7. kolo JSL: Crvena zvezda - Spartak

User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

7. kolo JSL: Crvena zvezda - Spartak

Post by crazynorth75 »

Malo se kalendar takmičenja zgusnuo, i odmah nakon uspješno odrađenog kupa, Zvezda se vraća prvenstvenim borbama. Znba se situacija u kojoj smo se našli, groblje već bježi 6 bodova i svaki naredni kiks je koban. Trener je preživio Voždovac, do kada - vidjećemo, nadati se da će rezultati biti takvi da se o tome više neće polemisati. U kupu smo na djelu vidjeli i Omegu, jedno od rješenja na bolnoj poziociji štopera, dečko je uspješno položio kup ispit, sad i za njega kreću prava iskušenja.

Protivnik, nama neugodni Spartak, koji nam je znao nerijetko napraviti probleme, a prošle sezone su nas čak i deklasirali u Subotici. U ovoj sezoni Subotičani igraju po sistemu toplo-hladno, više hladno jer su trenutno 11. na tabeli sa bilansom od 6 2 1 3, i gol razlikom 5:8. Najveća opasnost bi trebalo da prijeti od iskusnog Torbice, nama nekako uvijek neugodnog Noskovića, te naših ex igrača - Trivunovića i Mrkele, a na golu im je reprezentativac Aleksić.

Naša ekipa je uglavnom kompletna, mali znak pitanja stoji nad nastupom Ninkovića, koji ima problema sa leđima (znalo se da ga treba odmoriti u kupu, al' kome reći??).

KZŠ -
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bTsapYks ... e=youtu.be[/youtube]

Prenos tradicionalno na zvezdatv.rs, te kanalu arenasport 1.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by carapan »

Голмани: Бајковић, Весић
Одбрана: Мијаиловић, Младеновић, Вешовић, Петковић, Мартиновић, Лазић, Крнета, Робертс
Везни ред: Гогић, Ковачевић, Нинковић, Милијаш, Мирић, Печник,
Нападачи: Дауда, Оњило, Милуновић, Мрђа, Касалица.

Gde je Arauho? Gde je Vukan? Gde je Jokic? Zasto Miric?

Posle ove utakmice ocekujem debele otkaze.. Prvo taxi-trener..
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by Ганац »

carapan wrote:Голмани: Бајковић, Весић
Одбрана: Мијаиловић, Младеновић, Вешовић, Петковић, Мартиновић, Лазић, Крнета, Робертс
Везни ред: Гогић, Ковачевић, Нинковић, Милијаш, Мирић, Печник,
Нападачи: Дауда, Оњило, Милуновић, Мрђа, Касалица.

Gde je Arauho? Gde je Vukan? Gde je Jokic? Zasto Miric?

Posle ove utakmice ocekujem debele otkaze.. Prvo taxi-trener..
Poočeh da čitam golmani,odbrana i mislim se a gde je Arauho?Onda videh da si i ti to pitao i mislim da su i Arauho i Jokić trebali da budu u protokolu.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
carapan
Стара гарда
Posts: 2930
Joined: Mon Mar 18, 2013 10:28 pm

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by carapan »

Vesic golman?!! A Rajkovic?
"Odlazak Roberta Prosinečkog je najveća tragedija za naš klub od raspada Jugoslavije naovamo". Cort0 Maltese
User avatar
NikolaCzv
Новајлија
Posts: 92
Joined: Thu Sep 19, 2013 8:58 am

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by NikolaCzv »

Imam neki osecaj da ce igrati Lazic ili Vesovic, ako se to dogodi ovaj treba da se obesi odmah. Nerverovatno da mali Rajkovic ne dobija sansu ni da sedi na klupi, to jedino trener znalac zna. Smem u zivot da se kladim da je mali Jokic, iako ga u zivotu nisam gledao bolji od Gogica. Pre Kasalice u spicu treba da igra Stefan Mihajlovic, pre Vesovica na beku treba da igra Lukovic, jer ne moze biti losiji od njega. Odkud ga ostavismo na klupi majko mila.
Saaaamo tiiiiii !!!
User avatar
Il genio
Стара гарда
Posts: 2241
Joined: Sun Mar 17, 2013 2:47 pm

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by Il genio »

carapan wrote: Везни ред: Гогић, Ковачевић, Нинковић, Милијаш, Мирић, Печник,
Uz ovakav vezni red pozelis da Milijas igra celu utakmicu da ne bi slucajno usao neko sa klupe, sjajan posao je odradila sportska komisija.

