6. kolo JSL: Voždovac - Crvena zvezda

User avatar
Либурнија
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4659
Joined: Mon Apr 29, 2013 11:10 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Либурнија »

Не игра Милијаш?! Биће тешко, биће 1-4! :zastavaDS: Ромб Коваћевић-Нине-Нејц-Вукан има да их убије. Ем, добри фудбалери, ем ОК момци. Ем, Коваћевић не мора да трчи за двојицу крпајући кратер...
РИБА СМРДИ ОД ГЛАВЕ.

Dennis Rodman: "Ako će igrati Ristić, Jović, Grujić... nije strašno ni da smo 12. na tabeli. Ako će igrati ...... menadžerska TSL sredstva profita, onda svejedno jesmo li šampioni..."
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Rajko »

lucky#13 wrote:
Rajko wrote:Наши првотимци су били на Лазовићевој свадби. Могао бих роман да напишем о њиховом понашању тамо, о опијању, пушењу и чему све не, ал не могу да трошим речи. Рећи ћу само да су се највише истакли - капитен, Милуновић, Бајко и чини ми се Касалица.

Заслужујемо да изгубимо сутра.
Pravio je slavlje ?
Znam da je za Mondo pricao da nije bilo nikog iz zvezde jer su u sloveniji i reprezentacijama i da slavlje biti tek kasnije
Па кад је то причао? Славље је било ове недеље, колико ја знам. У Чачку, знам и тачну локацију. Било је пар другова тамо, па су ми данас пренели утиске. Није ово права тема, ако вас нешто интересује, боље да пређемо на тему о играчима.
Nolle
Кошаркашки експерт
Posts: 1178
Joined: Tue May 21, 2013 8:47 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Nolle »

Neki su se i na Tari iživljavali do 3 ujutru na "pripremama". :)

Vidim Rajković nije u protokolu, a ni Jokić? Super! Jednu dobru stvar (Milijaš) prate dve loše.
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by carapan »

Nolle wrote:Neki su se i na Tari iživljavali do 3 ujutru na "pripremama". :)

Vidim Rajković nije u protokolu, a ni Jokić? Super! Jednu dobru stvar (Milijaš) prate dve loše.
To sam i ja zapazio.. Nesto tu debelo ne stima..Ali debelo !! Dok neki daju sansu 17-godisnjacima, mi se jedva pod "povredom" oslobadjamo neznalica na terenu..

Ocekujem mucenje, nerviranje, a i necije ostavke posle danasnje utakmice..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Najdoski dr. Ilija
Стара гарда
Posts: 2983
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:37 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Najdoski dr. Ilija »

Само неверујем да ће то бити оставка некога ко би стварно требао да оде!
И на небу том на које идем ја, сија моја Звезда Црвена!
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Rajko »

Bajković - Petković, Lazić, Martinović, Mijailović - Kovačević, Gogić, Ninković - Vešović, Pečnik - Dauda.
naka
Члан клуба
Posts: 854
Joined: Sat Mar 16, 2013 4:56 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by naka »

Formacija ce biti cudna. Videcemo
User avatar
tsva
Члан клуба
Posts: 1776
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:13 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by tsva »

Za Vukana nema mesta al zato Gogic ulazi u 13 mladost
“Navijači Zvezde imaju izreku i ona glasi: ‘Zvezda je bolest kojoj leka nema’, i to vam je najveća istina. Što si gori, to su navijači sve privrženiji. To je mazohizam kakvog nema nigde na svetu. Ni ja se po tome ne razlikujem od njih”,-Robi
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by lucky#13 »

Bajković - Petković, Lazić, Martinović, Mijailović - Kovačević, Gogić, Ninković - Vešović, Pečnik - Dauda

Ja ponovo bojkotujem klub,druge nema!!! Opet igra s jednim napadacem,opet igraju polutani... Ovog Vesovica ne mozemo motkom da isteramo!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by crazynorth75 »

Užas, šta reći, kakvo posluku porati? Slika i prilika rada uprave. Samo za brata Emptija - UPRAVA NAPOLJE! Jedini pravi krivci, a ne oni nesretnici na terenu.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Rajko
Члан клуба
Posts: 622
Joined: Sun Mar 17, 2013 4:29 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by Rajko »

http://www.mozzartsport.com/vesti/odlaz ... stojanovic" onclick="window.open(this.href);return false;
Vrati i pare moronu!!!


