27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Beara_Vladimir »

Posle ovakve utakmice komentarisati igru je besmisleno. Nikakvog napretka nema, naprotiv. Iz kola u kolo nazadujemo, ne igramo apsolutno ništa. Vidi se koliko nam znači Dauda. Posle samo napadajte i tsva i mene kada napišemo nešto o zatvaranju. Kako uopšte komentarisati utakmicu u kojoj se trener gostujuće ekipe više raduje našoj pobedi nego Stojanović? Što se tiče titule, stvar je jasna. Treba dobiti Slobodu u gostima i to je to.
Last edited by Beara_Vladimir on Sat May 03, 2014 10:38 pm, edited 1 time in total.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by lucky#13 »

naka wrote:Nine-5,5 kao i prethodnik. Trčanje do iznemoglosti i okrene se i vidi da nema nikog ni da isprati u presingu nit se priključi negde. (laki dal gledaš neku utakmicu uživo?)
Ovu nisam, jer nisam mogao po kisi da se cimam iz pionira (uvek prioritet) do marakane.

Sto pitas?
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by naka »

Ništa lično. Preispitujem sebe.

Malo mi samo nejasno, što konstantno govoriš kako je igra sve gora i gora a kako je kapiten sve bolji i bolji. Ne znam da li vidiš neku vezu, koja je u prethodnih X godina uvek bila jasna.

Da prevedemo na košarkaški termin koji ti je bliži: to je kao kad Gurović da 25 poena i mi izgubimo. U stvari ne. Gurović je znao. To je kao da igru organizuje Vuk Radivojević, šutira kad hoće, gubi lopte kad hoće dođe do nekog učinka a mi...kanal.
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Pravednik »

Sve ste rekli i glupo je ocjenjivati tim koji se trudi ali ih je ovaj budalas Sejo totalno upropastio (ko da je sa Radonjicem rod).
Bajku zelim sto prije da vidim ledja jer on vise razmislja o navijacima nego o utakmici
Pecnik jadan gine na beku a razbijao bi tudju odbranu
Mijailovic , danas manje bezobrazan, neka pokaze muda u Uzicama
Pavicevic, pokidao se jadan do sada dobro je ikako ziv
Kelhar, krpi kao pravi half zna ponekad da zabrlja ali ovo je ok
Kovacevic, sve losiji i losiji, u Uzicama je njegova utakmica zivota
Mrtvijas, tu je zbog prekida i penala, sto ga ne izvede prije 7dana nesreco jedna
Lazovic, igra za sebe i menadzera, sve vise me razocarava a i jos nekoga
Nine, na pogresnom mjestu igra i to jako lose, Uzice i za njega kljucna utakmica
Mrdja, jebem li ga trpa a da ni sam ne zna kako
Kasalica, kakav pajser od igraca

Gogic, uvijek posteno odigra pa sta mu Bog da
Krneta, odmah se sjetim one utakmice zbog koje je Robi otisao

P.S. Juce u Uscu vidim Daudu sa nekim svojim rodjakom, pitam ga kako ide sa povredom a on se samo nasmija i namignu.. Kako bi nam on valjao jer je ubjedljivo nas najbolji igrac.
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Il genio »

Osecam se malo neprijatno posle izjava njihovog trenera. Razumem da je nas navijac, ali radovati se porazu svog tima nije bas normalno. Skoro smo gledali kako Pojet sa Sanderlendom izbacuje Celzi iz sampionske trke, klub u kome se proslavio kao igrac. Mozda je trebao da par najboljih igraca ostavi na klupi, ipak ide na megdan pretendentu na titulu, nema tu st da se trazi...

Mi, kao i nas fudbal smo zreli za jedan veliki remont. Imamo podrsku vlasti, preuzeli smo savez, moramo iskoristiti situaciju i sprovesti velike reforme. Ako to ne uradimo, ova titula, kao i sve buduce,nece imati nikakvog smisla. Fudbal je trenutno mrtav. O tome vise na kraju sezone

3 boda i konacno skolski izveden penal su jedini pozitivni utisci. Mrdjina sebicnost, kao i Bajkovo izdrkavanje(izvinjavam se, ali stvarno ne mogu da nadjem prikladniju rec) nad Pecnikom najnegativniji.

