29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Locked
dr.nele
Новајлија
Posts: 31
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:35 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by dr.nele »

Sretna nam titula pre dugo smo je cekali.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by carapan »

"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
Markoss
Члан клуба
Posts: 824
Joined: Sun May 12, 2013 4:37 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Markoss »

Ne znam dal je slučajnost ili nešto drugo, ali gol za overu i opšte slavlje postigao upravo Miloš Ninković. Ipak mislim da to nije slučajno i da ipak neko sve to vidi i nagradi, bravo Miloše i hvala ti na ovoj sezoni, kako tebi, tako i svima ostalima.
атомски мрав

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by атомски мрав »

Срећна нам титула господо цигани :pehar: Уууууф колико ли ће мамурних људи сутра отићи на посао? Ја прва, саће славимо :ziveli:
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by crazynorth75 »

Markoss wrote:Ne znam dal je slučajnost ili nešto drugo, ali gol za overu i opšte slavlje postigao upravo Miloš Ninković. Ipak mislim da to nije slučajno i da ipak neko sve to vidi i nagradi, bravo Miloše i hvala ti na ovoj sezoni, kako tebi, tako i svima ostalima.
+1
Image
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
МоСа ВерСе
Стара гарда
Posts: 2524
Joined: Thu Jan 09, 2014 3:01 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by МоСа ВерСе »

Цигани, браћо, Звездаши, срећна нам титула :!: :!:

Одох сад да лочем негде, куцамо сутра. :ziveli: :ziveli: :ziveli:
Јер ја сам Звездаш, Звезда то је тим, због које пијем бенседин, била прва или не, ја попијем....
User avatar
Stenly
Члан клуба
Posts: 632
Joined: Thu Apr 11, 2013 12:44 am

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Stenly »

ČESTITAM nam Titulu!


Mislim da ćemo napraviti jedan niz. I treba. Nadam se bar grupe LE!
бишоп wrote:
Spoiler: show
Изгледа да смо морали да се "одметнемо" да би разбили проклетство једног другог форума
Ој недељо најсветији дане, шампионска песма с наше Маракане :zastavaGRB: :zastavaDS:
Treba i tom forumu čestitati, ma kakve nas razlike pritiskaju. Da im razbijemo maler za naredne godine.

:konjanik: :kolo: :psihodelija: :zastavaGRB: :zastavaGRB: :zastavaDS: :zastavaSRB: :zastavaGRB: :zastavaDS:
Stenly come back!
Shuger, thank you!
Liburnija, thank you, too!

https://www.youtube.com/channel/UCwsqqc ... ZHn5oGyDfQ" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by crazynorth75 »

''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Либурнија »

Стојановић: Луда утакмица, луда сезона, играчи најзаслужнији, биће обећане свирке!

25 мај, 2014
Тренер Црвене звезде Славиша Стојановић рекао је после освајања титуле шампиона Србије да заслуге за тријумф првенствено припадају играчима.


Image
(ФОТО: Д. Жарковић)

Црвено-бели су данас на домаћем терену савладали ОФК Београд са 4:2 и коло пре краја осигурали укупно 26. титулу државног првака, прву после седам година.
– Била је ово луда утакмица у још луђој сезони. Веома смо срећни, много тога смо истрпели, а највише ми је драго због играча. Било је много проблема током сезоне, али конац дело краси – изјавио је Стојановић после меча.
Стојановић је нагласио да је у првој сезони на клупи црвено-белих освајање титуле његов највећи успех у тренерској каријери.
– Ово је мој највећи успех до сада. После утакмице са Војводином у последњем колу организоваћу свирку, коју сам обећао у случају освајања шампионске титуле – поручио је тренер Црвене звезде.
Тренер ОФК Београда Златко Крмпотић оценио је утакмицу на Маракани „добром, са много голова”.
– Покушали смо да парирамо домаћину, али то нам је пошло за руком само у првом полувремену. Хтели смо да победимо и одложимо славље Црвене звезде, али нисмо успели, слабо смо играли у одбрани. Честитке црвено-белима на освојеној титули – казао је Крмпотић.
У последњем колу Суперлиге Србије шампион Црвена звезда у среду гостује новосадској Војводини, док ОФК Београд дочекује екипу Доњег Срема.

Image
Милијаш: Ова екипа је заслужила титулу

25 мај, 2014
Капитен Црвене звезде Ненад Милијаш оценио је да је његова екипа заслужила титулу шампиона Србије и додао да је утакмица против ОФК Београда била и најтежа и најлепша у сезони.


Image
(ФОТО: И. Милутиновић)

– Као екипа и као генерација, заслужили смо ово, против ОФК Београда смо осећали велики притисак, везале су нам се ноге. Ово је била најтежа, али и најлепша утакмица у сезони. Мени је ово трећа титула у дресу Звезде и најдража у каријери. Сви који воле Црвену звезду знају колико значи титула. Посветио бих је жртвама поплава у нашој земљи – рекао је Милијаш новинарима на стадиону Звезде.
Црвено-бели су данас обезбедили титулу шампиона пошто су на свом стадиону победили ОФК Београд са 4:2. Звезда је тако прекинула доминацију Партизана и освојила прву титулу шампиона Србије после шест година, а укупно 26. у историји клуба.
Милијашу је ово трећа титула у црвено-белом дресу, а ону коју је Звезда данас освојила означио је као најдражу.
Нападач Звезде Драган Мрђа казао је још није свестан шта се десило.
– Ми смо вратили трофеј на Маракану, обрадовали и наше навијаче и нас саме… Ма, нисмо још ни свесни шта смо урадили – рекао је Мрђа за телевизију Прва.

Image
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by crazynorth75 »



''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Najdoski dr. Ilija »

ТО ШАМПИОНИИИИИИИ!!!!!
Много драга титула из разлога што смо је освојили из јако великог канала!
Лако је кад си сређен, стабилан клуб али кад си у каналу, све то има много већи значај.
Сад се показало колико љубав према Звезди може да понесе клуба да се превазиђу тешке ситуације и тешка времена.
Јединство играча сад је већ попримило епске размере!
Први даде Лаза, наш највећи бисер који је за 4 године проживео све и свашта.
Други Нејц, шта рећи више о том момку сем да нам га је сам годпод Бог послао.
Трећи Мрђа, давао их је целе сезоне, завршио је како је и почео.
Четврти за оверу титуле један, једини, играчина, љуска громада, НИНКОВИЋ МИЛОШ!
Ко је заслужио да стави тачку на И ако не он?
Милоше хвала ти за све! ImageImageImage
бишоп wrote:
Spoiler: show
Изгледа да смо морали да се "одметнемо" да би разбили проклетство једног другог форума
Spoiler: show
Брат Бишоп ми "скиде" слова с тастатуре! :ura:
:zastavaGRB: :zastavaDS: :psihodelija:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Либурнија »

Najdoski dr. Ilija wrote:
бишоп wrote:
Spoiler: show
Изгледа да смо морали да се "одметнемо" да би разбили проклетство једног другог форума
Spoiler: show
Брат Бишоп ми "скиде" слова с тастатуре! :ura:
:zastavaGRB: :zastavaDS: :psihodelija:
Spoiler: show
+1 :mrgreen:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by lucky#13 »

Super na tituli, radujte se!
a sutra cu da opletem skoro po svima, da vam ne kvarim sada slavlje!

p.s. Pitajte upucenije da li se vec zna odluka uefe!?
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Либурнија »

Немој, сачекај четвртак и крај првенства. Предуго смо чекали да би само 1 дан уживали. ;) :ziveli:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Locked