3. претколо Лиге Европе: Черноморец - Црвена звезда

User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Goxy »

Мартиновић никако није могао да игра јуче, то је и сам рекао.

Видим и на спорталу да је и тренер то потврдио, што значи да сам чуо тачну причу.
-Бивши форумаш-
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by tsva »

lucky#13 wrote:bogu hvala da je neko rekao da smo sami krivi!

http://www.sportal.rs/news.php?news=106534" onclick="window.open(this.href);return false;
Šef stručnog štaba crveno-belih bio je zadovoljan trčanjem ekipe i zadržao optimizam uoči revanša narednog četvrtka. - Koliko su oni napadali, napadali smo i mi. Trenutno su mnogo spremniji od nas. Naša fizička sprema nije optimalna, ali nije ni poptpuno nezadovoljavajuća. Imali smo dosta prilika koje nismo iskoristili. Takođe smo olako primili golove. Verujem u prolaz u naredno kolo, a ubeđen sam i da tako misle i igrači. Kakav bih trener bio da ne verujem. Revanš će biti drugačiji, publika će biti na našoj strani. Ipak, moraćemo da budemo koncentrisani da nas to ne zavede i da primimo neplanirani gol. Takva situacija bi nas dodatno udaljila od cilja. Prednost Ukrajinaca je velika, ali prema rečima Stojanovića, ne i nedostižna. - Ne slažem se da smo pred eliminacijom. Zašto da ne pobedimo sa 2:0 ili više. Svesni smo da igramo protiv tima koji to neće olako dopustiti. Teško je reći koji je realan domet, ali smo takođe svesni situacije u kojoj se nalazimo. Došao sam na polovini priprema, kao i nekoliko igrača. Još nemamo formiran kadar, tako da su sve to neki detalji koji odlučuju. Posle revanša ćemo da vidimo koji su nam dometi.

Ovde nastaje glavni problem. Cilj je titula, prvenstvo pocinje jako brzo a fizicka sprema nije optimalna. Kako ce biti optimalna kad nemas kondicionog koji zna svoj posao. kako ces u ritmu Sreda - Subota podici tu sprema i kako mislis dobivati utakmice protiv autobusa dok ta sprema ne bude na nivou ako ikad bude?

Sto se dometa tice, to cemo da vidimo u decembru pa onda u maju
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by tsva »

Либурнија wrote: Молио бих те за појашњење у вези овога.

Svaki put isti kalup, govna naprave sranja tj po ko zna koji put pokazu koliko mrze Zvezdu i koliko ih zabole za posledice, onda to neko kaze, i onda krene diskusija koja se zavrsava kao prosli put kada smo "izgubili" harpera koji je naravno bio u pravu pod izgovorom da je to sve komplikovanije nego sto jeste. Nije komplikovano. Zvezda nema para a ima uslovnu kaznu. Ako je volis onda nikad neces napraviti ono sto su govna sinoc napravila. Ako si iznad nje onda hoces jer te zabole. Ako popijemo suspenziju hoce li te nakaze iz svog dzepa nadoknaditi stetu? Hoce quratz. Stavise u svom shopu ce i dalje prodavati Zvezdinu robu bez nadoknade Zvezdi. Pokusavam da nadjem u svetu primer gde klub postoji da bi tzv navijaci lecili svoje frustracije i ne mogu. Po tome smo jedinstveni u svetu. Trebalo bi potrositi 2 dana da se nabroje svi izgredi i izlistaju sve kazne koje je platila CRVENA ZVEZDA. Za nagradu im se jos iz upotrebe povuce broj 12. Ko te tuce taj te voli metoda i dalje stanuje u Ljutice Bogdana. I uvek je neko drugi kriv i uvek su tabu tema i UVEK, ALI UVEK mi ispastamo i tako do veka ili dok se ne odradi dobar transfer u recimo Alkatraz ili United Force ili kako se vec zovu. Ponavljam, niko ali niko kome je i malo stalo do FKCZ ne bi palio baklji i pravio onakva sranja jer previse sebe ulaze i voli svoj klub. Sve ostalo je suplja prica. Jedino je za diskusiju da li su gori oni koji to rade ili su gori oni koji ih slepo slede i pravdaju.

Nadam se da je dovoljno jasno.
Last edited by dacha od bosne on Sat Aug 03, 2013 6:20 am, edited 1 time in total.
Reason: 1 dan zbog govna i nakaze
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
User avatar
Desetka
Новајлија
Posts: 1
Joined: Fri Aug 02, 2013 5:36 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Desetka »

Moze meni neko da objasni zasto je doveden Omega?
Ako on nije u stanju da bude bolji od ove dvojce, uz to se ne mogu nalaziti opravdanja da nije utreniran, jer ako se ne varam kod nas je vec sigurno mesec dana, onda oni prave budale od nas da se uopste ne trude da prikriju svoja menadzersko mafijaska ugradjivanja u kojekakve jsl krsine.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Ганац »

tsva wrote:
Либурнија wrote: Молио бих те за појашњење у вези овога.