Idemo u to Uzice po titulu. Kakvu takvu, ali prvu posle 7 godina.
User avatar
Константин
Члан клуба
Posts: 1989
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:11 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Константин »

Друго полувријеме шампионско, савјетовање на полувремену од стране неколико хиљада тренера са трибине је баш уродило плодом. :jelenko: Сејо опет са непотребном формацијом без амбиција да играмо фудбал, тако да испада да мртви гробари више желе 7. титулу за редом него ми да прекинемо предугачки пост у распалој лиги.

Бајко -, шта он има да се истреса на неког
Печник 6.5, бори се коректно иако би га сваки полутренер ставио испред Петковића
Мијаиловић 5.5, није шутирао пенал како је најављивао по новинама али јесте промашио зицер
Павићевић 7, ваљда се није повриједио теже већ се распада од умора
Келхар 6.5, његова стандардна ЈСЛ партија
Тенк 5.5, исто класика, бори се али углавном фали му пас и тајминг када да пренесе лопту
Нине 5.5, танко додуше више пута није ни могао да оигра ништа паметно, супротно од Лазе а нема Дауде да се одигра неки пас када нападамо окомито, не знам да Дауда нема повреду џепа због чега је завршио сезону на овакав начин
Мики 6, школски пенал, зашто није узео лопту испред Мијаиловића овако на дербију
Лаза 5, класика када је игра без игре, већ размишља о одласку, удара и нервоза јер како објаснити оно дерање када није асистирао за гол
Падалица 5, колико сам могао да упратим ни један једини нормалан потез на утакмици, одвратно за гледање.
Мрђа 6, дао оно најбитније, а послије играо за себе да набаци још неки гол на листи стрелаца

Сејо-пичкетина. И још стручњаци најављују 40.000 људи...
Врста која изумире
User avatar
DEZ
Новајлија
Posts: 64
Joined: Mon Apr 28, 2014 4:42 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by DEZ »

Убитачан пресинг у првом полувремену, противник није знао где се налази, задовољан сам са мотивисаношћу, борбеношћу и физичком спремом. У завршници превише брзоплето, без концетрације са понеким идиотским потезима. Да је Дауда ту било би лакше. Друго полувреме, летећи лампиони... и гол. па опет лампиони, коа најјачи утисак у другом делу, где је екип настваила да пристиска и нападачки игра коио јој је фисичка спрема дозвољавала, наши играчи имају одличну технику и контролу лопте, само је проблем коме и кад је додати.
Можда је било и превише песама против радета у односу на про Звездине.
Пенал не знам јел био, видећу снимак. Два поништена гола такође..
Победићемо све четири до краја, да овим што намештају гол разлику зачепимо уста лоповска.
Газимо до титуле. Звезда је шампион...
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Il genio »

DEZ wrote: Победићемо све четири до краја, да овим што намештају гол разлику зачепимо уста лоповска.
Газимо до титуле. Звезда је шампион...
Ne povecavaj! :mrgreen:
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by lucky#13 »

naka wrote:Ništa lično. Preispitujem sebe.

Malo mi samo nejasno, što konstantno govoriš kako je igra sve gora i gora a kako je kapiten sve bolji i bolji. Ne znam da li vidiš neku vezu, koja je u prethodnih X godina uvek bila jasna.

Da prevedemo na košarkaški termin koji ti je bliži: to je kao kad Gurović da 25 poena i mi izgubimo. U stvari ne. Gurović je znao. To je kao da igru organizuje Vuk Radivojević, šutira kad hoće, gubi lopte kad hoće dođe do nekog učinka a mi...kanal.
Pa komentarisem i ocenjujem samo ucinak na terenu. Igramo ocajno, dajemo golove na njegovu nogu. Da drugi igraju bolje,on bi bio losiji. Ovaj tim je za ovu nasu ligu pojedinacno strasan i kladim se da bi uz nekog stranog trenera odresenih ruku bez udela svlacionice igrali odlicno.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by carapan »

Ja vas razumem sve...Odavno pratimo fudbal, tako da smo svega svesni, a ponajvise ove lakrdije od nase lige godinama..

