod Janevskog gdje smo imali vjerovatno najgori sudijski tretman u istoriji, onda kod Robija kad smo ih stigli do derbija, pa su nas tamo istukli, i onda kad su poslije Šamroka došli na +10. Uglavnom smo im svesrdno pomagali raspadanjem, a oni su dovršavali posao.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

По мени ми ове године нисмо протежирани ни мање ни више него свих ових година!
Ове године имамо за наше услове добар тим и колико толико нормалног тренера и зато смо ту где јесмо.
Родмане ја бих на твоју листу гробарских крађа додао и ону када је тренер био Кратко када нам у дербију нису свирана два чиста пенала, један над Лазетићем и један над Кадуом!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Dennis Rodman
Члан клуба
Posts: 1550
Joined: Mon Oct 07, 2013 10:55 am

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Dennis Rodman »

Najdoski dr. Ilija wrote:По мени ми ове године нисмо протежирани ни мање ни више него свих ових година!
Ове године имамо за наше услове добар тим и колико толико нормалног тренера и зато смо ту где јесмо.
Родмане ја бих на твоју листу гробарских крађа додао и ону када је тренер био Кратко када нам у дербију нису свирана два чиста пенала, један над Лазетићем и један над Кадуом!
Jeste, ne može čovjek ni da se sjeti svega :lol:
Zato, sad kad im se vrati sve to, neće mi biti žao, a generalno ne mogu reći da ih mrzim.
Zvezdaš. Robista.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

Jebiga...

Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Тони »

Изгубили смо од тима коме је стуб одбране Воја Станковић, а ударна игла Витез Која. Што неко рече, требају му два менаџера само да га лажу да је фудбалер.

Што је најгоре, раније смо губили јер смо мислили да смо јачи па били сурово отрежњени. Сад смо изгубили јер смо јачи, ал нам је лакше да глумимо пичке него да играмо фудбал.

Прелазну оцену заслужују Бајко, Мрђа и Саво, иако су и они имали своје лоше моменте. Оној двојици који шутирају пенале ко девојчице не желим ни име да споменем.

Стока већ годинама прави овакву атмосферу пред дерби на ЈНА, али јуче су дефинитивно превазишли себе. Прво је 40 малоумника напало двојицу наших и поскидало им обележја. Сат времена пре почетка ушло 10 Заборављених на наш део истока, стоје и провоцирају, мурија 20 минута гледа и не пада им на памет да реагују. На крају храбро крећу са рафалом топовских на нас, јебе им се што има жена и клинаца. Успаничени људи крећу да прескачу ограду како би прешли на север, а преплашени пандури их пендрецима враћају назад. У свој тој гужви ја падам са шипке и уништавам колено по други пут у годину дана. Резиме дербија - понижавајућ пораз, избијене паре из новчаника и молитве да нисам ништа сломио.

Јебем ти све, ја не знам зашто ми све ово треба. Седам година трпим ово испишавање по свом клубу, али први пут директно од играча и тренера тог клуба.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 26. коло ЈСЛ: Партизан - Црвена звезда

Post by Il genio »

Тони wrote: Оној двојици који шутирају пенале ко девојчице не желим ни име да споменем.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MUTe_7GjUlI[/youtube]

:lol:
Locked