Svaki put isti kalup, govna naprave sranja tj po ko zna koji put pokazu koliko mrze Zvezdu i koliko ih zabole za posledice, onda to neko kaze, i onda krene diskusija koja se zavrsava kao prosli put kada smo "izgubili" harpera koji je naravno bio u pravu pod izgovorom da je to sve komplikovanije nego sto jeste. Nije komplikovano. Zvezda nema para a ima uslovnu kaznu. Ako je volis onda nikad neces napraviti ono sto su govna sinoc napravila. Ako si iznad nje onda hoces jer te zabole. Ako popijemo suspenziju hoce li te nakaze iz svog dzepa nadoknaditi stetu? Hoce quratz. Stavise u svom shopu ce i dalje prodavati Zvezdinu robu bez nadoknade Zvezdi. Pokusavam da nadjem u svetu primer gde klub postoji da bi tzv navijaci lecili svoje frustracije i ne mogu. Po tome smo jedinstveni u svetu. Trebalo bi potrositi 2 dana da se nabroje svi izgredi i izlistaju sve kazne koje je platila CRVENA ZVEZDA. Za nagradu im se jos iz upotrebe povuce broj 12. Ko te tuce taj te voli metoda i dalje stanuje u Ljutice Bogdana. I uvek je neko drugi kriv i uvek su tabu tema i UVEK, ALI UVEK mi ispastamo i tako do veka ili dok se ne odradi dobar transfer u recimo Alkatraz ili United Force ili kako se vec zovu. Ponavljam, niko ali niko kome je i malo stalo do FKCZ ne bi palio baklji i pravio onakva sranja jer previse sebe ulaze i voli svoj klub. Sve ostalo je suplja prica. Jedino je za diskusiju da li su gori oni koji to rade ili su gori oni koji ih slepo slede i pravdaju.

Nadam se da je dovoljno jasno.
Bas to je poenta,ono nisu bili navijaci,vec problem Zvezde.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
Holden
Члан клуба
Posts: 235
Joined: Sat Mar 16, 2013 6:26 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Holden »

Ali 'stoje iza svojih nedostataka'.
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by dacha od bosne »

Zaustavite se, neće ovakva rasprava izaći na dobro. Probajte da iskulirate neke teme da ne bi došlo do kuršlusa. Shvatam svu ogorčenost al, plizz...
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
nyc
Члан клуба
Posts: 830
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:33 am

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by nyc »

У суштини, ти си у праву, Дачо.
Све је већ речено на ту тему. Причу би имало смисла поново отварати само у случају да се деси нешто потпуно изненађујуће, нешто шокантно ново. Овако, само пресипамо из шупљег у празно, покушавајући (узалудно) да избацимо из себе сав бес и љутњу.
Читајући уписе (не само на овој теми, поводом утакмице у Одеси) мислим да могу слободно да констатујем да се - мање више - слажемо и нека на томе и остане. За сад.

:ziveli:
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Либурнија »

tsva wrote:
Либурнија wrote: Молио бих те за појашњење у вези овога.

Svaki put isti kalup, govna naprave sranja tj po ko zna koji put pokazu koliko mrze Zvezdu i koliko ih zabole za posledice, onda to neko kaze, i onda krene diskusija koja se zavrsava kao prosli put kada smo "izgubili" harpera koji je naravno bio u pravu pod izgovorom da je to sve komplikovanije nego sto jeste. Nije komplikovano. Zvezda nema para a ima uslovnu kaznu. Ako je volis onda nikad neces napraviti ono sto su govna sinoc napravila. Ako si iznad nje onda hoces jer te zabole. Ako popijemo suspenziju hoce li te nakaze iz svog dzepa nadoknaditi stetu? Hoce quratz. Stavise u svom shopu ce i dalje prodavati Zvezdinu robu bez nadoknade Zvezdi. Pokusavam da nadjem u svetu primer gde klub postoji da bi tzv navijaci lecili svoje frustracije i ne mogu. Po tome smo jedinstveni u svetu. Trebalo bi potrositi 2 dana da se nabroje svi izgredi i izlistaju sve kazne koje je platila CRVENA ZVEZDA. Za nagradu im se jos iz upotrebe povuce broj 12. Ko te tuce taj te voli metoda i dalje stanuje u Ljutice Bogdana. I uvek je neko drugi kriv i uvek su tabu tema i UVEK, ALI UVEK mi ispastamo i tako do veka ili dok se ne odradi dobar transfer u recimo Alkatraz ili United Force ili kako se vec zovu. Ponavljam, niko ali niko kome je i malo stalo do FKCZ ne bi palio baklji i pravio onakva sranja jer previse sebe ulaze i voli svoj klub. Sve ostalo je suplja prica. Jedino je za diskusiju da li su gori oni koji to rade ili su gori oni koji ih slepo slede i pravdaju.Nadam se da je dovoljno jasno.
Гласно и јасно да не може да буде јасније.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Хлад Малиганович
Члан клуба
Posts: 200
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:23 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Хлад Малиганович »

@Либурнија.