Ali, mene ne zanima kako..I bas nemam ni malo stida, da ga je danas i sam Mojsilovic dao licno..Dosta smo bili gazeni, ponizavani i dosta godina nam je titula otimana.. Red je da nam se to vrati, a mislim da danas kod oba gola su bile ciste situacije.. To sto grobari kukaju, njihov jbni problem, ali nisam cuo nijednog grobara, da je rekao da penali nisu bili ni u derbiju, a ni danas, kada su videli ponovni snimak..

Jos 2 da se radujemo..Jos 2 da slavimo.. Jos samo 2 do titule !!!!

:zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Stenly »

Gazimo sporo ali gazimo. Beara i Tsva sve znaju o zatvaranju. Verovatno ste uplatili u svim kladionicama u Vasem gradu. Koliko su zaradili, recice nam posle Voše! Mozda nas pozovu i da proslavimo sve ovo, i da se malo opustimo. Em Zvezda prva, em nam obezbedi da nakon 20 zatvorenih tekmi jedemo i pijemo skoro ako ne i u stvari za DZ!

Slaviša isto kao do sada, ne uči na greškama.

Pečnik bek - katastrofa, nije kriv vec trener.
Mijailovic - pojma nema, gde su prodori, gde je enregija i pozadi slab

Svi u padu forme, sem Pavicevica pa i Mrdje. Mrdja ga meta svima.

Da prebrodimo UE pa da slavimo.

Pazite, nije lako dobiti 15 utakmica, svi znamo koliko smo strepeli do 90-tog u dosta utakmica, sem Beare i tsv-e, koji znaju da su zatvorene - blago njima, pa šeretski gledaju svaku tekmu!

E sada, posle tih 15 utakmica i to kakvih i pod moranje, dodje do pražnjenja...i sve je to OK.
Ali iako sve to ima udela, najvise nas sada cepa Slaviša. Pa čoveče oćeš usrati sada na kraju, aman! Igraj kao što si i igrao sa igračima na svojim mestima.

Ili, će Slaviša ceo zivot ovakav ostati, neki poluzatvoren tip u svim segmentima, i dokle god ima rezultat, on od svoga neodustaje. Sad možda je to ok, možda, za ekipe, prve su, slave se Titule i td. ali nije ok za gledati!


@DEZ

Pozdrav za tebe, secam se tvojih komentara na Zurnalu i uopste. Ubijali su! Gde ih sada ima? :kolce:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by carapan »

Mali off

Vidite, recimo ovo grobari zaboravljaju, i niko da spomene nigde od njih recimo..

http://www.sportal.rs/news.php?news=97722" onclick="window.open(this.href);return false;

Ili recimo kukaju danas, kako je sudija sudio penal, kada je Kasalica to tek pokazao..Pa pogledajte ovo, jesenji deo ove sezone..Nadjite na 4,35 kada Jojic ladno uzima loptu u ruke, sudija nem, i tek posle toga se cuje pistaljka.. Da li bi iko u ovakvoj kradji ikada bio prvak?!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=eWLD5WkSKCs[/youtube]

Ko im jbe mater..Otimaj titulu !!!!
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Тони
Члан клуба
Posts: 217
Joined: Wed Mar 27, 2013 11:47 am

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Тони »

carapan wrote:Ja vas razumem sve...Odavno pratimo fudbal, tako da smo svega svesni, a ponajvise ove lakrdije od nase lige godinama..

Ali, mene ne zanima kako..I bas nemam ni malo stida, da ga je danas i sam Mojsilovic dao licno..Dosta smo bili gazeni, ponizavani i dosta godina nam je titula otimana.. Red je da nam se to vrati, a mislim da danas kod oba gola su bile ciste situacije.. To sto grobari kukaju, njihov jbni problem, ali nisam cuo nijednog grobara, da je rekao da penali nisu bili ni u derbiju, a ni danas, kada su videli ponovni snimak..