Napisacu ovde, valjda se ne krse pravila. Ako nekom treba sezonska za zapad, neka sibne PP.
User avatar
EmptyClip
Члан клуба
Posts: 748
Joined: Sat Mar 16, 2013 3:40 pm
Location: Рума (нови сад)

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by EmptyClip »

Такое. Ми комотно мож се јебемо у дупе, дизвинете. Ја сам нико и ништа, не могу никог да повучем на акцију, ал они који имају неку снагу међу Звездашима немају промил мозга. Постројавају играче уместо да направе акцију, мобилишу Циганију, и да лепо пар иљада бесних људи закуца управи на врата. Да се мало поразговара.

Беше '63. кад се то исто урадило?
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by lucky#13 »

Ja sam Vam drugari pricao nesto,a vi mi delite lekcije. Evo sada mozemo da sabiramo utiske. Partizan ce postati zvanicno najtrofejniji i najbolji srpski klub u istoriji. Ova uprava nas je unakazila. Ljudi,treneri u FK su mi rekli da je Onjilo u rangu Ozegovica! Arauho bolji od svih stopera ne sme da igra zbog kokeze! Za lazica sam vec rekao da decko veze nema,vi ga branite jer je mlad. Imamo najgori stoperski par u ligi!

ISTORIJA JE PROMENJENA! Nazalost od Crvene zveze je ostalo samo ime.

Sa zvezdom se igra ko stigne. Od protivnickih klubova koji nemaju ni 500 navijaca do klubova koji nemaju stadion i igraju u selendrama.Svima njima ce da stoji da su pobedili crvenu zvezdu!
Da ne zaboravim... Eh taj zao kapiten Milijas,kad on ne bude igrao nama ce da svane!
Edit: Zaboravio sam ocene,al bicu kratak!

Bajko - 10
Petkovic - 7
Lazic - 0
Martinovic - 0
Mijailovic - 5
Kovacevic - 5
Gogic - 5.5
Ninkovic- 5.5
Pecnik - NEOCENJEN , igrom slucaja znam u kakvom je stanju i hvala mu sto je probao da igra!
Vesovic - 5.5 , nazalost moram da mu da ovih pola jer je imao 2 centarsuta.Inace nas je unakazio u odbrani,komplikuje,drvo!
Dauda - 6 , zameram propustenu sansu u 3 minutu,ali opet sramota da se ovaj covek vise bori od domacih igraca

Kasalica - 5 OTERATI pod hitno! U zadnjem napadu skinuo Daudi loptu s noge!
Milunovic - 5 OTERATI pod hitno! Pa nek psuje majku onima na sipci koji su ga i doveli, a ne ljudima koji su platili kartu da gledaju neznalice!
Mrdja - NEOCENJEN
Last edited by lucky#13 on Sun Sep 22, 2013 5:31 pm, edited 1 time in total.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by lucky#13 »

Rajko wrote:http://www.mozzartsport.com/vesti/odlaz ... stojanovic
Vrati i pare moronu!!!


Napisacu ovde, valjda se ne krse pravila. Ako nekom treba sezonska za zapad, neka sibne PP.

Druze u zabludi si ako mislis da je on najveci problem. I on ce sad da ode,a nista se nece promeniti,videces.
Voleo bih pre nego sto ode da JAVNO kaze zasto nije bio na treningu pred utakmicu,s kim je razgovarao i sta mu je receno!!
garnett
Стара гарда
Posts: 2307
Joined: Wed May 22, 2013 11:37 pm

Re: VOŽDOVAC - CRVENA ZVEZDA, nedelja, 22.09. u 15h

Post by garnett »

jebem im mater u picku svima da im jebem od igrace preko uprave i nazad!
banujte me zabole me, pokusao sam da se iskuliram pola sata al ne vredi..
MARS STOKO OD IGRACA I UPRAVE U PICKU MATERINU, ZAJEDNO SA VUCICEM!!!
Locked