Што се тиче "антимрачења." Ја прво, нисам оптимиста у погледу Клуба. Ко је читао моје уписе, овде и на РСБ-у, почев од ноћи када је тадашња "радна група" ушла у просторије ФКЦЗ, може јако лако да похвата које је моје мишљење о тим људима, и о ономе ко их је довео. То сам у више наврата отворено и недвосмислено написао. Дакле- ја сам могао да изаберем да у сваком свом упису "износим став" и да му се радујем, али изабрао сам другачије. Моји мотиви су јасни- једноставно, не осећам се добро кад пишем на тај начин о Звезди. Звезду волим да видим као клуб са најбогатијом историјом на простору Југоисточне европе, клуб који и поред свих недаћа има 20 000 људи на домаћем терену против неког Смедерева, клуб који има присталице које уз брдо ваљају камен, да би на брду био његов велики грб.

О мотивима других који константно, туретовски пљују апсолутно све у вези са Звездом, не бих писао, али имам прилично јасну слику, о томе. Не знам, можда се и варам.

У погледу саме игре, а пошто је то тема, ја не сматрам да се довољно разумем у фудбал да бих могао да предвидим шта ће се са нама догодити у овој сезони. Фудбал сам играо рекреативно, неки кажу да сам знао нешто, неки да сам био алав као змај, ал те сам највише дриблао, ко их јебе. А пратим фудбал откад знам за себе, и свестан сам да не могу да предвидим шта ће се десити, јер има превише параметара који варирају.

Оно што сам видео- ми још увек немамо заокружен тим, јер посао у прелазном року није завршен што се тиче крила, а штопере нисмо још гледали. И са таквим тимом, Звезда је по мени одиграла једну од најбољих утакмица у Европи у последњих 5-6 година. Свиђа ми се стил игре, идеја. Осим тога, допадају ми се и изјаве тренера после утакмице. Шта ће даље да се одмота- зависи. Звезда лако може да буде у каналу већ средином септембра, а може се десити и да има 40 000 одушевљених људи, после само пар кола. Зашто тако мислим- идеја је добра, мислим да се добро ради, али тим није довршен, а питање је како и читава логистика функционише.

А што се Украјинаца тиче- добиће 3 или 4 комада на Маракани, пред 35 -40 хиљада нас "гована."
C'mon Yano, c'mon honey, let's sell the house.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Goxy »

Одличан упис Хладе.

Само бих додао да бих волео да наши фудбалери науче да се понашају мало. То је сегмент који нема везе са (не)квалитетом, већ искључиво са васпитањем и клупским манирима.
-Бивши форумаш-
User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Либурнија »

Хлад Малиганович wrote:@Либурнија.
Што се тиче "антимрачења." Ја прво, нисам оптимиста у погледу Клуба. Ко је читао моје уписе, овде и на РСБ-у, почев од ноћи када је тадашња "радна група" ушла у просторије ФКЦЗ, може јако лако да похвата које је моје мишљење о тим људима, и о ономе ко их је довео.
Да, знам то. И ти врло добро знаш какво је моје мишљење о дотичнима и о ономе ко их је довео. Оно је много горе од свих форумских "перјаница" критиковања управе. Врло добро знаш и моје мишљење о ономе кога су оставили да и даље из сјенке "савјетује". Питање је шта ми можемо да урадимо. Не вјерујем да се пуно питамо а то није само феномен Црвене звезде већ цијелог друштва и државе - ми, дефакто, и немамо избора. Све гори од горега. Илузија је да неким акционизмом, пучем, спонтаним јуришем било шта може да се промијени. Цијели систем је труо а прије свих систем вриједности. Њега би требало да мијењамо, бар да се трудимо да га мијењамо, то је једино гдје мооожда можемо да подметнемо, додуше скромну, полугу. Али, тешко то иде као што видиш из приложеног. И нису ту проблем само "наказе и говна" са сјевера, проблем су екстремизми, у својој суштини исти - искључиви и агресивни, само са различитим предзнацима. И онда, иако су ти можда намјере најчистије, екстремисти прије или касније залију кантама гована и уваљају у гушчје перје (што би рекао наш профа Њујоркер). Тако да, бар у догледно вријеме, немамо шансе ишта да урадимо.
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
Valter
Члан клуба
Posts: 214
Joined: Sat Mar 16, 2013 7:04 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Valter »

Ono što sam ja hteo mojim upisom da kažem, je da Zvezda nema dobru upravu 15 godina i da je neće imati još 15 godina. Stoga ne vidim više svrhu da stalno o tome pišemo. To me smorilo užasno i to je sve što sam hteo da kažem.