Jos 2 da se radujemo..Jos 2 da slavimo.. Jos samo 2 do titule !!!!

:zastavaGRB:
Овакве победе нама ће само доказати да смо бољи од комшија јер ће опет да нас вину испред њих по броју титула. Први следећи излет у Европу ће нас вратити тамо где нам је и место - у блато ове смрдљиве лиге у којој су данас победили сви тимови којима су требали бодови за опстанак сем оних који су играли с нама и комшијама. Крагујевац, ОФК, Јавор - лагане победе против три тима који се боре за Европу и без претеривања три најбоље екипе после нас и комшија. Три екипе које по нечему одскачу од чемерног ЈСЛ просека.

Оно што ми је свих ових година пружало моралну сатисфакцију је чињеница да комшије могу да лажу себе и овај наивни народ да су најбољи, али чим дође август месец буду сурово враћени у реалност. Евентуално који месец касније због лакше проходности ка групама ЛЕ кад си шампион државе. Шамрок, Тун, Нефчи, замало и Ширак, да не помињем блистав учинак од 3-4 ремија и једно 20-25 пораза у групној фази европских такмичења. Тада сам очајнички желео титулу како бисмо показали да нисмо као они, али тренутно све изгледа као да ћемо њиховим путем на лето или евентуално јесен.

Немамо тренера, немамо тим већ гомилу мање или више квалитетних појединаца, игру имамо с времена на време али недовољно да би се добила прелазна оцена. Немамо кондицију за Европу, немамо кретање без лопте, немамо систем вредности у ком се зна шта ради капитен, шта његов заменик, шта тренер, председник и спортски директор. Ми бре немамо ни извођача пенала него је ових десет извело пет различитих фудбалера. Немамо идеју шта ћемо следеће сезоне, не знамо ни шта ћемо кад дамо гол него ко разбијена банда свако трчи где стигне док тренер у потпуној немоћи скаче и урла крај аут линије. И кад се утакмица заврши, уместо да се ради на отклањању проблема, једног по једног, продајемо приче како је "битна само свака наредна утакмица до заједничког циља - титуле". И ајде што то причају председник, управни одбор, тренер и играчи него и 90% навијача у глас ко јато папагаја понавља исту ствар.
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by МоСа ВерСе »

Sva sreća pa sam sa šurom pio i nisam se toliko iznervirao koliko smo baš fušerski odradili ovu utakmicu. Kontam ja da je pritisak, ali kvalitet je danas morao da se izrazi sa većom gol razlikom i hajd' to, možeš omašiti šanse, ali bar boljom igrom.

Do gola smo se i trudili nešto, kasnije otaljavanje posla i stvarno bih svašta napisao da nisam gladan titule. Vidi se da ćemo po nju doći, ali šta ćemo posle, to niko ne zna? Evo da neko pita za strategiju kluba i plan igre za leto i kvalifikacije za Ligu Šampiona gde će nas rasformirati malo jači sastav.

Ne volim da mračim i pišem negativno, jesam srećan zbog titule, ali nisam nikako oduševljen jer vidim šta nam donosi.
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 27. коло ЈСЛ: Црвена звезда - Рад

Post by Stenly »

МоСа ВерСе wrote:
Ne volim da mračim i pišem negativno, jesam srećan zbog titule, ali nisam nikako oduševljen jer vidim šta nam donosi.
E do qrca. Sad ne valja ni Titula da se osvoji. Dobro, jesi srećan al nisi oduševljen to te izvuklo. ;)

Prvo da mi osvojimo Titulu, da se proslavi, pa polako. U kakvom smo sranju, nama i taj scenario odgovara -da nakon toga, da se sedne ako ima mozga, pa da se vidi šta i kako dalje. Tada će biti Više materijala, biće tu i marketinga, GaZprom da malo više pomogne, pa i neka pojačanja da bi ako nekako možemo se i domogli te LŠ.

Ne treba biti euforičan slažem se, ali polako...ima vremena za sve.
Last edited by Stenly on Sun May 04, 2014 2:02 am, edited 1 time in total.
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked