29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Locked
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by dacha od bosne »

JOŠ JEDNA POBEDA I TITULA!!!!

Image

Baš tako braćo i sestre u crveno-belom. Ostalo je da nakon one velike pobjede u Užicu zadamo završni udarac i nakon 6 sušnih godina osvojimo toliko željenu titulu.
Bolilo nas je sve ove godine da gledamo posrtanje naše ljubavi. Morali smo da trpimo slavlje sa one strane brda, da trpimo sve one koji su nas dovodili do sportskog i finansijskog ambisa (od uprava do Toleta i grobarske mafijaške svite). Ali izdržali smo sve. Izdržali smo i ostali živi u situaciji kada je (nakon prvog dijela prvenstva) ponovno izgledalo da smo u ambisu iz kojeg nema izlaza. Došli smo do daha kada je bilo najpotrebnije i napokon smo na samo korak od titule.
Naravno, neće ta titula preokrenuti naše cjelokupno stanje u klubu, ali sada i nije vrijeme da se razmišlja o tome. Barem ne do petka kada svane novi dan nakon utakmice sa OFK Beogradom. Ne, sada je vrijeme da sebi damo barem malo oduška i da se radujemo, da slavimo, da zaboravimo na sve one godine posrtanja, tuge i čemera. A kada se sve slegne, onda će, nadam se, naši vajni čelnici kluba sjesti i razmisliti šta i kako dalje – radi dobrobiti Zvezde i svih nas koji je volimo.
Zato, stvaite sve sa strane ovih dana i neka u četvrtak gori Marakana. Neka gori od naše ljubavi. Neka gori i zbog boli i tuge koju smo trpjeli sve ove godine. Neka gori zbog Ciganskog inata. Neka se upale baklje, neka kuljaju dimovi. Nek' se Marakani vrate slavni dani. Da ustanemo kao Feniks iz pepela i da ponovo zasjamo onim sjajem koji nas je decenijama krasio.
Radujte se braćo i sestre Cigani! Radujte se i pjevajte jer naša Zvezda najbolje je sad!
Glavu gore jer vjerujem da će doći bolji dani za naš klub, dani kada ćemo opet plivati i krstariti fudbalskim okeanima kao što i bijela ajkula krstari vodenim.

Neka se u četvrtak ponovo otvori nebo nad Marakanom. Neka grmi sa svih strana našeg stadiona - ZVEZDA, ZVEZDA!!!


JER NIKO ZVEZDO NEMA TO ŠTO IMAŠ TI :psihodelija: :zastavaDS: :zastavaGRB:
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by carapan »

Dolazim !!

:zastavaGRB: :zastavaGRB: :zastavaGRB: :zastavaGRB: :zastavaGRB: :zastavaGRB:
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Beara_Vladimir »

Ofk-a neće doći na Marakanu da se brani. Igraće otvoreno i napadački, u to sam siguran. Maksimalno ozbiljno pristupiti utakmici, ne treba slaviti pre vremena. Da prvo pobedimo, pa ćemo lako slaviti. Siguran sam da će momci odigrati hrabro i dobiti. Vreme je braćo i sestre da se i mi radujemo. Krajnje je vreme stvarno. Još jedna pobeda i titula! :zastavaGRB:
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Либурнија »

Углавном сви комплетно смо почели да шизимо, расправљамо о некаквим отвореним аутобусима итд. :kolo: Нека, ако, добро је то, космичка карма, да се послужим ДЕЗ-овом терминологијом. :travka:
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by redneck »

Posle onog pljuvanja mileta bureka po terzi,
da se mi ovde okupimo i istrcimo na sveti teren,
dobili bi ofku.
Uvalili bi im 2 u prvih 7 minuta ,onda se iskusno zatvorili,
svi iza lopte i pocrkali.
http://www.youtube.com/watch?v=qfsBptGCcGM" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Beara_Vladimir »

Ko je Mile burek, ako smem da pitam?
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Il genio »

Brat redneck verovatno misli na Mileta Viskija. :D

Mile Burek mu je originalni nadimak medju navijacima Partizana.
Spoiler: show
Image
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by redneck »

Il genio wrote:Brat redneck verovatno misli na Mileta Viskija. :D

Mile Burek mu je originalni nadimak medju navijacima Partizana.
Spoiler: show
Image
Viski burek znam da je neki veseljak.
Tako je napljuvao terzu i nazvo ga robijasem i krimosom,
da se ti i ja skinemo,utrpali bi ofki 3-4 komada
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Najdoski dr. Ilija »

За вас незнам, ја сигурно! :utata:
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Il genio »

@redneck

Kada bih ja zaigrao, vi biste u ime foruma spremili buket cveca i visegodisnji ugovor za Krnetu, samo da me sto pre zameni. Jeza me hvata od pomisli kakav bi mi tsva nadimak dodelio. Bolje da se drzim tribine, evo Najdoski ce umeto mene. :D
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Ганац »

Il genio wrote:@redneck

Kada bih ja zaigrao, vi biste u ime foruma spremili buket cveca i visegodisnji ugovor za Krnetu, samo da me sto pre zameni. Jeza me hvata od pomisli kakav bi mi tsva nadimak dodelio. Bolje da se drzim tribine, evo Najdoski ce umeto mene. :D
E kako bi nam legao Ilija ( ne forumski) i Robi ili Dejo, pa da se igramo sa svima.
Znam da je debeli Off ali sam morao, izvinite.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Beara_Vladimir
Члан клуба
Posts: 1828
Joined: Sat Mar 16, 2013 2:10 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by Beara_Vladimir »

Ne znam za Mileta bureka, ali nikako nije dobro to što smo unapred upisali 3 boda. Sve razumem, ali ne treba nam to slavlje pre vremena nikako. Time se samo stvara kontraefekat. Kad god smo unapred upisivali bodove, mučili smo se.
IDOLOPOKLONIK VELIKOG ŽUTOG!
redneck
Члан клуба
Posts: 406
Joined: Wed Apr 10, 2013 8:54 am

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by redneck »

Il genio wrote:@redneck

Kada bih ja zaigrao, vi biste u ime foruma spremili buket cveca i visegodisnji ugovor za Krnetu, samo da me sto pre zameni. Jeza me hvata od pomisli kakav bi mi tsva nadimak dodelio. Bolje da se drzim tribine, evo Najdoski ce umeto mene. :D
Ne bitno Il genio,
dobicemo ofku Slavisinom taktikom
ti ces da udjes u 80 min ko gogara i iskusno da zatvoris utakmicu,a za to vreme nek trci Ilija.
Ono sto je bitno je da na zvonik svake BGD crkve postavimo po jednog naseg coveka da po okoncanju utakmice,
Beogradska zvona zvone da pozdrave sampione.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JsItMXHTGhQ[/youtube]
musemic
Члан клуба
Posts: 1088
Joined: Mon Mar 18, 2013 8:44 am

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by musemic »

redneck wrote: Beogradska zvona zvone da pozdrave sampione.
http://www.youtube.com/watch?v=JsItMXHTGhQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Kako je gotivan bio onaj natpis VOLIM TE, od pojedinacniih slova, sto je bio uvek polozen na atletskoj...
Nego da se opali koja protivgradna ili kakva vec, da razbije te oblake...
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: 29. коло ЈСЛ: Црвена звезда - ОФК Београд

Post by lucky#13 »

Gogic i Kovacevic nemaju pravo da igraju zbog kartona, bice zanimljivo u kom cemo sastavu igrati
Locked