Mislim da je ovaj tim pun pravih ljudi i dobrih igrača i da zaslužuje podršku. I da će i uzeti titulu, jer su zbog toga svi i došli.
User avatar
Goxy
Члан клуба
Posts: 311
Joined: Sun Mar 17, 2013 7:01 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by Goxy »

Ја сам увек на страни играча.

За управу, људе у њој, није ме толико брига, и кад заслуже нека буду предмет критике и пљувања, премда ни то не волим ако је неаргументовано, али у суштини ми није битно.

Са друге стране, играче доживљавам као мени блиске људе. Они су ти који имају прилику да нам донесу титулу. И није битно шта ја или неко други мисле о њима, ОНИ СУ ТИ који играју за титулу. Ништа ја не добијам критиковањем играча, али баш ништа, напротив, може да се постигне контраефекат уколико коментари дођу до њих (дешавало се то). И мене неко изнервира, али прође ме то за један дан. Подршка не сме да им изостане, јер ма шта о њима мислили, треба им помоћи да се изборе са никад јачим притиском, а на крају крајева треба им помоћи и због њихових шефова који седе у фотељама.

Играчи нам нису непријатељи, играчи су нам СВЕ. Уосталом, то је и разлог зашто сам напустио неке форуме, не могу да пређем преко пљувања и омаловажавања играча од стране фудбал менаџер стручњака.
Spoiler: show
Једини изузетак је Милијаш, јер је капитен. Не занима ме плата, занима ме какав пример даје осталим саиграчима, и ту сам веома разочаран. Њему не могу да толеришем ништа.
-Бивши форумаш-
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: Черноморец - Црвена звезда 01.08. 2013. LE 3. претколо

Post by naka »

Slazem se Goxi da igrace ne treba kriviti. Nisu oni krivi ako ne znaju i sto ih je neko doveo negde. Meni je uvek kriva glava. E sad, Valter kaze uprava su debilne vec 15 godina i bice uvek, pa sto bi ih komentarisali. Ti kazes, ne treba da komentarisemo igrace jer se mogu uynemiriti ako procitaju a oni nas predstavljaju. Neko treci kaze nemojte da komentarisete sever jer to nije mesto. Politika je zabranjena. Pa ajd onda da zakljucamo sve i da se pozdravimo.

Sto ne bi gledali s druge strane. Neki forumi mogu imati sugestivnu funkciju. Ne moze se mnogo promeniti, ali sto ne znati da postoji i neka druga normalna Srbija. Ako su ekstremisti budale pa se nalaze u upravi sto ne reci unistavate klub zbog toga i toga i to argumentovano. Mozda ce i doci do necijeg mozga. Zamnisli RSB na pocetku Lukiceve vladavine. Secas se sta su moji saborci i ja prozivljavali tamo. Ali sa argumentovanim cinjenicama se i menjala svest ljudi, iako je dobijao na masovnosti. i Garantujem da je mogao imati vise nego konstruktivnu ulogu, ne samo zbog nekog pritiska na upravu koliko zbog edukovanja mora nasih naslednika koji ce sutra vaspitavati naslednike. Pa jebote pre par dana odem da obnovim sezonsku za zapad (nine sve ti..) i u par minuta ti je jasno sve. Na zidovima slike Lekica, brigela, slavka pljeske, Gume i nekih vasiljevica.. Pa picka mu materina jel to zvezdina istorija. Vec mi muka, udjem unutra da obnovim i kupim novu sezonsku (gde je nastavljena era sikaniranja zapada iz Lukicevog perida) i covek u redu cuje kako komentarisem Milijasa sa drugarom i kaze. Druze nemoj, Miki ima fudbal u malom prstu, samo je malo sporiji. Mi bez njega ne mozemo. Covek ima 40 godina i kupi naravno za sever pretplatnu. Em ne zna, em ne vidi od barjaka ali ON ZNA STA treba.

Da se ne udaljim. Mi smo se okupili zbog druzenja i testiranja da li postoje jos normalnih ljudi u zemlji Srbiji. Ako neki klinac vidi pa promeni misljenje (ne vezano na kom forumu) pa vec je nesto uradjeno. U skladu sa mojim-nasim mogucnostima.

Eto ti kazes da jadni igraci mogu procitati nesto pa se uznemiriti. U redu. Ali mogu i procitati da nam je muka da se sabanisu, pljuju i raspravljaju sa sudijom pa se poprave. Evo, na pr, znam da su neki culi-videli komentare u vezi utakmice i da je doslo do pojedinih da nam je muka od ponasanja pomenutog trojca. Mozda se i neko dozove pameti.
Locked