Ovu utakmicu mozemo da dobijemo samo nekim individualnim potezom Nineta, Pecnika ili Daude uz uslov da ne primimo vise od jednog gola.
lucky#13
Члан клуба
Posts: 1734
Joined: Sun May 26, 2013 7:05 pm

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by lucky#13 »

Poslao sam jos pre 2 dana poruku Nolletu,ocekuj lazica u timu :D
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by Велики Делија »

Opet Lazic jbt :nindza:

Koga oni bre zajebavaju vise?!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by crazynorth75 »

Nadam se samo da će i večeras tandem halfova biti Martinović i Omega, a biće interesantno vidjeti kako će se obojica pokazati na širem prostoru, kad protivnik ima veći prostor za kontre i kad je teren raskvašen. Obojica su nešto sporiji, sreća pa u Spartaku nema više onog Novakovića.
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
LF 1991
Звездаш
Posts: 128
Joined: Tue Jul 02, 2013 12:07 am

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by LF 1991 »

Ово су текме и доба године када се традиционално сваке године вратим са температуром са утакмице и после болујем пар дана :mrgreen:
Надам се да се бар нећу још једном узалудно разболети, да бар у повратку кажем, јебеш температуру, опет би урадио исто. Ма да пошто по свему судећи опет крећемо са Лазићем, Вешовићем и осталим ведетама, плашим се да ћу псовати сам себи све по списку и говорити који ме је ђаво терао да идем опет.
Ајде Звездо бре, немојте нас разочарати опет, верујемо у вас и даље !!!
User avatar
crazynorth75
Чак и када коса ми оседи
Posts: 9683
Joined: Sat Mar 16, 2013 1:18 pm

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by crazynorth75 »

Pozdrav LF1991, dobro došao :ziveli:
''“Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by Ганац »

LF nisi džabe išao ali mentalitet igrača je loš umesto da tovarimo mi povlačimo ručnu pa tako i oni stižu do našeg gola.Centralni bekovi su konačno odigrali bez neke velike greške, ziheraški ali bez greške i, Omega ima samo jednu nogu onako poluupotrebljivu ali i to je dosta da za Lazića bude Vidić lično.
Koliko bolje izgledamo bez Milunovića i Kasalice i da Dauda je sasvim solidan igrač i konačno mu je poraslo samopouzdanje.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
User avatar
dacha od bosne
Тешка џомба
Posts: 8851
Joined: Thu Mar 14, 2013 12:15 pm
Location: I na Marsu ako treba...

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by dacha od bosne »

Nisam odgledao utakmicu jer tek sada dođoh kući, ali vidim da je legla petarda i da je Mrđa zavukao 4 komada, što je za svaku pohvalu. Drago mi je da je Dauda nastavio sa serijom golova, kao i da je napokon (drugu utakmicu zaredom) Omega bio na mjestu štopera.
U svakom slučaju, dobar vikenda jer je i groblje izgubilo pa još uvijek ima nade.
Na celom svetu mi je sve, da živim ne mogu bez nje...
User avatar
Велики Делија
Члан клуба
Posts: 449
Joined: Sun Mar 17, 2013 1:30 pm
Location: Братислава

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by Велики Делија »

Ispostavilo se, da je za Lazica bila samo lazna uzbuna :) Ipak Sejo nije tolika budala da sam sebi toliko steti. Iskreno, ovakav rezultat nisam ocekivao ni Iu snu. Nadam se, da ovo nije isto kao Jankosanovih proslogodisnjih 7:2 protiv BSKa. Ipak Spartak je Spartak, uvek neugodan rival, koji je prosle jeseni Jankosana razbio sa 3:0 u Subotici. Videcemo sta ce biti sledeceg vikenda protiv Cuke, tesko gostovanje. Danas svi igraju fudbal a niko se vise ne plasi Zvezde...
Last edited by Велики Делија on Sun Sep 29, 2013 9:20 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Ганац
Чак и када коса ми оседи
Posts: 4719
Joined: Thu May 09, 2013 8:20 am

Re: CRVENA ZVEZDA - SPARTAK, nedelja, 29.09. u 19h

Post by Ганац »

dacha od bosne wrote:Nisam odgledao utakmicu jer tek sada dođoh kući, ali vidim da je legla petarda i da je Mrđa zavukao 4 komada, što je za svaku pohvalu. Drago mi je da je Dauda nastavio sa serijom golova, kao i da je napokon (drugu utakmicu zaredom) Omega bio na mjestu štopera.
U svakom slučaju, dobar vikenda jer je i groblje izgubilo pa još uvijek ima nade.
Mrđa 3
Dauda 1 bomba
Milijaš 1 slobodan udarac.
Moja je krv crvena a put bela,ja sam autentican Ганац.
“Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna ograničen je. Ko poznaje svoju ograničenost, nema granica.”
Locked