28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by dacha od bosne »

HOĆEMO TITULU!!! :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:

Sve je stalo u minuta 90.

Cijela ova sezona može nam donjeti šampionsku radost nakon subotnjeg duela u Užicu, ali može i jednu veliku zebnju pred preostala 2 kola poslije ove utakmice.
Gostujemo ekipi koja se bori za opstanak i koja će vjerovatno biti premirana od komšija da nas pobijedi ili nam otkine bod. Ali i pored svega toga sigurno je da su naši momci mnogo kvalitetniji od užičana, i da na kraju krajeva sve zavisi od nas samih.

I opet, veliku ulogu igraće psiha naših igrača koji moraju totalno da ohlade svoje glave, da izbace sve što se u njima nalazi i da jedino ostave misao i viziju kako da pobjede i donesu slavlje svima nama, i sebi samima.

Odavno nisam osjećao tremu pred jedan prvenstveni meč kao što je osjećam sada. Tek je ponedeljak, a ja pišem ovu najavu jer znam da je ovo možda i najvažnija utakmica za nas u posljednjih xy godina. Svi Zvezdaši u Srbiji i širom planete čekaju titulu koju već 6 godina nismo osvojili zbog raznoraznih naših gluposti i lopovluka s one strane brda. Napretost u tom iščekivanju je tolika da vjerujem da bi svako od nas volio da se utakmica igra već koliko sutra i da napokon skinemo to breme sa naših leđa.
Ali, avaj, ima još 6 dana, a srce bi da iskoči od uzbuđenja.

Iskreno se nadam da će igrači na čelu sa trenerom uspjeti da izađu na teren skoncentrisani na igru i na to da je, u tu subotu, važno dati samo 1 gol više od protivnika. Da, samo taj 1 gol više i slavićemo titulu jer ne vjerujem da ćemo prokockati priliku da istu ovjerimo još protiv OFK-e.

Cigani, neka nam je Gospod Bog na pomoći, neka nam se vrati sve što nam je do sada uzeto, neka sve fortune ovoga svijeta u subotu budu sa nama u Užicu.
NEKA POBIJEDI CRVENA ZVEZDA! :psihodelija:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zj_WA6uJJiU[/youtube]
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by carapan »

Najezih se citajuci ovo Dachino..

A drhtim kao mis jos od sada i ja i brinem.. Igraci treba da znaju da pobedom, ulaze u istoriju kluba..Istoriju Crvene Zvezde, kao sampioni..Sve to moze da bude dodatni pritisak, na njih same, ali verujem da mogu da poginu na terenu i pobede u inat svima onima koji cekaju kiks..

Utakmica od 90 minuta u koju staje sedam godina briga..

Idemo Zvezdo... :zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by carapan »

"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Pravednik
Члан клуба
Posts: 505
Joined: Sat Mar 16, 2013 10:55 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Pravednik »

Pošteno i hrabro kao što smo igrali u Novom Pazaru pa nas je onaj odozgo nagradio evrogolom. Ne osjećam zebnju što se tiče same utakmice, treba da je dobijemo jer smo u svkom pogledu jači i to samo treba pokazati na terenu. Ovo što komšije rade sa premiranjem nije ništa čudno ali mi o tome ne trebamo da vodimo računa. Najvažnija utakmica u sezoni i tako se treba prema njoj odnositi. Mislim da će biti otvorena utakmica sa mnogo golova nekako mi sve na to miriše.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by carapan »

Striktna markacija Tiaga, i resen veliki problem..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Велики Делија »

Tacno, jer ne moze Tiago sve sam. Covek je motor ekipe a samo njegovo markiranje je vec pola pobede. Mora se igrati hrabro i mora se zeleti pobeda. Ako igraci pokazu visok nivo borbe, zalaganja i zelje za pobedom, ista sigurno nece izostati. Samo hrabro!!!
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Beara_Vladimir »

Kao što reče Pravednik, odigrati pošteno i hrabro, i bićemo nagrađeni sigurno. Međutim, hrabrost i Slaviša Stojanović u istoj rečenici, to ne ide nikako. Ipak, nadam se da će me demantovati makar u ovoj utakmici, najbitnijoj.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Najdoski dr. Ilija »

Ај нека Геније лепо отвори тему за Ужице да непишемо о њима овде! ;)
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by garnett »

ma damo im 4 komada u prvih pola sata, pa nek se posle drze za usi...
User avatar
Трапа
Члан клуба
Posts: 465
Joined: Sat Mar 16, 2013 9:55 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Трапа »

Нека не слушају тренера, нека играју за себе, за клуб, за навијаче. А заузврат ће добити "упис" у историју Звезде, а то свакако није мала ствар. Само 90 минута је пред њима, нека скупе снаге и нек уваљају пар комада :konjanik:
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by lucky#13 »

Svima je jasno da je ovo kljucna utakmica za titulu, sta ce biti videcemo!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by garnett »

naravno da se sloboda igrati, ovo je sve deo grobarske "sarade", nadam se da se nasi ne obracu pozanju na ovaj jeftin cirkus, i da se sremaju sa 100% koncetracijom za ovaj mec.
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by crazynorth75 »

I prije svega pritisak na sudije, mogu misliti šta će biti ako se dosudi penal za Zvezdu. Al' nema veze, popiskićemo Piskavca :mrgreen:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by Stenly »

Ma, problem je samo da iako su davljenici igraju na X(znamo zasto) pa parkiraju zglobni. Probili bi, ali onda da se ne povucemo, sto radimo cesto. Najbolje je, raniji GOL, i onda mozemo svakog rasformirati poput napretka, i td.
Nekad sam prognozirao, sad ne znam, al opet ću ponoviti i nikad nisam promašio, možete proveriti, pa ću namerno opet da napišem kad se već tako dešava :lol: .

Mrdja ga meće 100%, za druge ne znam!

Biće to dobar boj! :konjanik:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ШЕРИФ
Новајлија
Posts: 96
Joined: Tue Jan 28, 2014 9:38 pm

Re: 28. коло ЈСЛ: Слобода-Црвена звезда

Post by ШЕРИФ »

B92: Sloboda ostaje u JSL
http://www.b92.co.rs/sport/fudbal/vesti ... _id=845580" onclick="window.open(this.href);return false;



У,баш сам изненађен...Олоши једни распали пуштајте карте у продају...Свако ко је у могућности нека дође у суботу.
Добићете по ушима зато што сте вашке!
Locked